Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мисля на сън  (Прочетена 721 пъти)
dreams
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Януари 16, 2013, 12:49:43 »

Здравейте, в продължение на месец, почти всяка нощ, имам чувството че мисля докато спя, минават различни мисли и картини през умът ми. В момента в който се събудя, не помня нищо, остава само това усещане…., много е странно. Какво става?
Активен
nobody
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #1 -: Януари 16, 2013, 13:33:19 »

И при  мен има нещо такова.
Активен

...Nobody's perfect!
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #2 -: Април 16, 2013, 11:55:27 »

Нищо, какво да става. Будно съзнание. Това е като сънуването осъзнато - там също мислиш будно, докато сънуваш, обаче знаеш кое какво значи и го обмисляш дори. 2 в 1
Друг вариант е да си имаш някви въпроси, които не ти дават мира или да си под напрежение и уж си лягаш да спиш, а продължаваш да мислиш. На сутринта усещането е сякаш не си спал, а си продължил от  едното състояние в другото същата функция. И после пак се завърта - продължаваш в "будното". Мозъка ти не спира да анализира - нещо такова. Прехвърля едно, второ, трето, обмисля, анализирайки. Събуждаш се и продължаваш. Само къде тялото почива така до някаква степен, ама мозъка и съзнанието не. Има два варианта:
- да се чувстваш отпочинал/а, въпреки това - значи имаш запас в повече, поради което и синтезира в +;
- да се чувстваш уморен/а, не добре починала - обяснимо.

ПС: Я, вземи стани в 5 сутринта и се захвани от ставането ти с физически труд до 9 вечерта (както понякога казваме на майтап - вземи копай една градина от сутрин до пладне нон стоп) един месец под ред и като сложиш всичко останало като бонус (всичко, което се сетиш), да видим дали ще продължи или дори няма да си спомняш, че си сънувала - перде. хехехе Че и мозъкът ти ще иска почивка.
« Последна редакция: Април 16, 2013, 12:12:09 от Do_It » Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Днес мисля... « 1 2 3 »
Обща тематика
summerwine 42 3103 Последна<br />публикация Юли 09, 2010, 14:59:00
от nia.boneva6
Помогнете ми - свързано е мисля че с чакрите
Въпроси и отговори
Spiritus 1 668 Последна<br />публикация Февруари 28, 2011, 23:18:44
от Paladin60
Странен сън
Въпроси и отговори
Kissing You Good Night 1 556 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 17:21:49
от @di
Странен сън
Моите сънища
xsiaze 2 1097 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 03:12:24
от xsiaze
Не само сън
Моите сънища
Иркала 1 932 Последна<br />публикация Юни 26, 2012, 22:31:35
от ThatWoman

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright