Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ВУЛКАНИ  (Прочетена 491 пъти)
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« -: Февруари 15, 2013, 17:04:46 »

Някак си ми се струва, че подценяваме ролята на тези "огнедишащи змейове", а определено не е добра идея.
Вулкан е затривал не веднъж живота на земята. Мисля, че е твърде вероятно да се случи отново. Активността повсеместно се повишава. Сейзмичната също (то е свързано). Земята се пробужда.
Като начало, за тези, които ги вълнува вулканичната активност - ето това сайтче.
Тия австралийците как спят, нямам идея. Това парче земя, просто ми се струва обречено.
Някак откъснато от всички останали, си се вее там из водната шир и никой не го отчита.
В този сайт има подробно описание на всички вулкани, опасността от изригване и евентуалните щети.
Не само нас, но най-вече нас, ни притеснява един конкретен гигант. Т.нар.  "Ковачницата на Хефест" - Етна.
Този убавец, както предполагам сте забелязали на картата,  е червен та червен. Не минава година, без да плювне поне веднъж, но на малки дози (засега) и да осуети полетите над ботуша.
Всички са в очакване на големите фойерверки, но той колкото е могъщ, толкова е и търпелив (сигурен съм, че сме една зодия ).
Ето да го видите в някои от най-прелестните му състояния.

Ето и едно от изригванията му, през април, миналата година.

Изумителен е факта, че жителите на Катаня (в подножието на планината), привлечени от печалбите, идещи от туризма, не се притесняват ни най-малко от това, че ще бъдат бубквално пометени от огнената стихия. Това вече се е случвало, но преди... 4-5 века, а както е казал народа: "където е капало - пак ще капе".

А ето тук, в резюме са представени прогнозите, при едно евентуално изигване.

Приятни сънища на всички.
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright