Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Адска болка в гърлото, като душене.  (Прочетена 2729 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Януари 08, 2013, 22:58:19 »

Хора, дайте съвет как да премахна болката.

Днес следобед почна да ме боли гърлото. Болката не е като тази, все едно си болен, кашлиш и тн, а сякаш някой ме задушава.
За протокола, не съм боледувал от години и сега също, нито съм настинал, нито болен, нито нищо. Болката стана много силна, все едно, че гърлото ми може да побере някаква големина камък, а съм глътнал 2 пъти по-голям. Нещо такова. Боли ме много и при преглъщане, било то вода или храна. В същото време , някой сякаш ме е хванал и ме души, като болка и усещане, иначе реално не се задушавам, а дишам нормално. На около 10 мин има едно много по-силно задушаване, на което му хванах цаката, че в този момент като издишвам всичкия въздух, който имам, то се облекчава до някаква степен.

Четох за какви ли не работи, но нито имам такива(като проблеми с устата примерно), нито други неща. Дайте ми някакви съвети как да облекча и премахна това усещане. Между другото, точно такова специфично усещане, не съм имал никога. Иначе болка се усеща и точно където свършва гърлото и почва гръдният кош, а и с дробовете съм добре.. само преди няколко месеца съм минавал пълен преглед във ВМА и съм си здрав...
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Януари 08, 2013, 23:33:32 »

Ми аз съм имала атака в/у гърлото, като душене от определен вид астрал. Другото, което е и според мен е по-вероятно, е напоследък да имаш проблем с изразяването. Да се притесняваш да кажеш нещо, да мислиш как да кажеш нещо и страх, че ако го кажеш не както трябва няма да си разбран. Премълчаване, прекалено излишно споделяне за неща, които не трябва, подтискане на себе си? Работата в/у тези неща оправя гърлото.. Усмивчица
Ако имаш проблем с изразяването, най-вероятно проблема е от там:)
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Януари 08, 2013, 23:37:26 »

Ми аз съм имала атака в/у гърлото, като душене от определен вид астрал. Другото, което е и според мен е по-вероятно, е напоследък да имаш проблем с изразяването. Да се притесняваш да кажеш нещо, да мислиш как да кажеш нещо и страх, че ако го кажеш не както трябва няма да си разбран. Премълчаване, прекалено излишно споделяне за неща, които не трябва, подтискане на себе си? Работата в/у тези неща оправя гърлото.. Усмивчица
Ако имаш проблем с изразяването, най-вероятно проблема е от там:)
Нямам проблем с изразяването, всичко си казвам, било то по един или друг начин, но не съм затворен и мълчалив, когато имам да кажа нещо.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Януари 08, 2013, 23:59:04 »

То понякога и прекалената откритост влияе. Не става дума за общителност, а за начин, по който изразяваме себе си. Ако смяташ, че нямаш проблем с изразяването, може и да си нападнат. Не твърдя със сигурност, пробвай като си вземеш душ да си представиш, че водата отмива негативното и отпуска гърлото ти или като пиеш вода, си представи, че водата като преглъщаш отмива неприятното усещане.
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Pelin
ОЙ 8:11
Неактивен Неактивен

Публикации: 284

Red Overtone Serpent

« Отговор #4 -: Януари 09, 2013, 11:18:27 »

бунт => бунтувам се срещу => съпротивлявам се => не съм съгласен => роптая => искам да е по друг начин => отказвам да приема

потискането на яростта да излезе, поради опасението (и то с право), че ще бъде разрушителна

съгласие/приемане (с всичко, на Божията воля) + прощаване
Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #5 -: Януари 09, 2013, 11:58:08 »

Винаги преди всичко се ходи на лекар, нищо, че нямаш симптоми, може да имаш нарушени двигателни функции на ларинкса и затова да те боли, ако си преглъщал нещо по-обемно по много бърз начин ..или подобни неща.
Не е задължително да си болен или настинал, ако вече изключим тази вероятност, може да е както Елша казва, може и да те тревожи нещо.Аз съм забелязала, че ми се получава така най- вече като не ме разбират околните правилно и тежестта да го нося в себе си ме е разболявало много пъти.Пък може и като болка да се изразява не само като болест.Колкото до самолечението ако искаш пиши ми на лични да ти издам една тайна Усмивчица
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Януари 09, 2013, 22:06:05 »

Тази сутрин като се събудих ме наболяваше леко, а сега е на 99% изчезнало, самичко.

Иначе какво забелязах http://prikachi.com/images/467/5719467p.jpg
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #7 -: Януари 09, 2013, 22:12:56 »

Оу, коментара е бил мой  Ухилен шестицата хахахаха, каква ирония.
Радвам се, че те е отпуснало Сита Усмивчица
Активен
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Януари 10, 2013, 01:08:35 »

При мен така се получава при застудяване. Щитовидната жлеза не се справя с аклиматизацията. Навън при силен и студен вятър ми става зле. Когато се прибера, доста бързо ми минава.
    По лекари не ходя и лекарства не пия. Дъмек хипохондрик от обратния тип.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright