Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Можете ли да си обещаете?  (Прочетена 384 пъти)
Бунтарката
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• Град: София
  • « -: Февруари 03, 2013, 10:47:13 »

Цитат
    Обещайте си

Обещайте си да бъдете толкова силни, че нищо да не може да наруши душевното ви равновесие.
    Обещайте си да имате винаги ведро изражение и да дарявате усмивка на всеки срещнат, независимо дали е познат или непознат!

Обещайте си да имате високо мнение за себе си и да заявите този факт пред света, но не с гръмки думи, а чрез велики постъпки!
    Обещайте си да живеете с вярата, че целият свят е на ваша страна и Ви подкрепя при условие, че сте верни на най-доброто в себе си!

Да говорите за здраве, щастие и благополучие с всеки, когото срещате. Да накарате вашите приятели да се чувстват специални и ценени. Да гледате от слънчевата страна на всичко и да осъществите мечтите си. Да мислите само за най-доброто, да работите за най-доброто и да очаквате само най-доброто.
    Да бъдете точно толкова въодушевени от успеха на другите, колкото и от вашия собствен. Да забравите грешките от миналото и да наблегнете на по-големите постижения в бъдещето.
    Да отделите толкова време за самоусъвършенстване, че да нямате време да критикувате другите.

Да бъдете твърде неограничени, за да се безпокоите, твърде благородени, за да се ядосвате, твърде силни, за да се страхувате и твърде щастливи, за да позволите присъствието на неприятности в живота ви.
                                                                                                                          Кристиан Д. Ларсон
    Аз мога! Обещавам!
    И благодаря за помощта, която ще ми се даде, да изпълня всичко това!
    http://www.facebook.com/PozitivnoPoznanie?ref=stream
    Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright