Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Зелени звезди, когато се отпусна  (Прочетена 759 пъти)
imperio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Декември 22, 2012, 21:14:45 »

Не мога да се сетя откъде да започна. Може би отначало. Роден съм през 1999, като животът ми е съпътстван със странни неща. Нерядко имам пророчески сънища за мен, отскоро и за света. Дано не се сбъднат. Много лесно запомням всичко от първия път (затова нямам никакви проблеми в училище). Преди половин година обстоятелствата се стекоха така, че духовният свят ми стана интересен. Навсякъде около мен започнаха да изникват еднакви цифри в часа (15:15, 23:23, 07:07), последователни цифри в номера на коли (2930, 5150, ...). Попаднах на статии за децата индиго. Хич не ми пука дали съм, но след това прочетох информация за новото време, което предстои. Както и да е.
Какъвто съм елементарен, попаднах на статия за кинезите. И си викам - хайде да медитирам (...) Затворих очи,. Винаги, когато го правя, виждам лилава светлина.  Видях в долния ляв ъгъл жълта светлина. Тя започна да се върти и да обикаля по всички краища. Малко по-късно забелязах нещо, което много ме смути: лице като на човек, цялото от бяла светлина. То се приближаваше. Вероятно ще кажете, че това е отпечатък от нещо (например ако съм гледал към лампа). Но не е възможно да е било. Там, където бяха очите и устата му, имаше черен цвят. Много се изплаших, затова веднага отворих очи. Преди няколко седмици, когато се опитвах да заспя, отново видях такава светлина. И след минута-две видях пак такова лице, но по-сплескано.
Няколко дни след това стана нещо още по-странно. Беше вечер. Затворих очи, като не виждах нищо, само тъмнина. Всичко започна да става лилаво. Видях обръчи светлина (е, бяха си дебели за обръчи) които се стесняваха и изчезваха. Когато един обръч изчезваше, друг идваше от краищата. Не видях какво ще стане, защото отворих очи.
В никакъв случай тези "тунели" не са от въображението ми. Бях буден. Не знам какво да мисля вече.
Преди няколко дни легнах за малко, затворих очи. Както обикновено, всичко беше лилаво. По-тъмни форми бяха като очертания на някакъв тунел. Малко по малко всичко позеленя. Закрих очите си, за да не прониква никаква светлина. Тогава видях най-красивото нещо, което бях виждал дотогава. Звезди. Зелени звезди, а аз сякаш бях сред тях. Все едно наблюдавах всичко това от космически кораб. Затворя ли очите си за 2-3 минути, отново става така.
Някой знае ли какво е това? (моля, ако знаете, не подминавайте темата, защото не ви се пише отговор. Много важно за мен е да получа отговор /или направление за доктор Веселяк/).
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #1 -: Декември 23, 2012, 19:09:58 »

Добре! Един непоискан съвет - не лекувай енергийно
освен, че ще излекуваш някого, ще го лишиш от урока му.
Вместо това пробвай да му разясниш проблема му, пък той
ако има капацитета и волята, ще го реши сам - ако му
е времето, дай му насоки според това което усещаш за
проблема му. Ако пък е на живот и смърт.... прави каквото знаеш Усмивчица

Зелената точка виждам винаги първа, след слънцегледане,
след това обикновено си я преобразувам в различни цветове.
Но... докато не бе писал не бях обръщал внимание на това.

Желая ти да повярваш в себе си... !
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
imperio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #2 -: Декември 23, 2012, 21:10:18 »

Добре! Един непоискан съвет - не лекувай енергийно
освен, че ще излекуваш някого, ще го лишиш от урока му.
Вместо това пробвай да му разясниш проблема му, пък той
ако има капацитета и волята, ще го реши сам - ако му
е времето, дай му насоки според това което усещаш за
проблема му. Ако пък е на живот и смърт.... прави каквото знаеш Усмивчица

Зелената точка виждам винаги първа, след слънцегледане,
след това обикновено си я преобразувам в различни цветове.
Но... докато не бе писал не бях обръщал внимание на това.

Желая ти да повярваш в себе си... !

ъъъ.. как така "да лекувам енергийно" ;d (тея работи относно кармата съм ги чел, но някаква дарба ли имам, и ако имам - как разбра?) .
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #3 -: Декември 24, 2012, 21:43:41 »

Житарче, сложно си звучи, опитай с по-прости думи.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright