Духовно развитие

Страници:  1 ... 17 18 [19]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да узнаете дали сте индиго?  (Прочетена 31309 пъти)
Ramayana
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #270 -: Април 02, 2013, 14:01:20 »

"Да я приемем"...естествено,няма друг изход като сме се родили тук..втори път ще знаем и ще се опитаме да не се раждаме тук отново  Веселяк
Активен

"Рамаяна" - епична битка, в която Върховното Съзнание побеждава Егото и освобождава Душата.
мушу
Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #271 -: Април 03, 2013, 21:44:02 »

Ха...
    Днес ми хрумна такава идея:
    Има хора дето не им растат мъдреци. Ама изобщо.
    Това дали е признак, че са от новата раса?
    Един атавистичен признак по-малко.

По тази логика, хора на които не им растат бради, също ли ще да са от "новата раса"? Веселяк

Ramayana , хубави думи от този мъдрец. Бих допълнил цитата с - "и да я приемем"

Не знам, не знам...
    На мен не ми расте брада...
    Активен
    angel29
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #272 -: Ноември 03, 2013, 14:27:11 »

Здравейте!
    Да споделя:

1. Трудно ли ви е да работите работа която е еднообразна, без чести промени? Много трудно

2. Живеете ли непрекъснато в промени? Не

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат същите способности като вас. Да

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата? Много ми липсва, доста съм разсеяна, непрекъснато забравям неща и уговорки

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен? Да

6. Чувствувате ли се добре в този хаос? Не

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите. Не мога да срещна такива, определено след разговор ми е много изморено, а когато има много хора на едно място направо съм като изцедена

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва. Понякога

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата. Определено

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете. Да

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално. Да

12. Не признавате никакъв вид власт и управление. Да

13. Имали сте труден пубертет. Не

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо. Да, усещам лъжата.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива. По-скоро живея втори път един и същи живот, имам дежавута за хора и ситуации.

16. Вие сте изключително чувствителен. Определено, най-обикновени неща за другите ме нараняват и не мога да превъзмогна това.

17. Имате изявени специфични творчески способности. Не бих казала, харесвам рисуването, отдава ми се.

18. Вие сте по-скоро антиконформист. Определено, ненавиждам установените правила и консерватизма на хората, около мен.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас. Никога не са били важни за мен.

Не намирам разбиране в хората около мен, всеки си живее неговия живот, пълен с правила и самозаблуди.
    Имала съм някои странни преживявания, които ме карат да вярвам в изказвания като: душата съществува, други светове също/ извънземен живот/, духове, телепатия, енергии, магии, уроки.
     Да вметна-баща ми винаги е бил странен като мен. Той също вижда странни неща.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #273 -: Ноември 04, 2013, 14:04:36 »

@angel29:

Случила си на баща... Усмивчица
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    angel29
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #274 -: Ноември 04, 2013, 21:45:14 »

Благодаря!
    Активен
    Страници:  1 ... 17 18 [19]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright