Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Злокачествени тумори  (Прочетена 6281 пъти)
танита
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Януари 05, 2013, 16:53:02 »

Незнам дали тук е мястото да задам въпросите си, но ще пробвам. Извинете ме предварително!

През януари 2011г. оперираха крака на баща ми, защото имаше образование, което ни смущаваше. Операцията я направи проф. Камбуров (Варна). Резултатите бях доброкачествен тумор. Успокоихме се, позабравихме, докато не се появи въпросното образование към края на същата година (2011г.), не му обърнахме внимание до май месец на 2012г. когато го оперира доктор Дженко Русев (Добрич). При изследванията се оказа, че тумора е злокачествен! Взехме резултатите от първата операция и разбрахме, че още тогава е било злокачествено (просто сме били излъгани - както много хора, взимат ти парите па каквото ще да става). Диспанзираха го във варна, ходехме по комисий. Където ни казаха или нова операция или лъчелечение, но ние решихме да почакаме. Но към края на септември се появи отново тумора (субкутантен леосарком) - подлежеше на операция, която бе направена от Д-р Денислав Белинов. След резултатите се установи, че се налага лъчелечение, което ще започва от 7.01. 2013г. След третата операзия ходихме при една жена от Варна която е билкарка, и ни даде змийска хурка, която помагала за стопиране на раковите образования. Дали е помогнало това растения незная. Лошото е че може да се наложи ампотация! Търсим решения на този казус, защото навсякъде ни заблуждават и разиграват.

Искам да попитам как можем да процедираме от тук нататъка? Също дали може да приема "Саменто" по време на лъчелечени?

Благодаря Ви!

Активен
viosta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

« Отговор #1 -: Януари 05, 2013, 17:41:44 »

Танита , ако искате опитайте с кислородна вода. Мястото на тумора се налага с напоена марля или тампон. Не мога да твърдя от личен опит, че ще помогне , но може да опитате. За повече информация за действието на кислородната вода ще прикача книгата на проф. Неумивикан , а тук само ще цитирам един от случаите поместени в нея:

" Болният К.,на 83 години, ракът ( с размера на яйце) на дясното слепоочие постоянно кърви. Провежданите от лекарите мероприятия били безрезултатни и те по-нататък се отказали да правят каквото и да било. Беше решено раната да се налага с тампони, навлажнени от начало с 15%-на, а след това с 30%-на кислородна вода. След седмица кървенето спря, а след месец изчезна и самият тумор.Повърхността на лявото слепоочие стана чиста, като че ли там нищо не е имало. Лекарите не можеха да повярват, че по такъв начин бил махнат туморът, с който те не могли да се справят."

* kislorodna_voda.doc (678.5 KB - свалено 11772 пъти.)
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Януари 05, 2013, 17:55:02 »

През януари 2011г. оперираха крака на баща ми, защото имаше образование, което ни смущаваше. Операцията я направи проф. Камбуров (Варна). Резултатите бях доброкачествен тумор. Успокоихме се, позабравихме, докато не се появи въпросното образование към края на същата година (2011г.), не му обърнахме внимание до май месец на 2012г. когато го оперира доктор Дженко Русев (Добрич). При изследванията се оказа, че тумора е злокачествен!

Бих ти препоръчал един препарат Тодикамп, за който по-подробно може да се прочете в друг форум:

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=6458.0

Там сред отзивите четем:

Да погледнем първо в българския онкофорум, ( клуб за борба с рака) където обикновени хора дискутират и споделят за едва ли не фантастични изцеления: 
    - за разнасяне на рак с метастази
    - за ликвидиране на миома с големина на портокал, 
    - за ликвидиране на кучешка тения ( ехинокок)  при 14 годишно момче.

Интересно е и друго -  в раздела за лечение на рак с  помощта на пречистена газ има  10 теми,  на 85 страници.
    http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=16&Board=rak&Number=1949874445&page=0&view=collapsed&sb=5∂=&vc=1
    ( За сравнение- разделът за химиотерапия:  28 теми, 91 страници.
    http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1949908581&page=0&view=collapsed&sb=5∂= )

Копирам  само част от отзивите.   

От темата : „Газ и рак на стомаха” :
    http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1943986302&page=9&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1

1.  Здравей Даниела! Аз пия газ от 2005г. Преди мен я пи познат с рак на панкреаса. Неговото положение беше безнадеждно с метастази, а си отиде след 15 години. Аз я пия профилактично, след отстранявана на липосарком. Действието на газта е засилване на имунната система...
    Публикувано от  Buba67   02.01.08   21:18   

2.  .... Твърдя, че газта /и добавките/ отключват онзи механизъм в тялото, който принуждава имунната система сама да разпознае и да се справи с раковите клетки. ....Пак за протокола допълвам през тези 2,5 години съм пила много и различни добавки за имунната система. Защо почнах газ? Защото цяла онкокомосия ме изпрати по живо и здраво и каза: "съжаляваме, паднал ви се е сарком дето нищо не му влияе".   
    Buba67  Публикувано   29.04.08 17:53

3.  Незнам къде прочетохте и как решихте, че газта увреждала (и то трайно)черния дроб,като точно през последните 15 години около мен двама човека страдащи от рак на черния дроб спасиха живота си точно благодарение на газта.Именно от това се убедих в чудодейния ефект от пиенето на газ.Сега тези хора се радват на добро здраве и пълноценен живот.

....А конкретно за мен.Преди да почна да пия газ се чувствах отпадняла, с непоносимо главоболие всеки ден, с надути подпухнали очи и жестоко силно парене в тях, виене на свят и буквално чувствах се като труп.Ходих по лекари, правиха ми изследвания , така и не се разбра какво ми има.А аз се чувствах все по зле и по зле.Загубих всякакво желание и мотивация за живот,не можех да се концентрирам над работата си и т.н...... Още след първия ден от пиенето на газ усетих огромно облекчение, а на следващия главоболието ми изчезна.От тогава нито веднъж не ме е боляла главата, а да не говорим,че още на втория ден усетих приливи на жизненост и настроение. И от тогава се чувствам мнгоо добре.живота ми се промени     
    Автор   coфия96 (Нерегистриран) 01.05.08 03:16

4.  Благодаря, Буба, Искам да споделя нещо важно - твърдо съм убедена, че от газта свалих туморните си маркери.....
    Автор инep (Нерегистриран)  Публикувано   22.10.08  16:42

5. При мен за операция не можеше да става дума.Почнах с гладуване,след това минах на газ.И от много години насам продължавам да пия газ профилактично, поне 3 пъти в годината(за по 1 месец)Незнам дали точно вследствие на газта(или в комбинация с останалите неща които пиех-като водка с олио например), но метастазите изчезнаха.Но все си мисля ,че газта казва силната си дума, защото водка с олио пих само в началото ,когато положението ми беше критично.И от тогава насам пия газ непрекъснато. А освен газ 2 пъти годишно минавам на карамфил,пелин и орехова тинктура за 18 дни(както е по схемата на Х.Кларк) след което по веднъж в седмицата подържащо.
    Автор dea123 (минаващ) Публикувано   20.11.08   23:44

6. Преди 17 години я използвахме при тъща ми...Тъща ми беше оперирана от рак на гърдата след два месеца установиха метастази в белия дроб.След лечение с газ и хрущял от акула газта по схема... Отидохме на контролен и  лекарите ни решиха, че са поставили грешна диагноза за белия дроб. Тъща ми почина след 12 год от нови образувания в костите там нещата бяха много  скоростни и нищо не помогна.

От темата: „За газта №1” :
    http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1949555347&page=&view=&sb=&vc=1

7.  „Ами и аз и съпруга ми в продължение на много години пием газ профилактично.
    Най в началото аз се преборих с рака, след това мъжа ми се излекува от чернодорбна недостатъчност ,воден плеврит и псориазис основно благодарение на газта.Тогава как е вредна за черния дроб не ми е ясно, като аз и моето семейство виждаме единствено и само положителни ефекти от приема на газ/ ....
    ... И не на последно място като изклкючителен ефект на газта е ,че тя намалява възпаленията и действа като силно боклкоуспокояващо.Това съм го изпитала на 100 % в периода , когато ме изписаха с прогноза няколко дни живот и тогава неминуемо почнаха и жестоките болки.Абсолютно никакви обезболяващи не съм приемала освен газ , а на моменти и някои билки(но билките са за по спокойни периоди), а в екстремни моменти само газта може да помогне ,поне на мен тя ми помогна.Като в началото съм взимала много по -големи дози. Тогава, в момента на живот и смърт ми е било последна грижа дали си увреждам черния дроб , мисията ми беше да оцелея.  А впоследдствие се оказва, че черния ми дроб не само ,че не е е увреден ,но и е в абсолютно нормално състояние.Така ,че след като газта има способност да връща "пътниците " към живота и да им прави живота по-добър и пълноценен ,не виждам защо да не я употребяваме” .
    dea123 Публикувано   06.01.09     

8. „Супер е постинга на Деа, аз пих 2 месеца с прекъсване 1 месец и сега се готвя след НГ да пия още 1 месец. Газта излекува болки в рамото на мой познат само за 3 дни, при положение ,че го болеше доста месеци и не му помагаха какви ли не лекарства.”
    iner (Нерегистриран)Публикувано   06.01.09    10:49

9.   Да дам и аз своя принос! 
    „Моята майка страда от хроничен бронхит, който се проявява 2-3 пъти в годината (покрай грипните епидемии) с тежки кризи, продължаващи понякога месец и повече. Опитвали сме различни средства, без кой знае какъв ефект. Преди 10-ина дни пак я сполетя поредната криза, но по мой съвет веднага започна да приема по няколко капки газ. На втория ден (!) кашлицата спря и оттогава не се е появила! Толкова е щастлива, че чак не й се вярва! За мен - да не говорим... 

Вторият случай е с моята сестра, която започна да приема газ за "компания", но имаше опасения, че ще й се засилят киселините, които тя получава от години от почти всичко. При нея те са наистина сериозен проблем, който с нищо досега не е успяла да разреши. След няколко дни прием на газ (само сутрин, по мъничко) киселините й почти са изчезнали! Това за нея е невероятно облекчение!”     
    *jull**  (нощна птица)Публикувано   07.02.09  14:06

10.  „И аз продължавам да взимам всяка сутрин по 1 бучка захар, потопена в керосин вече повече от 3 седмици и ако ви кажа колко неща ми изчезнаха като проблеми, просто няма да ми повярвате! Раните по езика ми, спря да ми изтръпва левият крак, спря да ме боли отдясно до пъпа (там се намира главата на панкреаса), киселините ми също изчезнаха! Друг е въпросът, че аз сама съм си виновна за това си състояние! И най-много ме радва точно този прилив на енергия, която ми беше изчезнала от доста дълги години!”
    aaa! (Нерегистриран) Публикувано15.02.09 06:06

11.    „Включвам се в темата , за да Ви окуража. Мама ще я оперират тази седмица от рак на стомаха и ако всичко е наред смятам да направим схемата с газта. За потвърждение ще Ви кажа , че моя колежка беше споделила как преди двадесет години баща и е изписан с разсейки като безнадежден.  започнали да му дават газ и си умрял после от старост. Сега като споделих с мои близък той ми разказа, че майка му е избегнала операция от миома /колкото мъжки юмрук-тя е знаете доброкачествен тумор/.Просто миомата се стопила. Като я попита как я пила тя споделила - наистина със захар, но другото , което ме шокира е, че оттогава всичко си лекувала с тази газ. Грип,настинка, всичко.”
    Автор   nelkabor (непознат )  Публикувано   04.01.09 23:45

12.   „Да,наистина газта помага при страшно много болести не само при рак.Аз за себе си и използването на газ съм споменавала много пъти.Но в момента искам да споделя и съвсем пресен случай за сина ми, който е на 14 години.
    На 12 ноември му откриха кучешка тения.Оказа се,че тенията е била в тялото му поне от юли месец.....Детето много се уплаши от диагнозата, защото тенията наистина е доста коварна болест и може да нанесе не само необратими поражения върху организма, но нерядко води и до смърт. .....започваме съ схемата на Х.Кларк, нямаше никакви възражения от негова страна.Започнахме и след като изкарахме един курс от 18 дни,започнах да му давам газ -от 3 капки на ден ,като всеки ден се увеличава с по 1 капка и така до 10-12 ден ....На 20 декември направихме пълни изследвания на сина ми(не само за тенията,но и за над 60 вида паразити),резултата беше чудесен-нямаше вече нито тения ,нито каквото и да било от сорта.Не знам дали само от метода на Х.Кларк или от добавката с пиенето на газ, но важното е че успяхме да се преборим с болестта и то за изключително кратко време,...Пропуснах да кажа, че ни бе назначена и операция(не че щахме да се възползваме от нея) за 13 януари”.
    Автор   dea123 (минаващ)  , Публикувано   05.01.09     09:54

13.  „Гамба, на мен състоянието си ми е отлично. Като цяло забелязах че кожата на лицето ми стана по свежа и преди страдах от възпаление все в очите, сега го няма. Явно пустата газ все пак помага. Аз я пия от седмица, и като че ли нямам болежки никакви. Преди все кръста или нещо друго ще ме прободе, сега тц, няма никой. „   
    mimozitta (кукуряк) Публикувано   06.01.09 15:48

Активен
    танита
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #3 -: Януари 06, 2013, 18:01:21 »

Изключително много ви благодаря!!!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Брадавици - доброкачествени тумори и бенки
    Изцеление от природата
    Админ 0 13997 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:47:24
    от Админ
    Лечение на Тумори (рак)
    Изцеление от природата
    Админ 13 80804 Последна<br />публикация Август 28, 2013, 21:46:59
    от Morena

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright