Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Стара тема на нов глас: Що за усещане е този магнетизъм???  (Прочетена 712 пъти)
Недим Мусин
IKARUS 263.10 NOTORIUS LUXURIOUS EDITION - SIMPLE COPY - OWNER: ME
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: Варна - Велико Търново - Силистра (околия)
  • В триъгълника между най-красивите места в България

« -: Декември 10, 2012, 12:59:08 »

Така, искам да надигна една стара тема.
    От подписа ми (които разбират английски) сте видели, че Недим е сърдит на форума. Но все пак чрез мене иска да зададе въпрос към всички вас. Ето какъв е той (давам ви нередактирана версия на писаното от него):

Това е откак познавам борката. С него сме много близки и като го доближа, все едно през мене минават милиарди гигаволтове електричество, примесено с един усет за магнетизъм, което не мога да си обясня. досега много се притеснявах да го кажа на Борката, щото съучениците ми са тъпунгери и надали биха го възприели нормално. Правел съм много пъти податки на Боерто че имам такива усещане от него, ама той изглежда не може да се усети, гОркия. но аз не му се сърдя. щото го Знам,, че не е глупав, ами е просто заблеян. Затова моля ви се, обяснете ми и на мене, и на него какво е това усещане, защото той все гледа да е близо до мене, точно заради това, което изпитваме. Само да уточня, че не сме нещо хомосексуалистчета, както биха решили някой от писаното от мене. Всичко хубаво, светъл ден!

След като видяхте тази малко трудна за разчитане молба на Недим, моля ви се, отговорете на въпроса ни, защото това, излиза, и двамата ни тормози от доста време насам. Светъл ден и от мене!
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    viosta
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 55

« Отговор #1 -: Декември 10, 2012, 22:20:29 »

Явно магнетизмът води до шизофрения
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение при Пресипнал глас и хълцане
    Изцеление от природата
    Админ 1 4300 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:52:20
    от Administrator
    Има ли някой от Стара Загора?
    Анкети
    mira123 3 1265 Последна<br />публикация Юли 16, 2011, 21:54:32
    от popi
    Руска музика - нова и стара :) « 1 2 »
    Музика
    Sita 28 3943 Последна<br />публикация Януари 25, 2013, 15:03:23
    от viosta
    електричество и магнетизъм в човешкото тяло
    Здрав дух здраво тяло
    Житара 3 2043 Последна<br />публикация Януари 04, 2012, 08:43:17
    от shining_star
    Усещане за излизане над тялото. « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Ariam 26 2765 Последна<br />публикация Октомври 07, 2013, 17:56:20
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright