Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 12.12.12.  (Прочетена 634 пъти)
dayana
Moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« -: Декември 12, 2012, 23:05:37 »

12.12.12. – Ден за щастие

12.12.12 е последната щастлива подредба от еднакви числа за века.

Тя започна на 1.01.2001 г. и даде повод да очакваме всяка година необикновени събития, припомня „Комсомолска правда".

В деня на трите шестици - 06.06.06., хората се страхуваха от раждането на Антихриста. Трите седмици - 07.07.07., пък раждаха надеждата за внезапно идващо щастие. Трите деветки - 09.09.09., предсказваха промени към по-добро, припомя и Меганюз

С 12.12.12 „златните" съвпадения свършват, след като е ясно, че 13.13.13 просто няма как да има.

Според нумерологията има два начина за разчитане на трите дванайсетки. Ако те се съберат като сбор на отделни цифри (1+2+1+2+1+2), ще се получи числото 9. А то, според учението на окултиста от 16-и век Хенрих Корнелиус, е символ на успеха и богатството.

„В този ден можеш да получиш компенсация, стари дългове, затова има вероятност от финансови приходи

които ще бъдат награда за лишенията", обяснява астрологът Виталий Осипов

По-правилният вариант, според нумеролозите, обаче, е да се сумират всички цифри: 1+2+1+2+2+0+1+2. Тогава се получава свещеното число 11. За нумеролозите то е „Великото число", защото то обещава голямо радостно събитие в живота на човека или държавата.

Затова и доста влюбени искат да се оженят точно в този ден.

Нуката на числата подкрепя това, защото днешният ден би донесъл на новобрачните любов, сполука и охолство.

Числото 11 ще позволи на хората в днешния ден да проявят скрити и неподозирани таланти, както и да развият интуицията си и способността им за предчувствия. От тази дата се очакват нови велики открития, научни изобретения, нови пророчества от ясновидците и важни решения от управници и работодатели.

„В този ден има вероятност от взимането на важно решение на държавно или световно ниво -

обещава Осипов. - Чрез някои укази нашето правителство може да реши да покаже, че действа изключително в името на благото на страната и жителите й."

В нощта на 12-и срещу 13-и трябва задължително да си пожелаем нещо

защото шансовете желанието ни да се сбъдне са големи.

http://www.bnews.bg/article-65456

Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
dayana
Moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #1 -: Декември 12, 2012, 23:11:45 »

Има още доста итересно, но нямам възможност да превеждам в момента.

http://www.simion7d.com/December2012.html

Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright