Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 19   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да узнаете дали сте индиго?  (Прочетена 30348 пъти)
delfin
Гост
« -: Декември 22, 2009, 17:29:08 »

Когато говорим за хора индиго, това се отнася както за децата и юношите така и за възрастните. Първите поколения индиго са дошли от дълго време и би могло да се каже, че винаги са били сред нас. Вибрацията индиго досега е била “спяща” и сега има едно масово пробуждане. От 3-4 поколения броя на хората индиго нараства бавно до днес, когато съвременното поколение представлява вече критичната маса, тъй като то вибрира изцяло на честота индиго. Смята се, че днес 90-95% от децата са индиго, без разлика на държава или социална принадлежност. Много хора “работници със светлина” са индиго или индиго-виолетово (става дума за цвета на аурата - бел.пр.), тяхното предназначение е да подготвят пътя и съзнанията на хората. Индигово-виолетовите хора притежават и двата типа енергия и могат да работят както с вибрационната честота днес, така и с честотата, която предстои да бъде. Тяхната функция е да бъдат енергиен мост между старото и новото. Индиго хората трябва да подготвят почвата, да работят с родители, учители и възпитатели или с децата за да ги научат как да се справят с физическия аспект на тяхното съществуване за да бъде инкарнацията, колкото се може по-малко травмираща.

МОЖЕ БИ ВИЕ СТЕ ИНДИГО. КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ ТОВА.

На първо място се обърнете към интуицията си. Ако тя ви е довела до настоящето четиво, може би вече ви е дала част от отговора.

После си задайте следните въпроси:

1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?

2. Живеете ли непрекъснато в промени?

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.

13. Имали сте труден пубертет.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.

16. Вие сте изключително чувствителен.

17. Имате изявени специфични творчески способности.

18. Вие сте по-скоро антиконформист.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.

Извадка от книгата на José Manuel Piedrefita Moreno “Деца Индиго. Ново поколение. Практически наръчник за родители и възпитатели.” Издателство Vesica Piscic

превод на бълг. от френски: Bye-bye

френски и на испански сайт - http://www.geocities.com/elclubdelosninosindigo/Adultes.html
Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Декември 22, 2009, 17:34:23 »

Най-общо казано децата "индиго" са реинкарнации на по-развити духовно личности или на същества от светлина, с цел да ни помогнат при преминаването в следващото ниво на развитие. Наречени са така, защото аурата им е тъмносиня. Тези прераждания са започнали от 60-70-те години и са се увеличили значително от 1999. Смята се, че днес 90-95% от децата, които се раждат, са "индиго" - хора от новата раса.

Ето някои от главните характерни черти на децата "индиго":

1. Яде малко и е алергичен към някои храни.

2. Общува с "невидим" приятел.

3. Липса на внимание и наличие на хиперактивност.

4. Кармичния багаж на родителите не е от значения за него.

5. Учи по-скоро от опит, отколкото от теория.

6. Обича да върши няколко неща наведнъж - например да чете и да гледа телевизия едновременно.

7. Бързо губи интерес към дадено занимание, бързо му омръзва и минава на друго.

8. Отказва да се подчинява, иска да знае "защо".

9. Не се чувствува разбран от близките си, често е затворен в себе си.

10. Държи се като малък човек, като възрастен.

11. Ако има енергия в повече, изразходва я често с агресивно поведение.

12. Като бебе, майката често има чувството, че го разбира още преди да почне да говори и й отговаря с поглед или движения.

13. Телепатичните му способности са развити, майката често има чувството, че чете мислите й.

14. Емоционалността му е зряла, като на възрастен човек.

15. Винаги върши нещата по свой начин и не обича да се подчинява на правила.

16. Има силно чувство за собствено достойнство и цена.

превод: Bye-bye
Активен
giti
Гост
« Отговор #2 -: Декември 30, 2009, 15:55:58 »

Сега разбирам, защо моята аура бие повече на виолетово. Май имам още доста да уча за индиготата  Тъжен
Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #3 -: Декември 30, 2009, 17:30:02 »

Сега разбирам, защо моята аура бие повече на виолетово. Май имам още доста да уча за индиготата  Тъжен
    Ти можеш ли да виждаш аури?
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Декември 30, 2009, 17:43:27 »

Да Веселяк
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 17:57:35 »

Да Веселяк
    Как го правиш? Може и да е тъп въпрос, но аз не умея... Явно още не съм готова за това или... Знам ли?!
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Декември 30, 2009, 18:04:24 »

От дете умея това. Не съм се насилвала да го правя, то само си дойде. Първо виждах само бледо-сини очертания, като светлинна енергия, след това започнах да виждам и цветове. Спомням си, че за първи път, когато видях цветовете беше на ядосаната ни учителка в детската градина...толкова много се изплаших, че в следствие не проговорих нито дума в продължение на дни. Никога не споделих на майка ми или някой друг какво ставаше с мен тогава- знаех, че нямаше да разберат....
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Декември 30, 2009, 18:34:22 »

Някъде из нета четох, че първите, които виждали аурите, са виолетовите... Хммм Намигване Сладурана!
    Активен

weird_indig_o
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #8 -: Януари 11, 2010, 00:07:55 »

На първо място се обърнете към интуицията си. Ако тя ви е довела до настоящето четиво, може би вече ви е дала част от отговора.

После си задайте следните въпроси:

1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?

2. Живеете ли непрекъснато в промени?

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.

13. Имали сте труден пубертет.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.

16. Вие сте изключително чувствителен.

17. Имате изявени специфични творчески способности.

18. Вие сте по-скоро антиконформист.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.
                         ОТГОВОРИ
    Да,мисля,че интуицията ми ме доведе до тук..даже не помня как се озовах в този форум ..  Безмълвие
    1.Чак трудно не ми е в работата (училище),но е тежко и кофти,някакси искам да добия знания,но ми е много безинтересно..неестествено
    2.Да,доста често се променям и понякога съзнателно или не се опитвам да променям хората..смятам,че така е редно-идва ми отвътре.
    3.Не,смятам,че зависи от характера,но ми е и странно какво толкова им харесват на връстниците ми някои нещал
    4.Да..много трудно се концентрирам,да не кажа никога-когато седна да пиша домашни,никога не мога,дори да няма какво да ме разсейва.
    5.Да,такъв е.
    6. и 7- Не особено,трудно ми е,искам да оправя нещата и усещам,че знам как..но не винаги става и ми е неприятно когато около мен има хаос.
    8.Да,в повечето случаи да ..а и сякаш знам,че моят начин е по-добър и щи успее
    9.Ее зле съм по някои предмети,по-други г-д,трети добре с чист късмет  Ухилен но мисля,че схващам бързо нещата изискващи логика
    10.Да,но само когато ми е много интересно
    11.Да ! - но аз съм на 15 и май пубертета има влияние..
    12.Абсолютно
    13.Все още имам  Ухилен
    14.Да,винаги е така
    15.Емии май не .. по-скоро незнам имало е някакви такива неща,ноо не съм убедена ..  Безмълвие
    16.Определено,даже най-малката обида,дори на шега ме наранява до някаква степен
    17.Не мога да рисувам,но пея и свиря на китара и тарамбука,понякога си създавам разни творения на базата на идеи
    18.между другото не знам какво значи антиконформист,но си го обясних така ( само основовойки се на интуиция ) confirm - потвърждавам => убеждавам - убеждения - анти-убеждения-срещу убежденията !! - и това сам сама в рамките на паксимум 5 секунди .. не знам дали е така,но съм изумена от себе си .. така,че май Да !
    19.Не,не са важни,но има и такива мисли - например искам да създам семейство,за да науча децата си на това което зном зо живота и да ги възпитам,за да станат добри и пълноценни граждани на света,ноо за да им осигуря перфектна среда трябва и материално,но какво пък .. мога да ги възпитам и в колиба от сламки  Ухилен
    Активен
    weird_indig_o
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #9 -: Януари 11, 2010, 00:08:45 »

Как мислите до момента,възможно ли е да съм индиго ?
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #10 -: Януари 17, 2010, 20:47:43 »

Мила,на този въпрост ти сама трябва да си отговориш Усмивчица
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #11 -: Януари 28, 2010, 17:17:20 »

Живо здраво Цар Кару І,
    Радвам се че при теб е всичко наред. Като 11 се чувствам невероятно, но има едно голямо НО - 11 носи доста главоболия в отношенията с околните, особено ако не са с особено голям интелект. Иначе е супер.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #12 -: Януари 28, 2010, 17:21:08 »

Аз съм често на ръба на 37,0 до 37,3-4. като телесна температура. Веселяк Причината успях да си я разбера преди няколко години.
    Активен
    lora_gradinarova
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #13 -: Януари 31, 2010, 16:13:27 »

От дете умея това. Не съм се насилвала да го правя, то само си дойде. Първо виждах само бледо-сини очертания, като светлинна енергия, след това започнах да виждам и цветове. Спомням си, че за първи път, когато видях цветовете беше на ядосаната ни учителка в детската градина...толкова много се изплаших, че в следствие не проговорих нито дума в продължение на дни. Никога не споделих на майка ми или някой друг какво ставаше с мен тогава- знаех, че нямаше да разберат....
    Това е в нормата на едно явление, за което присъствах на лекция наскоро (уча медицина) - нарича се Синестезия. Как може човек да си направи тест на аурата, за да види оцветеността й? Открих себе си в описанията на тези деца отдавна, но смятах, че се отнася само за малки дечица, оказа се, че съм в средната граница на категорията и е възможно, бих искала да знам...
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #14 -: Март 02, 2010, 14:33:39 »

Ето и моите отговори:

1. Трудно ли ви е да работите работа която е еднообразна, без чести промени? - Да, много ме отегчава, особено ако се налага да стоя на едно място повече от 5 минути.

2. Живеете ли непрекъснато в промени? - Не толкова, но ми се иска да бяха по-чести.

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас. - Да

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата? - 100 % да

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен? - Да

6. Чувствувате ли се добре в този хаос? - Малко се обърквам понякога, иска ми се да сложа нещата в ред, но осъзнавам, че не всичко е по силите ми.

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите. - Да.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва. - Да, макар и да не му казвам, то затова шефовете хич не ме обичат.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата. - Да.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете. - Да, но от ежедневните дейности няма такова нещо за съжаление. Тъжен

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално. - С уроците нямах големи проблеми, но ме дразнеха изключително много някои предмети като история например, защото знаех, че много от нещата, които ги пише в учебниците, са много изменени.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление. - Да, особено не понасям политици, чиновници, бизнесмени и тем подобни, които се имат за господари на света. Както и някои страни "господарки на света" като САЩ например.

13. Имали сте труден пубертет. - Да.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо. - Разбирам, когато някой ме лъже, винаги казвам да ми казват истината, колкото и да е болезнена, защото лъжата (и малка да е) по не бих я понесъл. За мен лъжата е предателство.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива. - Много рядко.

16. Вие сте изключително чувствителен. - Да.

17. Имате изявени специфични творчески способности. - По-скоро брат ми има. Усмивчица

18. Вие сте по-скоро антиконформист. - Да.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас. - Да, макар и да имам доста планетки в 10 дом, но мисля, че те ми влияят по друг начин.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 19   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright