Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Посланията на една странна Фея  (Прочетена 6877 пъти)
кръгове
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Слънчице

« Отговор #120 -: Януари 25, 2013, 14:25:40 »

Внезапно стъпили на този килим ,ние подсъзнателно вече сме променени..,само че още не го знаем.
И затова  ни е нужен вестоносеца..
Казахме ,че в момента той може да е пред вратата ни или в главата ни но ние още да нямаме нужният начин да общуваме  с него и така за да не останем без желаната промяна към нас е привлечен някой друг.
Знаем ,че ние сме
Дух
Душа
Тяло
в едно..и всеки аспект е само развиващ се ,като в един момент развитието на тялото ,трябва да е достигало до една важна част позволяваща му да проумеее,приеме и развие това над развитието на тялото  а именно това на Душата.
Тя от своя страна развивайки  посредством мисловни процеси и предавайки на ума,да го свърже с това над самата душа или с Духа ,който я ръководи до този момент..
Духът е този,който предава енергията си на душата ,а тя я преобразува за нас в мисли..ние ги превръщаме в Думи..,а тях в Дела..
Знаем ,че има хора ,,които сами си говорят сякаш пред тях Наистина има събеседник...знае ли човек..
Аз бих казала Да имат.но повечето са освидетелствани ..някъде..
може би при тях точно онези дето си говорят сами..процеса е или в развитие но само на нас ни изглежда странен..
Аз приемам ,че това един аспект на общуването.. само ,че тук този който е приел Вестоносеца е затворил вратата  след него..и така са останали сами само двамата в една Нова стая..
Всеки сам решава кого да пусне в тази стая или това ново пространство на ума..
Тук важен е момента ,че трябва обратна връзка да има с заобикалящият ни свят ,в който все още сме ,,инъче ще има още дълго да ги наричаме ..Луди....глави..
За да може Духът да  пробие материята около нас
Нужно е да има определени условия за това в самите нас или в тялото ни
Колкото повече се грижим за тялото си ,толкова по лесно ще е на духът да управлява душата и тя ще ни дари с най красивите мисли ,усещания..думи и действия...Ще сме на вид и на усещане Щастливи.
Ако за даден момент под развитието на ума.. все още не разчитаме всички знаци ,които душата ни чертае.. има както казахме и други заобиколни пътища.
Важното е в крайна сметка дадената енергия ,която ще ни зареди с нови сили , ще е трамплина за желаната промяна ..
Ако пред нас някак се появи личност ,която само за няколко минути или часове успее да привлече ума ни дотолкова ,че да имаш усещането ,че едва ли не можеш да му споделиш и най съкровените си тайни.
Изведнъж започваш да получаваш някакви проблясъци за нещата .който преди си попитал,за който поиска от някой да се променят..
Интересно в главата ти изплува една мисъл..
Защо ли Я/Го срещнах този човек ,ама точно сега... хмммммммм как така нито го познавам ,нито знам нещо за него ,а сякаш си готов да поемеш ръката, която протяга към теб...
Някой ще нарече това просто съвпадения..
Аз споделих по горе какво е всъщност това съвпадение...или по скоро това е тъй наречената синхроничност..
И с нея можем да си обясним необяснимите промени или съвпадения свързано с този нов човек или както аз го наричам Вестоносецът
Понеже синхроничноста е определена в няколко категории или нива
да приемем ,че три основни
Физично /материя в която виждаме енергията сгъстена под различни форми и предмети ..
Квантово /енергия невидима за простото око ..мисли емоции,трептящи с различна честота...неуловима за очите..тя се усеща такава енергия...и проявава в думи
Нелокализирано../или то е такова защото за него няма нужда от точно място в пространството
Това е мястото през ,което Вестоносецът пътува това е нереална реалност за очите.. ,това е духовната реалност ,тя се усеща чрез душата..
За да достигне до нас ,до душата ни.до проявените мисли.. трябва да  сме енергийно пропускливи.
Ако не сме идва някой с добра проводимост и ето ти съвпадение на мисли .. дела..
Този човек е само предавател на енергията предназначена за нас, той може  за кратко да промени някой настройки на ума..така че за в бъдеще когато сме си пожелали промяна ,Да имаме и очите и ушите  да посрещнем Вестоносеца за желаната промяна или да имаме Общ език.
« Последна редакция: Януари 25, 2013, 15:31:10 от кръгове » Активен

Страданието съществува,защото хората са привързани към желанията си!
Линк за посланията на доброто
http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4081.0
кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #121 -: Януари 26, 2013, 19:43:11 »

Кой може да обясни ..от къде идват мислите ,
идеите, откритията в главите ни?
Защо има някой ,който е съгласен с нашите мисли  дела..
И винаги има други ,който сякаш не ни разбират..
Когато няколко души се обединят над една идея..споделят смисъла ..и идеята е положителна за околните..всички пляскат с ръце....,но трябва ли ни някой друг  за да имаме блестяща идея за нещо..
Не нужни са ни малко знания ,,
Но от къде идват нашите индивидуални знания..
Знаем ,че мислите ни имат сила..те са една невидими енергия,която пътува  в пространството...
Нещо като да си дадем поръчката в ресторанта..
Изчакваме известно време..и ето ,че пред нас се появява..формата на мисълта ..нещо ,което очите ни могат да видят..
Наслаждаваме се на резултата..и споделяме радостта си с околните.
Те се вдъхновяват от нас и резултата ни.... ако нещо е изпробвано и има положителен резултат ,всеки видял го опитва и тай,,нещо като сполучливата рецепта за ..баница....
Ако си представим ,че в даден момент сме проектирали мисъл в пространството ,че ни трябва дадено Решение за нещо ,след време се завръща при нас във вид  на Знание..
Импулсът ,който сме задали е достигнал крайна точка...и се е отблъснал обратно към нас ,като бумеранг..
За някой мисли са нужни по кратки периоди за достигане на крайната точка,,и времето за връщане е по късо..
За други са нужни сравнително по дълги периоди ,но в крайна сметка те винаги се завръщат към нас.. и ето ти Знанието ..
Може би великите откриватели дори са забравили кога точно са изпратили тази своя мисъл..в пространството..но факта ,че в даден момент ги осенява Идея.. е резултата.
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #122 -: Януари 27, 2013, 13:50:18 »

Кой те тебе повика...
Кой изпрати те с мисълта..
Кой очите мой попита..
Кой без думи  пак ме разбра..
Как искам до тебе цвете да Бъда..
Да имам и аз красота..
Как да повярвам..
Как да усетя ,че имам душа!
Как утрото в мене събуди..
Как сълзите стопи..
Кажи ми цвете красиво..
Как събираш  тез нежни лъчи!
Дай и на мене сега..
До тебе да постоя!
Научи ме  да мога и Аз,
Светлинката , да уловя на свойте крила!
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #123 -: Януари 27, 2013, 16:19:37 »

През живота си взимаме много решения.
Никой не знае какъв ще е резултата от тях..
Но ,ако всички са взети под силата на положителното мислене.. и резултата им ще е такъв.
Решение взето по принуда ,взето от страх..съмнения дали или ,,кога ,.и какво .. не дава добър резултат..
Отделената енергия няма положителен заряд ,връщайки се при нас е като да изтеглим късата клечка..нежелания вариант.
Всяко решение трябва да  е дълбоко от сърцето.. ,да няма усещане за тревога у нас.
Давайки положителен заряд , материята през която преминава мисълта ни за него..поема ..своят огледален образ ..или както  се казва
 Подобното привлича подобно!
Някой може на подсъзнателно ниво да е посял малко съмнение..в мисълта си..
Тогава при нас идвало По малкото зло....
Ако попитаме един песимист и един оптимист
Какво е мисълта за тях..?
Какво им дава..?
Живеят ли живота си..?
Какво им носи радост и щастие ?
Кое ги прави пълноценни....?
Досещате се за отговорите ,които биха дали..
Както и за резултата от тях.
Питали сте се .. защо бебета и децата са винаги щастливи..
От къде тази усмивка на тези лица..
Нещо първично и чисто има у тях ,непокътнатата мисъл..
Те не са предубедени за резултата ,пожелават си нещо с любов...
и пред тях се отваря един светъл свят.. на сбъднати детски мечти..
Ала системата в която сме напъхани.. е толкова стегната..,че ни заДУШАва
хммммм.. Кой ли е измислил и тези дума.
Изобщо за да дадем на дадено нещо значение или текстова и писмена форма.първо намираме усещането в нас..,а после и думата....
Ако някой каже ,че няма такова Нещо като Душа
Какво се задушава.. в него тогава. Дали има по подходяща дума от тази..която описва . стягащото усещане в нас.
Важно е наистина важно човек да приеме .че има душа в него и тя е тази ,която ни дава тези положителни думи ми мисли..
 Решенията ни взети от сърце и душа са винаги най добрите за нас... в дадения етап от живота ни.
Ала кой се запитва.... за това от къде идват мислите и решенията ,които взимаме от тях
За тези които не са се запитали досега..
ами запитайте се ..
Какво са според вас мислите..произлизащите от тях думи.. действия и решенията ,които взимат..
Те нямат предметна стойност,,нито форма ,,нито са твърди ,а Как от тях те Боли..
Не ти се усмихват  ,но те карат да си  по детски щастлив.
Използвайте само положителни мисли и думи ,така и решенията взети след тях ще най добрите за вас.

Няма лошо решение,или последствие.....все пак всичко ни дава поука..Важно е да сме със осъзнати мисли..и ако някое решение не е най доброто за нас ,,върнете лентата малко назад и променете мислите си за него.
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #124 -: Януари 27, 2013, 17:36:10 »

What The Bleep Do We Know - Bg sub (part 1 - 5)

http://vbox7.com/play:3e6bc58c
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #125 -: Януари 27, 2013, 17:58:31 »

Не губете темпото на вашият собствен път на развитие с онези, които биха ви отклонили като създават хаос на Земята. Игнорирайте техните действия и думи, пораждащи страх и така ще ги лишите от вашата енергия!

От форумните послания..

Поставете си за задача да разгадаете какво е реалността... сами без да слушате другите около вас ..
Дали е това което очите виждат ..или е само 2 3% от нея..
Нужно е понякога или май така сме програмирани да вярваме само  на очите си на сетивата с които разполагаме в момента..
и ако до нас се долепи инфо за нещо ,което не засичаме със стандартните сетива го отричаме..
Ето че мисълта е породила въпроси във някой ..били те и квантовите физици.. и благодарение на тяхната осъзната мисъл ,,пред нас се появява нова възможност ,нов свят или нови термини за това какво е реалност,къде сме ние,, какво сме..
За хилядите години винаги е имало такива осъзнато мислещи същества..или цели цивилизации..,които са се постарали да ни остават ВИДИМИ за текущите  ни сетива истини под формата на ръкописи ,надписи..камъни свитъци..
ТЕ са знаели ,че без тези видни доказателства .. шанса да им повярваме е още по малък..
Приемайки видните доказателства с нашият мозък вече се е задействала една ..нова програма..да търси
Нов хардуер или база данни ,,върнали сме малко назад.. затворили сме очи  с надежда или със вяра ,че има нещо което пропускаме..
Че има светове които не се виждат само с очи
За да презаредим нова база данни в нас.. ни трябва достъп
Кой ли е този ..дето дава разрешението ,къде е бутона OK
Истината е ,че това е мисълта или приемането на Нова мисъл,ново съзнание..и от там ново Знание.
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #126 -: Януари 27, 2013, 18:28:14 »

Втора част..другите  ако имате интерес са там
http://vbox7.com/play:6f58e491
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #127 -: Януари 27, 2013, 21:06:42 »

Част 3
http://vbox7.com/play:8e10f669
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #128 -: Януари 29, 2013, 10:14:59 »

В нощта политам сега..
В очите свой намирам искра...
Пред мен се откри..
Нов свят ..от мечти..
Светят безброй ярки Луни...
Какво ми нашепваш сега...
Искам,но как да те разбера..
тебе нова и светла луна..
В душата ми сякаш намираш следа.....
Нещо от себе си в ума ми откри...
Сънувам те  тебе сякаш не си Ти сън ,
А  реалност..от светлинки..!
Сънувам  ли себе си ..
 някой в мен да Крещи..
Не сънуваш дете...!
В очите свой пак погледни..
Там в тишината сам  себе си преоткрий
Повикай ме...
Моля те ,Ела при мене Луна!
В миг сияен до теб съм ,но не в съня!
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #129 -: Януари 30, 2013, 10:15:42 »

В миг от себе си откривам те теб..
Нещо докосна мойте ръце..
Ако затворя очи..
Не виждай как падат сълзи...
С нежност  погали ги ти
Играе тихо в нощта..
Някаква Фея с пъстри крила..
Душата и те откри..
Усмивката Твоя и подари..
Мелодия..от светлина...
Докосвам те , не е само  в ума..
Ден и нощ събрани в едно..
Сърцето знае защо....
В утрото няма да бъде само!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N6fqlAtpdT8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N6fqlAtpdT8</a>
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #130 -: Февруари 01, 2013, 17:03:05 »

Какъв  е смисълът на нещата... ?
На нещата които ни заобикалят..?
На нещата ,които ни се случват...?
На нещата ,които имаме или нямаме...?
На нещата,които виждаме или не виждаме..
На нещата ,които са нужни и които приемаме за ненужни за нас...
Кой може да даде ясен отговор на всички тези въпроси..
За всеки от нас те са различни..но истината е ,че те ни носят Нашият смисъл в даден момент от Живота.
Ако доста често преминаваме през перипетиите на живота или незгодите му..се отчайваме ..и в нас се залепва едно едно усещане за Нещастен живот..
Но ... тук е малкото камъче ,което може да преобърне и най голямата каруца или несполучлив живот.
Ще се запита някой Как..как ами един пример ,който може да даде малко яснота е... Да кажем ,че ние не сме на 25 а на 2г и 5месеца..
какво правим всеки ден..
Изучаваме света около нас,,
Как на принципа проба /грешка..
Ако днес решим колко е интересен огъня и сетивата ни са привлечени към него..в нас има желание да се доближим ,да го погледнем отблизо ,,дори да се осмелим да го докоснем...
Но...тук вече пристъпим ли към действие..намерим ли смисъл да го направим.. значи следва да действаме..
От това какви са нашите възприятия зависи и резултата ,но той винаги е полезен..
Нещата които ни заобикалят в случая примера с огъня..и какво ни се случва ако намерим смисъл да се доближим.. до него е ,че ние сами сме взели това решение да го опознаем....или това ще е нашето познание за него..
Ако не усетим или не си извадим поука..,от ситуацията.. съдбата ни е дала право на много опити ...
Важен е крайният резултат и ,ако не е положителен..няма ЩАСТЛИВ КРАЙ..продължаваме..или дават ни се още огънчета пред очите .. ,
Право на още много опити
В живота на някой хора тези Огънчета са .. проявени като
Неуспешни бизнес сделки
Като неуспешни покупки
Като неуспешни инвестиции
Като неуспешни връзки..
Като неразрешими или повтарящи се заболявания..
Като внезапни грохоти на мирогледа..за всичко около нас
Това са Важните огънчета,които освен че ни дават сетивен сигнал..чрез болката ,но и светят доста дълго пред нас..изразени в тъга ,,отчаяние..окаяност в думи и дела..
Търсим смисъл за всичко...мозъкът ни все иска да има смисъл..,ако няма.. за нас няма смисъл..,но за много други има..
Ако за мен има смисъл да летя със парашут..,за другият това е най Големият му страх..
Ако за мен смисълът е да имам диплома..примерно.. да се развивам.. да уча в колеж..и т.н,.за други няма този смисъл..

Или не е нужно Моят смисъл ,да е Твоят..
Аз чета една книга ,ти друга..всеки държи в собствените си ръце .интересно четиво..,за неговият ум..възприятие това е ценно знание.. и дава всичко от себе си да го опознае..така,че следващият път ,когато пред него се появи точно това огънче да не се страхува.. ,да не вижда отрицателното ,а положителното
Затова и оценката ни за смисъла на някой друг не трябва да е отрицателна..или пред нас ще се появяват Нови и нови огънчета ,докато не си променим оценката..за другият възможен смисъл.
Да си над нещата не е само израз..това за мен е на си над всички
емоции ,усещания, формулировки.,.изводи..квалификации
Не е важно ,,дали в момента намираме смисъл.. ,а да има всеки право на свой избор.. къде и как да търси своят..
И ако някой ден намериш смисъла за себе си ще разбереш и този на другите около теб.

Ако пред вас има някое от тези или подобни огънчета ,,сега  е момента да се запитате..
Защо на Мен..... Тъжен
Защо Сега.. Угрижен
Колко пъти ..Трябва..да ми се случи..,да се опаря..образно казано разбира се.. Усмивчица
Отговорът на тези въпроси е един ,поне за мен..
Всеки е имал или ще има момент в ,който да е както се казва На дъното..
Да не вижда Смисъла на нещата ..и ще е там докато не потърси Кой в запалил този огън пред него ..и защо толкова много пъти..
Ако пред вас минава влак всеки ден ,в главата ви няма начин да не се появи въпроса ..от къде идва..къде отива..,кой пътува в него.. дори не се замисляме ,но тези въпроси преминават през Ума ни за секунда..рано или късно..
По същата логика ако се запитам...защо на мен,къде е смисълът.. на случващото се..отговорът не е толкова неясен вече..
Много често трябва да паднем на дъното,,да сме в безизходица едва ли не ,да сме с вързани ръце.... или в най близката локва,че да се усетим ..или да потърсим..причина да се изправим ,да променим нещо..
Всеки сам решава..колко иска да вземе от живота.. и кога да намери своят Смисъл..на това да си Тук и Сега!
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 18:35:01 от кръгове » Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #131 -: Февруари 02, 2013, 12:50:26 »

Сега реших да запозная хората ,които не знаят разбира се с едни интересни деца.
Наричат ги
Пеперудени деца.

Ще се опитам да нарисувам един образ ,който е в мен ..или това което усетих когато прочетох термина Пеперудени деца.
Ето първо как ги описва науката..и как им помага..

................................................................................................
Скъпото лечение на рядкото и изключително болезнено заболяване булозна епидермолиза, което в някои случаи сваля половината кожа от телата на болните деца, да бъде плащано от здравната каса, настояват родители и пациенти.

От генетичната болест страдат около 100 души у нас, повечето деца, тъй като не малка част от болните не успяват да живеят много.

Наричат ги пеперудени деца, защото кожата им е крехка като крила на пеперуда и дори най-лекото докосване до нея – при обличане, хранене, ходене – покрива краката, ръцете, лицето и дори езика с болезнени червени мехури, под които се откриват дълбоки рани. Ако те не се обработват бързо, следват усложнения като срастване на пръстите или рак на кожата
...............................................................................................
В мен някак естествено се появи една друга реалност ...тази от която са тези деца
От която да се поучим...или тези,които все още нямат очите да видят нужното или смисъла на нещата...
За мен те са онази трансформация на тяло на ум,на възприятие ,на една реалност, която е нужната да ни промени или другите,които все още не са.
Те са толкова крехки,но и силни щом са  дошли тук да ни покажат истините, макар и болезнено за тях.
Но болката е само привидна не е на душата а само на временното им тяло
Тези деца са едни много светли души,които са решили да дойдат тук в тази реалност на Земята..
Само за да покажат колко е дълъг пътят за една промяна или метаморфоза..или да запазиш това в което си се превърнал,,преобразил...и ,че е нужно да запазиш тази си нова форма..,за която си минал по един друг  път преди това..
Самата промяна от животинска форма ,пълзяща.. нямаща много голям избор..или някаква отличителна форма,цвят и място в семейството .
Самата промяна от това да си на земята ,в калта и локвите..и промяната след това ,не само външно ,но и реалната промяна във Физическите и възможности.
Да си така пъстър като дъгата ,,
Да имаш криле и свобода ..
Да се докоснеш до всяко цвете,всяко дръвче или онези Недокоснати до този момент реалности..за ума.
Имала тя гъсеничката , имала само една реалност пред нея, до преди дни.. ,а сега е вече там горе в небето по близо от всякога до мечтите си..или желанието за развитие ,,
което е у всеки от нас.. през целият ни живот..
Тези деца ми показват ...и друго..
Тази физическа болка ,която съпровожда състоянието им  е реална само за ума..,за душата тя е едно състояние което изпитва по свое желание.
Тази им лесна ранимост и то не някъде скрита под кожата .. като вътрешно заболяване ..,а като външно е само един огромен Светофар..както аз обичам да го описвам ,който свети и то отново много силно..
Дори ако погледнем корена на думата светофар е ..още една метафорична светлинка.. малка но силна..нещо ,което ти показва..пътя..
Енергиите над нас ни пращат много ,наистина много сигнали.. съобщения..,но за моя жалост все трябва да са видно за очите ни или за текущите ни сетива..
Казват ако се одраскаш и се появи рана..,остави я на въздух и слънце..ще мине сама..
Къде трябва да насочим поглед ,къде да оставим ума си .за да заздравеят раните в самите нас..
Рани ,които сами си причиняваме ..години наред..,и сами пак на себе си се оплакваме..и търсим виновен..
Тези деца са едни малки ангели..които са тук за да накарат сетивата ни да се променят..за Нашият нов Живот..
Но за да го изживеем ,,е било само нужното да сме тук да потърпим ,да се затворим в себе си като пашкул..
Да се отърсим от всичко старо което ни заобикаля..,
Да останем сами ..
Да не чуваме и да не виждаме с очи,а да ги затворим и да усетим душата си и промяната ,която е неизбежна ,,само дето е различна за всеки,,като време..
Надявам се мислите ми да са малкото камъче за много,,и да пожелаем тази промяна,,
Нищо не се губи в тази Вселена..,
само от пръста поникват нови добри семенца..,
които някой някъде там ще зарадват ,
ще даряват себе си в Пролетта..
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1RyjqHE_UkU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1RyjqHE_UkU</a>
« Последна редакция: Февруари 02, 2013, 13:29:09 от кръгове » Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #132 -: Февруари 12, 2013, 11:22:48 »

Там високо във небето тича босо моето сърце..
Кой показа му пътека..
Дето има свобода.. да играе с Любовта..
Има нещо по различно ,нещо в него засия
Там намира много ,само иска се Душа..
Всеки може да усети,, този нежен аромат
Стига сам да поиска да усети..
Що е истинската Свобода!
Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #133 -: Февруари 13, 2013, 21:42:59 »

Кой сърцето в теб не е видял...
Кой душата пропилял...
Кой поглеждайки в страни ..
Вместо тебе,,сянката откри..
И поиска да я притежава..
Без да знае ..,че така ,
Той погубил беше вече Любовта!
В този миг някой друг намери в себе си очи..
И  в душата нежност подари!
Ако някога отново ти решиш ,,
Да потърсиш Любовта ..
Не в страни ,а близо във сърцето потърси
Щом усетиш топлинка .знаеш вече ..
Винаги е Тя!

Активен

кръгове
Неактивен Неактивен

Слънчице

« Отговор #134 -: Февруари 14, 2013, 15:37:16 »

В живота си прави добро ,
въпреки всичко !!!
И така рано или късно..
 То доброто ,като бумеранг ще се върне при теб..
в най точният момент ,
без дори да си го очаквал.
« Последна редакция: Февруари 14, 2013, 16:09:39 от кръгове » Активен

Страници:  1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Мариана Везнева - българката, разчела посланията в житните кръгове
Извънземни цивилизации
Evolution 4 4222 Последна<br />публикация Юни 05, 2011, 18:53:51
от Sirius_999
Странна случка с моите близначки
Необичайни преживявания
andromeda3213 5 1458 Последна<br />публикация Юли 25, 2011, 21:58:33
от Eona Lightholder
Странна ситуация /сън/
Моите сънища
dead_soul 1 994 Последна<br />публикация Ноември 27, 2011, 21:38:30
от АСИ
Посланията на малката Петя
Послания
protoplasma 1 1197 Последна<br />публикация Април 08, 2012, 00:42:58
от Xosefina
Странна енергия « 1 2 »
Моите сънища
sin kamuk 27 1710 Последна<br />публикация Септември 22, 2013, 18:34:55
от Timesbehind

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright