Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пророчески сънища  (Прочетена 8734 пъти)
До
Гост
« -: Декември 23, 2009, 19:57:18 »

Отварям тази тема, понеже забелязах, че няма такава, а има цяла секция "Моите сънища" и тема (извън тази секция), в която се говори за такива случаи, които включват и сънища, ставащи реалност - пророчески.
Тук можем да ги споделяме.

Активен
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #1 -: Декември 23, 2009, 21:06:32 »

Не знам колко са пророчески но все пак ще ги споделя Усмивчица
    Преди сигурно вече месец сънувах два съня-единият беше че се намирам на поляна с майка ми.Беше красива,зелена с много хора Веселяк Бях се облегнала на едно куче-голден ретрийвър/не знам как съм го запомнила Ухилен/ Гледам аз на долу където пак се виждаше зелено.Едно момченце тръгваше надолу за да "види нещо".Докато се осъзная чух как то вика:"Мамо,мамо,виждам озоновата дупка!".Очудих се много  реших да видя за какво говори.Обаче не слязох-всичко се смали и дупката дойде при мен-беше огромна пропаст виждаше се дъното й.Всички започнаха да тичат далеч от дупката.Обърнах се към кучето до което имаше още кучета...ах това най-много го мразя...кучето беше замръзнало-не от вцепенение а НАИСТИНА замръзнало.Другите кучета си бяха наред Плезещ се.Тръгнах да тичам  осъзнах че ако докоснеш дупката ще се вкамениш като кучето...а мама беше пипнала дупката Сълзи  И се събудих Слава Богу!!!

Вторият беше още по-странен но не и страшен Ухилен  Бях на маса със сестра ми,аз и баба Ванга Хммм Най-странното беше че виждах тялото си,бях очите на баба Ванга все едно...деляхме едно съзнание.Да,знам че тя е била сляпа но...откакто сънувах съня осъзнавам че може би не е така.През нейните очи виждах различно-на хиляди други нива от тези на човешките.Обаче виждах и леко размазано а през мойто тяло си виждах кристално.Тогава баба Ванга се обърна към тялото ми и каза нещо важно което...не чух Ухилен
    Е,това са сънищата ми и ще се радвам ако някой ги разталкува...
    ПС:Също така вчера докато медтирах баба Ванга пак м се появи за минута и най-странното е че ме посочи за нещо Угрижен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #2 -: Декември 25, 2009, 19:39:21 »

Ти сама как би пробвала да си ги разтълкуваш? Да видим какво ще излезе (thinking).

Точно Усмивчица Не знам как да го разталкувам и затова ако някой може да каже Веселяк
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #3 -: Декември 26, 2009, 14:31:49 »

Ха-ха Ухилен Добре.Ами...само едно-две неща ми се въртят в главата Угрижен Едното е че трябва да направя нещо за Ванга-например да постъпя правилно за нещо което тя е смятала за добро а другите не са.Другата мисъл която ми се върти е че може би някак съм свързана с нея/и аз не знам как/и тя чак сега се е свързала с мен когато съм израстнала духовно Усмивчица За нищо друго не мога да се сетя защото не виждам други идеи освен тези двете Веселяк /пък и надали има Ухилен/
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #4 -: Декември 27, 2009, 19:52:31 »

Благодаря много за съветите До Веселяк Май нямаше да се сетя за тези Ухилен Найстина ти благодаря-ще се оглеждам за някакви знаци и ще накарам съзнанието си да сънува информативен сън Усмивчица
    ПС:Това за руните за което ти пишеш според мен е от отминал живот.Може би си била друид или някой друг който се е занимавал с руни?Не знам...просто сках да го напиша Усмивчица
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #5 -: Декември 28, 2009, 12:16:55 »

Така е Усмивчица Това което виждаме дори ние не е всичко.Някои крият истината за да не попадне в грешните ръце.Но аз съм сигурна че когато се намери точнят човек който знае какво да прави със Истината,със доброто и злото...тогава и ние ще разберем всичко Плезещ се Поне аз така мисля Намигване
    ПС:Извинявайте за объркания пост ама все още съм сънена Ухилен
    ПС2:Сънувах съня който може да ми отговори за другия сън за Ванга...но после ще го постна когато не съм толкова сънена Ухилен
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Декември 30, 2009, 20:34:14 »

Да и аз искам да науча за съня. Не се ли разсъни вече??? Плезещ се
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #7 -: Декември 30, 2009, 21:02:35 »

Единствена ми мисъл е че трябва да пазя бъдещите и настоящите ми близки Веселяк
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Декември 30, 2009, 22:19:23 »

Според мене, твоето бебче ти показва, че те е избрало вече. Усмивчица
    А този сън за  това, че си малка още, а твоята съученичка е на 31...ами аз мисля, че тя знае поне от части за какво иде реч. Дали не трябва да ти подскаже съня, че трябва да си поговориш с нея и да потърсиш истината??? Сигурна съм, че има и още един сън, който да е свързан с този, но да не му предаваш важност и така да губиш нишката. Помъчи се да се сетиш какво още си сънувала...
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #9 -: Февруари 08, 2010, 12:50:33 »

Здравейте
    искам да споделя за един мой сън отпреди 9 години....
    Сънувам как влизам в една катедрала .... влезнах първо в предверие като тунел с бели стени и после се озовах в централната зала...Още влизайки видях в центъра и един прекрасен бял кръст, който се издигаше като статуя толкова нависоко, че не можех да му видя края, както и тавана на катедралата..и целият беше покрит със скъпоценни камъни, блестящ....
    Докато гледах нагоре, опитвайки се да видя края на кръста изведнъж църквата или катедралата започна да се разрушава от някакъв взрив или пожар и всички започнахме да тичаме към изхода..беше ужасно страшно, навсякъде падаха отломки, имаше пламъци.... Успяхме да избягаме в задни двор, а там беше толкова спокойно и странно място...нещо се беше случило..имаше басейн, в който плуваха свещички и цветя...а по телените огради на църквата имаше букети, картички и плюшени играчки.....тогава чух това : " ...И когато всичко свърши, само тогава ще бъдем нови...."
    Събудих се посред нощ и знаех че трябва да запиша това, което съм чула...
    Този сън го сънувах няколко дни преди 9.11.2001г.
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Февруари 12, 2010, 00:29:25 »

Бих казала, че съня ти е показателен как скоро религиите ще умрът и новата религия на новата епоха, и новите хора ще е Любовта. Ние отдавна сме навлязали в прехода, а събития като 9/11 само са ни сближили и показали правилният път, колкото и да са жестоки и дяволски самите събития.
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #11 -: Февруари 16, 2010, 23:00:38 »

За себе си и най-добрата си приятелка мога да кажа, че разбираме когато има знаци, но дали ги разчитаме правилно?... Въпросът е реторичен! Според мен всеки човек живее във своята ситуация и не може да излезе от нея, но има свободния избор да бъде себе си...
    Активен

vaniaan
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #12 -: Февруари 16, 2010, 23:58:14 »

predi 21godini,predi da se rodi sina mi sanuvah san,koito mi kaza 4e svatba niama da ima,no az ne mu obarnah vnimanie,sania be6e takav:edna jena me povede kam planina,koiato vsa6tnost be6e 4eiz i az zapo4nah da go izka4vam,no ot drugia krai ima6e dve ne6ta ,koito triabva6e da izbera-voina mejdu care i 6 jeni ,koito krotko si spiaha,togava neznam za6to tragnah prez voinata.
    i do den dne6en jivota mie edna bitka s licemerie i nerazbiratelstvo,no tazi jena prodaljih da ia sanuvam prez godinite i do dnes-nikoga ne me e podvela i vsi4ko koeto mie kazala i pokazala se slu4va v deistvitelnost

Преди 21 години, преди да се роди сина ми, сънувах сън, който ми каза, че сватба няма да има, но аз не му обърнах внимание. Съня беше такъв: една жена ме поведе към планината, която всъщност беше Хммм? (тук не мога да дам превод на думата) и аз започнах да го изкачвам, но от другият край имаше две неща, които трябваше да избера - война между царе и 6 жени, които кротко си спяха. Тогава не знам защо тръгнах през войната.
    И до ден днешен, живота ми е една битка с лицемерие и неразберателство, но тази жена продължих да я сънувам през годините, и до днес никога не ме е подвела, и всичко, което ми е казала и показала се случва в действителност.

Превода бе осъществен от Гити Намигване

Моля, обърнете внимание на следните теми!
    http://indigota.com/index.php?topic=1140.0
    http://indigota.com/index.php?topic=1148.0
    « Последна редакция: Февруари 17, 2010, 00:41:18 от Giti » Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #13 -: Февруари 20, 2010, 21:58:55 »

Преди седмица сънувах сън в който разглеждах сайт и имаше нещо за Индиго-натиснах го и прочетох."Най-силните Индигота са родени през 90-те.Но са се родили в неподходящото време на точното място".Реших да проверя в кой месец/не знам защо/ но се събудих Усмивчица Който иска да коментира Усмивчица
    Активен

lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #14 -: Февруари 20, 2010, 23:19:45 »

Бих казала, че съня ти е показателен как скоро религиите ще умрът и новата религия на новата епоха, и новите хора ще е Любовта. Ние отдавна сме навлязали в прехода, а събития като 9/11 само са ни сближили и показали правилният път, колкото и да са жестоки и дяволски самите събития.

И аз така смятам . И не съм изумен,а щастлив. (от прозорливостта)
    Съгласен съм с казаното . Религиите във формата си досега са създадени с цел да разделят хората и да се използва за средство за контрол (не баланс) над тях . Нещата би трябвало да се разбират така ,както са тук.
     И в тази връзка , ако трябва да има символ на човечеството който да го обединява може би трябва да е този : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6b/Purple_hand.svg/330px-Purple_hand.svg.png
    Открита длан , валидно е за всеки . Поне така е останало в съзнанието ми

Между другото някъде из форума забелязах че има много сънища за/на 11.09.2001 ,аз също имах предната вечер ,точно за това което се случи тогава ,но в момента не можах да разбера за какво и къде ... (сънувах че същото по сюреалистичен начин става с нашия блок)
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 8240 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 10364 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 4315 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1189 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    ПСИХИЧЕСКИ, ИНТУИТИВНИ, МИСТИЧНИ, ПРОРОЧЕСКИ ПОКАЗАТЕЛИ В НАТАЛНАТА ГРАФИКА!
    Астрология и нумерология
    dayana 5 11401 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 10:52:11
    от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright