Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усещате ли земетресения ?  (Прочетена 637 пъти)
Иво N_R_G
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

• Град: Бургас
  • « -: Февруари 03, 2013, 20:37:17 »

Здравейте на всички, искам да попитам дали някой от форума усеща земетресения или други природни катаклизми и ако може да сподели какви чувства изпитва и какви усещания има. Надявам се, че ще се получи интересна тема   Аз например започнах да ги усещам от сравнително скоро време
    Активен

Земята е пълна с предизвикателства, които ни чакат, не се чудете, а живейте!
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #1 -: Февруари 03, 2013, 23:27:58 »

Здравей.
    Ще ми е нужно да дадеш едно уточнение.

За какви усещания говориш?
    Земетресение с далечен епицентър и радиус?
    Предусещане на земетресение?
    Особени усещания докато си на мястото на трус?
    Активен
    Иво N_R_G
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Февруари 04, 2013, 00:16:47 »

Да, ами при мен се получава така, че преди да се случи го усещам и колкото по-близо ще се случи евентуален трус, толкова по-силно го усещам. А под усещане говоря за замайвания и световъртежи през деня преди трус, то е едно характерно замайване и веднага разбирам, че предстои.
    Активен

Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #3 -: Февруари 05, 2013, 14:36:53 »

Земетресенията от месец май миналата година горе долу можех да предусещам за всяка нощ колко интензивни и силни ще бъдат..... само че много не съм се напъвал, от една страна ми беше смешно задето много се спекулираше и драматизираше как в София ще ни паднат блоковете, от друга- трагично, понеже ако хората си даваха сметка каква е ситуацията в Перник, щяха да забравят за драмите, понеже действителността там беше доста по-тежка.
    Активен
    Иво N_R_G
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Февруари 05, 2013, 18:09:47 »

Да имеше и комичен момент, но соц блокчетата са здрави, тва в кръга на шегата. Иначе аз не усещам всички, може би само някои, не съм го развил толкова, че да ги усещам като теб. При мен всичко започна мисля, че от зимата 2012 тогава доста странно се получи, помислих, че земята отдолу се надига и спуска като пружина хаха малко смешно, само аз го почувствах. А ти как ги усещаш по-точно ?
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Влияе ли ви слънчевото изригване? Какво усещате?
    Въпроси и отговори
    VeSsin 9 1469 Последна<br />публикация Март 24, 2012, 09:42:42
    от tribalizm

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright