Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Имате ли визия и каква е тя?  (Прочетена 1236 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Декември 04, 2012, 13:42:27 »

Здравейте на всички,
отварям тази тема за да може всеки един от нас, който поне малко вярва, че неговите намерения, неговата визия могат предизвикват промяна във външният свят да сподели как той или тя биха желали да се развият събитията в света от тук нататък.

Тази тема е за тези които малко или много са прекратили с търсенето и са започнали да избират.
Все пак е нормално когато човек намери това което е търсил цял живот да започне да го използва, иначе за какво го е търсил? Усмивчица

В темата ще се чувстват по-комфортно тези от нас, които нямат твърдо изградено мнение за света, а по скоро го възприемат като палстелин или дъвка.
Тук е мястото за хора не принадлежашти на ничия идеология, хора които не вярват на фактите, а по скоро избират закона на относителността.

Всъщност само те имат възможността да избират.

Тези, които все още вярват във неоспоримостта на фактите светът е твърд,фиксиран и плосък и стои все още на четири слона.
Вътрешно те се страхуват, че ако започнат много да ходят в неизвесносто могат да паднат.
Те нямат право на избор защото вече са избрали, дори не са избирали нищо, те са били избрани, на тях им е казано, че е така и така си е било...факти, факти ... и те са повярвали.
Те сами са си отнели правото на избор, но без дори да подозират.

В интерес на истината във всеки един от нас живее по един от тези два типа хора, единия е този който вярва в фактите и другия, този който превръща визиите си във факти.

Един реторичен въпрос.
Какъв човек проебладава или живе сега във вас?

Някой, който му е все едно?
Някой, който търси за да разбере?
Някой, който вече знае?
Някой, който избира във всеки миг?

И конкретно на въпроса.

Имате ли визия как ще се развиват събитията от тук нататък и каква е тя?

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Декември 04, 2012, 15:37:36 »

Щ продължи да се случва това, което и сега - все повече ще се разделят старата и новата епоха, стария живот и новия.
Избора е между тези двете.Усмивчица
И всеки ще си търпи съответните последици от избора си, или си с еволюцията, или против нея. Който не е с Мене, той е против мене...

Ще става все по-невъзможно да се приема и разпространява злото. Само не казвай, че няма зло и добро...
Ще става невъзможно да се искат например 18 х. долара за операция и хората да ходят по болници от лекар на лекар, да гълтат по 1 шепа хапчета на ден, които не могат да си купят...всичко това неминуемо ще рухне, въпрос само на време е.
Ще възстановим връзката си с Бога, която сме изгубили, хората ще се лекуват с естествени средства и методи, с всичко това, което описва sunshine, няма да казвам кой още го е описал, че няма да стигне интернет пространството: слънцето, въздуха, водата, земята, природата.

Да...най-вече това, ще живеем за цялото и във връзка с него, няма да имам възможност да ти причиня зло, все едно лявата ръка да удари дясната.

Всеки ден ще бъде по-добър от предишния и няма връщане назад.

Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Декември 10, 2012, 12:49:14 »

Ето накратко и моята визия Усмивчица

Виждам как всички сме осъзнали безкрайният потенциал който сме, силата която сме, цялостта която сме, единното поле в което пребиваваме, безкрайните възможности които са пред нас.

Виждам как осъзнатото състоянието на радост и свобода в което пребиваваме ни позволява да творим каквото си поискаме, но вече с огромна почит и уважение към това което Е!

Виждам изобилие от различни видове изкуство и култура как се преплитат и раждат нови и все по-вдъхновяващи варияции на свободата.

Виждам всички тънещи в просперитет, блаженство и екстаз, произлизащи от собствената им лична осъзанатост и безприкословно защитени именно заради това.

Виждам един свят без граници, етнически, времеви, териториални, без никакви граници, един безграничен свят!!!

Виждам сияещи същности възхищаващи се на разнообразияето от форми и мистерии на вселената, любопитни да опитат всяка една от тях.

Виждам как носим един преносим рай който ще можем да занесем навсякъде където си поискаме, един рай който ще донесем първо тук!

Виждам как словото живее срен нас.

Усещам тази визия толкова реална колкото съм и аз и знам, че всичко е въпрос на.... осъзнатост Усмивчица

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Декември 10, 2012, 14:24:00 »

Значи аз съм от втория тип - такъв, който превръща визиите си във факти.
А не който вярва във фактите.
Като бях малка питах майка ми защо умират хората, и тя каза "от болести". Аз попитах задължително ли е да се разболееш, а ако човека не се разболее от какво умира? Тя каза, че всички се разболяват, почти е невъзможно някой да не се разболее. Аз и викам: но все пак е възможно, нали? Тогава, ако не се разболее, от какво умира? Тя каза "от старост". Тялото се износва, органите се изхабяват и се износват и човека умира от старост. Не и поварвах...

Гледам и в клипа, който си пуснал, човека говори за същото...и аз откак съм в този форум говоря за същото.

А за визията за бъдещето, сегашната ти визия е такава, затова така го виждаш за в бъдеще.
Моятя сегашна е такава и така го виждам...сега в настоящето каквото направим, както го направим, това ще имаме в бъдеще.Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Декември 10, 2012, 15:33:22 »

Цитат
Значи аз съм от втория тип - такъв, който превръща визиите си във факти.
Ако за миг сериозно си го помислиш това за себе си се превръщаш в първият тип, онзи който вярва във фактите! Намигване
Казваш аз съм това и то се превръща във факт, убеждение, илюзия и ти започваш да вярваш в него.

Освен ако не го изиграеш умишлено запазвайки знанието за товята* неопределеност(цялостност).

Но за тази задача се иска актьорско майсторство

Човек умира от заблуда превръщайки дори невъзможното във възможно, ето колко е силен.

Активен

shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 10, 2012, 15:54:53 »

Не, не става въпрос да си мислиш, че ти си това или онова. Усмивчица
Друго имах предвид: казваш нещо и то става. Например боли те глава и си в рейса, отиваш някъде. И си казваш: докато стигна там ще ми мине главоболието", и става така. Усмивчица

Или както с примера на човека от клипа: идва при него болен човек, на който са му казали, че болестта му е неизлечима, и той го е повярвал. На мен например преди време ми казаха, че ще ослепея, и не им повярвах. Казах си: "не е вярно, не ослепявам, а проглеждам". Е, трябваше да им вярвам на фактите ли, и да ослепея? А сега към днешна дата, амейз, виждам чудесно и все по-добре.

Това имах предвид, а не да се мислиш за такъв и онакъв.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Имате ли домашен любимец? « 1 2 »
Анкети
Аэ съм 29 2426 Последна<br />публикация Ноември 29, 2012, 19:30:53
от мушу
Каква литература предпочитате?
Анкети
nia.boneva6 10 1102 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 10:54:35
от ...
Каква музика слушате? « 1 2 3 4 »
Музика
nia.boneva6 58 3544 Последна<br />публикация Юли 13, 2012, 14:35:02
от ThatWoman
Тест: Имате ли хранителна зависимост?
Природосъобразно хранене
Administrator 3 1426 Последна<br />публикация Август 01, 2012, 10:55:02
от Щуродино
Каква е техниката за преместване във времето
Обща тематика
mamagaya 3 678 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 20:24:57
от mamagaya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright