Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: моят сън на 28.12 :)  (Прочетена 865 пъти)
Mistic_Aqua
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« -: Декември 30, 2012, 14:47:35 »

Сънувах ,че пътувах от някъде ,даже си има случки ,но не ги помня.
Та помня как на пътя отстрани имаше планина и една зелена
полянка и гледам столове наредени за сватба на тях хора с шапки евреи
първата ми мисъл беше ,че съм чела какви гадове са само че реших да
 слезна да ги опозная..Рисуваха се с някакви четки бяха в бели дрехи
и с една четчица нежно си мацаха тези бели дрехи и бяха щастливи.
После с ергените на сватбата останах и взеха да си събличат костюмите бяха много красиви
и телата им и лицата и им се чудих как не се притесняват от голотата си просто
 не акцентираха върху това.Единия от тях ме беше прегърнал с една ръка наметната на мене
и видях един познат се зачуди какво правя там и ме пита май за любовните ми взаимовръзки
и гледах да излъжа че не ми пука и че ...абе лигла.имаше заведение в което ходих редовно
ала бала Усмивчица имаше някакво завършване    .малко кученце сънувах и различен град/свят китен много
 хубави като испанските улици и стени едно време скали бледооранжеви
и цветя навсякъде :)ама от къде пътувах и защо не минах по същия обратен път..бях разтроена май скарана с някой може би гадже
постепенно ще осъзная защо :*
Активен

През вечността ...принадлежа ...
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #1 -: Януари 05, 2013, 13:25:59 »

Аз пък преди три-четири дена сънувах следното:

С мой Недим и още едно хлапе, с което се имаме, се возим на Икарус 280, като тези, дето все още щъкат из София и Варна - в София като тролеи, във Варна - като съвсем редовни автобуси. Обаче отивахме не както в реалността тези икаруси си щъкат по линиите за Владиславово (краен квартал на Варна, характерен с обилието си от панелни блокове), а към село Осеново, което се намира близо до града. Вече бяхме решително извън града и помня, че говорехме нещо и се хилехме. Та ми е интересно какво може да значи факта, че сме се возили на автобус с индекс на модела 280 и линия 28? Два пъти 28… Не е случайна тази работа.  :*5'(Отдолу прилагам снимка на въпросното возило, на който не е запознат с историята на градския транспорт от соцвремената. Отбелязвам, че при нас возилото беше бяло.

* ikarus 280.jpg (580.23 KB, 1024x768 - видяно 353 пъти.)
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #2 -: Януари 06, 2013, 03:03:22 »

И като сложим ,че аз съм родена на 28.02 загадката се допълва  Ухилен Ами автобуса до колкото разбрах е излезнал извън границите ...на града...приемам го като символ за израстване духовно ,но може и да се бъркам ..интуицията ми нищо друго не ми говори(ако е казала тя де или съм разсъждавала логически) Усмивчица
    И честно да ти кажа не знам защо написах дата на която сънувах..така ми дойде на момента
    Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сън в съня
    Моите сънища
    AIA 7 3384 Последна<br />публикация Август 07, 2012, 10:49:41
    от deniyuli
    Сън ли е животът « 1 2 3 »
    Езотерика
    gorgon4e 44 2138 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 14:49:49
    от nia.boneva6
    Кратка история на моят път към истината
    Йога
    sahaj 5 1882 Последна<br />публикация Януари 11, 2011, 14:27:27
    от sahaj
    Сън от детството......
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 2 476 Последна<br />публикация Април 03, 2011, 10:09:16
    от Kissing You Good Night
    Странен сън
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 1 556 Последна<br />публикация Юли 06, 2011, 17:21:49
    от @di

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright