Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 9 10 [11]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на perli4ka :)  (Прочетена 9229 пъти)
perli4ka
Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #150 -: Октомври 23, 2013, 12:20:41 »

Здравейте приятели, днес с вас искам да споделя част от един сън, който сънувах тази вечер...
Вървях по плажа и видях пред себе си една група хора ,на които говореше един мъж с дълга коса, който приличаше на Иисус,  говореше им как да се справят с душевните проблеми. Изведнъж пред лицето ми изникна картина на малки яйца, пръснати по земята, от които се излюпиха малки червейчета и започнаха да се надуват като балони, това бяха проблемите в душата ни. После пак погледът ми се върна на тази група хора ,като видях една жена да се клати нелогично ,до нея беше техният водач и й помагаше, след малко тя дойде на себе си и извика радостно: "Да,този проблем се спука!" , тогава той каза: "Няма как да оправите това около вас, ако не оправите първо вътре във вас!". 
 Проблемите носят началото и живота си вътре в нас ,извън нас всичко е просто факти. Ако действаме споредначина, по който сме действали досега все ще ни тормози нещо отвътре, промяната е отвътре навън ! Усмивчица
 Успех и всичко добро ! Усмивчица

Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #151 -: Октомври 24, 2013, 11:39:02 »

Да, може би и аз съм в такъв етап от живота си, в който се случват промени и ми е малко трудно да въведа ред в нещата Усмивчица
Благодаря ти ,картинката е ... самата истина ! Усмивчица

Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #152 -: Октомври 26, 2013, 13:02:55 »

Трикчета за по-лесно и здравословно събуждане

Наистина има значение не само дали човек се е наспал, както трябва, а и дали се е събудил както трябва. Да, има си тънкости и за тази работа и ето какви са те... Усмивчица

-За да започнете деня свежи и бодри, не се изстрелвайте веднага от леглото. Вместо това настройте будилника си с около 10 минути по-рано и го ударете на сутрешно протягане и мързеливо измъкване от завивките.

-Преди да станете, вдишайте и издишайте дълбоко няколко пъти. Също така започнете да затваряте и отваряте очи.

-Време е да се надигнете от леглото. Започнете да правите кръгови движения с глава, а след като станете от леглото, вземете кубче лед и обтрийте лицето си с нея няколко пъти. Така ще го „събудите“ и ще придобиете по-свежо излъчване.

-Ако имате време, вземете си душ и се старайте да масажирате тялото си с гъбата за баня. И не забравяйте – в края на душа се изплакнете с по-хладка вода. Така ще се тонизирате.

-След като излезете от банята, обелете си един портокал или грепфрут, или пък си наоравете вода с лимон. Може би не знаете, но ароматът на цитрусови плодове действа ободряващо.

-Хубаво е да закусите, преди да излезете от вкъщи. Така ще се заредите с енергия за деня. Добре е да заложите на мюсли, овесени ядки, плодове, сурови ядки, кисело мляко или други леки, но засищащи храни.

http://www.beu.bg/%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%%BD%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-news9078.html

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gXKLnDNYEzs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gXKLnDNYEzs</a>
« Последна редакция: Октомври 26, 2013, 13:11:50 от perli4ka » Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #153 -: Октомври 31, 2013, 12:53:58 »

« Последна редакция: Октомври 31, 2013, 13:08:19 от perli4ka » Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #154 -: Октомври 31, 2013, 14:12:57 »

Понякога промяната коства много усилия и струва скъпо, но ако тя те прави по-добър човек винаги си струва ! Усмивчица

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FOIjvHjK0Rw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FOIjvHjK0Rw</a>
Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #155 -: Ноември 08, 2013, 14:06:56 »

Помните ли я Усмивчица 

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_aqo4XUGPpQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_aqo4XUGPpQ</a>
Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #156 -: Ноември 14, 2013, 14:33:05 »

Приятели, често в опитите си да се справим и управляваме самите себе си, усещаме затруднение. Понякога човек усеща своето безсилие.. Защо се случва така? Според възгледите и същността си той реагира на всяко нещо по определен начин, реакцията е резултат от влияние.. да, няма как да сме изолирани нацяло от влиянията на външния свят и да не усещаме вияние , но е много важно как приемаме нещата и доколко виждаме трезво ситуацията. Често се мъчим и мъчим да се променим, да променим мирогледа си, да се измъкнем от оковите на някакъв начин на мислене, който сме видяли ,че не ни е бил полезен.. но понеже характерът на човек, неговите навици, същността му се градят с години, сме много уязвими ,когато нещо може да ни дръпне назад. Човек се оформя с времето и по начинът, по който се е оформил ,той реагира и приема нещата... Представете си един голям камък с неравности по него, сега представете си че хвърляте гумено топче по камъка, когато се удари, топчето ще рекушира според неравността на камъка ,точно това са реакциите на човек ,той реагира според това как е сформиран и как е систематизирано всичко в него.. точно за това е толкова трудно да променим начина, по който виждаме заобикалящия ни свят, ние го виждаме според себе си и това което е в нас. Но за да води човек в борбата със слабостите си, той трябва да покани в себе си енергия, която да му позволи да е поне на равни начала със своя проблем, той трябва да бъде провоник на силата ,която устоява на грешността му, когато се изпълним с вяра, любов и смирение , приемем с чисто сърце тази сила и се покорим на нея, вместо на слабостите, ние вече имаме основата да освободим, градим и изразим това, което е вътре в нас.
Вярвайте, молете се и никога не губете надеждата и вярата в доброто ! Усмивчица 

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yOk0z6qzLwI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yOk0z6qzLwI</a>

Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #157 -: Декември 30, 2014, 15:49:43 »

Леле от много време не бях отваряла този форум, а сега отварям случайно и какво ? Виждам дневника си отново Цял и това ако не е Коледен подарък

П.С. Извинявам се, ако е забранено писането изтрийте коментара Усмивчица
Активен
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #158 -: Януари 23, 2017, 20:53:04 »

Такам... пиша нещо като за Завръщане
Иииии... обявявам втората част от дневника си!!! Готово!
И макар, че ми изписва
Внимание: в тази тема никой не е писал от 365 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/. Аз прецених да продължа тук! Намигване Защо? Защото това е повод да се връщам към нещо любимо от миналото си... Усмивчица и да го продължа   
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #159 -: Януари 24, 2017, 15:32:57 »

От миналото.......чрез настоящето.......към бъдещето.......
Колко хубаво!
Привет и поздрави!
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
perli4ka
Неактивен Неактивен

« Отговор #160 -: Февруари 04, 2017, 12:10:20 »

Благодаря Житара Усмивчица Много добре написано

Активен
Страници:  1 ... 9 10 [11]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
Лични дневници
Ianica 102 4448 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
от sahaj
Дневникът на Тайственият ;)
Лични дневници
Tainstven 13 1281 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 07:32:19
от Tainstven
Дневникът на Крем « 1 2 »
Лични дневници
krem 18 1501 Последна<br />публикация Ноември 05, 2013, 13:04:46
от krem
Дневникът на Роси
Лични дневници
rosi_999 2 763 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 00:33:25
от rosi_999
Дневникът на До
Лични дневници
Do_It 10 1014 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright