Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "пукащи" кости  (Прочетена 7042 пъти)
M37_Unseen
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #15 -: Август 22, 2013, 14:05:38 »

Да, и аз съм така, нашите избесняват от това... Какво да ги правиш...

Разбира се, може и на чорба, но коприва може да си набереш само през пролетта, а винаги може да идеш в аптеката и да си я купиш изсушена и да си направиш чай.От корени е по-силна, а от листата по-лека.Пил съм и двете.Но от корените ефекта наистина е поразителен.
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #16 -: Септември 01, 2013, 22:11:28 »

Цитат на: M37_Unseen
Разбира се, може и на чорба, но коприва може да си набереш само през пролетта, а винаги може да идеш в аптеката и да си я купиш изсушена и да си направиш чай.От корени е по-силна, а от листата по-лека.Пил съм и двете.Но от корените ефекта наистина е поразителен.
За какво ли не съм използвал копривата. За кожа, коса, плетене на въжета, облекчаване на схващания и изкълчвания и т.н., но нямах идея, че помага за костите и то на чай. Схващанията, да речем, се оправят като се нажулят с коприва. Е... чак оправят не, но доста облекчава.
Та ...ще го имам предвид, макар че... знам ли. 
Аз лично, относно ставните и костните болки, разчитам повече на стария, изпитан и безотказно действащ повет. Той даже още трябва да цъфти, а и се намира не по-трудно от копривата.
Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Sine Wave Zero
Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #17 -: Септември 02, 2013, 15:03:43 »

Схващанията, да речем, се оправят като се нажулят с коприва. Е... чак оправят не, но доста облекчава.

Toва обяснява защо след като ме биха с коприва веднъж като малък, после 3 години нямах проблеми със схващания...
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #18 -: Септември 02, 2013, 16:18:24 »

Ухилен
Като деца, баба ми редовно ни шареше, ако ни гепи. А покрай реката копривата понякога стигаше до над метър и като нямаше от къде да се мине, минавахме през копривака с викове Веселяк:D:D
Честно казано, нямам идея какво точно се случва, че облекчава болката и схващането, но определено действа.
Все пак, ако някой има проблеми с болки в костите или ставите, нека пробва повета или ако няма, да пробва с керосин. За мен тия двете нямат равни.
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
new
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #19 -: Септември 02, 2013, 17:31:19 »

Оръжейната смазка също помага при равматични и артритни болки.  Усмивчица
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #20 -: Септември 02, 2013, 19:16:58 »

Оръжейната смазка също помага при равматични и артритни болки.  Усмивчица
Да, ако си киборг  Ухилен
От оръжейна смазка, до оръжейна смазка има доста разлики, ню. Дай по-конкретно.

Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
new
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #21 -: Септември 04, 2013, 19:48:31 »

Да, ако си киборг  Ухилен

Хм....!

Все пак, ако някой има проблеми с болки в костите или ставите, нека пробва повета или ако няма, да пробва с керосин. За мен тия двете нямат равни.

А ти самолет ли си?

Това,че нещо не ни е познато, не трябва да го отхвърляме или да се присмиваме,нали така?

А за разликите при оръжейните смазки ще ме насочиш ли? Какви разлики точно имаш предвид?
Активен
вожда
Неактивен Неактивен

I.F.Y

« Отговор #22 -: Септември 04, 2013, 20:17:35 »

Цитат на: new
А ти самолет ли си?
Изглежда се налага да преговорим някои неща, друже. Намигване
Керосина не служи за смаска на самолетни чаркове, а е гориво Намигване
Нефта се използва за стотици други неща, освен като гориво.
Относно лечебните свойства на нефта, газта, керосина и т.н. производни, има достатъчно материали из интернет. Разрови се и чети, ако ти е интересно.
Това,че нещо не ни е познато, не трябва да го отхвърляме или да се присмиваме,нали така?
А ако ми е познато може ли? Усмивчица
По същия начин, това, че нещо не ти е познато, не означава, че трябва да го приемаш и да го препоръчваш, още повече, след като не си го пробвал.
А за разликите при оръжейните смазки ще ме насочиш ли? Какви разлики точно имаш предвид?
Тези спрейчета, които използват сега, имат много малко общо с "ваксите", които са използвали преди.
Има различни марки, с различни съставки (по-скоро като съотношение), за различни оръжия и различни стомани.
Всъщност, това също е от информациите, които предполагам, че можеш да ги намериш в интернет... и ако ти е интересно, щеше вече да знаеш отговорите на въпросите си.
Активен

Ахо!
,___,  
[O,o]
/)__)  
-”–”-
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright