Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Генерал Алексей Савин казва че няма деца индигота и кристали ...  (Прочетена 900 пъти)
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « -: Февруари 25, 2013, 17:27:24 »

Видеото: http://www.youtube.com/watch?v=memd7bht38Y
    Активен

Сатчитананда ...
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #1 -: Февруари 25, 2013, 21:37:18 »

Всяко понятие си има причина да бъде измислено, особено когато старите са компрометирани или са загубили смисъла който са носили първоначално. Така или инъче е факт че хората се променят не материално а духовно. Едва ли в древността е имало толкова много хора с Дарби, щом като са ги смятали за свръхчовеци. Да вземем питиите например. Явно ясновидството е било изключително рядко срещано по онова време. Лечението посредством енергиите също...А сега,  въпреки че има шарлатани,  ясновидците не са голяма рядкост...Пък и всеки има право на собствено мнение. В древността когато не можели да обяснят нечий талант казвали че е дар от боговете. През средновековието заради същото горели на клада...
    Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #2 -: Февруари 25, 2013, 22:30:07 »

Явно ясновидството е било изключително рядко срещано по онова време. Лечението посредством енергиите също...А сега,  въпреки че има шарлатани,  ясновидците не са голяма рядкост...
    Общо взето съм съгласен с тебе.
    Обаче относно ясновидците и енерго-лечителите не съм ...
    Като цяло, на сегашното население каналите и центровте по които тече енергията са много по запушени в следствие на скапания / застоял живот и "хубавите" продукти и течности които ползва.
    Малко са тия които практикуват контролирано дишане, въртене на кундалини-шактита, медитации и подобни.
    На мене даже много често ми се смеят и присмиват за това в което вярвам и практикувам.
    Та, със сегашната глобално разпространена тиня във физически, духовен, ценностен и морален аспект която съществува, не знам какви ясновидци и лечители ще са.
    Активен

Сатчитананда ...
    Rupture
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 80

« Отговор #3 -: Февруари 25, 2013, 22:31:14 »

Така или инъче е факт че хората се променят не материално а духовно. Едва ли в древността е имало толкова много хора с Дарби, щом като са ги смятали за свръхчовеци.
    balar , аз пък не виждам хората да са мръднали много духовно. Дори напротив.
    Виж в технократична посока са поизпъплили(и то пак чужда помощ и договорки)
    Що се отнася до древността, това което е постигнато, било в сферата на изкуството, архитектурата и т.н.сега надали някой може да го постигне. Можем само да се насалждаваме на това което е пости гнато и съхранено.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #4 -: Февруари 27, 2013, 13:29:43 »

Ах, Rupture, сладурче ненагледно, да ти имах красивия псевдоним (от англ. - 1. Запушване на кръвоносен съд; 2. Развала, съсипия). !!! Пу да не ти уроки, друже!

Технологичното развитие е нещо напълно неизбежно, но заедно с начина за извършване на дейност ((най-простия пример: придвижване от точка А до точка Б), преди 10'000 години е трябвало да си напълниш кожените дисаги със изсушено месо и да тръгнеш с бога напред през гората, без да знаеш дали ще се върнеш. Преди 2'000 години вече е имало избор: може да се качиш като пътник за няколко тетрадрахми плюс помощ на екипажа на някой търговски кораб или наемеш колесница и да тръгнеш така. В зората на 20-ти век вече е можело да хванеш влак, параход или да се качиш на автомобил. През 1985, да кажем, можеш да хванеш влак, кораб, автобус, да се качиш на стоп на някой тир, да се качиш на самолет или да се придвижиш дотам с личния си автомобил по магистралата), се променят и вярванията. Преди 10'000 години хората са вярвали в духа на водата, в духа на гората и прочия... Преди 2'000 години е бил апогеят на елино-римския пантеон с всичките му идиотщини като възпитателната педерастия (практикуване на секс с младежи между 12 и 20 години като част от възпитателно-облагородяващ-социализращ процес на съзряване за живот сред възрастните). В началото на 20-ти век хората са се събирали в мазета, килери и по тавани, за да правят спиритични сеанси, треперейки от вълнение, че ще видят дух, сега, след като дойде епохата на Водолея на 31.10.1984 с навлизането на Нептун в Козирог, както и Великата Конвергенция от 1987 (двата процеса събориха повечето от тоталитарните режими доста скоропостижно), човечеството се отвори към неща, които дълго са стоели забутани в разни тъмни ъгълчета като изживели времето си и сега излизат с нова актуалност. Някои от нещата, които сега впечатляват хората като чудеса, са били нещо съвсем банално преди около 22'000 години, да кажем, по времето на Атлантида. Сега, след като с много усилия се доказахме, че може да ни се гласува известен кредит доверие, започват процеси, които ще се засилват с времето, след като Вселената се увери, че не започваме пак със старите номера от Атлантида и Лемурия (например аз в Атлантида съм бил диктатор на средно голям район от средната част на континента, който за земи и ресурси е разпалил така война, която след около 20 години бомбардировки с ядрени и водородни бомби, е предизвикала потъването на Атлантида и завъртането на Земята на една страна след като съвместно разработеното със съюзници протонно геосеизмично оръдие предизвиква свръхмощен трус, който буквално планини събаря (гледката изобщо не е красива, а когато застанеш срещу съвестта си, след като умреш под океанските вълни, пък става съвсем весело)), ами използваме този засега ограничен достъп до Вселенското знание за добро. Няма как днес да накараш хората да тръгнат масово пак на църква, джамия или синагога, просто защото сега там енергията вече е доста застинала от еднообразното пеене на свещенослужителя в често многовековния храм. Съответно след като там е като блато, на никого няма да му е приятно на такова място (не че нещо, ама блатата често миришат на гнило и застояло). Ще предпочете да отиде на медитация, където ще може да изпита нещо, което да остави спомен, а не да вегетираш на пейката в махленската черква, защото "медитациите не са хубави според попа". Пък и официалното духовенство вече пред народа многократно е показвал доколко спазва повелите на Иисус. Всеки от нас може да даде някакъв пример. Дори и аз. Не само митрополитите - те са най-големите след патриарха. След Максим, светлая му памят, и Неофит ми се вижда подходящ за лидер на паството си. Но например Николай Пловдивски и Кирил Варненски, които са печално всеизвестни със скъпите си придобивки и разточителството в личния си живот на фона на запустението в епархиите им и отчуждеността им от миряните, които в геометрична прогресия намаляват и се преориентират към новите схващания точно заради тези лица на официалната верска институция, които не вдъхват у никого респект заради надменността и лакомията си.
    Пък и Кирил Варненски е всеизвестен и жестоко подиграван в епархията си заради дейността му като доносник на ДС, които са му възложили да търси паметници на културата и да ги връща на България срещу митрополисткия стол, но той вместо това е пишел доноси за дребнави битови кавги между разни енорийски свещеници.... Ама карай да върви, нали народната власт е получавала някакви сведения (няма значение, че тези сведения никого не ползват със съдържанието си, ами само събират по картотеките прахоляци и паяжини, а случайният посетител в архивите им би се смял на тези врели-некипели, които е сервирал Кирил, и които дават индикация, че освен, че е мъжка клюкарка от най-гнусните, ами и е пълен бездарник, щом едно парче пергамент не е успял да снима на микрофилм за държавата, като обикаля на посещения в сестринските църкви и Ватикана), пък на Киро просто да му е, халал да му е владишкия жезъл... То при него истинските вярващи няма да влязат в храма, защото не биха искали да си имат работа с толкова низък и жалък човечец, а биха се посветили на нещо, което наистина би накарало хората да кажат поне едно "Браво!".
    Обикновените свещеници в неговата епархия също на места са хвани единия, удари другия. Например в църквата "Св. Николай Мирликийски - Чудотвореца" в пешеходната зона на града веднъж влязох с едно приятелче, мюсюлманин, който искаше да види църква и отвътре, но по някаква причина се притесняваше да влезе сам. Влязохме с него и седнахме на средните пейки и се гушнахме, защото в най-големия мраз в края на януари свещеникът беше наредил всички прозорци да се отворят до откат и из храма фучеше вятър и беше страшен студ - като дъхнехме напреде си, излизаше такова кълбо дим, все едно парен локомотив беше вкаран в храма. Изведнъж попа дотърча, зачервен, подпря се на пейката и се развика как може така да развратничим. Тогава момчето попита съвсем основателно как може да държат толкова студено и ветровито в храма, при условие, че може да има хора, които да искат да влязат в храма, за да потърсят утеха или общение с Бога. Попа изръмжа като офицер от армията на имперска Русия: "Как смееш!", вдигна го за ухото, шамароса го здраво и започна така да ни псува, че и братския сръбски народ би се изчервил, ако го чуеше в този момент. След това ни изгони, като каза, че ние сме обладани от Сатана и други подобни брътвежи. После една от клисарките ни каза, че светиня му често надигал шишето с коняка и вечер, след вечерня, вместо да се моли, отивал в близкия еротичен клуб.

А иначе тоя генерал сефте го чувам... А пък аз на военни по духовни въпроси вяра не хващам. Те от духовност разбират колкото неандерталец би разбрал от програмиране. По-добре да си гледа армията и да не се обажда където не го питат, че поглеж някой му защипал носа и се сдобие с хобот.... Засега толкова по въпроса!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Очни кристали???
    Видео клипове
    Ир 2 691 Последна<br />публикация Декември 26, 2010, 02:47:58
    от Ariam
    Лемурийските кристали
    Минерални и скъпоценни камъни
    The One 1 1977 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 03:09:26
    от The One
    Тъмните кристали или имплантите
    Духовни учения
    Alida 4 1279 Последна<br />публикация Март 13, 2013, 20:54:24
    от modlin
    Как се казва на български периода в който луната е между два зодиакални знака?
    Астрология и нумерология
    Свързан 2 1344 Последна<br />публикация Септември 22, 2013, 16:39:04
    от Свързан
    Индигота или духовни учения?
    Обща тематика
    Ariam 10 967 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 14:14:01
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright