Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 8   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Nevil  (Прочетена 4587 пъти)
nevil
Неактивен Неактивен

Публикации: 82

• Град: София
  • « -: Март 16, 2013, 00:46:46 »

Здравей те.  http://www.indigota.com/jslibs/smiles/imgs/skype/na/emoticon-0100-smile.gif Това е дневникът  на  Nevil.  Името Nevil е част от електронната ми поща  която почти не отварям  освен по конкретен повет. За да бъда Себе си излизам от анонимност, казвам се  Георги  на  47 години съм  от София.От скоро съм  регистриран  във вашият форум ....ами ...новобранец.  Новобранец съм и в самото писане по форуми,  така че ако има някаква неточност от моя страна моля да ме извините. Вашият форум е първият който успява да ме провокира ( провокира в добрия смисъл на думат разбира се ) да си седна на ,,дупето''и да напиша нещо. За моя радост не се чувствам ,,новобранец'' и в темите които разисквате тук. Аз съм човек който постоянно търси отговори и решения. Колкото повече научава ме ,осъзнава ме  колко много още не знаем.Лично на мен това ми действа амбициращо. За това съм и тук при вас. Ще се опитам да възкреся една тема от вашия форум,тема любима за мен към която имам известен опит. Изглежда че бая прах е хванала от две години на сам  но за това по-нататък.                           Впечатлен съм от дълбочината на мислите,мащабът на информацията и искреността на чувствата на някой от потребителите с който успях да се запозная от техните дневници.                                 Едно голямо БЛАГОДАРЯ че ви има !!!                                    Бъдете живи и здрави !!!http://www.indigota.com/jslibs/smiles/imgs/skype/na/emoticon-0128-hi.gif
    Активен

Побеждава този, който се бори за доброто, а не срещу злото. Животът е справедлив, само че ние трябва да разберем правилата му.
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #1 -: Март 16, 2013, 01:13:41 »

Добре дошъл,nevil!Ще ми бъде интересно коя е любимата ти тема от форума,която искаш да възкресиш Усмивчица.Съгласна съм с това "Колкото повече научава ме ,осъзнава ме  колко много още не знаем" и все пак има го и варианта "Аз знам,че нищо не знам,но има хора,които и това не знаят".

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=0#ixzz2NeHP57Ja
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    utro
    Неактивен Неактивен

Публикации: 711

« Отговор #2 -: Март 16, 2013, 13:10:02 »

Привет nevil!
    Настанявай се удобно (на твоя си стол) и сърфирай смело по темите.

ако има някаква неточност от моя страна моля да ме извините.

Не бой се,най-много да не съответства мнението с на друг,ама не е болка за умиралка...търпи се, разбираемо е и градивно. Пък и като си изчетеш правилника 100-200 пъти (минимум) и си ти,нямаш грижи вече.
    Обичайните...не лъжи,не кради,не спами,не подстрекавай,не изневерявай и т.н....абе прегледай го.

п.с За емотиконките,в ляво от коментара/поста, цъкваш в/у избраната и ти излиза един "мармалад" от букви..и цифри...ей тва е тя...дето си я избрал. Ако се съмняваш, преди "публикувай",в дясно има "предварителен преглед"....можеш да "вкусиш"/провериш какви си ги сготвил и забъркал. Не че нещо напреки твоята емотиконка (и така става),ама като цъкнах на линка , ми излезе празна страница с една точка по средата....много ме разсмя за закуска...и аз благодаря  за което...
    « Последна редакция: Март 16, 2013, 13:33:42 от Утро » Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Март 16, 2013, 16:52:55 »

Здравей те отново.   Усмивчица  До тази сутрин бях намислил поне пет  варианта за стартиране на втората ми публикация във форум през земния ми живот  Прегръдка.......но естествено накрая всичко се обърка   Угрижен ......или ако искаш да разсмееш Бог...разкажи му за плановете си.....  Намигване причината за което ще коментирам с Вас. Вие решете има ли логика в това? Обичайната ми сутрешна гимнастика беше съпроводена от енергиен срив или енергийно претоварване на системата което доста ме смути.В тази хронология и по това време ми се случва за пръв път.Следвам едно правило на Дон Хуан  от шейсетте години, много актуално за днешните времена....ако се изправиш пред нещо странно,непонятно неизвестно нещо което не разбираш ....приеми го с външно безразличие , следи го с премрежен поглед с крайчеца на окото и го приеми безусловно !!!.....това предпазва от излишна загуба на енергия. И Аз като добър енергетик приех нещата, натоварих системата (Себе си ) с допълнително физическо натоварване и нещата си дойдоха по местата. И в резултат на това вместо една мокра фланелка  след сутрешния крос, имах две фланелки- една преди и една след кроса.Двойно преизпълнение на плана.  Само да поясня .....една мокра фланелка на ден за Мен е -единица мярка за добре свършена работа... Усмивчица  Това  Аз го отдавам само и единствено на вчерашният ми пръв контакт с вашият форум.Очевидно от който Аз имам полза. Безкрайно бих бил щастлив ако поне един от вас би имал полза от моето присъствие тук.                                                                                                                      Безкрайно Благодаря на създателите на този прекрасен сайт.                            Благодаря на потребителите който уважиха моето дневниче.       Пожелавам на всички да получите необходимото за да бъдете    ЗДРАВИ !!!
    Активен

Побеждава този, който се бори за доброто, а не срещу злото. Животът е справедлив, само че ние трябва да разберем правилата му.
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 400

« Отговор #4 -: Март 16, 2013, 17:21:27 »

Ха сега де, честита мокра фланелка ! Тоя спорт ми е
    от любимите, напълно разбирам за какво говориш. А и
    това с очите, незнаех че е изобщо съществува такава
    концепция, че и откривател си има. Правя го почти
    автоматично когато съм заобиколен от голяма група хора
    нещо като защита срещу енергиини навлеци (докато разбера
    кой кой е). Ами Невил според мен логиката ти е никел-хром.

п.п Май току що писах за първи път в дневник  Згреших
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Март 17, 2013, 10:31:49 »

Утро..............Добро утро!!!
    Благодаря за помощ та !!! С иконките се справих..........МОЛЯ  помогни с цитатите  Засрамен       Относно различията в мненията това е нормално............колкото хора толкова истини !!!  Не се знае кой от каква истина има нужда.  Но ..........всички имаме Сърца 
    Активен

utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Март 17, 2013, 10:44:27 »

Добро утро!
    Да ти призная честно толкова съм скарана с компа и с математиката и с географията и много други,че трудно ще ти помогна.....най-много да те объркам. Иначе желание не ми липсва,това е важното! Нека някой по-вещ да обясни как става изрязването на цитати,че аз толкоз първобитно го правя,чак ме е срам да си призная....Сигурна съм че има лесен и бърз начин...Който има желание и време да опише подробно и на мен ми е нужно...ще бъда благодарна...докато се пенсионирам (поне)..."обещавам"!

п.п Апропо,такива общи въпроси,теми можеш (ако искаш) да ги пишеш в обща тематика,въпроси/отговори или в говорилня. Абе да не си цапотиш дневника де...пък и всеки не смее да се включва в тези лични пространства сякаш.
    « Последна редакция: Март 17, 2013, 10:56:41 от Утро » Активен

Живейте в света без ни най-малка представа какво ще се случи. Дали ще сте победител или губещ, няма значение.<br />Единственото, което има значение и което винаги е имало значе­ние как вие играете играта. <br />Дали и се наслаждавате? -на самата игра - тогава всеки миг е миг на радост.-Ошо
    nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Март 17, 2013, 11:33:09 »

Здравей ..........elinikar
    Благодаря за приветствието но то се е видяло че ще си получиш това което очакваш от Мен............като му дойде времето или .......като се оправя с цитатите!!!    Засрамен            Пак  в кръга на майтапа   за да провокирам интереса Ти още повече , ще дам жокер.    Темата е написана от Administrator-Дидо  и добре подкрепена от потребител Веселин.                                                                                    Бъди  Здрав
    Активен

elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 222

« Отговор #8 -: Март 17, 2013, 18:18:06 »

Цитат
    Благодаря за приветствието но то се е видяло че ще си получиш това което очакваш от Мен............като му дойде времето или .......като се оправя с цитатите!!!

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=0#ixzz2NoCyPW9q
    Обяснявам доколкото мога за цитатите Усмивчица
      1.Горе(над полето за писане на отговор) намираш иконата за цитати(тя при мен е 6-та от дясно на ляво,но като поставиш маркера в/у нея,то си пише.Представлява бяло квадратче с имитация на текст.) и я натискаш.В полето на което трябва да пишеш излизат думите и м/у тях цъка маркера.
       2.Копираш цитата от тектовете,които се показват отдолу,при публикациите и го поставяш на местото между двете думи.
       3.После проверяваш с бутона долу под полето за писане-предварителен преглед.Горе над полето се отваря ново поле,на което виждаш публикацията(цитата е обграден) и ако ти харесва я публикуваш:).

Май за първи път обяснявам подобни неща,но ако има нещо,питай пак.Сигурно има и по-лесни начини,но аз така го правя.

Цитат
    Пак  в кръга на майтапа   за да провокирам интереса Ти още повече , ще дам жокер.    Темата е написана от Administrator-Дидо  и добре подкрепена от потребител Веселин.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=0#ixzz2NoGyI1bu

С тоя жакер направо ме утрепа.Като гледам администратор-Дидо колко теми е писал-и за полезните храни, и за природолечение с билки, и за любов и за какво ли не щеш още...Не мога да гадая,съжалявам.

Цитат
    Бъди  Здрав

Жена съм,дано съм здрава,благодаря
    Успех!
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    utro
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Март 17, 2013, 18:29:53 »

Хе,хе...
    Елиии...темата е Петимата тибетци-Пет древни тибетски ритуала....така мисля поне.
    http://indigota.com/index.php?topic=1073.0

За цитатите ясно...с копиране (може и след като го постнеш,маркираш го в синьо и тогава цъкаш жълтия бутон...същото е),ама как става да ти излезе от горе чий е цитата...ей тоя номер не схващам?
    Аз маркирам (над поста) "вмъкни цитат" и трия излишното до скобите в двата края,но не е това начина...има по-лесен и чакам някой да ни светне най-сетне...
    И тъй,тъй наспамихме дневника,някой да обясни (ако е възможно) и как се вкарват клипове от ю-туб,че нещо гледам има промени там...,пробвах но не се справих....
    Активен

mddimi
    Гост
    « Отговор #10 -: Март 17, 2013, 19:12:02 »

За цитатите ясно...с копиране (може и след като го постнеш,маркираш го в синьо и тогава цъкаш жълтия бутон...същото е),ама как става да ти излезе от горе чий е цитата...ей тоя номер не схващам?

Трябва да се използва бутона:
    "Отговори с цитат" (или "Цитат" горе вдясно от поста, който ще цитираме) и да се пише след двете команди, затворени със скоби (quote author ... ; /quote). Между тях се появява целият цитиран пост, от който можем да изтрием ненужните части.

Повече съвети има в съответната тема:

http://indigota.com/index.php?topic=2291.0

Цитат
    И тъй,тъй наспамихме дневника,някой да обясни (ако е възможно) и как се вкарват клипове от ю-туб,че нещо гледам има промени там...,пробвах но не се справих....

В някои случаи командата действа, а в други - не, по неизвестни технически причини.
    « Последна редакция: Март 17, 2013, 20:20:46 от Модератор » Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #11 -: Март 17, 2013, 21:31:07 »

Здр Nevil  и от мен , тука във форума има доста инфо , и всеки според напредъка и разбиранията си  , може да намери нужното за да се замисли за живота и за всичко написано и споделено от много хора.
    За мен е красиво и прекрасно , кога виждам , че има нови и нови , хора , които искат да развиват вижданията си за живот.Хора които се запитват за живота и неговите страни , за реалността и всичко около нас.
    Е не спирай да споделяш и да питаш и за двете има хора.
    И ще е хубаво да има , все повече , хора които да споделят и да обменят опит.
    Никои не знае всичко , всички знаем по-малко и всички правим едно цяло.
    Този , път , виждам едно топло посрещане и това ме кара да съм радостен.

Активен

nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Март 17, 2013, 21:37:04 »

Здравейте отново   
    Благодаря на всички за помощта    Усмивчица         

Към ...elinikar                               
    Цитат
    Жена съм,дано съм здрава,благодаря
      Искрено Ти го пожелавам!!! 

Към........Утро       
           Направо ме сгащи от първия път!!!                                 
    Цитат
    темата е Петимата тибетци-Пет древни тибетски ритуала....така мисля поне.
    http://indigota.com/index.php?topic=1073.0

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=10#ixzz2Np3vJP5O
                       Да !!! Това е темата                                                                          Това е една от причините поради която се регистрирах във вашия Форум.
    Активен

nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Март 17, 2013, 22:32:53 »

Здравей .....Sunshine(sun)

Само чест и уважение от Мен !!!                     
    Цитат
      Впечатлен съм от дълбочината на мислите,мащабът на информацията и искреността на чувствата на някой от потребителите с който успях да се запозная от техните дневници.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=12#ixzz2NpEPMgxd
    Да ...Sunshine(sun) също е една от причините поради която съм тук при вас.  Усмивчица                   Живот и здраве понеже иман намерение тук при вас да споделя някой лични прозрения свързани с енергия - здраве на  физическо ниво, бих се радвал да ми бъдеш коректив за вярност.
     Благодаря предварително   Засрамен
    Активен

nevil
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Март 17, 2013, 23:41:00 »

Здравей ...Житара 
    Чувствам те сродна  душа.Рядко се намира някой който да знае за какво става на въпрос, камо  ли да те разбере когато стане дума   за лудия дето вместо да си поспи до обет е хукнал сутрин рано в парка  да гони вятъра.                                                                                        
    Цитат
    п.п Май току що писах за първи път в дневник

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6783.0;num_replies=13#ixzz2NpbjfVWv
    А пък това признание от Теб ми подейства много насърчително  Прегръдка                                                            За което много Благодаря   Усмивчица
    Активен

Страници:  [1] 2 3 ... 8   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4125 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Дневникът на Тайственият ;)
    Лични дневници
    Tainstven 13 1171 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
    от Tainstven
    Дневникът на Крем « 1 2 »
    Лични дневници
    krem 21 1307 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
    от krem
    Дневникът на Роси
    Лични дневници
    rosi_999 2 659 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
    от rosi_999
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 902 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright