Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Защо според вас нашият любим вожд и предводител, който сега се оттегля, за да ни накаже за неблагоразумието да не се радваме на напусто нале  (Гласуването приключено: Март 09, 2013, 11:19:31 )
Разбрал е, че Искра Фидосова е намерила всички запаси за кризисни времена на ГЗ и ги е изяла - 0 (0%)
Получил е кризата, след като е видял сметката си за ток - 1 (25%)
Симеон Дянков му опискал главата да го прави наново финансов министър, докато накрая Бойко не е вдигнал кръвно заради мазъркането на некад - 1 (25%)
Цветан Цветанов е казал, че повече няма да рита мач с Бойко - 0 (0%)
Друго - 2 (50%)
Общ брой гласове: 4

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравословните проблеми на всеобичния Бойко Борисов  (Прочетена 931 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Февруари 27, 2013, 11:19:31 »

Според вас какво може да е предизвикало здравословния проблем на нашия любим и безценен вожд, който така смело ни водеше към Третия Свят, убеждавайки ни, че вече задминаваме Люксембург, Лихтенщайн, Сингапур и Тайван по темпове на икономически ръст? Може много да сме му ядосани, но нека знае, че не сме забравили, че и той е човек и че той също може да получи неразположение!

Призовавам ви към максимална активност във вота, за да покажем, че сме европейски граждани!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #1 -: Февруари 27, 2013, 12:37:50 »

Един хубав въпрос, понеже не гледам много телевизия.
    Някой досега виждал ли е премиера в тази болница?
    Поне на репортаж, ако не друго.
    В противен случай честно казано ми звучи като някаква древноримска клюка.

Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #2 -: Февруари 27, 2013, 18:53:33 »

Цитат на: Sine Wave Zero
    Някой досега виждал ли е премиера в тази болница?
    Не знам дали е тази, не съм ходил в правителствена болница, но не изглеждаше да си е у тях в леглото.
    Да, гледах интервю с него, а и във в. Монитор ( или какъвто си взимат готвачките), го имаше на първа страница.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright