Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дали пък в Техномаркет продават душевна хигиена?  (Прочетена 657 пъти)
Soulfly
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Март 13, 2013, 05:20:27 »

...Или може би в някой магазин за хранителни стоки? Сещате се - от онези зареждани от "хубавата Европа" с некачествени стоки. И да е трета ръка духовност пак бих си я взела. Ще си я сложа на нощното шкафче, върху празните двулитровки. Или би било по-уместно банята? Нали ще се хигиенизираме, все пак. Да, ще я сложа до вагиналната помпа на майка ми и ще заживея един по-добър живот. Надявам се само да не ги обърка дъртата, че недай си боже вземе да получи духовен оргазъм и вселената й да се срути.

Но си говорим за евтина спиритуалност, та може би ще си я нося със себе си. Нека всички да виждат как лъщя. Ще има стойността на моден аксесоар, а аз ще се усмихвам кокетно и ще обяснявам учтиво как съм друга и добронамерена...

Хората ще ахнат, ще се възхитят и ще ме питат колко струва новото ми притежание, колко време е в гаранция, а в мола има ли го или може ли от Илиянци, че "да излезе по-евтино, братле, че не съм Коко Динев, все пак".

А аз няма да сваля усмивката си, докато вятъра не разкървави венците ми и публиката си тръгне отвратена, "божий човек пък кръв ще му тече"- ще каже някой и всички ще се съгласят.

После може да отида на психоанализа, а там ще ми кажат, че всичко идва от вагиналната помпа на майка ми, а аз ще споделя колко приятен вкус е имала - от онзи напомнящ за най-ранният период на съществуването ми.
Ще решат, че съм изяла майка си, а тя няма да отрече и ще ме пратят в Сливенския, който толкова приятно напомня за Аушвиц и всички неизживяни мечти...

---------

Започвам с горното - и се надявам да намирате иронията скрита зад негативизъма и да не възприемате нищо буквално.

Започвам така, за да започна въобще. Цял ден се каня и някак си ме е срам и страх да призная, че имам нужда от насока (т.е. имам проблем).

Толкова съм преживяла и толкова бих искала да ви разкажа, но не е това е идеята, пък и ако някой е стигнал да чете до тук остава само да го натоваря още...

Повече от всякога искам да намеря лъчът светлина, който да осветява пътят по който ми е писано да вървя. Всъщност не знам дали въобще съм и близо до този път.

Загубих се и се обърках.

Не очаквам нещо, което да закрепи душата и съзнанието ми, а нещо, което да ми помогне да успея да продължа дори и "счупена", и да ми помогне да съм истинска част от щастието наречено живот.
А чрез евтината духовност - онази с която започнах, това е непостижимо. Успях само да се заплета още повече в смисълът на себе си и вселената; още повече се обърках...

Готова съм на всичко...Но как, какво и още куп въпроси.

И наистина...сега...на къде?

Чета ви от доста време, харесвате ми - всички до един, както и всичко, което чувствате и мислите...За това и към вас се обръщам.

Съжалявам предварително, ако съм ви смутила.
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

« Отговор #1 -: Март 13, 2013, 16:26:57 »

Хубаво е че си готова на всичко... но не мисля че трябва
 да правиш каквото и да е. Нищо не трябва да бъде различно
 за теб, за да бъдеш завършена, пълна и тотално щаслива,
 точно сега. Постоянно ни се пробутва идеята че трябва да
 се появят милион неща в живота ни, за да бъдем щастливи.
 Трябва ли ти правилния човек, трябва ли ти правилната
 къща, трябва ли ти правилния лъч за да имаш път и посока и да
 си щастлива в тях. Това което ти трябва е да поемеш
 отговорността за себе си(с което не твърдя че си безотговорна,
 на всички ни се случва да се загубим). Това е избор и в този
 избор е част от силата която носиш вътре в теб. Силата да
 посмееш да бъдеш пълна със щастие, без да има причнина. Да,
 може да те нарекат луда... но се чудя, важно ли е изобщо това?
 Усмивчица И аз понякога се питам - ами сега на къде? 
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #2 -: Март 13, 2013, 16:55:40 »

Soufly,  веднага едно поздравче от мен със Soufly   Ухилен
Даже със субс ти го издирих.
Пророчески, че да не се тревожиш за излишни неща,
които изобщо няма да имат значение скоро Намигване
Prophecy / Предсказанието

P.S. Ако някой познае къде е сниман клипа - има бира от вожда Намигване
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #3 -: Март 14, 2013, 03:29:24 »

Soulfly стани писателка, напиши разказ, книга, с удоволствие ще ги прочета, според мен имаш талант. Или ако вече си такава, дай някоя твоя творба да прочета : )
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright