Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тайните протоколи на ционските мъдреци( или защо бе убит Никола Николов?)  (Прочетена 1448 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Декември 10, 2012, 10:59:04 »

http://novred.narod.ru/KNIGITE_Nikola_Nikolov.htm

"Прочитайки тези "Протоколи", веднага разбирате истинското положение в страната, в която живеете, както предугаждате какво ще настъпи през следващите години. Разбирате също как и колко действията на вашите избраници ще се различават от техните предизборни "думи и обещания"…" За достоверността на тази книга говори и фактът, че след болшевишката революция в Русия, осъществена от юдео-масонството, всеки у когото е откривана е бил разстрелван, а екземплярът унищожаван! "Протоколите" са ясно доказателство за пъкления план, който е замислен за човечеството и се осъществява все още неспрян стъпка по стъпка. Все още огромната част от хората дори не знаят, че в целия съветски административен апарат евреите и евреите-масони са били повече от две трети до 99 процента от състава на някои комитети, начело с В. Ленин. Ето какво пише в излизащото в Ню Йорк еврейско издание "Ди америкън хибрю" от 10.09.1920 г. - "Болшевишката революция в Русия беше работа на еврейския ум, на еврейското недоволство, на еврейското планиране, чиято цел беше да се създаде "нов ред в света". Това, което се извърши така превъзходно в Русия благодарение на еврейството, трябва чрез същата умствена и физическа сила да стане действителност в целия свят."
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Декември 10, 2012, 11:08:47 »

http://vbox7.com/play:49c203ef
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Тайните на Царичина
Видео клипове
Админ 11 3280 Последна<br />публикация Юни 21, 2010, 00:51:32
от The One
Тайните
Анкети
Isis 10 1338 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 19:35:37
от nia.boneva6
Тайните на всемира
Любопитни факти
Аэ съм 5 1569 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 16:53:57
от Аэ съм
Тайните на Кааба
Видео клипове
The One 3 2611 Последна<br />публикация Октомври 17, 2010, 16:22:23
от bars_i
Никола Стоянчев-Живо Слово
Видео клипове
The One 2 1213 Последна<br />публикация Декември 26, 2012, 00:18:10
от живо слово

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright