Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Риби – мъдростта на страстта и емоцията  (Прочетена 1336 пъти)
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« -: Януари 16, 2013, 10:43:27 »

Мистик, точно последната ти рисунка, в първия момент я видях като буен водопад, който излиза от пещера в скалата.
Имаш добър замах, смела си, което е рядкосрещано. Обикновено пипат, все едно везат.
Наблягай на "търсенето на формите" и спокойно, няма къде да бягат.
Ако не беше споменала някъде, сега щях да се направя на разбирач астролог и да позная, че си риби.
Представителите на тази зодия, обикновено са талантливи в поне две изкуства.
Трудността ти да се концентрираш (или това, което тези около теб наричат разсеяност и нехайство) е типичен симптом на творческото начало у един подрастващ гении Намигване
Вече както избереш. Ако се насочиш към определена област, ще напреднеш много, но ако не се - ще напреднеш помалко в много области. Ти избираш как да си го разпределиш това, което ти е дадено.
Всичко останало е въпрос на късмет. Дано да си от късметливите рибочета Усмивчица
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #1 -: Февруари 27, 2013, 00:58:58 »

Вожде Благодаря !

За късмета мисля ,че имаш предвид как се справям със този свят ...ами много се натискам да не хленча,защото какво от това?кое ще се промени ? всичко знаем ние рибите ...всичките отговори Усмивчица така ,че мисля ,че съм лъки Усмивчица За замаха някой път се лигавя ..даже влагам едно нетърпение ..едно -абе писна ми да тъкам малко по малко ,искам да го излея...и точно това понякога ми проваля ,,шедьовъра,, Усмивчица
Активен

През вечността ...принадлежа ...
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #2 -: Февруари 27, 2013, 18:27:04 »

Цитат на: Mistic_Aqua
Вожде Благодаря !

За късмета мисля ,че имаш предвид как се справям със този свят
Именно
...ами много се натискам да не хленча, защото какво от това?кое ще се промени ?
Че защо? Хленчи си, все пак си жена! Изпускай напрежението, чат-пат, това е смисъла. Промяната си действа така или иначе.
всичко знаем ние рибите ...всичките отговори Усмивчица
Вникваме в дълбочина - там, където другите не могат да дишат. Това, в ушите на нерибите, би прозвучало твърде самонадеяно и надуто и в много случаи оставяме точно такова впечатление, докато не ни опознае някой и не види, че даже се омалоценяваме Намигване
Проблемите ни идват тогава, когато забравим да излезнем от дълбочината. Ухилен
За замаха някой път се лигавя ..даже влагам едно нетърпение ..едно -абе писна ми да тъкам малко по малко ,искам да го излея...и точно това понякога ми проваля ,,шедьовъра,, Усмивчица
Дори не е нужно да обясняваш това Ухилен Все не ги довършвах, понеже посредата и вече знаех какво ще излезне. Какво да направя, че другите не виждат. То това важи и като цяло за живота, не само за рисуването, но обикновено не ни вярват на "пророчествата" Ухилен
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2013, 00:11:37 »

Малко оспамихме (за което се извинявам на всички) ,но да ти отговоря ..в живота си разбрах ,че от чувство за малоценност минавам в другата крайност понеже осъзнавам стойността си,обаче това е в разрез  едно че с баланса ,второ е неуважително спрямо индивидите ...да може да сме дълбоки и да не ни разбират много хора,но няма как да очакваш магарето да ти проговори на човешки и ти би трябвало да не искаш такова абсурдство Усмивчица Преди не харесвах лъвовете и близнаците ,едните за дето са с болна мания да хранят егото си като потъпкват приятелства и връзки ,и другите задето изневеряват,но нали сме дълбоки вникнах Усмивчица и разбрах ,че всички тези хора са част от нас ...спрях да се бунтувам и видях добрината им..Просто като сме по близо до Бога и разбирането за него е логично да намерим разбиране и за всички останали Усмивчица Любовта нали е безкористна Усмивчица И друго заземяването ..просто не можем да му теглим ей така майната щото ни е писнало от тоя материален свят...грацие на земните знаци в наталната ми карта и на Меркурий във Водолей някак стигнах до това велико прозрение   Ухилен Обич ,добрина ,уважение и разбиране Усмивчица ,а когато е нужно реагирам ,макар че промених индиго стайла си  ..не защото ,,предадох ,,братята и сестрите си ...разбирането ,както казваш промяната си тече Усмивчица Няма универсални рецепти ,всичко е до усет ,но е много важно се уважава всяка една душа ,защото кой знае какви сме ги вършели ние ,,светиите,, риби със коварните си и манипулативни мозъчета .. енджой и любов и никъква тревога
Ако някой намери тема да ни премести ок ,ако не да трие да не разваляме темата с лични разговори Усмивчица
Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #4 -: Февруари 28, 2013, 21:12:26 »

Малко оспамихме
Това също ни е типична черта на дълбоководните. Ухилен Няма как да се ограничим в конкретна тематика, цел или дейност и да дълбаем само там. Именно поради тази причина, не сме идеалните форумци и често, от темата, в която пишем, се раждат поне още три, както стана в случая, от рисуване отидоха на астрология нещата. Ухилен
от чувство за малоценност минавам в другата крайност понеже осъзнавам стойността си,обаче това е в разрез  едно че с баланса ,второ е неуважително спрямо индивидите
Напротив, това е така, именно защото ни е вградено търсенето на баланса. Омалоценяваме се, когато около нас има хора, които нямат самочувствие и обратното - ставаме много неудобни, когато наоколо са такива, които смятат себе си за велики, имат претенции за висока себестойност и небесен произход, тъй като, в стремежа си да им покажем на колко грешен път са им показваме колко хляб имат за ядене тепърва, а това, за страничните и неутрални наблюдатели, често е неприятна гледка и им изглежда като че се гаврим с тях, а това не е така. Реално можем да сме шарани и да кълвем на всичко, а можем и да сме косатки. И това винаги зависи от тези около нас какво извикат.
И това отново - именно, защото търсим баланса. Под водата няма как да няма баланс, там всичко е по-леко, тежестта на всичко намалява с поне наполовина, а движенията са по-плавни, без никаква забързаност и припряност. Не познавам представители от други зодии, които могат дълго да издържат на дълбокото, а и много от рибоците, които познавам (7-8 човека) са забравили как се диша там, поради факта, че хрилете им са ...залепнали от дългото стоене на брега. Та се радвам, когато видя някое типично цацче.

...да може да сме дълбоки и да не ни разбират много хора,но няма как да очакваш магарето да ти проговори на човешки и ти би трябвало да не искаш такова абсурдство
Точно така, но пък ние знаем и магарешки, при това по-добре и от магаретата Намигване  Ухилен Понякога ми се е случвало да изпростявам, за да намеря общ език с някой или да покажа на тези, които познават само този начин на изразяване и общуване, че и в това си има чалъм.
Нямаме общи познати, но например... ако вземем един Бай Ганьо, при който простотията граничи с изкуство и го сравним с тази на Митьо пищова да речем, ще се досетиш за какво става дума. Ето, че и отявлените простаци биха могли да са предпочитана или нежелана компания, според това колко добре се справят с това, което вършат и начина, по който се изразяват.
Да, но когато изпростеем, ако наоколо има хора, които не ни познават такива, започват да се замислят - дали ни познават изобщо. Всъщност истината е, че и ние не се познаваме, особено ако често сме около хора. Защо? Защото сме заети с това да ги отразяваме тях. Себеси сме, само когато сме сами или когато можем да си позволим да помълчим с някого.
Преди не харесвах лъвовете и близнаците ,едните за дето са с болна мания да хранят егото си като потъпкват приятелства и връзки ,и другите задето изневеряват,но нали сме дълбоки вникнах  и разбрах ,че всички тези хора са част от нас ...спрях да се бунтувам и видях добрината им..Просто като сме по близо до Бога и разбирането за него е логично да намерим разбиране и за всички останали

Ти също като мен не се придържаш към общоизвестните астрологически профили, а към опита, който имаш. Именно поради тази причина, за лъвовете не мога да кажа много. Да, егото е типично нещо за лъва, но то, поне според моите наблюдения, се изразява в завишени изисквания към околните, които той самия покрива... или поне е убеден, че ги покрива. Тези изисквания е нужно да са очевидни, та дори и крещящи. Най-големия кошмар за лъвчетата е - скромността. Да, биха зарязали всичко и биха се завряли в миша дупка, ако нямат нещо, което повечето имат.
Аз не бих могъл да кажа, че харесвам или не харесвам определени хора или зодии, но мога да говоря за отделни черти, които не харесвам у хората и които са изявени в поведението на представителите на определени зодиакални знаци.
Това, което винаги съм осъждал най-тежко и ме е отблъсквало най-много е - ...изкуствеността... фалша. Именно те са от най-честите прояви на егото. До скоро смятах, че нямам интуиция (въпреки, че навсякъде пише, че сме олицетворение на интуицията), но една ...твърде интуитивна рачка, която може да се каже, че ме опозна на около 30% (това си е направо световен рекорд, като се има предвид, че аз се познавам на 50%  Ухилен), ме убеди, че всъщност имам интуиция. Беше й трудно, но накрая успя, тъй като ...наистина, през по-голямата част, макар и да си мисля, че следвам някаква желязна логика, всъщност се оповавам на съвсем друг вид сигнали, далеч от логическите връзки.
Та посредством интуицията, предполагам и по себе си си го забелязала, почти винаги усещам, когато някой играе. Ако не усетя такова нещо, значи или е напълно искрен и неподправен... и ме печели на секундата като човек, или е много добър актьор и ме печели на секундата като публика.
Когато гледа филм, всеки знае, че това са актьори, че това е сценарий и всичко е просто игра. Добър е този артист, който успее да ги накара да забравят това. При нас пробиват само най-добрите, като за нас е истински кеф да се оставим на магията на киното Усмивчица Същото е и с поетичното и изобразителното... и изобщо всички изкуства, а и любовта. Трудно ни грабват, но успеят ли... е до живот. Добре, но ако започна за отношението ни към изкуствата и света изобщо, ще стане роман вече, та ще го отложим за друг път. Истината е, че животните не разбират от изкуство. Най-големия шедьовър им сложи срещу тях, щом не се яде и пие - забрави Ухилен
Та относно фалшивостта, по особено некадърен начин поднесена, според моите наблюдения е най-често проявена в три зоадиакални знака, като ще ги спомена по ред на класирането: Скорпион, Близнаци, Телец.

Любовта нали е безкористна Усмивчица
Такава е, но май само ние го знаем и прилагаме, не само на думи.
При нас духовната връзка с някой е много по-важна от всяка друга, а тя не зависи нито от поведение, нито от отношение. Някой може като човек и като личност да е кръгла нула, свързани ли сме с него е доживот и ясно разграничаваме земната роля на човек от това каква душа е, макар да има връзка между двете. Няма как да кажем на някой "не те обичам вече, защото направи това и това и ме разочарова". Ясно разграничаваме и игрите на разума от душевните връзки. Едно е увлечение, харесване, интерес, привързаност, нежност и страст, съвсем друго е любов и духовна свързаност. При любовта гореизброените или поне някои от тях обикновено ги има, но дори и да ги няма, за нас няма значение.
Аз малко говоря така, сякаш те познавам, но ти ще кажеш дали е така или не е.

..просто не можем да му теглим ей така майната щото ни е писнало от тоя материален свят...грацие на земните знаци в наталната ми карта и на Меркурий във Водолей някак стигнах до това велико прозрение
Не можем, но му я теглим, поне веднъж годишно Ухилен
И ти гледам си вникнала по-надълбоко в астрологията. Аз я бях отхвърлил, но някои хора и обстоятелства ме върнаха да я преразгледам.

Обич ,добрина ,уважение и разбиране  ,а когато е нужно реагирам ,макар че промених индиго стайла си  ..не защото ,,предадох ,,братята и сестрите си ...разбирането ,както казваш промяната си тече  Няма универсални рецепти ,всичко е до усет ,но е много важно се уважава всяка една душа ,защото кой знае какви сме ги вършели ние ,,светиите,, риби със коварните си и манипулативни мозъчета .. енджой и любов и никъква тревога
Не се очудвам, че спомена уважението, веднага след обичта. Всъщност аз го правя в обратен ред, но след време мисля, че и ти ще ги пренаредиш. От друга страна, като се замисля, когато бях на 20 изобщо отхвърлях наличието на такова животно - обич. За мен имаше само уважение и неуважение и когато някой ми кажеше, че обича някой друг или мен, обикновено, до седмица-две им доказвах, че си внушават.
Реално... хората не знаят какво е любов. Те смятат, че това е вид поведение или визия, а това предполагам и у теб може да извика само три неща, според случая - смях (ако е някой, с който нямаш нищо общо), умиление (ако е някой, който ти е близък, но тепърва навлиза в живота), отвращение (ако е някой, на който си повярвала, че любовта му е безусловна и над тези неща).

Няма универсални рецепти ,всичко е до усет ,но е много важно се уважава всяка една душа ,защото кой знае какви сме ги вършели ние ,,светиите,, риби със коварните си и манипулативни мозъчета .. енджой и любов и никъква тревога
Е не ни издавай, че са ни манипулативни мозъчетата де Ухилен Това са тайни "от кухнята".
А това за никаквата тревога...  хайде опитай се да го обясниш на някой удавник в блатото на материалния свят. Тяхната основна тревога е "ами ако стане еди какво си?!". Смятат се за пророци и си и живота им протича в правене на сметки, които никога не излизат и така пропускат да живеят. Те дори да са в рая, ще са ангажирани с това - не да му се наслаждават, а да си мислят "ами ако евентуално един ден съм в ада, какво ще правим?!" и това разболява рая, обстановката около тях.

Ако някой намери тема да ни премести ок, ако не да трие да не разваляме темата с лични разговори
Ето ни тема. Между другото, заглавието щеше да е "Зодия Риби", което направо ми звучеше потресаващо постно.
А това заглавие, което е сега, всъщност не е измислено от мен, а от един Йовко, който ...макар и любител астролог, се справя изумително добре. Някъде бях постнал прозренията му за нашата скромна зодийка.
Ето тука го намерих го пльокнал за сефте, та да не наводнявам форума.
А ето тука с един друг цац - Веско, сме обадили по два-три лафа за зодията.
Сега трябва да се оправям и да тръгвам, че днес се очертава като последен ден за фиеста, иначе не пиша толкова малко. Веселяк
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Март 01, 2013, 19:59:46 »

Понеже яко си се развихрил на 3 хиляди места а аз съм снощна рожденничка с всиките му филми и умора от снощи ,ще се ОПИТАМ да се хвана за едно зрънце и да ти кажа какво мисля и най вече какво усещам!

За обичта мили мой (ако позволиш рибок) не е нужно да мислиш и да знаеш. След дълъг опит на преживявания един ден просто осъзнаваш ,че обичаш тази същност отсреща и може да е безкрайно нелогично ,мазохистично ,но ти си се привързал,свързал по някакъв начин и този човек ти е мил ...Ерих Фром ли беше казал ,че едва когато обичаш ,можеш да разбереш същността на човека ,да го разбереш..
Да, има много неща ,които хората не знаят ,но те ще разберат и все повече вдяват Усмивчица за което съм мега хепи..
Е няма да се огранича само с тази тема от сега го усещам,но ще си пусна мислите пък на където ме отвее Усмивчица
Усещам нещо в теб имаш едно его по завишено дали е породено от простолюдието ? Защото понякога и аз се боря с това си...превъплъщение на злото и си казвам : Не ти е даден този ум ,душа и разбиране и способности за тази цел ...Господ като е по умен от нас (така погледнато) да не би да се гаври ..ами май се гаври..нали всичко е едно и добро и зло влетени в едно кълбо,но аз усещам как е тънка тази граница и цял живот не съм си позволила много на дълбока да изпадна ,дълго време да съм порочна ..Влюбена съм в идеята за силата на духа точка. Няма назад ,абе 3 хиляди пъти ще иска нещо да ме подкопае его ли е какво е ще го намеря и разбера и ще го изтръгна бе ааааа. Та има такова нещо ,което е слабост ,ако сме по умни и т.н и разбираме повече от останалите нека да помогнем ,а не да се фокусираме колко са тъпи ,защото такива хора няма да посмеят да си помислят обратното ,ако виждат колко ,,висши,, сме ние .Аз като жена голямата драма ми е ,че съм по умната от всички мъже с които съм била ,понякога ми се иска,не понякога ,а винаги да си срещна половинката..но явно не ни е дошъл реда ..до тогава обаче тези останалите хора мога да се опитам само да им дам най доброто от себе си ,защото те също страдат и не си дават сметка ,но няма как ...не знаят ,което ги прави в урок позиция...Имам хора около мене и семейството с които съм се държала надменно и знаеш ли какво? моменталически това за което претендирам ,че съм се изпарява ...тука е уловката да знаеш кой си ,но и да не се взимаш за много важен и най най ,защото това води само и единствено до саморазрушение ,ех ,надявам се и след това да има обновление ,но за едно и също нещо..глупаво е..От друга страна (да я подхванем и нея)за какви се мислите бе ей еди кой си????Виж се бе, колко си малоумен и ти опорочаваш светите неща ! Любов????ааа какво Хммм?/Ти ли ще и говориш за любов като напсува половинката си бе его ит.н ит.н или за Бог ,а пък си се вплел в религии и съдиш и разделяш единството ,ти ли бе, дето го ползваш за да си придаваш важност? И така как няма да се ядосаш... но да има баланс .Тя душата се обажда как да реагираш .Има две обаждания :душа и его >сила и слабост Усмивчица 
Активен

Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Март 01, 2013, 20:06:07 »

А за Йовчо го знам Усмивчица само не ми хареса за изневярата...предпочитам да кажа на някой какво е положението ,отколкото да съм някоя лъжкиня ,колкото и да праведен и грешен да е човека отсреща .Смятам ,че не трябва да ставам такава с какъвто се събера .
Активен

Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Март 01, 2013, 20:17:06 »

После и по другите теми ще пиша море Усмивчица
Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #8 -: Март 01, 2013, 20:25:33 »

Леле, мацка, ти се оказа някаква скрита лимонка, знаех си аз Ухилен
Честит ти рожден ден, на тънка патерица... Здраве и мъдрост ти пожелавам.
Ще ти отговоря след ...3-4 часа, че сега се правя на кулинарен корифей и трябва да се представя добре, а вече оклепах пейзажа и сега трябва да прикрия следите   Ухилен
Бе като четох рецептата в интернет, всичко изглеждаше толкова елементарно мамка му!  Ухилен
Хайде, до довечера.   

Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Март 01, 2013, 20:46:29 »

Специалист съм в италианската кухня и долу горе по чорбите и някои др неща Усмивчица Там пак прилагам творението ,ама от мъдростта на рибите... отиваме на рибите в тигана Усмивчица
Благодаря ти! мъдростта е много важна (чиниите ме чакат от 3 часа )ЗАЗЕМЯВАНЕ!ЗАЗЕМЯВАНЕ!СТАЧКА!СТАЧКА!  Веселяк
Ма то блика мъдрост от където и да го подхванем ...  Веселяк Тука вече съм осъден
Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #10 -: Март 02, 2013, 04:06:08 »

За обичта мили мой (ако позволиш рибок) не е нужно да мислиш и да знаеш.
Това предполагам, че е във връзка с твърдението ми, че "Реално... хората не знаят какво е любов. Те смятат, че това е вид поведение или визия.
Ами... ти говориш май  конкретно за този вид ....междуполови отношения, които аз по навик изобщо ги нямам предвид, когато говоря за любов/баланс/хармония.
Всеки си го разбира както е научен, както го е изживял, и както му изнася, тъй като истината никой не ни я казва. За някои любов е - психически и физически терор, за други е някой да му каже наздраве, когато кихне. Всички са прави и всички грешат. Само ми кажи в какво си убедена и веднага ще балансираме нещата -та нали за това са приятелите.
Ето, например така, както отговорно си заявила, че любовта няма нищо общо с мисловните процеси (логика, аналитичност, паметливост) и знанието, директно ти давам няколко основателни причини да преразгледаш тъй крайните си позиции.
Ако приемем, че любовта е онази невидима нишка, която свързва всички ни в едно цяло, което за краткост ще наричаме - Вселена, то определено смятам, че връзката между сърцето, тялото и разума не е по-различна с нищо, стига да разграничим трите и да ги приемем за отделни живи същества с отделно съзнание (както смятам, че е).
Мисълта е продукт на любовта между разума и информацията и сигналите, идващи от забикалящата ни среда, преработени чрез сетивата, въз основа на опитност. Колкото повече живеем и се информираме, толкова повече нараства нашата опитност и нашето познание за тази заобикаляща ни среда. Съответно може да се каже, че и познанието е продукт на любовта, вибрираща по тези свързващи ни нишки с всички останали живи твари.
Иначе казано, отговора ми на тази твоя реплика, накратко би звучал така: Да, за обичта не е нужно да мислиш и да знаеш, но за да мислиш и да знаеш, трябва да обичаш. Но всички знаем, че еднопосочна връзка няма и всяко движение и процес във вселената е затворен кръг/цикъл.
Както и да е. Оплетох се.
След дълъг опит на преживявания един ден просто осъзнаваш ,че обичаш тази същност отсреща и може да е безкрайно нелогично ,мазохистично ,но ти си се привързал,свързал по някакъв начин и този човек ти е мил.
Да, добре го каза - "осъзнаваш, че я обичаш" а не "започваш да я обичаш".  
Ерих Фром ли беше казал ,че едва когато обичаш ,можеш да разбереш същността на човека ,да го разбереш..
Не съм го засичал този мислител, но ако го е казал, до някъде е прав. Попадал съм на случаи, обаче, в които тези събития се случват в обратен ред.
Добре би било, ако ясно разграничаваме същността / душевността на един човек от неговото поведение, възгледи и отношение към живота и себеподобните му.
Да, добре, свързани са, но са различни неща. Например - аурата ти не зависи от пола, расата и зодията ти. Релано, ти може да си сериен убиец психопат, а духовния ти ранг да е на тибетски лама и обратното - да се раздаваш за благотворителни каузи и дела, а да си на духовното равнище на пещерна гъба.
Да, има много неща ,които хората не знаят ,но те ще разберат и все повече вдяват  за което съм мега хепи..
Е, чакай първо да се преродят в зодия риби, че да затворят кармичния цикъл на преражданията Намигване
от сега го усещам,но ще си пусна мислите пък на където ме отвее
Давай! Развържи ги тез диви песове, пък кой както може да се спасява Ухилен
Усещам нещо в теб имаш едно его по завишено дали е породено от простолюдието ? Защото понякога и аз се боря с това си...превъплъщение на злото и си казвам : Не ти е даден този ум ,душа и разбиране и способности за тази цел
Предполагам какво усещаш, но щом ти е по-лесно "храносмилаемо", наричай го его. Нямам проблем с тия неща, нито пък се взимам толкова насериозно.
Избягвам и вярвам, че успявам да избегна да говоря от позиция на психически и физически по-силния, а още по-малко пък да се гавря, оповавайки се на това. Парадоксалното е, че редовно бивам обвиняван в това, а едно от най-изтощителните занимания е - да се опитваш да накараш някой да разбере мотивите ти за дадено действие или бездействие, при положение, че вече е напълно убеден в собствените си виждания за нещата.
...Господ като е по умен от нас (така погледнато) да не би да се гаври ..
Не го познавам, но щом, както твърдят - той ни е сътворил, според това си е най-голямата гавра, която е могъл да си направи с нас и природата.
нали всичко е едно и добро и зло влетени в едно кълбо,но аз усещам как е тънка тази граница и цял живот не съм си позволила много на дълбока да изпадна ,дълго време да съм порочна
Зло не съществува и съм категоричен в това. Сега да не кажеш - къде ми отиде баланса? Ухилен
Влюбена съм в идеята за силата на духа точка
Ето как и идеята може да съдържа любов в себе си Намигване А какъв е този дух точка?
абе 3 хиляди пъти ще иска нещо да ме подкопае его ли е какво е ще го намеря и разбера и ще го изтръгна бе ааааа.
Недей де. То ти е за да ти служи, а не за да ти пречи. Същото би било да кажеш, че ще си откъснеш лявата ръка, понеже се чудиш къде да си я поставиш и с нищо не ти помага.
Та има такова нещо ,което е слабост ,ако сме по умни и т.н и разбираме повече от останалите нека да помогнем ,а не да се фокусираме колко са тъпи.
АМи нека, ама непоисканата помощ, често има обратен ефект. Как ще помогнеш на някой, ако той не си осъзнава проблема?
Аз като жена голямата драма ми е ,че съм по умната от всички мъже с които съм била ,понякога ми се иска,не понякога ,а винаги да си срещна половинката..но явно не ни е дошъл реда ...
Ох, душичката тя

Ами половинката ти нищо чудно и да е глупчо, тъй като ти си абсорбирала целия интелектуален капацитет от вашето цяло.
Специалист съм в италианската кухня
Спагети?!

Там пак прилагам творението ,ама от мъдростта на рибите... отиваме на рибите в тигана Усмивчица
Благодаря ти! мъдростта е много важна (чиниите ме чакат от 3 часа )ЗАЗЕМЯВАНЕ!ЗАЗЕМЯВАНЕ!СТАЧКА!СТАЧКА!  Веселяк
Ма то блика мъдрост от където и да го подхванем ...  Веселяк Тука вече съм осъден
Там пак прилагам творението ,ама от мъдростта на рибите... отиваме на рибите в тигана Усмивчица
Ухилен
Ти ли ще и говориш за любов като напсува половинката си бе его
Ами че то... псувaнето, ругатните и скандалите също са си израз на любов Ухилен
А за Йовчо го знам  само не ми хареса за изневярата...предпочитам да кажа на някой какво е положението ,отколкото да съм някоя лъжкиня ,колкото и да праведен и грешен да е човека отсреща .Смятам ,че не трябва да ставам такава с какъвто се събера .
Да, но това, което според народа е изневяра, за нас и си просто консумация и обратното - това, което ние считаме за изневяра, сума народ смята за нещо наплно норално. А относно лъжите... май колкото и добри артисти да сме, винаги ни личи, когато съвестта ни зачовърка.
ЗАЗЕМЯВАНЕ!ЗАЗЕМЯВАНЕ!СТАЧКА!СТАЧКА!

p.s. Не излизайте по къс ръкав вън... особено ако разхождате немска овчарка Ухилен
« Последна редакция: Март 02, 2013, 15:11:35 от Toddo » Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Март 02, 2013, 18:26:48 »

Оплете ли се? и аз Усмивчица Абе най важното за мен е да имаш стремежа към тази любов и съм сигурна,че човек,който търси намира и обясненията ,и усещането ...просто да се стреми към отворено съзнание и да се отпусне..,защото ти много добре знаеш ,че твърда реалност няма..днес мислиш така ,утре си противоречиш ..така е докато се намери истината и не се знае утре как ще я погледнем ,кое ще ни промени.Не мога да ти отговоря и да вникна добре (недоспиване) в разсъжденията ти..за което се извинявам!Всъщност какво казваше?

Относно душевността/същността силна ли е ,развита ли е няма как да си убиец ..просто за мен да си духовен включва добродетели .Знам ,че съм идеалист...но и това си носи посланието...съвършенството изисква ...и не този перфекционизъм болен,а премахването на ,,белите червеи,, от душата..
Иначе като се помъчи ,ще се научи...Аз колко слоеве свалих и вкоренени неща и окови..За това казвам същността на човека ,силата на духа ,казах точка ,защото няма назад при мене стане ли сериозно!И вярвам и усещам потенциала на дадената същност.Но да не се пеня без причина ..Усмивчица Хармония ,хармония ,покой...Просто в някои прозрения усещаш колко.....е ВЕЛИКО ...и както можем да сме кални ,в следващия момент красотата на промяната ,изкуството да създаваш себе си...Да всичко е едно ,но трябва да изпиташ всяка крайност..и накрая пак опираме до силата на духа Усмивчица отправната точка .

За Ерих Фром..харесвам го Усмивчица сладурче е .Има книга наречена -Как да се обичаме или нещо подобно ,но добре разискваше и оголваше скритите ни подводни рифове ...абе интересен е Усмивчица Беше преди месеци като го четох .

За прераждането в Риби мога само да им кажа Ад и Рай ! Но не се оплаквам Усмивчица всичко минава и оставя сила и опит, и мъдрост, и едно такова здравословно задоволство Усмивчица Ех... После нощите ,когато се борим...с чудовища ( страхове ) аууу

Вожде ,драги мой събрате ,не си ли разбрал колко сме добри да си нагласяме истината? Усмивчица Много държа на трезвото мислене ..и понякога така хубаво лъжа и мажа ,че сама си вярвам .Използвам дълбоките добродетели ,но ако трябва да си призная ...не винаги те са ми подбудите ...За това и отбелязвам наличието на его.Знаеш ли ...имам си една отправна точка интуицията...,ако нещо не правя в хармония страдам.Примерно се заблуждавам за същността на нещата от инат и от мания да съм права...Гледам да се наблюдавам какви ги върша...Хубаво си говорим и си гугукаме ,ама силно усещам в теб тази наша типична клопка..С хора дето са ми приятни хич не ми се спори ,ама  истината ..за мене е свята..Може и да греша,но го казвам ей така ,колкото да не те обидя ... Тука за аргумент (..макар смятам да не ти е нужен) самозалъгването и преиначаването е много опасно... Тъжен все ми се иска да спася някой от това...макар да не съм застрахована се стремя да не ,,заспивам,, ....че..... течението може да те отведе на майна си Райна...Бях чела за символиката на нашия знак ,че едната риба се пуска надолу към самозабрава и самоунищожение ,а другата се мъчи да изплува от тази черна дупка и да осъществи пълния си потенциал без извинения и заблуди,защото можем пред хората много да се оправдаваме ,ама крайния резултат говори ...дето вика татко ми (Козирог) - Ще дойде видьов ден...и е много прав ,колкото и да го отричах ... Всичко ,което ти казвам е от добро...не искам да говоря повече.. надявам се искрено да си ме разбрал .

Здравословно его съгласна Усмивчица балансирайки може ..хихих

Да ,зло няма ,ама има Усмивчица Знам какво казваш и ти знаеш какво казвам... няма смисъл тука да се напъваме ,сега не ми се гмурка там..

За непоисканата помощ пак изхождам от усещанията си . И не бъркам .Тука идва разбирането ,че има кой да се погрижи и другото възможно усещане ,че е момента да си кажа мнението на човека в нужда.
Някъде сравниха рибките с дървото на живота ,което не питал заслужил ли си ,колко пари имаш и колко важен си , само давало ...на всички..Колкото и да съдят ,,реалистите,, и ,,логистите ,, това си е истината
,Божествената любов...
И реално ,ако не я придаваме нещо в нас изсъхва ...та нали това ни е мисийката Усмивчица На думи е лесно ,но действам по практиката,че видьов ден наближава все някога

ШШШШШШШШШШШШШШШШ стига бе
да съм била толкова лакома ли?!?!?!?!WT*Хммм Как да се разделя с идеята за силния и умен ,привличащ ме отвсякъде близък най близък на мен мъж?Хммм .ДА!Не съм си го изживяла това преди да се усмихвам и да мисля благо и смирено -няма пол душата

За изневяра и кой какво приема само мога да цитирам Линда Гудман :,,И все пак не може да има изневяра там,където има истина,защото изневярата е безчестие.,, Усмивчица няма хънта мънта

Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #12 -: Март 07, 2013, 15:01:59 »

най важното за мен е да имаш стремежа към тази любов
Стремежите са тунели, към определени цели. Цели, които са продукти на насадената ни представа за това, какво ни е необходимо за да бъдем щастливи и да живеем в изобилие от емоционална благодат.  По подразбиране, когато някой ти казва какво ти е необходимо, подтескта е  - нещо ти липсва / нещо не ти достига. Този вид настройка те кара да... инжектираш стойности в иначе незначителни неща, за да може, когато ги постигнеш, да смяташ, че си постигнала много.
Предстоящото ти осъзнаване, че ти вече си щастлива и разполагаш напълно с любовта, към която сега смяташ, че си се устремила, ще направи с теб и творческия ти потенциал чудеса.
Така разправят.
До тогава, докато препускаш към някакви хоризонти, които наричаш върхове, и цел, която наричаш любов, ще постигнеш само умора. Нищо необичайно на пръв поглед – все пак повечето правят точно това Усмивчица
Този чалга маниер на съществуване, който ни е наложен, е общоважащ и далеч не е ограничен само до любовните стремежи, а и до стремежите за независимо и достойно съществувание, нормите и разбиранията за които, по същия начин са ни наложени от средата. Фактически, с днешна дата, под независимост се разбира – социална необвързаност, а под достоен живот – редовно задоволяване на сетивата ни, изцяло под контрола на нашите, но не и на чужди страсти. Мине ли под контрола на чужди страсти и желания или започнем ли да задоволяваме и да се съобразяваме  с чужди страсти и желания, ставаме вече зависими, а според този модел на мислене – това е недостойно.
Този чалга маниер ни учи на това, че любовта трябва да бъде дадена, взета или отразена в друг и изконсумирана с друг човек от противоположния пол. Чудесно, но това, както и да го разглеждам, ми звучи по-скоро като сюжет от порно филм, но не и като описание на хора, които са открили любовта и хармонията помежду си.
ти много добре знаеш ,че твърда реалност няма
Да, реалността е течна Ухилен
няма как да си убиец ..просто за мен да си духовен включва добродетели
Наистина ти е трудно да вникнеш.
Съзнанието на човек, който е на високо духовно равнище е много над плътта и плътските страсти. Всеки един акт, който обществените норми окачествяват като злодеяние, извършен по правилен начин, може да бъде истински шедьовър.
Добродетелите нямат нищо общо и са напълно съвместими с профила на един сериен убиец. Ето, да кажем, че аз бъкам от добродетели. Ставам, хващам ножа и убивам някой човек. Това дори и да променя по някакъв начин общата ми характеристика, то в никакъв случай не изтрива добродетелите от нея.
няма назад при мене стане ли сериозно!
Къде е границата между сериозно и несериозно и от къде са стигнали до теб тези критерии и оценки на иначе напълно нормални обстоятелства и събития?
Хармония ,хармония ,покой...
Хубави думички, благозвучни.
Вожде ,драги мой събрате ,не си ли разбрал колко сме добри да си нагласяме истината?
Дори и сама не съзнаваш колко добре го каза това. Да, ние си я нагласяме, тъй като тя е, както горе установихме вече – течна, а не твърда. Нагласяме си я, тъй като умеем да боравим с нея. Има, обаче, огромна разлика между това – да боравиш с истината и да си я нагласяш и това – да боравиш със заблуди, опитвайки се да си ги внушиш като истина. Егото и като цяло разума са тези инструменти, които ни помагат да си обясним необяснимото по максимално удобен и изгоден за нас начин, а това дали е истина, няма абсолютно никакво значение. Нашия ум търси удобството и комфорта, а не истината.  Ще си сложа стария подпис, тъй като се присетих сега за него.
Много държа на трезвото мислене
Как я отчиташ границата между трезво и нетрезво? И изобщо, кой ти ги внуши тези категории?
понякога така хубаво лъжа и мажа ,че сама си вярвам
Хубаво лъжене! Ухилен Това също си е изкуство. Да, най-изпечените лъжци са тези, които успяват да убедят първо себе си в лъжите си. Рядка порода.
Примерно се заблуждавам за същността на нещата от инат и от мания да съм права
Това ти е от водолея според мен.
Хубаво си говорим и си гугукаме ,ама силно усещам в теб тази наша типична клопка
Лошо няма. Парадокса е, че обикновено всички я усещат предварително и въпреки това стискат очи и влизат.
С хора дето са ми приятни хич не ми се спори ,ама  истината ..за мене е свята
Спора е вид поздрав между интелигентни хора. Не бих имал нищо против да поспоря с когото и да било, пък ако ще да е за пълни небивалици.
Може и да греша,но го казвам ей така ,колкото да не те обидя
Всъщност, ако успееш да ме обидиш, ще е сензационно. Играл съм такава роля, но до сега не ми се е случвало да разбера какво е чувството. Обиждат се хора, които се вземат насеиозно и не се харесват, а искат да бъдат харесвани.
течението може да те отведе на майна си Райна...
Това, ако не ме лъже паметта е доста далечко. Аква, искаш ли да ги пестим подобни жаргонни изрази тук. Не, че нещо, но все пак си имаме и малки посетители. Ако аз изтърва подобни, подсещай ме по същия начин и спокойно, няма да се обидя, а дори ще се радвам, че на някой му прави впечатление.
Да ,зло няма ,ама има   Знам какво казваш и ти знаеш какво казвам... няма смисъл тука да се напъваме ,сега не ми се гмурка там..
Ухилен Знаеме какво казваш, но нямаш представа защо го мислиш и дали изобщо вярваш в това...
За непоисканата помощ пак изхождам от усещанията си . И не бъркам.
Да! Върви обаче да го обясниш на “разбирачите”.
Някъде сравниха рибките с дървото на живота ,което не питал заслужил ли си ,колко пари имаш и колко важен си , само давало ...на всички..Колкото и да съдят ,,реалистите,, и ,,логистите ,, това си е истината.
Невероятно би било, ако някоя нериба е стигнал до толкова дълбоки прозрения. Е, има някои, които сякаш си носят водолазен костюм с кислородни бутилки, а други с шнорхел и плавници, но... и те са до време, а това време им стига само за да видят нещо, но не и да го разберат. Излизайки на сушата вече забравят какво са видели, защото така трябва. Може би само раците знаят как да ги съхранят тези спомени, но те... съхраняват всичко... и става една каша. Ухилен
Как да се разделя с идеята за силния и умен ,привличащ ме отвсякъде близък най близък на мен мъж?
Не ти е нужно да се разделиш с идеята, тя си остава дори и когато го намериш Ухилен
Сама каза, че до сега си била по-умна от всичките си партньори, което означава, че държиш повече на сексуалното привличане (също типично за зодията ни). А иначе така, както си ги изброила изискванията и очакванията си, освен един кастинг да направиш, друго не виждам. От друга страна, щом се целиш толкова високо, значи имаш висока самооценка, което не е лошо, но си има и своите минуси. С други думи – вероятността да си останеш само с идеята никак не е малка.
ДА!Не съм си го изживяла това
Не е чудно. Къде смяташ да дириш подобен породист екземпляр, пък и да е вакантен, нямам идея. Ухилен
За изневяра и кой какво приема само мога да цитирам Линда Гудман :,,И все пак не може да има изневяра там,където има истина,защото изневярата е безчестие.,,   няма хънта мънта

Да, честта е голям приоритет за нас. Няма как да изневерим, обаче, тъй като не се вричаме, защото вричането и ...самопредлагането ни обезчестява. Нас трябва да ни преследват. Зависи обаче от играта, в която сме влезли... Твърде добре можем да изиграем догонващи, но не за дълго. Артистичността ни е основния талант. От там-насетне се подразбират останалите, свързани с рисуване, музика, поезия и т.н.
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Март 08, 2013, 04:58:33 »

Стремежът води до еволюция .Пълното оставяне и не поемане на отговорност някак не ми се нрави.Може да е изморително ,но е градивно в зависимост от това какво искаш да изградиш в себе си.
Например един човек ,който мечтае за силна духовна-душевна връзка ,но е виждал грубото отношение,назачитането на личноста,насилието ,отчуждението после среща други объркани хора,които не им се напъва да са по честни,отдадени , а само изискват ,та този човек е нормално да е объркан и ако е копирал нещо корено противоположно на това ,което свъщност е ще се стреми да се балансира и да постигне хармония с неговото истинско аз.
Знаем на какво учи чалгата и метъла и всички промиващи звуци Усмивчица токсична зона.токсични идеали.
Лично за себе си мога да кажа,че съм се опитвала да се пригодя ,ама не става..не съм себе си .
Не знам как ти дойде на ум чалгата и порното в нашия разговор честно Усмивчица Може не винаги да се изразявам добре ,но не се бъркай така грубо.Ако говорим  за секс ще е тантра ,ще е отдаденост ,ще е любов ,посвещаване. Усмивчица
Както и да се опитвам да вникна много ми е изкривено убиец и щедьовър на едно място,че и с добродетели по добре никога да не вниквам...

Истината най често е неудобна ето ти една индикация .Разбиранията могат да се променят и нагласят.Понякога има значение ,друг път няма.
Но какво да ти кажа ..лично всеки да си избира.
Има неща на които много държа и това е да не ме лъжат .И аз така.Стреми се към истината.Искай и ще ти се даде...дори и човек да е объркан ,ако иска да е наясно със същността на нещата,ще получи прозрение в даден момент.Корена е не на всяка цена да ти е удобно.

Сериозно е когато си притинснат ,уплашен,когато те връхлетява буря в уж спокойното море,когато си изправен пред вътрешни битки ,самоунищожение ,гняв ,когато ти се срещаш с нещо непознато на твоето съзнание и то те тревожи,когато си изгубен,тогава трябва да се справиш и това никак не е малко! Защото само ние си знаем какво ни е на душите и какво сме преминали.Да,напълно нормални неща за душа преминала тези събития и уроци ,ама като си вътре и си на ръба  едвали си толкова спокоен.
Никой не ми внушава моята лична ценностна система Усмивчица да се наблюдавам по кой път съм поела и да съм отговорна към себе си.Та нали това е грижа ,любов ? Трезво мислене е да си даваш сметка за действията си.

А за изискванията  ,които така импулсивно изразих в същност са най нормални неща ,но не е по сексуално отколкото е духовно...и двета са Усмивчица свързани и интензивни ...тайнствени и дълбоки..изпълващи ухх приказка Усмивчица идилия .Но силните характери и същности често са сами.Не правят компромиси и не се залъгват.Има късметлии ,който се намират скоро,а други чакат ..но все някога нали знаеш Усмивчица естествено че знаеш ...

За гоненицата много съм се чудила ,ама май има страх да не сбъркаме ,защото по принцип сме максималисти и ако ще правим нещо, то ще е завинаги...тоест ,че това е посвещаване.Абе сбъркани личности хем боли ,хем сърби..Тоо как се прилага тая фантасмагорична философия  ...
Найс ,найс има време Усмивчица Пък аз да гоня и да се натрапвам не ми харесва да го усещам.Имам чест и достойнство .Нямам цена ,ама си я знам .

Кой асцендент си ,луна? Аз съм луна Стрелец и Асц Везни Усмивчица
За майна Райна ,абе замислих се дали е нещо нередно ,ама не знам що реших ,че не е ...НО щом си казал Ок Усмивчица

Много мъдрост изписахме за мен и твоята гледна точkа ,но е желателно малко да се разтворим повече за знака Усмивчица Все пак не пише съобщения горе Усмивчица Да си жив и здрав и спокоен Чао за сега Усмивчица
Активен

вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #14 -: Март 08, 2013, 19:29:42 »

Стремежът води до еволюция.
Нима? Усмивчица
Ами серийния убиец, Аква, също е човек със стремежи. Еволюира ли?
Основната трагедия на човечеството и всички простотии, които са му се случили произхождат от факта, че интелигентните и кадърните хора са хаотични, вятърничави, живеят ден за ден, нямат цели, нито някакви планове за бъдещето, и съответно трудно стигат до идеята да се размножат, докато глупавите и неразумните са целеустремени и амбициозни като роботи, със зададена програма, а освен това се пъплят като зайци.
Например един човек ,който мечтае за силна духовна-душевна връзка ,но е виждал грубото отношение,назачитането на личноста,насилието ,отчуждението после среща други объркани хора,които не им се напъва да са по честни,отдадени , а само изискват ,та този човек е нормално да е объркан и ако е копирал нещо корено противоположно на това ,което свъщност е ще се стреми да се балансира и да постигне хармония с неговото истинско аз.
Понякога трудно улавям това, което се опитваш да кажеш, Мист.
Тук ще ти отговоря, че ако човек мечтае за силна духовна връзка, то той е обречен на неуспех предварително, точно на принципа, който ти описах в горния постинг. Някой му е казал или някъде е прочел какво е духовна връзка или е видял двама, които твърдят, че имат такава и той започва да търси. Това увеличава единствено и само - вероятността да сгреши, но не и тази - да намери.
Духовна връзка вече имаш, а това, че все още не познаваш или не осъзнаваш, че познаваш човека, с който си свързана е нещо, което го заявяваме още преди да се родим (според някои) или по друг начин (по-земен) казано - още им е рано.
Ако някой мечтае за силна духовна връзка (макар, че не се сещам кое е слаба духовна връзка) и бъде повлиян от хората, които среща по пътя си и тяхното равнище и степен на осъзнаване, то определено му е много рано и ...почти сигурно, че първата, която му се усмихне по скайп ще я счете за духовна връзка. В действителност за такива хора, думи като дух и душа са просто думи, които даже не се различават и ги слагат една до друга в словореда си.

Знаем на какво учи чалгата и метъла и всички промиващи звуци Усмивчица токсична зона.токсични идеали.
Тука вече започваш да ме губиш като събеседник, Мист.
Чалгата... ок, с нея всички сме запознати, тъй като доволно ни заливат отвсякъде с нея, не само под формата на музика.
От метъла, обаче, съм сигурен, че не си чула повече от 15 песни, а дори ако се амбицирам мога да ти изброя кои са, само кажи набор, защото може и тези ми предположения да са погрешни Ухилен
Ако греша, не се сърди, но по начина, по който говориш за течение, което представлява 90% от музиката изобщо, няма как да си мисля друго.
Не знам как ти дойде на ум чалгата и порното в нашия разговор честно Усмивчица
Знаеш много добре даже. Не си честна даже никак Усмивчица

Ако говорим  за секс ще е тантра ,ще е отдаденост ,ще е любов ,посвещаване. Усмивчица
Спагети, тантра и дълбокомислени разговори за живота и вселената.

Със сигурност вече имаш цяло върволица фенове, уверени, че сте духовно свързани  Ухилен

Както и да се опитвам да вникна много ми е изкривено убиец и щедьовър на едно място,че и с добродетели по добре никога да не вниквам...
Е, хайде де, не изневерявай на зодията! И както е казал един от най-контрастните представители на зодията: "Всичко е допустимо и всичко е относително". Това е закон за нас, на който се градят всички останали закони и теории.

Истината най често е неудобна ето ти една индикация
Няма как да е неудобно нещо, което не съществува, както и нещо, което е навсякъде. Трудно ли стана? Бързам и за това е така.
Лъжата е истина.

Но какво да ти кажа ..лично всеки да си избира.
Ами да! Серийните убийци точно това правят.
Има неща на които много държа и това е да не ме лъжат .
И това го казва човек на изкуството?! Човек, който изгражда илюзия, нанасяйки боички върху бял лист?
Добре поднесената лъжа също може да бъде шедьовър. Човек, който никога не е лъган и се е застраховал отвсякъде от това да бъде излъган, според мен е достоен за съжаление.

Искай и ще ти се даде...дори и човек да е объркан ,ако иска да е наясно със същността на нещата,ще получи прозрение в даден момент.Корена е не на всяка цена да ти е удобно.
Само с искане не става. Трябва да му е необходимо това познание, а не просто да иска. Ако просто искаш знание и го получиш, то за теб ще е товар, който ще носиш на гърба си, но никога криле.
От такива, които просто искат и получават, ясно се виждат резултатите.
Сериозно е когато си притинснат ,уплашен,когато те връхлетява буря в уж спокойното море,когато си изправен пред вътрешни битки ,самоунищожение ,гняв ,когато ти се срещаш с нещо непознато на твоето съзнание и то те тревожи,когато си изгубен,тогава трябва да се справиш и това никак не е малко!
Описваш красиви картини. Всички тези събития, които изброи ги пожелавам на всекиго, който не ги е преживял или поне не всички.

като си вътре и си на ръба  едвали си толкова спокоен.
Съм, но няма как да седна да те убеждавам в това, тъй като няма никакво значение на този етап.
Никой не ми внушава моята лична ценностна система Усмивчица
Добре, не споря. Браво, щом е така - уникат си! Усмивчица
Трезво мислене е да си даваш сметка за действията си.
Сметките...
Както и да е.
А за изискванията  ,които така импулсивно изразих в същност са най нормални неща ,но не е по сексуално отколкото е духовно...и двета са Усмивчица
Добре, чудесно!
свързани и интензивни ...тайнствени и дълбоки..изпълващи ухх приказка Усмивчица идилия .
Не спирай де...
Но силните характери и същности често са сами.Не правят компромиси и не се залъгват.Има късметлии ,който се намират скоро,а други чакат ..но все някога нали знаеш Усмивчица естествено че знаеш ...
Да, наистина е до късмет, ама като го кажа на някой, те - нее, как, ти трябва сам и т.н.
Аз например се имам за бесен късметлия. Вероятно в миналия си живот съм бил игуменка, не знам, но...

За гоненицата много съм се чудила ,ама май има страх да не сбъркаме ,защото по принцип сме максималисти и ако ще правим нещо, то ще е завинаги...тоест ,че това е посвещаване.
Тука също няма как да не се съглася, макар че... и ние си имаме разните малки тайни, но това са места, където повече от 1 няма как да надникнат.

Абе сбъркани личности хем боли ,хем сърби..Тоо как се прилага тая фантасмагорична философия  ...
Имам чест и достойнство .Нямам цена ,ама си я знам
Приемам тези твърдения на доверие. Поздравления, за което.
Кой асцендент си ,луна? Аз съм луна Стрелец и Асц Везни Усмивчица
Мани... Луна - рак / асц. - рак. Гола вода отвсякъде.
За майна Райна ,абе замислих се дали е нещо нередно ,ама не знам що реших ,че не е ...НО щом си казал Ок Усмивчица
Пошегувах се, да видя как ще реагираш - не ме взимай насериозно. Далеч си от тези, които трябва да се съблюдават изкъсо за изразни средства.
Много мъдрост изписахме за мен и твоята гледна точkа ,но е желателно малко да се разтворим повече за знака Усмивчица Все пак не пише съобщения горе Усмивчица
Ще се разтворим, щом е желателно.
Започни ти. Копирай някой астропрофил и дай да нищиме. Пък то не пречи и други зодии да си нищим. Наша тема си е, може и за ядрена физика да си говорим ако искаме.
Хайде, Мист, че вече злокобно укъснях и ще има карате.
Вихри се на воля, няма да подмина. В понеделник ще цъфна, зареден с нови сили.
А... и да не забравя- Честит празник!
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници:  [1] 2   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Толтекска книга на мъдростта
Книги
11WOLF11 0 4322 Последна<br />публикация Юни 24, 2009, 00:20:49
от 11WOLF11
ЗОДИАКАЛНАТА ОБЛАСТ НА РИБИ
Астрология и нумерология
pluton 13 1396 Последна<br />публикация Юли 23, 2010, 11:58:12
от pluton
Корените на мъдростта - Хун Дзъчън
Книги
Странник 10 1761 Последна<br />публикация Септември 01, 2013, 16:47:33
от еос
Легендите за зодиакалните знаци -Рак,Скорпион,Риби
Астрология и нумерология
Mistic_Aqua 6 900 Последна<br />публикация Август 27, 2013, 23:42:32
от Morticia
Мъдростта
Обща тематика
elinikar 5 571 Последна<br />публикация Ноември 04, 2013, 21:39:57
от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright