Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Излизане от тялото или..?  (Прочетена 720 пъти)
Иво N_R_G
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: Бургас
  • « -: Март 04, 2013, 20:09:00 »

Здравейте съфорумци, искам да ви споделя нещо, което не мога да си обясня. Преди два дни ми се случи нещо странно, докато се опитвах да заспя. Не можех да заспя и се въртях много следобяда и по едно време започнах да се унасям, но не заспах, а като че ли не усещах нищо и започнах да виждам през клепачите си, все едно гледате през някакъв найлон, но знаех, че гледам през тях. Видях котката си да минава покрай мен в леглото и след това се озовах на едно кръстовище в центъра на града и чаках на пътеката да мина отсреща. Все още виждах като през найлон, през клепачите си и после си отворих очите и си бях в къщи естествено. Ако може някой да ми обясни какво точно се е случило, защото не мога да си обясня, може би съм се пренесъл някъде... Благодаря предварително
    Активен

Земята е пълна с предизвикателства, които ни чакат, не се чудете, а живейте!
    Иво N_R_G
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: Бургас
  • « Отговор #1 -: Април 05, 2013, 22:13:47 »

Никой ли не може да ми помогне да си обясня, все пак изглежда сам трябва да намеря отговора  Усмивчица
    Активен

Земята е пълна с предизвикателства, които ни чакат, не се чудете, а живейте!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Излизане извън тялото « 1 2 3 »
    Необичайни преживявания
    PrinceOfLight 36 7060 Последна<br />публикация Септември 15, 2012, 18:34:02
    от Дом
    Закон, забраняващ на духовните учители да влизат в аурата или тялото « 1 2 3 4 »
    Вселенски закони
    Eona Lightholder 52 4696 Последна<br />публикация Септември 15, 2011, 00:18:17
    от Eona Lightholder
    Усещане за излизане над тялото. « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Ariam 26 2732 Последна<br />публикация Октомври 07, 2013, 17:56:20
    от Kissing You Good Night
    Излизане от своя вътрешен център
    Енергийни учения
    еос 10 691 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 20:23:01
    от shining_star
    излизане на душата извън тялото.
    Необичайни преживявания
    PRENSES 0 3967 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 15:22:19
    от PRENSES

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright