Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ ОТКРИХ КОЙ Е ЗОДИАК НАЙ-ИЗВЕСТНИЯ СЕРИЕН УБИЙЦ!!  (Прочетена 2590 пъти)
Emil
Гост
« -: Декември 27, 2012, 06:44:39 »

Моля ви хора помогнете ми  за 2-3 часа днес аз навързах толкова паралели че мисля че открих кой е най-известни сериен УБИЕЦ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА ЗОДИАК И МИСЛЯ(ЗНАМ) ДА ГО ДОКАЖА....КАКВО да правя той е още жив макар и стар мръсника му мога да ви кажа коя зодиа мога да ви кажа че е служил в армията мога ди ви кажа че е бил полицай!!вече знам кой е какво да правя??

Той е още власт имащ....Нали искате Индиго Стил ето ви Индиго Стил какво да правя той е самия дявол представящ се за Исус Христос един вид....Всички знаят за нещо всички сте чували за него ако сте гледали дадения филм.....Аз вече знам кой е и мога да го докажа какво да правя?
Активен
viosta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

« Отговор #1 -: Декември 27, 2012, 11:06:26 »

Емо , от филма ли разбра кой е ? Между другото ми стана интересно за зодията.....коя зодия е ?
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #2 -: Декември 27, 2012, 12:37:36 »

Ако можеш да го докажеш...дай нещо да чуем.
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #3 -: Декември 27, 2012, 13:14:09 »

Че той би трябвало вече да е умрял от старост някъде. По-добре опитай със сестрите Белнейски или взривения автобус с евреи край бургас.
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Emil
Гост
« Отговор #4 -: Декември 27, 2012, 13:19:41 »

Работя и по тях споко....По натам.

Не е умрял от старост той е полицай зодия Лъв е.Мога да ви го докажа.Интелигентен е умен е чаровен е усмихва се.Самото агънце.Владее няколко езика.Има няколко професии.Учил е криминална психология и психиатрия разследващ полицай е.Възприема се като Вълк.През деня е полиай,а през нощта е вършел убийствата.Разковничето на цялата работа е библията.

До ден днешен е в насипно състояние.Сега търся няко йми помогне с превода на английски на над 10-30 страници текст от български на англейски и да ги пратя на C.N.N F.B.I C.IA абе на всички които могат.Когато са намерили часовик марката зодиак до трупа погрешно са счели че това е избора му той е религиозен човек.Оставил е часовника за диверсия и това мога да докажа.С факти обаче ;-)Имал е проблеми в детствоо с баща си и е обичал майка си.Преди първата жертва да убие е имал над 10 години стаж в полицията като разследващ вероятон отдел убийства.
Активен
Emil
Гост
« Отговор #5 -: Декември 27, 2012, 13:26:33 »

http://kriminalnidosieta.com/seriyni-ubiytsi/zodiak-zagadatchniyat-ubiets-ot-san-frants/

Умните хора пишат просто,но зад всяка дума се крие хиляди неща това е нещо като ключалка към този дето го е написъл.

Ето ви първата догатка която за вас може да не значи нищо но за един разследващ криминален психолог значи много:

Тя умря тежко. Тя се гърчеше и тресеше докато я душех, а устните й потръпваха

Защо посочва че първо е умряла след това описва симтоматиката.Аз съм от медицинско семейство и съм се интересувал от аутопии и криминалистика.Това е прави когато разследващ полицай криминалист отиде в моргата примерно и този дето прави аутопсията каже на следователа Брутално Убийство примерно и почне да му описва симтоматиката?Разбирате ли сега при другите серийни убийства би следвало да е:

Тя се гърчеше и тресеше докато я душех, а устните й потръпваха.Тя умря тежко.

Действие-Последтвие...Доказах ли ви сега че е полицай?Хихихих

Честно казано си призная тоя изрод ми загуби цели 60 минути от живота не бяха 2 часа.1 час и го разкостих хихихи
Активен
Emil
Гост
« Отговор #6 -: Декември 27, 2012, 13:27:56 »

Ejf ви още един факт от полицията той добавя + а не се изразява така защо?Защото в полицията се гледа 2+2=1(един факт едно събитие)хихихихи....Полицейско му е мозъчето.
Активен
Emil
Гост
« Отговор #7 -: Декември 27, 2012, 13:36:43 »

Искате ли още факти?До каквото е убивал съм почнти обеден още не съм го профилирал до край че е палзвал 3 и повече самоличности.Спрял е да убива горе долу +-10 години преди да се пенсионира.

ИСкате ли още ?Направо ще ви замръзне кръвта като разберете кой е......И това със филма дето онзи ми се опита ми се подиграе също има роля в решаването на случая ЩЕ ВИ ЗАМРЪЗНЕ КРЪВТА КАТО РАЗБЕРЕТЕ КОЙ Е СПОРЕД МЕНЕ ДЕ....

Ето още една догатка...Събирал роби за рая ли нещо от рода?Wtf?Начетен сериен убиец събира какво?Как така нали в рая се влиза само с чиста душа и те забравят, за какво са му робите тогава....

Той споменава че не върлува на чужда територия,но иска да каже че не УБИВА НА ТЕРИТОРИЯТА НА НЕГОВИТЕ КОЛЕГИ,а САМО В НЕГОВИЯ СИ РЕГИОН ПОНЕЖЕ ГО ЗНАЕ като 5 си ПРЪСТА?ОЩЕ ФАКТИ ИСКАТЕ ли хихихи
Активен
Emil
Гост
« Отговор #8 -: Декември 27, 2012, 13:42:17 »

http://serialkillermurders.com/wp-content/uploads/2011/09/Zodiac-Killer.jpg

Негова снимка пуснат за издирване НО ТОВА Е ГРЕШНО НА СНИМКАТА ТОЙ ИМА ОЧИЛА.В РЕАЛНОСТ ТОЙ НЯМА.ТОЙ СПОМЕНАВА ЧЕ ИМА ДЕГИЗИРОВКА НО НЯМА ДА КАЖЕ КАКВА Е?ТОЙ НЕ Е ВОЕНЕН ТОЙ Е ПОЛИЦАИ.ЩЕ ВИ го обясна това са така наречени слепи петна в армията се използват бои за да се размажат чертите на лицето но очилата вършат работа?От къде ли знам аз ходя с каскет понеже си правих експеримент.

На страни ме познаваш,но напред не?Защо ти да понеже съм до теб но този пред мен не?Така видях един приятел дето бяхме приятели от 10 години минах покрай него на 1 метър усмихнах му се и той ме отмина....А очите му сочеха към мен.Ако след 1 седмица го питам дали ме е видял той ще каже не?Защо нали бях на 1 метър разтояние?Това е също така времеви период ....Човешкия мозък е констриран по доста сложен начин но неразгадаваем.Ако гледаш дадено нещо повече от 3 секунди то ще го запомниш иначе не така мозъка разпознава лица и прочие.Дълго е за обясниение ама не съм ли прав.Едни очила и дрехите това ме дегизировката на изрода.
Активен
Emil
Гост
« Отговор #9 -: Декември 27, 2012, 13:45:08 »

Обаче аз в момента мога да ви дам негова сника дето е ДЪР ****** и искам от вас само да гледате очите на профила му да игнорирате очилата и другите черти и след това на него да му ги му ги видите.Като на снимка едно си задържите фокурсиран погледа повече от 10 секунди ;-) Хайде стига бе това е той еврика Веселяк
Активен
Айзък
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #10 -: Декември 27, 2012, 14:07:59 »

и к'ва зодия я,че само т'ва не разбрахме
Активен
Emil
Гост
« Отговор #11 -: Декември 27, 2012, 14:29:53 »

Ако е той е Лъв Усмивчица
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #12 -: Декември 27, 2012, 14:38:06 »

Няма как да е полицай, тъй като е пенсиониран със сигурност, освен ако не смяташ, че е извършвал убийства на три.
и к'ва зодия я,че само т'ва не разбрахме
Лъв бил. Само че нещо му е слаба астрологията на Емо.
Аз поне, интелигентен лъв не съм срещал, а той даже го описа и като интелигентен и като умен в едно Ухилен . Находчиви, да, прозорливи... да, понякога дори четат, интересуват се от разни неща ... да, макар и рядко, чаровни... да, има нещо такова, ама умен
Според мен е или риби или везни. Не познавам други представители на зодиака, чието хоби би им било да се гаврят с хората, като им гледат и предвиждат реакциите. Гледат реакциите на жертвите, а предвиждат тези на разследващите полицай. Добър шахматист е, мога да се обзаложа. Комплексиран е от жена/жени и си отмъщава - това бие към скорпитата и телците, но пък отпада експерименталната жилка и шаха. Освен това, доколкото става ясно, повечето жертви, той ги познава лично. Иначе казано, не му е нужно много актьорско майсторство, за да ги прилъже - риби отпада от списъка, те са царете на това и би го използвал, докато при него е някак целенасочено.
Аз залагам на везни. Мисля, че не е озлобен срещу някой или нещо, което изключва и скорпиона, нито пък е самотен човек, който е на мнение, че е недооценен от света, което изключва и телците.
На него просто му харесва тръпката. Дори и това - да описва какво е направил. Той не пише само с идеята да дразни разследващите, а му харесва. За него това е просто хоби. Професията и семейството са отделно.
Смятам, че е женен и има деца (те би трябвало да са на около 50 минимум).
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Emil
Гост
« Отговор #13 -: Декември 27, 2012, 14:44:54 »

Сигурен ли си понеже аз вече си имам главен заподозрян ;-) Имам му снимката хихихи....Имам му датата на раждане....Ако е той де хихихи
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #14 -: Декември 27, 2012, 15:05:15 »

Сигурен ли си понеже аз вече си имам главен заподозрян ;-) Имам му снимката хихихи....Имам му датата на раждане....Ако е той де хихихи
Ами не, няма как да съм сигурен, но според мен отдавна не е сред живите...  или в най-добрия случай е в някой старчески дом на доизживяване (знаеш в щатите как стои въпроса със старците).
Дрои и да е започнал, когато е бил много млад, което не ми се вярва, предвид някои обстоятелства около първото му убийство, то може да се предположи, горе-долу възрастта му, но пак е доста дърт.
Първото му убйситво, сега прочетох отново за него, е през 1966г.
На 18 да е бил, значи е минимум 48ми набор.
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници:  [1] 2 3   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Египетския зодиак
Астрология и нумерология
11WOLF11 10 2794 Последна<br />публикация Юли 04, 2013, 02:09:17
от Свързан
Кой е пълководеца, на когото се възхищавате най-много? « 1 2 3 »
Въпроси и отговори
Аэ съм 30 5075 Последна<br />публикация Септември 04, 2011, 06:31:14
от Do_It
Името на един филм със скрити знаци моля за малко помощ?!
Филми
Emil 1 1083 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 21:34:34
от meri666
Моля за съвет и насока към духовно развитие
Въпроси и отговори
Ev0luti0n 6 585 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 00:36:54
от Ashera
Кой е най-ранният ви спомен?
Въпроси и отговори
Ru Alfa 14 735 Последна<br />публикация Октомври 20, 2013, 18:06:30
от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright