Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Относно системните сигнали за тормоз на Лични Събщения!  (Прочетена 346 пъти)
Toddo
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« -: Февруари 25, 2013, 22:35:25 »

Здравейте!

В последните 2 седмици получих редица оплаквания за тормоз на лични съобщения от различни хора.
По този повод поемам извънреден ангажимент да реагирам спрямо провокациите, които смея да кажа вече безпокоят не един или двама души.

Искам да Ви информирам че всеки който получи ЛС със съобщение, съдържащо заплашителен или груб спрямо получателя текст, има два варианта:

-да натисне бутон “информирай Администратор” в долния десен ъгъл на съобщението.
-да ми го изпрати в картинков формат на скайп (които ми го имате) или на е-mail адрес:
sine_wave@abv.bg.

Снимането на съобщението става по следния начин:

1. Отворете Личното съобщение така че съдържанието му да се вижда на екрана
2. На клавиатурата ви би трябвало да има т.нар. клавиш “Print Screen” или “PrtScr”
3. Следвайте инструкциите на този клип (oт 0:30 нататък), за да качите изображението в програмата Paint

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LOzLgFDzyHk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LOzLgFDzyHk</a>

4. Запишете изображението като натиснете File, от падащото меню изберете Save и задайте име на файла.
5. Файлът е готов за изпращане по пощата.

Уверен съм че злоупотребяващите с ЛС не очаквахте този ход, но сега е време и вие да се уверите, че сте сбъркали форума, където ще одумвате, заплашвате и играете на развален телефон.
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 22:51:46 от Toddo » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
относно чата
Съобщения / Предложения и оплаквания
Eona Lightholder 2 531 Последна<br />публикация Август 30, 2010, 21:04:29
от praiseyou
Кибер тормоз
Обща тематика
nia.boneva6 3 798 Последна<br />публикация Ноември 09, 2010, 18:34:30
от Аэ съм
Спешно Душевен тормоз!!!!!!! « 1 2 »
Въпроси и отговори
l'amour 23 1652 Последна<br />публикация Март 28, 2011, 19:14:03
от nebezida
Относно новия подраздел " Лични дневници "
Лични дневници
Eona Lightholder 0 1042 Последна<br />публикация Март 06, 2012, 13:57:46
от Eona Lightholder
Относно форума
Съобщения / Предложения и оплаквания
Админ 1 445 Последна<br />публикация Януари 23, 2013, 00:06:20
от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright