Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ОТКРИХ КОЙ Е ЗОДИАК НАЙ-ИЗВЕСТНИЯ СЕРИЕН УБИЙЦ!!  (Прочетена 3154 пъти)
Emil
Гост
« Отговор #15 -: Декември 27, 2012, 15:29:27 »

МОЛЯ ВИ ВСИЧКИ ЗА ЕДНА ГОЛЯМА ПОМОЩ ЗА РАЗПОЗНАВАНЕ НА ЕДНО ИЗОБРАЖЕНИЕ КОЕТО Е ЕДНА ТЕЗА ПРОСТО,НО АКО Е ВЯРНО ВСИЧКИ СЪБИТИЯ ПОЧВАТ ДА СЕ НАВЪРЗВАТ ДО СЕГА МИСЛЕХ ЧЕ Е ГОРЕ ОТ ГОРЕ НО.....

Вгледайте се в Изображението в ляво(фоторобота)като задържите фокуса си на изображението 10 секунди след това погледнете другите две лица като игнорирате очилата като приемем че са дегизировка.Просто лицето,очите начина на усмивка.Кажете на кой от твия в дясно ви прелича фоторобота.Повтороте това 2 пъти подред?
http://postimage.org/image/z2fl8d241/

Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #16 -: Декември 27, 2012, 16:02:20 »

Абе аз нещо освен горната част на челото и леко в устните...друга прилика не виждам.Само не разбрах темата за какво е.Какъв е тоя сериен убиец и какъв е смисъла да го търсим и разпознаваме и от каде е и защо всичко дето си написал , като думи леко така си губят смисъла, особенно в изречението..Емо, спокойно!Ще ми обясниш ли лично на мен кой е този човек за коогото говориш и защо го обсъждаме?!
Активен
balar
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #17 -: Декември 27, 2012, 19:41:43 »

Какъв е смисълът на това?
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #18 -: Декември 27, 2012, 20:24:24 »

Ще ми обясниш ли лично на мен кой е този човек за коогото говориш и защо го обсъждаме?!
    Известен американски сериен убиец. Има филм за него със същото име.
    http://kriminalnidosieta.com/seriyni-ubiytsi/zodiak-zagadatchniyat-ubiets-ot-san-frants/
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #19 -: Декември 28, 2012, 01:01:23 »

Емил Извинявай, ама дотук нищо съществено не си написал освен за Ийсус, но и там си в грешка защото не Той, а хората които са написали библията са Убииците, а тяхната зодия е една и е зодия Убиец. Или това е всеки един които взема библията или корана за чиста монета, където всичко е извъртяно за благоденствието на висше стоящите в обществото.
    Попитай и ще ти бъде казано, поискай и ще ти бъде дадено.
    Но по-добре е когато самия Ти стигнеш до това заключение.
     Весели празници на всички и без Убииците
    Любов към Всичко                                                     
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Emil
    Гост
    « Отговор #20 -: Декември 28, 2012, 09:12:56 »

Мъдрост и Хармония не ти се се извиняваш това е ирония от твоя страна.Обаче Спокойно обаче не ти се сърдя и аз съм така.Във всичко се съмнявам точно там е ключа.Това е просто хипотеза в момента пиша че всички да разберат така както Алберт Айнщайн е казал така и ще сторя.Малко дете и баба ми да може да ме разбере.И тогава ако приключа се надявам даже да не разбираш да пробваш да ми обориш хипотезата цялата обаче с контра аргументи.Някъде към 100-300 страници ще е...

P.S:Впрочем понеже не вярваш...

Я да те питам защо в бележките се споменава непрекъснато КОЛЕДА КОЛЕДА КОЛЕДА и дай ми факт един пример за друг такъв случай.(2+2=4(1))

Защо въпросното лице се подиграва на филма Екзорсиста(Ако Аз ът(Личността) му се смята за Бог той знае че е повече от другите)?Защо събира души за Рая,но КАЗВА ЧЕ ЩЕ СЕ ПРЕРОДИ В РАЯ,А НЕ ЧЕ ЩЕ ОТИДЕ В РАЯ.Единствения който може да се прероди е самия Бог,Господ дирекно в царството Божие не смяташ ли?(2+2=4(2))

Значи до тук стигаме че въпросното лице се смята за Бог?А бог винаги се появава Инковнито,като огнен храст блаблабла и прочие?И оставя знаци?(2+2=4(3))

Ето ти три аргумента по дадения случай СВЪРЗАНИ ПО ПЪТЯ НА ЛОГИКАТА.Не давай мнение какво смяташ понеже съдиш и ще бъдеш съден както е в Библията аз не съм безгрешен и за това няма да хвърлям камъни...Просто ме обори с други 3 примера,но с факти понеже пред фактите и богове мълчат нали знаеш ;-) Било то и за дадена хипотеза.

P.S:Ти нали не смяташ че най-известния пич като него ще е някакъв нормален психар?За това е ценен кадър и за това е неуловим и за това бележките му се четат по 1001 начина много пластово от всички жанрове психология,криминалистика,библията което са изразни средства.Ако е той което аз самия се СЪМНЯВАМ ВЪТРЕШНО аз просто се опитвам да събера улики на езика на другите хора.Понеже ти може да вярваш или не ама целта е всички да повярват и погледите да се насочат на там и да почнат да си задават въпроси не мислиш ли?Разбира се това са просто хипотези разбираш ли?НЕ е с факти,реални доказателства ;-)

Бог винаги пътува Инковнито,Зодиака е седял в сянка и е питал кога ли ще направят филм за него?Филм има и кой ли е главния дедектив който разследва Зодиака?Той е искал да направят филм за него,но не за убиеца,а за него(като следовател) предполагам де ;-)Къде е иначе логиката да правят филм за Анонимен.Не той иска всички да го виждат,но да не го виждат.В будизма е казано ОЧИТЕ ЛЪЖАТ.Колко пъти си познавала даден човек ушким,а след еди колко време се оказва еди кой си?
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Декември 28, 2012, 12:17:13 »

Темичката е съвсем подходяща за този раздел - Любопитни факти!
    Емо хубаво, че си се хванал, само да не се повредиш.От опит ти го казвам, питай ги съфорумци как бяхме луднали тука по илюминатските знаци и така на татък..В смисъл разбери, че има неща на тоя свят, които имат простата цел да те отдалечат възможно най-много от това, което наистина е нужно да правиш.Всеки може да се поддаде.
    Активен
    Emil
    Гост
    « Отговор #22 -: Декември 28, 2012, 13:50:55 »

Ми така ми бяхте казали ето ви какво значи Илюматски знак без да може да обориш твърдението(логически и духовно ако не шикалкавиш).

Всеки се ражда и умира нали така.ВСичко в този живот е преходно.Няма вечни неща на тази планета.?Даже да си цар,кралица пак ще умреш?Да но замисли се за филма на дилъри на време най-безните крепяха най-богатите.?Сега виж изображението.

http://postimage.org/image/6zr8t434z/

Пирамидата от ляво е неправилна и трябва да се обърне на опаки.Защо ли?Виж долу на пирамидата кой е мъртвите....Все едно Орландовци труповете да ни дават заплатите къде е логиката?Чисто медицински очите виждат на долу мозъка обръща изображението.Чисто теоретично духовно това значи следното нещо като гледаш на тази в дясно както трябва да си е:Всевиждащото око се вселява в тялото,след това ние сме най-маките деца,ангелчета(затова Зодиака не би убил дете сигурен съм даже че е доста добър баща ако има деца).След това ние порастваме следват ТИН годините и вписването в дадено общество.След това отиваме в казарма(тук няма вече,но преди е имало това изображение не е направено за една страна или един човек а за всички и символизира военната служба).След това ние пируваме мислим че всичко ни е позволено това са най-хубавите ни години от живота ние сме млади около 20-30.След това ние работиме усърдно да вземем много яки работа постове да се докажемм пред шефа и си мислим че напредваме вв живота.Обаче не е вярно следва пенсия и смърт.Ако не вярваш ходи питай ако щеш някой професор или по скоро 10-15 близки до тебе хора които са на по 70-80 години дето са МНОГО в обществото дали не биха дали всичко пари,власт всичко да са млади отново....Биха...И ти викаш какво това...Ти не осъзнаваш че ти даваш всичко за сребърници, после цяла кесия няма да ти върне младостта.Ще остарееш ти и всички и ще умрем и ще се преродим.Повечето хора гледат на пирамидата буквално и търсят под вола теле.Мислят лелеле Илюминати те контролират света.Не всеки си има собствен свят.Човек напредва и реширява територията на своя свят като напредва интелектоално и нивата му за разбирания за света разбираш ли?Ти може да работиш за 1000лв друг да ги взима за 1 минута защо?Ти ще кажеш съдба.Тогава хубаво на еднакво ниво сте с твой колега след 1 година той почва да взима заплатата ти за 1 ден.Тарикат ли е ,не?Или да в твойте очи...В реалност ?НЕ.Неговия ум го е изградил и обратното твоя ум те гради.ЗА това в Библията пише че вярата трябва да се тества,не аз вярвам пък се окаже че богухулстваш само с думи,а лявата ти ръка знае какво прави дясната.Ти първи трябва да дадеш просячето 5 стотинки ако ще ПРЕДИ всеки ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ ИСКАШ.Това е Воля едното да дадеш(ще обеднееш ли),а желанието е да вярваш на БТВ за просяшката мафия(може да я има в отделни случай,но не е важно за какво даваш).Тогава няма да търсиш Илюминати според мен де,а те ще те намерят. ;-)

Яко,а ;-)Обориме с факти и аргументи Веселяк

« Последна редакция: Декември 28, 2012, 13:57:17 от Emil » Активен
    nobody
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #23 -: Декември 28, 2012, 13:57:43 »

Пак ли се почна...
    Активен

...Nobody's perfect!
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Декември 28, 2012, 15:17:30 »

Щом тези факти и аргументи те кефят..Моля, заповядай!Днес раздаваме безплатни кебапчета Усмивчица
    Активен
    Emil
    Гост
    « Отговор #25 -: Декември 28, 2012, 16:58:34 »

Щом тези факти и аргументи те кефят..Моля, заповядай!Днес раздаваме безплатни кебапчета Усмивчица

Какво значи да те кефят и да не те кефя?Знаеш ли имам една съседка и се заговорихме работи  Банковата сфера(Информатика) беше помъкнала някакъв кашон и аз я питах аджеба за кво и е било,тя а малко дарения.Та въпросното момиче изобщо не говори за това че дарява,лявата и ръка не знае какво прави дясната.На базата на това те питам защо се изказа така че раздавате безплатни кебапчета?Аз не знам някъде да раздават безплатни кебапчета.Кебабчето струва пари.Значи от тук следва че може би найстина раздаваш кебапчета(което се съмнявам понеже щеше да поставиш точното място за среща) или ако раздавате безплатни кебапчета не е от твоя джоб,а ако е то е за пред другите да те видят колко добра душа си.От което съдя пък от тук че си нарцисист.Е прав ли съм?Обори това ;-)

Впрочем ако не те кефи темата нили модератора,обори последния коментар с ФАКТИ не да ме кефят мене или тебе,а да са факти все тая как изказани по принципа на логиката с прости ПРИМЕРИ които се припокриват?!Можеш ли ти примерно не защо тогава използваш кефи?Не тебе просто не те кефи понеже си мислиш че съм по умен от теб,но какво мислиш за умен?

Защо не ме покани на кафе,а на раздаване на безплатна храна?Мислиш че нямам пари ли на базата на какво съдиш аз имам обукви за 350 евро на намление купено разбира се(май беше преди 1-2 години).Значи не съм беден,а Суфите казват света е Огледало на нас самите.Защо се чустваш беден?Ако искаш ще ти покажа 1001 начина от интернет да си изкарваш пари и как да търсиш ;-)

Впрочем защо използва израза ДНЕС,а не вчера утре предвид горните неща?Да не си закъсал напоследък за пари примерно днес?Няма какво да ядеш ли(младежка ни работа,но все пак).Ако искаш са чакам превод утре мога ти дам 5лв(не са много,но парите тоя месец са ми кът).?

Впрочем така и така съм трътнал освен 5 минути ще отделея още 5.Съдейки по икономическото състояние на страна и АКО съм прав горе ти или имаш више образование(което не си учил/учила с желание) или нямаш което значи че работиш нормална работа.Но това значи предид генетическите ти заложби и поради факти както се изразяваш и че се намириш в дадения форум ,ане другаде(3 факта един след друг) че ако си от София си от квартал като Люлин,но аз бих се обзаложил че сигурно даже не си от София понеже недоймака в провинция е по-голям даже и в големите градове като Пловдив. Също пак казвам трябва ми повече време не съм перфектен мога да съдя че родителите ти нямат више образование предвид натрупаването на генетически потенциал,а даже да иматти си или първо или второ поколение интелектуалец/интелектуалка.Но даже и да имат са завършили по време на Социалистическа България и предвид горните факти(не че ми пука за режими де) бас ловя че са членове били на БКП?Прав ли съм?

Това го написах за 5 минути хайде обориме де?Аз съм любител психолог а Зодиака е бил с 14 години стаж психопрофаилър даже такъв човек не се опитвай да го излъжеш той чете между редовете ;-)

« Последна редакция: Декември 28, 2012, 17:11:39 от Emil » Активен
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #26 -: Декември 28, 2012, 17:43:47 »

Трсиш помощ, търсиш трибуна или търсиш кого да обориш? < Емо
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Emil
    Гост
    « Отговор #27 -: Декември 28, 2012, 18:48:46 »

Житара помощ да питам какво да правя,аз неща да оборвам никого въпросното лице обаче се заяде мене не ме интересува ти това явно не разбираш.Аз ако исках да се заяждам щях да го профилирам 30 минути коментара и вече щях да знам какво обича да яде хихихи(мисля че са сладки работи повечето,помързелувка повече и Личността(Аз ът) се счита с леко наднормено тегло).....Аз не съм идвал на ваши сбирки общи вие ми кажете прав ли съм?

Аз не желая да се заяждам,а желая да събудя вашето любопитство ако съм прав КАК ОТ ЕДИН КОМЕНТАР успях да узная толкова много неща.Ако съм успял за някой от вас да позная толкова много неща има ли вероятност да съм познал и за другото.Ако е така как да го предоставя така и баба ми да го разбере да събудя любопитството не само на вас,а й на други хора да ПОЧНАТ ДА СЕ ПИТАТ ЛОГИКА.СПОРЕТЕ викаше един Пастор в една циганска черква спорете със себе си. ;-)

Бях се видял с 1-2 човека от форума и единия ми каза че сигурно съм обичал да се бия в училище или нещо от рода.Не е вярно,но защо той ме пита този въпрос?;-)

P.S:Аз ако исках се заяждам и не казвам че съм прав де ,но ако съм познал до тук направи си съпоставка дали няма да мога да профилирам ако има някой педофил примерно във вашия форум скрит(през ума ви не може да мине че има такъв нали по начина му на държание?).Мене ми стигат 10 негови коментара.Даже и IP то му не ми трябва.Профилирайки го ще узная неговите навици и ще го срещна в някой чат като се питам защо така,а не иначе.След това ще му намеря IP то.(примерно това е времеви поведенчески алгоритъм)(даже и да има даже и да разбера си мълча що понеже не е моя работа се мешам аз си имам мой живот си не съм врачка).Сега ако съм прав до тук си задайте въпроса АКО СЪМ ПРАВ,А Аз вече се съмнявам АЗ СЪМ ЛЮБИТЕЛ ОНЗИ АКО Е СлЕДОВАТЕЛ ПСИХОЛОГ ПРОФАЙЛЪР с 14 ГОДИНИ СТАЖ точно за 3 секунди ще знае и майчиното ви мляко,сега разбираш защо не са го хванали.Ако съм прав до тук си задай въпроса защо в една бележка говори има повече ЧЕСТ или нещо от рода да стреляш по полицай понеже той отговаря на огъня(голям е може да се грижи за себе си поне),до каквото децата са безащитни(и започвам да се чудя дали не е имал дете и някой да е убил детето му и за това да е превъртял между другото)(ако найстина е имал дете и някой го е убил дали този някой не е бил сред жертвите му?Дали самите му жертви са жертви или са виновни(спрямо него понеже не спазва законодателството,а ЗАКОННА Е НАД ВСИЧКИ)?). ;-)

Както и да е повече не ми се спори.Ако може оборете онзи коментар и делката темата(ако може и акаунта ми заедно със всички коментари понеже съм малко нагъл(си направите труда пък ще черпа)). ;-)

P.S:Пък и скоро ходих с майка ми и една наша братовчедка до мола Bulgaria го отваряха и там видях една книга със снимка на задната страница от ЯМР мисля(ядрено магнитен резонанс) дето се показва лице с Нервно Онкуполсивно Райзстройство.Те могат според мене де и го доказах времени явления на личността или продължителни при по продължително време излагане на дадено явление.Това води до така наречено РЕМ фаза на съня,а това до смърт на индивида(евентуално Личността не може да направи разлика между съня и реалността,което пък според будизма няма сън и не сън.В Япония този феномен е масов.Даже да не е предвесника(според мен) са аргументи като:комшмари,бълнува,сънболизъм и накрая шизофрения(която впрочем е разцепление на личността,а не на душата имам към 10 страници изписани на тази тема,аако се питаш как тайна ;-)).Та едно 13-14 годишно дете с НОР като влезе и почне да чете на няокй педофил простотията и има проблеми в дома и какво води това?Задълбочаване на симтоматиката и кво лудница?Ти ще си там ли когато това дете му се преебе целия живот.....Ти ще кажеш кво направя...Ми аз и да знам че има примерно някой тъпак във форума такъв какво ми пука нали твоето и на твойте приятели задява децата,аз деца нямам(не искам и да имам) аз знам че е и кво ме грее?Не е приятно нали? ;-)

P.S:Впрочем ако си търся трибуна нямаше да пиша тук,а щеше да си основа моя секта(законно разбира се казвам секта понеже и Християнството е възникнало като секта и всяко ново движение е такова,новместо взимам такси ще давам пари на тези дето твърдят че искат да са последователи защо можеш ли да отговориш?),или да стана депутат и само се замисли аз се съмнявам де,но ако съм познал до тук за колко време мога стана политик ;-)Но примера с мравуняка анулира потребността от такава кариера?Защо ли?Представи си един мравуняк като град и града на хората кой строй е по велик?На мравките или на хората?НА хората повечето ще кажат(и аз това казвах преди),но ако отидем на Международната Космическа Станция града на хората ще е по малък от мръвуняка.Ти ще кажеш да но понеже сме нависоко.А като гледаш мравуняка като човек,не си ли просто по на високо.Това въпрос и нива на осъзнатоста на индивидите и дадения строй.Всеки според потребностите си.И тук идва въпроса защо кучетата не говорят?Не могат или нямат потребности?Папагалите могат.Мисъл Мисъл Поражда ;-)

P.S:Ако ти действа натоварващо написаното или даден спор се замисли за друго нещо,като четеш книга се уморяваш нали?Защо?Понеже активираш мозъчна активност ЕЕГ то показва това.Ако на живо спориш с мен викаш че ти действам натоварващо,но не вярно просто мозъка ти не може да се аргументира почва да търси логика и започва да мисли по-бързо.За един час спор на дадена тема с някоко души които са духовно извисени реално на дадена тема без лицемерие ще се равнява все едно си прочела 1000  книги ;-)Са по ясно ли ти е какво представляват Илюминатите чисто практично.С дадени ритуали както в Дзен има молитва за пробуждане те почват да мислят по бързо просто Усмивчица

Един час говорене на забързани обороти примерно за филосохия може да забърза вълните(според мен) на тези в депресия и да ги накара да излезат от нея временно защо?Ванга защо се е уморявала като гледа?

Мене моята цел е това:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%85%D0%B8

Махасамадхи е термин, използван за съзнателното напускане на тялото от великите йоги при смъртта. Самадхи е също името на малки храмове, които се изграждат в памет на хора, за които се вярва, че са преминали в махасамадхи.

Аз профилирах  преди на ниво:Нирвикалпа самадхи(усещането е всякаш времето замръзва), днес съм на ниво:Савикалпа самадхи според мене си де....Няма как да знам.

Ако съм прав(аз пак не вярвам де хихи) хайде кажи как мога те оборя на всяка тема ;-)

Извинявам се отново ако съм ви обидил аз обичам практичните науки но чета и за Суфи,Библията и  прочие обичам различните тематики.Няма криво право в тоя живот.От всеки човек самата личност(моята) може да научи адски много.Човешката душа е един океан ;-)
    « Последна редакция: Декември 28, 2012, 19:35:04 от Emil » Активен
    nobody
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #28 -: Декември 28, 2012, 19:23:29 »

Цитат
    Мене ми стигат 10 негови коментара.Даже и IP то му не ми трябва.Профилирайки го ще узная неговите навици и ще го срещна в някой чат като се питам защо така,а не иначе.
    Разполагаш със 127 мои коментара.
    Ай пи то не знам за какво ти е, приемам, че е излишно.
    Можеш да ми зададеш каквито пожелаеш въпроси, на каквато и да е тематика, без ограничение за броя. Каквото прецениш ме попитай, но искам след това един задълбочен психоанализ.
    Виждам, че не искаш да се заяждаш - аз също. Нека да си направим един експеримент - ти можеш да свалиш инкогнито маската от аватара ми, да надникнеш отвъд виртуалната материя... Моля! Усмивчица
    Пък аз после, като лаик в твоята област ще обобщя и моите наблюдения, върху твоя анализ. Просто мнение.

Ако искаш, за да е по-прозрачно всичко, нека е в темата. Може и на лични, каквото решиш.
    На мен ми е все едно.
    Съгласен ли си?  Усмивчица
    Активен

...Nobody's perfect!
    viosta
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 55

« Отговор #29 -: Декември 28, 2012, 20:04:29 »

Емо , на доста места казваш " Мога да го докажа " . Също така на доста места казваш " Ако съм прав ". Та въпросът ми е следния :
    Ако ти сам на себе си не можеш да докажеш теориите си и да се убедиш в тях , в следствие на което да си повярваш , че си прав , как искаш ние да повярваме в това ?

Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Египетския зодиак
    Астрология и нумерология
    11WOLF11 10 3130 Последна<br />публикация Юли 04, 2013, 02:09:17
    от Свързан
    Кой е пълководеца, на когото се възхищавате най-много? « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 30 5490 Последна<br />публикация Септември 04, 2011, 06:31:14
    от Do_It
    Името на един филм със скрити знаци моля за малко помощ?!
    Филми
    Emil 1 1275 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 21:34:34
    от meri666
    Моля за съвет и насока към духовно развитие
    Въпроси и отговори
    Ev0luti0n 6 762 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 00:36:54
    от Ashera
    Кой е най-ранният ви спомен?
    Въпроси и отговори
    Ru Alfa 14 928 Последна<br />публикация Октомври 20, 2013, 18:06:30
    от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright