Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дмитрий Медведев - Ще настъпи паника, ако ви кажа колко от тях са сред нас.  (Прочетена 1001 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Декември 10, 2012, 19:57:30 »

Интересни думи на руският министър-председател, които изрича при "изключени" микрофони, или поне според него.
Интервюто е от The Telegraph.

Според него на 21 декември, няма да настъпи краят на света. Подсказва и за интересни неща, свързани с извънземните цивилизации.
Цитата:
Цитат
Another of the journalists asked whether the president is handed secret files on aliens when receiving the briefcase needed to activate Russia's nuclear arsenal.
"Along with the briefcase with nuclear codes, the president of the country is given a special 'top secret' folder. This folder in its entirety contains information about aliens who visited our planet," Mr Medvedev answered playfully.
"Along with this, you are given a report of the absolutely secret special service that exercises control over aliens on the territory of our country ...
Медведев: More detailed information on this topic you can get from a well-known movie called 'Men In Black' ... I will not tell you how many of them are among us because it may cause panic," he says.

иначе целия материал, тук: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/vladimir-putin/9731278/Dmitry-Medvedev-muses-on-aliens-and-Vladimir-Putins-lateness.html
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Децата индиго вече живеят сред нас
Децата индиго
Админ 0 2381 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:50:49
от Админ
Колко сте високи и колко тежите?
Обща тематика
Аэ съм 8 1637 Последна<br />публикация Март 25, 2012, 16:54:46
от psyworld
Сред нас живеят потомци на атлантите
Любопитни факти
Evolution 1 1095 Последна<br />публикация Юни 16, 2010, 13:51:27
от Аэ съм
Сред нас живеят безсмъртни мечета мутанти
Любопитни факти
Eona Lightholder 2 1400 Последна<br />публикация Декември 02, 2010, 21:57:20
от nia.boneva6
Ангелите са сред нас
Необичайни преживявания
Ru Alfa 2 1310 Последна<br />публикация Април 19, 2013, 12:57:56
от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright