Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Към индиготата: Само аз ли се чувствам така близките дни до 21..  (Прочетена 2073 пъти)
STRONG_SOUL
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« -: Декември 20, 2012, 02:46:46 »

Момчета и момичета, постоянно съм с променливи настроения, много чувствителен съм няколко дена преди силните вибрации на 21.. ВИЕ ТАКА ЛИ СЕ ЧУВСТВАТЕ.. Кажете има чувството че само аз съм така, имате ли някакви реакции
Активен

АЗ СЪМ ШЕСТИЯ ТИБЕТЕЦ
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #1 -: Декември 20, 2012, 11:23:31 »

Аз съм на другия полюс. От известно време се събуждам рано и с едно особено и много приятно чувство. Нещо като топлина в гърдите, такова... като все едно си влюбен и си мислиш за любимия. Абе... много е хубаво.  Усмивчица
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #2 -: Декември 20, 2012, 11:50:09 »

Несъмнено чувството е прекрасно...!
Според вас на нещо външно ли се дължи или на
някаква самонастройка вътре във вас самите?
Питам защото не за първи път се случва да усещам тялото
си така (в тази топлина) и за това правя заключението,
че тези състояния не зависят от нещо което е вън от мен,
но пък бих искал да прочета и вашите мнения.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #3 -: Декември 20, 2012, 11:52:58 »

От една -две седмици нали знаете как тялото ти настръхва и те побиват тръпки, когато ти е студено..е начи при мен това става без да ми е студено, освен това сякаж излъчвам енергия и после тя се връща повече при мен, не го правя нарочно, незнам как и защо и какво става  Ухилен обаче е много приятно признавам си без бой.Спрях да слагам грим, спрях да ям месо, спрях дори да пия всякакъв алкохол, дори бира, само дето пуша като комин.И не го правя защото не искам, напротив много ми се яде например пържолка, обаче хапна ли и веднага ми става гадно и лошо.И спрях да опитвам, пък за кренвирши и салами дума да не става..Мога само по глътка вино да пия -ГЛЪТКА не повече щото почва да ме стяга гръдния кош.Боли ме нещо и сърцето напоследък, ей така прескача и нищо, ходих на кардиограма - всичко ок.Така, че прехода си казва думата.И стомаха ми е напълно здрав Усмивчица нищо ми няма.Обаче това с настръхването е много мощно, направо цялата се разтрисам  Ухилен оо и спрях да сънувам, супер рядко някой сън ..нещо.Имам усещането, че пренесох онези светове дето сънувах тук в тази реалност, много е странно усещането.Дарбите ми рязко се изразиха преди един месец, после рязко спряха. Сега нищо не ми се получава в момента или поне аз не виждам може и да става несъзнателно.Просто така свикваш да владееш ситуациите, че ти става като ежедневие, като даденост.Общо взето от доста време няма нещо, което да съм си наумила и да не е станало така както го желая.Почва да ми става скучно  Ухилен няма го страха от неуспеха, нали се сещате  Ухилен как да е .
Активен
STRONG_SOUL
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Декември 20, 2012, 12:21:39 »

Мани мани, не се страхувам, просто онзи ден пийнах 2 чашки ракия и стана белята, организма ми иска да се чисти много.. Трябва да не ядем месо и да не ядем по много за да сме чисти за да може да мине Светия Дух през нас и да ни подкрепи Усмивчица
Активен

АЗ СЪМ ШЕСТИЯ ТИБЕТЕЦ
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #5 -: Декември 20, 2012, 12:58:37 »

Мани мани, не се страхувам, просто онзи ден пийнах 2 чашки ракия и стана белята, организма ми иска да се чисти много.. Трябва да не ядем месо и да не ядем по много за да сме чисти за да може да мине Светия Дух през нас и да ни подкрепи Усмивчица
Ухилен
Кой е казал, къде го пише, защо трябва? Не е ли пожелание, трябва е заповедна дума.

Общо взето, доста народ се филмира здраво покрай 21. Говоря принципно, не пиша за никой от тук конкретно.
Аз пък съм в нормално състояние, нищо неестествено не се е случвало, дни като дни.
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #6 -: Декември 20, 2012, 12:59:31 »

има нещо такова на истина от  4 месеца несам пил алкохол и нямам никакво желание и гледам да ям само здравославни работи до колкото е възможно де  ...
Активен
kukuruku
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #7 -: Декември 20, 2012, 13:03:13 »

и аз съм така с алкохола!  от седмици! .... дори бира не ми се пие ....
Активен

be yourself no matter what they say
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Декември 20, 2012, 13:09:50 »

има нещо такова на истина от  4 месеца несам пил алкохол и нямам никакво желание и гледам да ям само здравославни работи до колкото е възможно де  ...

Аз от ноември не бях пил нищо...докато не се святках вчера - КАТО ЗА ПОСЛЕДНО - и сега освен, че ме цепи главата ме е яд страшно много...
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #9 -: Декември 20, 2012, 14:32:54 »

Цитат на: Alida
От известно време се събуждам рано и с едно особено и много приятно чувство. Нещо като топлина в гърдите, такова... като все едно си влюбен и си мислиш за любимия. Абе... много е хубаво.
Любовта ти е избуяла, възползвайки се от това, че ума ти спи. И при мен се случва
Сигурно от там идват изрази като "взе ми ума". Явно той пречи на сърцето... или поне ние избираме така, смятайки, че си придаваме вид на силни и разумни.
Да, тези моменти в които се будиш и се носиш из небесата в онзи блажен унес са красиви и ценни. Представяш ли си така да се чувстваш постоянно.  
Понякога си мисля, че тези събуждания са нещо като малки демо версии на голямото пробуждане.
Кофти тръпката е, че бързо след като се разбуди сутрин, човек включва разума, сеща се за проблемите, за нещата, които си е втълпил, че трябва да постигне, за въпросите, които го терзаят и т.н. и т.н. Иначе казано - заспива, малко след като се е събудил.
Въпроса ми е, дали не правят точно това и с пробуждането/осъзнаването си?
Онези моменти, когато тръгнат да политат, окрилени от някакво просветление или мигновено осъзнаване, но веригите на системата ги връща на земята, напомняйки им кое е "реалност" и какво се изисква от тях.

Цитат на: Аэ съм
Аз от ноември не бях пил нищо...докато не се святках вчера - КАТО ЗА ПОСЛЕДНО - и сега освен, че ме цепи главата ме е яд страшно много...
Ехеее... цял месец! Еваларка  Аплодисменти Другия път два.
При мен някъде април се случиха нещата. Тогава за последно се накълвах като змей с водка и пак изпонаправих сума простотии, та после обикалях по хората да им се извинявам. От тогава с твърдия алкохол съм в конфликт, с 1-2 изключения от по 50 - 100гр. ракия. Бирата не я броя, но и тя ми се брои на пръстите на единя крак.
« Последна редакция: Декември 20, 2012, 14:40:32 от вожда » Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #10 -: Декември 20, 2012, 15:11:37 »

Месец както всички други.
    Лошите вибрации идват от зимата, която пречи на работата и затруднява икономиката.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #11 -: Декември 20, 2012, 15:40:14 »

Цитат
    Сигурно от там идват изрази като "взе ми ума".
    Аз пък си мисля, че изразът не е преносен, ами си е съвсем буквален. Ума си е там, буден, но се занимава с не каквото трябва. Ухилен
    Май на това му викаха страсти и бяха дяволска работа, пък ний нали и бяхме разписали пътния лист да си ходи.  Усмивчица
    Иначе за другото и аз така усещам нещата. Преди 4-5 години усетих главата си празна от мисли и това беше продължило достатъчно дълго време, за да се усетя, че тука "има нещо". От тогава търся "оная реалност" и когато я нямам- страдам. Оказва се, че главният виновник за липсите в живота ни, е умът. Като имам някакъв проблем, гледам да накарам ума си да млъкне, за да започна разговор с Големия шеф. Не че го чувам, но някак като че ли по- го чувствам и повече ми стиска да му кажа "Шефе, ето ти ръце, ето ти крака, ето ти глава и уста- оправи го това, ". А когато ми стиска по- малко, искам по- малко. Нещо като "Шефе, дай да я оправим тая работа" или "Шефе, кажи как се оправя това чудо, че да го свърша най- после". Според зависи от самочувствието ми в момента. Ухилен
    Най- странното е, че важните неща започват да се оказват свършени без даже да съм се сетила, че толкова ги искам и без да си давам зор много- много. Абе... шефска му работа.  Усмивчица
    Цитат
    Въпроса ми е, дали не правят точно това и с пробуждането/осъзнаването си?
    Може да го има момента на мързел, да ти се иска да си доспиш и това да прилича на веригите на старата система, обаче едно нещо веднъж осъзнато и следващия път да спиш- забравИ. Ухилен Няма мърдане, искаш- не искаш, вървиш към осъзнаване. 
    « Последна редакция: Декември 20, 2012, 16:14:13 от Alida » Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    ~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #12 -: Декември 20, 2012, 16:43:21 »

Усмивчица Плезещ се Здрасти  Готин Не си само ти така  Хммм
    Аз усещам и " виждам " разни неща  Ухилен но най-странното е ,че и ги чувам... Това се засили на последък... може би вече 2-3 ри седмици.
    Един пример- Наблюдавам как се изменя цвета на нашата планета Земя. Но незнам защо, ми се случва по същия начин да наблюдавам и останалите планети от Слънчевата ни Система ...
    - Чувам вибрациите им.
    -Странно звучи ,но и Полюсите и екватора се видоизменят ( изправят се ,орбитата може би...  Хммм Мисли )

Ммм...  Ухилен може и налудничево да ви се стори  Засрамен или пък просто това е приказката в главата ми,която ми се разказва в сегашен етап  Безмълвие
     Намигване Само едно зная със сигурност ... ще се случи нещо  Намигване и всички ние ще бъдем подготвени за " началото на края" (парадокса) и ще посрещнем с радост " Новата Ера "

Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    STRONG_SOUL
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Декември 20, 2012, 16:53:06 »

Радвам се, че има и други като мен, нещо ми стана тия дни, никога не съм се чувствал така просто, от няколко дена даже започнах да казвам молитви.. Имам чувството, че нещо вътре в мен ме кара да правя неща и да съм странно спокоен и да си меня настроенията, но в момента съм толкова спокоен, че не мога да ви го опиша.. С нетърпение чакам утре да дойде!
    Активен

АЗ СЪМ ШЕСТИЯ ТИБЕТЕЦ
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #14 -: Декември 20, 2012, 17:24:51 »

Хванем бас че нищо няма да се случи, а и каквито и грандиозни събития да има не стават за един ден.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright