Духовно развитие

Страници:  1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да узнаете дали сте индиго?  (Прочетена 32471 пъти)
kapitana
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #240 -: Януари 11, 2013, 18:44:13 »

Не е полезно да приемаш за авторитети дървени философи.

Не е дървено да ползваш авторитетен философски прием
Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
Colder Sun
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #241 -: Януари 11, 2013, 19:09:34 »

Аз съм ,интересно ми е кои си приел за авторитети и какви са критериите ти.
Това би била интересна тема. При мен е доста сложно, а не може все да е така Тъжен
Активен
nobody
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #242 -: Януари 15, 2013, 17:23:33 »

Не е полезно да приемаш за авторитети дървени философи.
Не аз съм тази с авторитетите, Аэ съм.
Както и да е, все пак, отворена съм за предложения, какво още е в разрез с идеята за здравословен начин на живот, тъй че можеш да се развихриш, напиши ми какво още не е полезно. Ухилен

С други думи - убиваш си време.
Как можа да го кажеш! И аз като теб търся истината.  Готин

Не е дървено да ползваш авторитетен философски прием
Нищо не разбрах. Имаше ли какво?
Активен

...Nobody's perfect!
SISA
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #243 -: Януари 29, 2013, 17:39:06 »

и какво като сме индиго  какво като можем толкова различни за хората неща.Трудно е да живееш като се криеш от всички криеш какъв си 
Активен
anna1989
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #244 -: Февруари 02, 2013, 01:25:54 »

Ама вие наистина ли мислите че тези тестове ви дават отговор индиго ли сте или не ? Тези тестове няма да ви направят индиго , какво значение има индиго ли сте или не ? Като някой каже че е индиго от един тест какво , това го прави по висше създание от останалите ли . Че то ако излиза така всички ще излезнем индиго , много егоистично нещо  е да кажеш аз съм индиго и това ме прави повече от другите. За това е зле всичко заради егоизма на нас хората , решили сме че сме по велики от тревата .
Сега да не почнете , знам всеки като види крайния резултат го гъделичка нарцисизма че теста е показал че си индиго а във същия момент едно дете умира в Африка от глад , хора дерат кожи на животни за палта  за палта , а "еко" пазителите си свиват джойнт в листче от отсечено дърво (сериозно ли  , и тези който имат "чиста" цел я омърсяват ). Няма да слагам весели емотикони не ми е весело , правим добро , дръжки .Само си мислим така.Ще уча как да се прераждам , щот съм егоист и тря да се преродя.
Сега ви е гадно и искате да ми напишете нещо оборващо , и на мен ми е гадно ама тва е истината честито. И не съм щастлива че съм част от това , не съм щастлива да гледам съседчето ми как хвърля котенце на кучетата и те го разкъсват не не съм , хората са лоши същества  и това няма да се промени скоро
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #245 -: Февруари 02, 2013, 13:01:38 »

Правилни констатации anna1989 .
    После какво следва?
    Екопазителите за които спомена нека спрат да
    карат автомобили поне и да се предвижват с
    велосипеди.
    Или да си купят електромобили.
    Ама не го правят.
    Да се настройваш срещу други човешки същества
    това е генералната цел на някои сили.
    Да обвиняваш е лесно,
    да посочиш решение е трудно.
    А да простиш още по-трудно.
    ''Прости им Господи,те не знаят какво вършат'' - Иисус Христос.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    anna1989
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #246 -: Февруари 02, 2013, 14:53:38 »

Аз не се настройвам срещу други човешки същества , аз самото съм такова , няма как да стане. Аз не обвинявам всички останали  , точно за този егоизъм говорех , и аз не съм правела хубави неща не мога да лъжа. Аз съм прощавала мн. неща освен моите си грешки , не мога да си простя тях . Кажи мислиш ли че е правилно едно дете да отнеме живот на беззащитно същество и да е щастливо от това ? Ми то ако това е поколението какво правим .... Аз ям месо рядко но хапвам   и това е вид убийство , и пак не ми харесва честно .
    Просто не може да застанеш зад една кауза защото така е модерно , и да не я изпълняваш и да казваш колко добър човек си няма как да стане просто . НИЕ хората включвам и себе си във това число за да не решиш пак че се настройвам върху човеците  ,  искаме промени да , но сме егоисти да . Не може 10 хил. с чиста цел да се опитат да променят нещо като други милиарди не помагат защото ще са ощетени  или защото няма да имат дадено нещо след дадена промяна , ама никой не си носи предметите и електричеството и храната и колата в гроба  нали ? И аз няма да си взема моя компютър там .
    Прости им Господи на тези каквото знаят че вършат , те са нечестивите и добре знаят вредата си , незнаещите се учат и поправят грешките си .
    Хубав ден !
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #247 -: Февруари 02, 2013, 15:01:50 »

Не смятам че е правилно дете да убива животно...
    Но ти какво направи в ситуацията след като се възмущаваш?
    Как ще коментираш духовния егоизъм?
    Активен

anna1989
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #248 -: Февруари 02, 2013, 15:13:32 »

Аз не бях там , майка ми каза  , пред нея го е направил . Най вероятно щях да се разплача в случая можеше и да го шибна щото възрастните седят и гледат ама те цялото семейство са такива на това дете
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #249 -: Февруари 02, 2013, 17:36:15 »

И в двата случая нямаше да се почувстваш
    нито по-добре,нито това хлапе да научиш
    на нещо друго.

Активен

anna1989
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #250 -: Февруари 02, 2013, 22:11:23 »

И в двата случая нямаше да се почувстваш
    нито по-добре,нито това хлапе да научиш
    на нещо друго.

Вярно е прав си . Но да кажеш че е прекалено малко  то на 10 - 12 год. разбира вече какво се случва и пак прави гадости просто жал ми е за това дете , стреля с пушка по врабчета и котки и кучета просто мн. шибано са го възпитали извинявам се  родителите му . Най лошото е че не им прави впечатление все едно си е наляло чаша вода , заболя ме главата спирам да пиша за това.
    Лека вечер
    Активен
    vesityy575
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #251 -: Март 26, 2013, 14:23:44 »

Здравейте на всички!...Половината от теста въпросите са верни......Някои би ли ми казал дали съм индиго или не.....Аз имам усещане,че съм но това не е достатъчно искам да разбера повече.....А и  даже постоянно като говоря с хората те не ме разбират..и имам чувството,че ни ми е мястото тук на тази земя......не обичам да седя сред хора или да излизам навън....не намирам общ език с хората..повече искам да бъда сред природа сама или с хора като мен..също така съм виждала ангели и духове на починали хора...и имам развита силна интуиция.....все имам усещане,че ще стане нещо и се случва.....и все сънувам странни сънища с ангели,духове..също така и,че летя докато спя и също,че се събуждам и летя....Другото което е аурата ми не е такава виолетова ами искрящото светло синьо и бяло...[/left][/pre][/center][/right]
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #252 -: Март 26, 2013, 15:54:19 »

Здравей, Веси!
    Мога да ти кажа, стига да си фенка на тия класификации, че цветовете, които даваш, съответстват на деца с доста по-висока вибрация - Звездни. Те често са надарени с лечителство и раздават любов с тоновете. В моя квартал има едно момче, дето е на 13. То е точно такова и е много положително дете. Страшно обича да го прегръщат и е изключително забавен.
    Аз съм Индигов и мене постоянно никой не ме разбира, щом тръгна да обяснявам нещо. Имаме си една компанийка, дето там си се разбираме кой какво иска да каже, но извън нея си оставаме абсолютно неразбрани и непонятни за другите какво целим.
    Например полубратчето ми е Кристално и с него се разбираме само с половин поглед, но другите са ни демонизирали, защото първо, че и двамата сме едни хубостници, дето като нас втори няма, второ, че и тази телепатична връзка не им влиза на повечето хора в представите, защото си мислят, че това с телепатията го има само във филмите и фентъзитата, но идея си нямат колко е приятно да седиш с брат си и да си обменяте мисли без да може никой да ви хване какво си приказвате. И изобщо не си дават сметка, че това става покрай тях самите, те са свидетели, но пусто - неверието им пречи да видят истинското проявление на явлението.
    Аз съм надарен с дарбата да работя с енергии, но най-често така се увличам, че даже миналата година успях да докарам един стар "Икарус" от градския транспорт дотам, че да трябва да се бракува - това с електромагнитен импулс. Освен това с братчето ми успяхме веднъж на майтап да спрем един автобус на място, както щеше да тръгне и щяхме да го изтървем... А следващия щеше да дойде след 30 минути.
    Така че с нас майтап не става.
    Звездните деца също често умеят да блокират работата на електронни уреди и да спират хода на машини. Така например това дете, за което ви говоря, у тях редовно кара отоплението на кинескопа да прегрява и екрана на телевизора им да изгасва, а веднъж с него не можахме да отидем там, където искахме, защото малкия се почувства нещо напрегнат в автобуса и машината спря - направо заби на място и нищо не можеше да я накара да мръдне. Едва след като шофьора установи, че причината автобуса да не иска да тръгва, май се корени у нас, се примирихме с факта и отидохме там пеша с голямо закъснение.

Това отдолу е снимка, взета от Интернет, на която се вижда как изглежда автобусът, който гръмнах миналото лято.

* ik28002.jpg (333.9 KB, 640x480 - видяно 95 пъти.)
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ramayana
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #253 -: Март 27, 2013, 14:40:58 »

Всички тук ли сте индиго? Усмивчица
    Активен

"Рамаяна" - епична битка, в която Върховното Съзнание побеждава Егото и освобождава Душата.
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #254 -: Март 27, 2013, 14:54:16 »

От Индиго нагоре.....
    Но има и обикновени сред нас, дето просто си имат своите духовни търсения.

Добре дошла!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u_ppF2yK4NM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u_ppF2yK4NM</a>
    Поздравче!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright