Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Децата на новото време  (Прочетена 3446 пъти)
ангелска любов
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 54

« -: Декември 07, 2012, 09:29:07 »

Аз мисля,че децата индиго и другите деца много добре знаят как да се справят в живота,но повечето са нерабрани,защото не всички вярват в духовното,за да си вършат мисията на тях им трябва подкрепа от духовни хора,за да видят,че не са сами,мисля че по някакъв начин трябва да им се покаже,че има смисъл да помагат и да вярват в духовните неща,въпреки,че хората не ги рабират и някои майки не им позволяват да говорят за духовни информации.Мисля,че по някакъв начин,чрез ракази или интервюта на някакви деца или техните дарби и заложби,ако се покажат на хората те ще започнат да вярват,че има духовен живот и че има надежда,която новите деца ще донесат на планетата.Трябва да ги подкрепяме и да продължават да се учат от по възрастните по някакъв начин,които са нясно с духовните неща,не само деца с дарби всички деца да се учат на добрина.
Активен
ангелска любов
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Декември 07, 2012, 10:00:42 »

Братовчед ми Мартин е кристално дете.Има много голям коефициент на интелигентност и развита интуиция:)Мога малко да ракажа за него.Детенцето вижда ангели и получава духовни информации:)Майка му не вярва в духовните неща и един ден му е казала покажи ми,че има ангели:)И детето се помолило  на ангелите да покажат на майка му,че ги има и тя ми разказа как е стояла в кухнята и докато си подрежда след молбата на детето бял галъб влиза през прозореца и започва да я гледа и кацнал на масата,това било знак ото ангелите.Други знаци са пера,ангели,пеперуди и птици,според книгите на Дорийн Върчу.После помолила Мартин да и намери място къде да паркира колата и детето помолило ангелите и имало място точно там където майката е имала работа и това всеки път когато детето помоли ангелите:)Когато се рахождали в морската градина детето е започнало да разказва как има феи и всяка фея се грижи за растенията и дърветата в природата:)Както си играело веднъж и разказало,че тя трябва да направи нещо,защото лосовете били на изчезване:)Детето идвало с мисия да се грижи за панетата земя и по негова информация е избрало майка си само преди да се прероди,защото тя е подходяща за неговите уроци,които има да научи.Братовчедка ми започнала малко да вярва в неговите думи и се уверила напълно,че има духовно знание,когато помолила детето ангелите да им помогнат за финансите,защото нямали достатъчно и детето казало докато се разхождат в морската градина на майка си да купи царевичка.Братовчедка ми попитала:"Царевичка ли ти се дояде?" И детето казало,не купи я и нахрани тези гълъбчета,защото за да получиш,ти трябва да дадеш.Друго интересно при него е че учи стихотворенията си и уроците си направо в училище.
« Последна редакция: Декември 07, 2012, 10:07:47 от ангелска любов » Активен
ангелска любов
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Декември 07, 2012, 10:18:06 »

Аз съм дете индиго,мога да кажа че съм такова дете,защото виждам аурите на хората и моята.Виждам минали прераждания и бъещето:)Имам развита интуиция и чувам мислите на хората.Братовчед ми също го може и каза,че използва телепатията,защото децата в училище не му вярвали и му се подигравали,че говори с ангели.Попита ме ти можеш ли да ми намериш други прители,които да са като мен,защото започвам да се изморявам вече да си говоря телепатично,не рабирал защо трябва да го прави и защо другите не ги виждат и не вярват в неговите думи.
« Последна редакция: Декември 07, 2012, 11:22:28 от ангелска любов » Активен
ангелска любов
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Декември 07, 2012, 11:28:56 »

Има ли родители на други такива деца,които имат да споделят духовни информации,които са важни за природата и хората.
Активен
Spiritus
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #4 -: Декември 13, 2012, 01:48:33 »

Не съм родител но информацията лесна работа, дай малко подробности, защото ми се струват нереални някой от писанията ти(въпреки, че не отричам духовното и свръхестественото, даже напротив).
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 14, 2012, 00:24:08 »

Може ли да ми напишеш кое ти се струва нереално от информацията:)
    Активен
    Spiritus
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 103

• Град: Златната Среда
  • Не се притеснявайте да ми пишете за каквото и да е

« Отговор #6 -: Декември 14, 2012, 00:33:23 »

Ами примерно как виждаш аурите и чуваш мислите.
    Активен

"Има само едно добро - знанието. И едно зло - невежеството." - Сократ
    "Има два пътя. Единият е космически широк и краят му води към гибел. Вторият е тесен и краят му води към вечен живот. Мнозина избират широкия път. Малцина тръгват по тесния. Но ти тръгни по тесния път!" - Библията
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Декември 14, 2012, 00:52:20 »

Виждам ги чрез снимките на хората.Мога да видя органите им и какви заболявания имат и да чета мисли от снимка това се нарича разкодирване на информация.Мислите на хората ги чувам,ако някой си мисли нещо за мен,провярявали сме с мои приятелки,чух една позната как изпраща друга наша приятелка след като са пили кафе и им казах,по кое време е било и се оказах права.Вижда се аурата на човек,има си ралични цветове,новите деца аз ги рапознавам дали са кристални или индиго.
    Активен
    zenitov
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #8 -: Декември 14, 2012, 01:14:47 »

Цитат
    Може ли да ми напишеш кое ти се струва нереално от информацията:)

Цитат
    Има ли родители на други такива деца,които имат да споделят духовни информации,които са важни за природата и хората.

Аз ще си позволя да кажа кое ми се струва нереално, макар въпросът да не е към мен лично, аз споделям мнението на Спиритус. Първо, не вярвам, че дете на новото време би си лепнало доброволно етикет(индиго,кристално,стъклено) тъй като всяко едно определение на човешко същество му налага определени ограничения. Второ, да търсиш информация от родители на деца(индиго-като теб) при положение, че умееш да чуваш хорските мисли, да виждаш аурите, преражданията, че дори и бъдещето, някак си не го разбирам, та ще съм благодарен, ако се опиташ да ми го разясниш.
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #9 -: Декември 14, 2012, 11:35:15 »

Защо "неща" като тези изглеждат нереални, особени или паранормални?
    Всеки ден се докосваме до аурите, мислите, спомените, мечтите и душите
    на тези които са околонас, по един уникален за всекиго начин.-Не е нужно
    това да е илюзия, само защото не разбираме как го правим.
    Но всички ние го правим и не питаме как и защо? - Знаем си че това
    е в реда на нещата и толкова?

Едно индиго-един човек, ще носи етикета който мама и тате са му
    лепнали, докато реши да го свали от себе си... това си е негов избор
    и всяко от тях разбира това...
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #10 -: Декември 14, 2012, 19:08:30 »

Да речем , че думите -"етикетите" са нещото с което общуват хората, пък било индиго, кристали или просто хора.Не смяташ ли , че е нормално, когато някой се определи с някаква дума, чието значение е познато на останалите, те ще го разберът за какво говори.Докато ако примерно сега ти кажа..Аз съм нещо друго и не съм като теб, ти няма ли да ме попиташ  - "А какво си и с какво си по-различна"!Ми пак ще се впуснем в етикеция, защо въобще се връзваш на едни думи, които нямат значение.Етикецията няма никакво значение, резултатите и действията са важни. Усмивчица Това е моето обяснение за теб zenitov.
    Освен това помислете си добре, ако едно индиго не сподели своите възможности и не каже с какво може да помогне, каква би била ползата от това индиго.Сега, ако ми кажете, че това е поза, ще отговоря не не е , защото хората имат право да знаят, да бъдат убедени в неща, в които не искат да вярват, защото истината не може да стои вечно скрита, както и индиго не би стояло вечно в сянка, за да не го нападне живата вълна от недоволни и неудовлетворени от отговорите нещастници.Има много хора, които се рекламират по телевизията, организират семинари и куп бумащина от сорта, взимат пари и се представят за индиго - хора, именно те са едни големи лъжци.Там търсете жертви, щом искате такива.Но тук кадето една дама (предполагам) е споделила нещо, което е съвсем нормално (да сподели в такъв форум) и да почнете да я "замервате с домати" ..много моля Усмивчица няма такъв филм.Ако някой от вас притежава нещо повече и иска да си лепне етикета за малко за да разберем какво точно притежава - нека говори.Иначе да замълчи за да чуем по-важните неща.
    Активен
    ангелска любов
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Декември 14, 2012, 20:22:59 »

Аз мога да кажа за мен,че каквото притежавам като дарби,не искам да се изтъквам с него,а ги използвам за да помагам на хората.Мога да чета мисли от снимки и да виждам бъдещето на хората,които са ми поискали информация.Помагам им защото мога да рабера,какво си мислят един за друг,защо не се рабират и как да постапят за да намерят някакво решение да имат хармонични отношения,и съм успявала.Виждам бъдещето в картини както и миналото.И използвам тези картини,за да успокоявам хората,мога да кажа кога един човек ще срещне половинката си,познавала съм информация,кога мои прителки ще родят бъдещите си деца.Много информация имам която да раказвам,но моята идея не е да говоря за мен,аз искам точно това което се получи в тази тема,хора които не вярват,че децата притежават духовна мъдрост и не им позволяват да говорят подобни информации,защото не ги разбират и е им вярват да спрат да го правят, защото така те се затварят в себе си и подтискат дарбите си,които притежават и които са им дадени да носят любов на хората и да помагат.И в замяна на това,вместо да се радват им дават успокоителни,от които децата забравят за тяхната мисия.Аз това искам да постигна,чрез тази тема децата да покажат своята интуиция,да се намерят повече такива и да се запознаят и ние да ги покрепим.
    « Последна редакция: Декември 14, 2012, 20:33:20 от ангелска любов » Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #12 -: Декември 14, 2012, 20:25:09 »

Аз мога да кажа за мен,че каквото притежавам като дарби,не искам да се изтъквам с него,а ги използвам за да помагам на хората.Мога да чета мисли ото снимкии да виждам бъдещето на хората,които са ми дали снимки.Помагам им защото мога да рабера,какво си мислят един за друг,защо не се рабират и как да постапят за да намерят някакво решение да имат хармонични отношения,и съм успявала.Вийдам бъдешето в картини както и миналото.И използвам тези картини,за да успокоявам хората,мога да кажа кога един човек ще срещне половинката си,познавала сам информация,кога мои прителки ще родят бъдещите си деца.Много информация имамкоято да раказвам,но моята идея не е да гожоря за мен,аз искам точно това което се получи в тази тема,хора,които не вярват,че децата и притежават духовна мъдрост,не говорят пред хората,защото хората не ги рабират,така те се затварят в себе си и подтискат дарбите си,които притежават и които са им дадени да носят любов на хората и да помагат.И в замяна на това,вместо хората да се радват им дават хапчета и успокоителни,от които децата забравят за тяхната мисия.Аз това искам да постигна,чрез тази тема децата да покажат своята интуиция,да се намерят повече такива и да се запознаят и ние да ги покрепим в тяхната мисия да помагат на хората и цялата планета.
    Точно!
    Активен
    живо слово
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #13 -: Декември 15, 2012, 00:09:24 »

Аз нямам никакво съмнение относно това, което говори ангелска любов. Срещала съм различни хора с дарби като тези, за които пише. И си мисля, че колкото повече хора притежават или развиват такива дарби, толкова по-лесно ще ни бъде да общуваме помежду си.
    А по отношение на новите деца, и моето мнение е, че определено обществото не е подготвено да ги посрещне - много родители изобщо не разбират децата си; лекарите им слагат различни измислени диагнози; да не говорим за лекарствата, които ги принуждават да приемат; или пък за училището, което е абсолютно неадекватно спрямо тях ...
    Активен

живо слово
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #14 -: Декември 16, 2012, 20:52:04 »

Почувствах, че е добре да споделя нещо, което от известно време ме вълнува - сериозно обмислям дали да пусна детето си в нормално училище. Дъщеря ми сега е на година и осем месеца и докато навърши 4 години - възрастта, на която се очаква да започне училище по новите правила, остават само две години и няколко месеца. Направо не мога да си представя, че за този срок системата ще се промени дотолкова, че да бъде на нивото на развитие на моето дете и да е в състояние да посрещне нейните потребности.
    А ми е направо като филм на ужасите като си представя как детето ми тръгва на училище при учител с допотопни разбирания, който се смята за авторитет по принцип и счита, че това е достатъчно условие децата да му се подчиняват...
    Активен

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Децата на новото време
    Книги
    delfin 1 1366 Последна<br />публикация Април 06, 2010, 23:34:46
    от Vicky
    Децата на новото хилядолетие. Как децата медиуми променят света
    Книги
    lotus 2 2331 Последна<br />публикация Юни 18, 2009, 22:10:15
    от lotus
    Децата на новото време - Мег Блекбърн Лоузи
    Книги
    chitta 1 1762 Последна<br />публикация Септември 06, 2012, 18:08:40
    от Щуродино
    За децата на новото време
    Всичко относно индиготата
    vali5 1 1333 Последна<br />публикация Декември 16, 2010, 05:03:37
    от demy
    Как готвят хората на новото време. « 1 2 3 4 »
    Природосъобразно хранене
    Sunshine(sun) 55 6736 Последна<br />публикация Юли 14, 2012, 10:38:10
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright