Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как се прави революция и защо Исландия не беше оповестена в медиите ...  (Прочетена 3279 пъти)
MouseMaiki
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #15 -: Февруари 22, 2013, 22:43:48 »

Възнамерявам да опитаме в неделя да поискаме своето
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Февруари 22, 2013, 23:52:50 »

http://www.blitz.bg/index.php?news=184014

Ако направят партия веднага ще гласувам за тях!
    Ще я бъде тая България ееей!

Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    eolis
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: варна
  • индигова душа

« Отговор #17 -: Февруари 23, 2013, 08:47:37 »

Това което става по улиците е революция Индиго!!! Най сетне доживяхме да видим резултатите от духовното пробуждане на хората.Много ми напомня по искания и ентусиазъм на Великата Френска Революция.
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #18 -: Февруари 23, 2013, 14:55:11 »

Това което става по улиците е революция Индиго!!! Най сетне доживяхме да видим резултатите от духовното пробуждане на хората.Много ми напомня по искания и ентусиазъм на Великата Френска Революция.
    Ти болен ли си? Революция Индиго  Ухилен
    Значи протестиращите са индигота? Реално са гладни и ядосани хора и тук таме някой хулигани, и нямат идея за какво да протестират, щото реално няма за какво. Същите хора и против комунизма протестираха, сега като не им харесва тая система протестират против нея, но тоя път няма барване.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #19 -: Февруари 23, 2013, 19:27:32 »

Спиртаке, ти си болен! Лягай си в леглото, лапай хапчетата и термометъра под мишница!
    Чак вече си ми комичен с това самоограничение, което си си наложил доброволно. Нека и другите да кажат нещо по проблема на Спиртаки с форума, че вече пет клавиатури изтърках да му пиша.....
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Февруари 23, 2013, 19:40:03 »

Спиртаке, ти си болен! Лягай си в леглото, лапай хапчетата и термометъра под мишница!
    Чак вече си ми комичен с това самоограничение, което си си наложил доброволно. Нека и другите да кажат нещо по проблема на Спиртаки с форума, че вече пет клавиатури изтърках да му пиша.....
    Значи мислиш, че индиготата стоят зад протеста, или че има нещо духовно в него, или че се прави революция, или че някой има идея за друга система?
    Никакво духовно пробуждане няма, просто хората са гладни, ама така е в пазарната икономика, догодина по това време едва ли ще има протести но ще е същото положението.
    Правителството подало оставка и голямата работа, 97ма да не би да беше революция-индиго?
    А и колкото и да сте духовни, това не значи, че сте специалисти в политика и икономиката.

Чакам аргумент относно протестите и връзката им с някакво пробуждане, индигота и т.н.
    Активен

"Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    eolis
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: варна
  • индигова душа

« Отговор #21 -: Февруари 23, 2013, 20:20:22 »

Повечето от неформалните водачи на протестите са хора на възраст между 20 и 26-г.Те излъчват ясно послание ,че няма да отстъпят от исканията си и реагират спокойно на опитите за сплашване и натиск.
    Най сетне доживяхме да пораснат децата-индиго и да покажат на своите родители как се отстояват права,свободи и се живее без страх.Тези поколения имат друга ДНК ,не познават страха на робството, не са склонни да бъдат гъвкави и да правят компромиси с убежденията и най вече със самите себе си.Те са се родили осъзнати и нямат нужда от външно управление,доктрини и идеологии,защото знаят КОИ СА.За това старите политици треперят и са уплашени до смърт .Основният проблем в момента е в това ,че духовната еволюция вече дава своите плодове и нараства броя на хората които са се пробудили за собственнета си сила и са готови да поемат отговорност за своя живот.Но социалната ни система все още работи по старите правила на йерархията и подчинението на Бащата-Бог-Авторитет и не може да служи като форма на новите енергии.Наистина сме свидетели на радикална промяна в социалния ред(но не този който искат Илюминатите).Не можеш да манипулираш хора които знаят кои са,не се нуждаят от побутване и надзираване и искат активно да управляват живота си,а не да бъдат пасивни наблюдатели.Това е само началото на КРАЯ на старата властова система и България може да създаде прецедент в световната политика.
    Активен
    еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 184

« Отговор #22 -: Февруари 23, 2013, 20:21:52 »

Цитат
    Премествам си коментара в Говорилня, тъй като не е по темата.
    « Последна редакция: Февруари 23, 2013, 20:27:58 от еос » Активен

entire ocean in a drop
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Февруари 23, 2013, 20:34:07 »

Повечето от неформалните водачи на протестите са хора на възраст между 20 и 26-г.Те излъчват ясно послание ,че няма да отстъпят от исканията си и реагират спокойно на опитите за сплашване и натиск.
    Най сетне доживяхме да пораснат децата-индиго и да покажат на своите родители как се отстояват права,свободи и се живее без страх.Тези поколения имат друга ДНК ,не познават страха на робството, не са склонни да бъдат гъвкави и да правят компромиси с убежденията и най вече със самите себе си.Те са се родили осъзнати и нямат нужда от външно управление,доктрини и идеологии,защото знаят КОИ СА.За това старите политици треперят и са уплашени до смърт .Основният проблем в момента е в това ,че духовната еволюция вече дава своите плодове и нараства броя на хората които са се пробудили за собственнета си сила и са готови да поемат отговорност за своя живот.Но социалната ни система все още работи по старите правила на йерархията и подчинението на Бащата-Бог-Авторитет и не може да служи като форма на новите енергии.Наистина сме свидетели на радикална промяна в социалния ред(но не този който искат Илюминатите).Не можеш да манипулираш хора които знаят кои са,не се нуждаят от побутване и надзираване и искат активно да управляват живота си,а не да бъдат пасивни наблюдатели.Това е само началото на КРАЯ на старата властова система и България може да създаде прецедент в световната политика.

Това са най-обикновени млади хора, не знам как може да ги наричаш индигота, такива неща отдавна има по света - млади хора ядосани от правителството да протестират, нищо общо с духовността няма това или с индиготата.
    Или ги познаваш лично и може да гарантираш?
    А и кой знае с кои партии или организации са обвързани.
    Тия качества, които спомена, може да се отнасят за много млади хора, не знам защо ги свързваш с думата индиго, като гледам новините, анализите и това което се случва, няма никакви референции към нещо ново и някакви революции, просто се сетиха да искат свикване на ВНС.
    То значи в Гърция половината народ е индиго по тая логика.
    Няма стара властова система, това е демокрацията и пазарната икономика и това е естествената система за сегашното общество.
    Те просто искат да свалят бившите комунисти от власт и те да поемат властта, и ще видят, че всичко си е нормално. Бедните държави са си бедни, просто трябва да се дадат малко пари за средния и дребния бизнес, не за едрия капитал, това е начина да се подобри икономиката.
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #24 -: Февруари 23, 2013, 20:52:05 »

Спиртаке, точно гърците не ми ги хвали, че са най-омразния народ на целите Балкани... И те си имат индигота, но на тях в народопсихологията им е да са по цял ден чакарака и като се наложи да побачкат, за да си платят сметките, почват циркове, каквито и моята рускоквартеронска глава не може да роди. Така че при гърчулята положението е различно. В България сред хората до 25 години индиготата са 87%, така че спри!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Февруари 23, 2013, 20:58:32 »

Спиртаке, точно гърците не ми ги хвали, че са най-омразния народ на целите Балкани... И те си имат индигота, но на тях в народопсихологията им е да са по цял ден чакарака и като се наложи да побачкат, за да си платят сметките, почват циркове, каквито и моята рускоквартеронска глава не може да роди. Така че при гърчулята положението е различно. В България сред хората до 25 години индиготата са 87%, така че спри!
    Като са толкова много индигота, се обезличават.
    Какъв е смисъла от целия тоя шум тогава.
    Поколението си е напълно нормално, амбициозно за пари и духовно незаинтересовано, тия работи с индигото са балон.
    Активен

balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 85

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #26 -: Февруари 23, 2013, 21:41:11 »

Спиритус ръкавица ли хвърляш? Усмивчица
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Февруари 23, 2013, 22:37:16 »

Спиритус ръкавица ли хвърляш? Усмивчица
    Все някой трябва да го стори.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #28 -: Февруари 23, 2013, 22:42:30 »

Като са толкова много индигота, се обезличават.
    Какъв е смисъла от целия тоя шум тогава.
    Поколението си е напълно нормално, амбициозно за пари и духовно незаинтересовано, тия работи с индигото са балон.
    Spiritus  осъзнаваш ли въобще че си проводник на една манипулативна система?
    Осъзнаваш ли че вече провокираш съвсем открито хората тук?
    Осъзнаваш ли че се заиграваш и с търпимостта на пишещите тук?
    След като отричаш въобще духовния живот като стимул за развитие
    и промяна и утвърждаваш че само парите си заслужава да бъдат стимул,
    въобще какво правиш тук?
    Дразниш и провокираш само ли?
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Февруари 23, 2013, 23:03:45 »

И след като нашия съгражданин Spiritus прокламира
    парите като висше благо нека да сподели виждания и прогнози
    какво ще се случи в бъдеще ако еврото се срине?

Щом вярва в системата ще ми е интересено да разбера и как е
    преживял 1996 г . когато по волята на олигарси и долни
    продажници се срина банковата система в България.
    Ще ми е интересно и в какво е вярвал тогава когато
    нейно величество парата просто даде яко фира в услуга
    на частни интереси и печалби.
    Един висшист уважаеми Spiritus на 54 г. работеше
    за 5 щатски долара на месец тогава според галопиращия курс за деня.
    В това ли ме караш да вярвам и днес?

Вие сте г-н Spiritus!
    « Последна редакция: Февруари 23, 2013, 23:10:46 от Странник » Активен

Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright