Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да помогнем на Йордан Петров.Национал по лека атлетика.  (Прочетена 409 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« -: Януари 11, 2013, 20:12:55 »

Моля вижте линка, това е статия http://bgathletic.com/new.php?id=6945#.UOwecBMV1s4.facebook
Zlatka Uzunova Благотворително състезание за Йордан Петров в неделя
"Първото състезание за 2013 година от веригата RunBG Trail Series ще бъде благотворително за Йордан Петров. Надпреварата а ще се проведе в Железница следващата неделя (20 януари), а Петров също ще застане на старт.

Организаторите на бягането са решили да проведат кампания на набиране на средства, след като се разбра за покъртителната история на атлета от Добрич. В състезанието ще има две дисциплини – 5.4 км и 13 км, като за участие могат да се запишат абсолютно всички. "

Данчо получи стипендия от Ники Михайлов
"Йордан Петров ще получава месечна стипендия през 2013 г. от националния вратар Николай Михайлов. ПР-ът на футболиста Ивелина Сиракова заяви в предаването „Здравей, България” по Нова ТВ, че Михайлов е учредил стипендията и ще помага на атлета и с екипировка.

Екипът на Николай се е свързал с Данчо и треньора му вчера и са разменили координатите си с уговорката, че добричлиите могат да се обръщат към Михайлов при проблеми с подготовката.

Михайлов се е впечатлил от упоритостта и мотивацията на Петров да тренира в каквито й да е условия. Футболистът прочел за статията за мизерния живот на Данчо в интернет."

Бум от желаещи да помогнат на национала Йордан Петров
"...Със съгласието на Йордан Петров публикуваме неговият мобилен номер – 0884 767 306."
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Как можем да помогнем
За родителите
delfin 2 1631 Последна<br />публикация Юли 18, 2009, 13:59:55
от delfin
Как да помогнем на психично болните ? « 1 2 »
Здрав дух здраво тяло
Ametist 29 2842 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:26:39
от ivan70
Да помогнем на Венцеслав Георгиев
Инициативи
Administrator 0 488 Последна<br />публикация Август 29, 2012, 09:25:33
от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright