Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Към индиготата: Само аз ли се чувствам така близките дни до 21..  (Прочетена 2241 пъти)
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #15 -: Декември 20, 2012, 17:27:35 »

Хванем бас че нищо няма да се случи, а и каквито и грандиозни събития да има не стават за един ден.
Е такива лесни басове най-обичам да ги печеля и направо взимам залога, без право на обжалване. Няма такъв ден, в който нищо да не се случи. Просто, след като ти взема парите, ще ти пратя линк към късните новини, за да видиш какво се е случило през този ден.
Научете се да внимавате какво говорите и как.
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #16 -: Декември 20, 2012, 17:46:48 »

И ако нищо от тия странни неща не се случи, как ще реагирате(тия, които сте убедени, че ще има такива учудващи събития)?
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #17 -: Декември 20, 2012, 17:51:55 »

Аз мисля,че ще има нещо ,което ще се случи  Ухилен Но то определено няма да е на тази прословута дата  Усмивчица
     Намигване Просто може би, след нея ,ще се " отворят " нови коридори на съзнание  Намигване
    ... и все пак , ще поживеем и ще видим  Намигване Плезещ се Плезещ се Плезещ се Щастливко Ухилен
    Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Декември 20, 2012, 17:57:54 »

Маите, като почти всеки древен народ, са почитали небесните тела. Както се знае, освен в Египет, пирамиди има и на много други места. Едно от тези места е Централна Америка и по-конкретно в юкатанския полуостров. Там има две големи пирамиди - една посветена на слънцето и една на луната. На 21 декември маите, този древен народ, са почитали зимното слънцестоене. В Египет също е имало празненства приблизително по това време.
       Те са вярвали, че времето е циклично и във всеки отделен цикъл е просъществувала по една цивилизация, която впоследствие загивала. Те разделили тия цикли поравно във времето и според изчисленията им настоящия цикъл би трябвало да свърши на 21 декември 2012. Не знам защо всички са откачили по тази дата, която е просто едно число, на което маите, а и окултистите, му придавават в своите вярвания огромно значение. За нас, българите, тази дата едва ли има огромно значение.
    Активен
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Декември 20, 2012, 18:04:42 »

"Короната на магията" (21)

Нумерология на числото 21 - двадесет и едно.

Нумерологичното значение на числото 21, макар да се формира от числото на Душата - 3 (2 + 1), то се отличава от останалите тройки. Комбинацията 2 и 1 съвсем не е тъждествена на 1 и 2 (12). Числото 21 влиза в групата на двадесетиците и следователно върху него по голямо влияние оказва числото 2.

Макар, че числото 21 се управлява от Юпитер, двойката му придава нежност, а единицата - потенциал за постигане на успех в живота. Такива хора са по-социални от останалите тройки. Те бързо стават популярни във всякакви компании и пред противоположния пол..

Понякога се бъркат в различните обстоятелства, но в крайна сметка са способни да се справят с трудностите, да се заемат с успешен бизнес или да служат на хората.

Под въздействие на двойката те могат да бъдат съдии или дипломати, а единицата им позволява да преуспяват в живота. Числото 1 помата на числото 2. Ако тези хора изработят в себе си малко търпение, очаква ги още по-голям успех.

Вашата задача е да проявите решимост и настойчивост. Всяко изпитание или нещастие трябва да отстъпват пред твърдостта на Вашия дух. Стига сами да не си създавате изпитанията, то пътя на изпитанията е път на избраните, път към върховете.

Пазете се от омразата и ожесточаването. Пътят от хиляди километри може да завърши само с една крачка. Действайте с доброта и любов.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #20 -: Декември 20, 2012, 18:06:49 »

Мравката се метнала на гърба на слона
    и започнала да го налага здраво с всички
    сили.
    Бой,бой,бой ... прималяла от изтощение накрая.
    А слона си вървял с товара на гърба под
    слънцето и внимавал къде стъпва по пътя си...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Декември 20, 2012, 18:07:59 »

Мравката се метнала на гърба на слона
    и започнала да го налага здраво с всички
    сили.
    Бой,бой,бой ... прималяла от изтощение накрая.
    А слона си вървял с товара на гърба под
    слънцето и внимавал къде стъпва по пътя си...

Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #22 -: Декември 20, 2012, 19:16:36 »

От една -две седмици нали знаете как тялото ти настръхва и те побиват тръпки, когато ти е студено..е начи при мен това става без да ми е студено, освен това сякаж излъчвам енергия и после тя се връща повече при мен, не го правя нарочно, незнам как и защо и какво става  Ухилен обаче е много приятно признавам си без бой.Спрях да слагам грим, спрях да ям месо, спрях дори да пия всякакъв алкохол, дори бира, само дето пуша като комин.И не го правя защото не искам, напротив много ми се яде например пържолка, обаче хапна ли и веднага ми става гадно и лошо.И спрях да опитвам, пък за кренвирши и салами дума да не става..Мога само по глътка вино да пия -ГЛЪТКА не повече щото почва да ме стяга гръдния кош.Боли ме нещо и сърцето напоследък, ей така прескача и нищо, ходих на кардиограма - всичко ок.Така, че прехода си казва думата.И стомаха ми е напълно здрав Усмивчица нищо ми няма.Обаче това с настръхването е много мощно, направо цялата се разтрисам  Ухилен оо и спрях да сънувам, супер рядко някой сън ..нещо.Имам усещането, че пренесох онези светове дето сънувах тук в тази реалност, много е странно усещането.Дарбите ми рязко се изразиха преди един месец, после рязко спряха. Сега нищо не ми се получава в момента или поне аз не виждам може и да става несъзнателно.Просто така свикваш да владееш ситуациите, че ти става като ежедневие, като даденост.Общо взето от доста време няма нещо, което да съм си наумила и да не е станало така както го желая.Почва да ми става скучно  Ухилен няма го страха от неуспеха, нали се сещате  Ухилен как да е .
    Е и аз съм към това , но то ми е от доста време .... а за сънища спряха , както казваш ...
    За мен е супер и се радвам , а които не иска да повярва си е негова работа ...
    Промяната е вътрешна и става вътре в човека , които го пойска , които не иска не става ...
    Всеки си знае за себе си ... 
    А ако помислим , какво става , само красиво и хубаво , учат ни на любов , на здраве и да мислим за всички.
    А ние като пияни се дърпаме от хубавото с нашите стари разбирания за хубаво ...  Ухилен
    Просто се оставете и се радвайте на живота ... той е прекрасен , почуствайте го със сърце и душа без да се срамувате и да се дърпате , защо бягате от любовта ... Намигване
    Всеки си има право на избор
    Активен

luba
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• « Отговор #23 -: Декември 21, 2012, 00:22:29 »

Мили хора нищо особено няма да се случи,ние  трябва да продължим  по пътя  на любовта.Да помагаме на заблудените и нещастни хора ,защото светлината е в нас.Тези дни ме е обзело такова спокойствие че направо се плаша.
    Активен

Ти си в идеалната точка от своето идеално пътуване. Ти си точно там, където трябва да бъдеш, защото сам си го решил. Истината е, че не би могъл да си по-съвършен, отколкото си в момента.
    Strannik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #24 -: Декември 21, 2012, 01:49:03 »

Цитат
    Ще има много хора, които ще са поразени от това, което виждат, чуват, чувстват или разбират. Ще има още повече хора, които ще прекарат известно време "да си потопят краката” в новото съзнание. А мнозина ще започнат да викат: “Видяхте ли? Нищо не се случи!” Отговаряйте само за себе си.
    http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=5718

Имам един приятел, който никога не пада по гръб. Веднъж каза, че на 30 години вече ще е намерил лек за рака и за СПИН-а. Басирахме се, защото нямах против да се окаже прав. Стана той на 30 години и го питам: "Къде е откритието ти?" А той ми отговаря: "Направих го, но в друго измерение." Та незнайно защо се сетих за него, докато четях цитата по-горе.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #25 -: Декември 21, 2012, 16:09:55 »

Освен хубавото слънце, което видях на обяд друго нищо не видях/усетих. Жалко, че слънцето се скри. Безмълвие
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #26 -: Декември 21, 2012, 17:40:23 »

Мили хора нищо особено няма да се случи,ние  трябва да продължим  по пътя  на любовта.Да помагаме на заблудените и нещастни хора ,защото светлината е в нас.Тези дни ме е обзело такова спокойствие че направо се плаша.

Има още твърде много битки да се случват на най-различни нива и то тук на земята. Злото си е издейството ОГРОМНИ позиции, така че имаме доста работа. Стига сме очаквали лесен изход от цялата каша от типа на катаклизми и разруха, пренасяне и възходи, ами давайте да запрятаме ръкави и да градим с любов, търпение, уважение, състрадание, всеотдайност и разум.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #27 -: Декември 21, 2012, 17:47:13 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xwIL9cWA5SM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xwIL9cWA5SM</a>

Няма наляво, няма надясно! Речено - отсечено!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright