Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Мозъкът ми е като сварен  (Прочетена 1975 пъти)
Balu
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Ноември 27, 2012, 11:56:29 »

Здравейте Мили Хора,
четох някои неща от този портал и мисля че можете да ми дадете съвет.
Преди доста време - повече от година се случи така че, ме заболя главата от един човек,
да просто коментирахме нещо с него , той беше зад мен и усетих  първо нещо като замайване а след това нещо подобно на болка в главата , подобно на лзене на мравки и виене на свят едновременно.
От тогава , когато се намирам близо до този човек усещам същото чувство, може би малко видоизменено.
И не само до него. Чувствам различните хора по различен начин - по различен начин ме боли главата и съпътстващите симптоми също са различни, общото е чувството за тъпа болка и лазене на мравки.
Но обикновенно след като почувствам такава болка - после не мога да се оправя с часове. Не мога да мисля правилно, правя елементарни грешки. Сякъш мозъкът ми е като сварен.
Такова чувство имам и дори когато съм с близки хора
Не знам как да постъпя и какво да напрявя за са оздравея или как да се предпазя.
Чувствам се непълноценно
Активен
Balu
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Ноември 27, 2012, 13:10:34 »

Здравей Утро,
Изобщо не е дълго, напротив нуждаех се от тези думи.
Благодаря ти много  Усмивчица , Вярвам че, ще ми помогнат твоите съвети.
Ако и ти все още се бориш мога да ти предложа нещо -  ползвам го но
това не е пълно решение. Сигурно знаеш какво е мудра - пробвай когато се чувстваш зле да ползваш "Знание"

На мен ми помага и то веднага, но това разбира се не е основата на проблема, нещата като че ли опират до това което, описваш Ти.

Благодаря ти Много Усмивчица
Желая Ти Всичко Добро.

Активен
Wolfgar
Огън, защото сега съм огън!
Неактивен Неактивен

Публикации: 100

• Град: Ямбол
  • Път - не е пред теб, а около теб!

« Отговор #2 -: Ноември 27, 2012, 13:19:27 »

Здрасти Балу,

Ей това с главоболието е разпространен проблем. Аз самият също го изпитвам от врме на време, а допреди няколко години буквално живеех само с него. Но пък с времето се научаваме да го приемаме/изолираме/загърбваме ... абе справяме се с него един вед.
    Та пробвай методите които ти описа Утро, всичко друго което мажга да добавя ще са само вариации.
    Основното е това - приемане и/или щит.

Успех!

ПП - при силно главоболие пробвай със щит, по-лесно възвръщаш концентрация Усмивчица
    Активен

"Ето да вземем теб - ти си прост... не умствено разбира се ... ама се правиш на сложен ... сигурно за да си по-интересен на себе си ... Веселяк"
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #3 -: Ноември 27, 2012, 14:18:29 »

Аз също ги усещам ... и кога има отрицателен човек за секунди имам неговите болки и тежестта ... главата ми се сплесква като с менгеме и е неприятно ....
    Но се научих ... да няма да разтягам ... с щит става .. но не винаги .. положителна мисъл и висока вибрация ..
    Или бягаме , по-надалече ..
    От скоро си нося и яспис и за моя учудване помага ... или след подобна среща с такъв човек солена вода и измиване на ръцете  примерно , при всеки си е различно ...
    Или палене на пръчица с аромат , тамян и медитация ...
    Дишане и други ...
    Проблема е явен , но при малко хора и другите не вярват .. или взимат хапове и ... за мен не е начина ..
    Здраве на всички

Активен

Balu
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Ноември 27, 2012, 14:36:41 »

Благодаря на Всички Ви, Усмивчица
    От доста време се лутам с това, както виждам и Вие сте търсили път - решението не е еднозначно. Проблемът е наистина тежък - човек не може да си помисли какво ли не.
    Това което, пишете се надявам да ми помогне.
    Може би има и други хора които, имат същите проблеми, надявам се и те да прочетат тези неща да ползват съветите за да се почувстват по-добре.

Благодаря Ви Много
    Желая Ви Всичко Добро

Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #5 -: Ноември 27, 2012, 16:16:11 »

Здравейте Мили Хора,
    четох някои неща от този портал и мисля че можете да ми дадете съвет.
    Преди доста време - повече от година се случи така че, ме заболя главата от един човек,
    да просто коментирахме нещо с него , той беше зад мен и усетих  първо нещо като замайване а след това нещо подобно на болка в главата , подобно на лзене на мравки и виене на свят едновременно.
    От тогава , когато се намирам близо до този човек усещам същото чувство, може би малко видоизменено.
    И не само до него. Чувствам различните хора по различен начин - по различен начин ме боли главата и съпътстващите симптоми също са различни, общото е чувството за тъпа болка и лазене на мравки.
    Но обикновенно след като почувствам такава болка - после не мога да се оправя с часове. Не мога да мисля правилно, правя елементарни грешки. Сякъш мозъкът ми е като сварен.
    Такова чувство имам и дори когато съм с близки хора
    Не знам как да постъпя и какво да напрявя за са оздравея или как да се предпазя.
    Чувствам се непълноценно

Честито... не знам какъв съвет да ти дам, при мен е същото, само дето болката трае достатъчно кратко за да разбера че е "чужда". Не правя каквото и да е за да се пазя от нея или да я премахна(от себе си). Можеби има причина да усещаш чужда болка или настроение Усмивчица...
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Ноември 27, 2012, 19:03:08 »

Цитат
    А това Съншайн:
    Напълно съм съгласен с всичко ...
    Аз исках да кажа да страним от негативните хора , нежелаещи да са положителни ...
    Кога е неизбежно е нужно да измислим начин и да се предпазим ...
    Да с всички методи , само се запазваме за момента , но рано или късно пак идва и пак се случва ..
    Както и с хаповете , само замазваме , проблема които си седи ...
    За сега аз не знам друг начин и ако знам е положителна нагласа във всичко ... и не позволяване на външните влияния или хора да на влезнат в твоята среда , свера ,аура ...
    Аз примерно , ми се е случвало човек от форума да ме накара да се чувствам зле ... наранен и ядосан.
    Преди време и си викам , но как може ... та този човек е на км и не е пред мен ... а го допуснах в мен ,...
    Дадох си сметка , че проблема не е в него и в написаното а в мен самия ...
    Теорията е сложна и аз още я обработвам ... но всички методи и дори положителните думи и утвърждения помагат за да станем по-силни в положителен план.
    Ако се замислите ... как сме станали това което сме сега ... ами с постоянство и със средата която е била около нас ... сега си сменяме модела на живот и пак се променяме или замислете се как сте станали това което сте сега и намерете проблема във вас.
    Това са идей до които съм стигнал и съм пробвал .... действат ... но не е лесно да смениш всички програми в главата и да пренапишеш главната си операционна система на ново и то сам ...
    Не е лесно да заличиш всички неврони решетки в главата си , които с години си градял , една по една и си захранвал с его и отрицателни енергии за да може сега реалността да е такава ...
    Всички заедно ще изленем и кога споделяме ... и кога си помагаме , сме едно ние сме едно голямо семейство и всички може да споделяме и да се учим ... за всички има място ...
    Здраве на всички
    Активен

MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #7 -: Ноември 27, 2012, 23:42:30 »

Здравей Балу!
    Очевидно въпросният човек, когото си срещнал е "отключил" твоята сензитивност. Очевидно срещата ти с него не е била случайна.
    При мен се получаваше още от дете и имах проблеми с ходенето на гости у някои хора. До преди 2-3 години не знаех как да реша този проблем и направо се измъчвах, защото ми се налагаше в ежедневието да се срещам с всякакви хора и този главобол и прилошаването ме разконцентрираха тотално.
    Намерих едно много просто решение:
    1. Винаги бъди положителен и подхождай с любов.
    2. Ако случайно усетиш, че има пробив, поеми дълбоко въздух и си кажи: Нищо ми няма. Аз съм като огледало. Ако този срещу мен съзнателно или несъзнателно ми "рови в мозъка и пие енергията ми" нека си рови, нека получи каквото иска. А огледалото ще отрази тази намеса по начина, по който реши Вселената - моят пазител.
    3. След срещата с подобна личност иди и измий лицето си със студена вода и си кажи: Чист съм като тази вода.

Естествено си направи защитите, за които ти пише Утро. Полезни са и ще ти помогнат.
    Бягането от срещата с такива хора няма да помогне защото съдбата ще ги върне при теб. Остави се на събитията защото те са уроци. Очевидно се налага да се учиш да се защитаваш. бъди чист в мислите си, дай воля на силата, която е в теб и ще можеш да се защитиш. Просто повярвай в себе си!
    Всеки от нас е създание с невероятни възможности, просто трябва да ги открием. А при теб явно е дошъл момента на началото - да се научиш да се защитаваш. Когато минеш този период, повярвай, че дори ще можеш и да влияеш върху хората само с присъствие! УСПЕХ!
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Balu
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Ноември 28, 2012, 11:28:17 »

Мили Хора,
    надявах се на помощ, но такъв широк отклик наистина не съм очаквал.
    Това е забележително. Благодарв на Всички Ви за прекрасните съвети и подкрепа която
    ми давате.
    След такава дискусия човек още по-силно започва да вярва в доброто и хората.
    Желая на Всички Ви Всичко добро.

Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #9 -: Ноември 28, 2012, 11:44:02 »

Балу името ти ми напомня за една потребителка на блог бг на име силвия, която много мрази българите незнайно защо.... Ухилен
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #10 -: Ноември 28, 2012, 11:48:05 »

Цитат
    След такава дискусия човек още по-силно започва да вярва в доброто и хората.
    Желая на Всички Ви Всичко добро.
    Ето за това говоря мили хора , това е нужно да се оставя като малко семе във всеки посетил форума.
    Преди време имаше момент в които мои познати не искаха да пишат от страх , а имаха много въпроси ...
    Но тука средата израстна и това е красиво ...
    Радвам се кога чета подобни коментари. 
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Ноември 28, 2012, 15:18:27 »

Според това ,което наблюдавам при себе си и при хора, с които си споделяме индивидуалните ни пътища на развитие ,забелязвам , че етапа Гъба-Попиватена е естествен етап по пътя на развитието.

Т.е обменът на енергии става осъзнат и лека-полека се учим на трансформацията. Боравенето със защити е удачно само до толкова ,до колкото да не изпадаме в крайно положение на дисбаланс. Правилният начин според мен е изграждането на силна естествена защита- ЕНЕРГИЕН ИМУНИТЕТ. То е абсолютно същото като физическият имунитет само дето е предпоставката , т.е физическото здраве е отражение на енергийното.

Следващият етап е изграждането на антитела Усмивчица Това ако мога да го опиша образно е прегрупиране на структорите в светлинни кодове.
    Значи съставното на всичко , на абсолютно всичко е едно и също , просто комбинациите го правят различни . Процесът е приемане на всяка една комбинация и трансформираща я в нова работеща за нас , която може да я наречеме - НОВОТО ЧОВЕШКО ЕНЕРГИЙНО ТЯЛО.

Това е същото ,но друго яче казано за Христовото съзнание- чрез прошката , приемането и безусловната любов към всеки и всичко - трансформираме себе си и човешкият род в нов индивид по близък до небесното царство .

Какво помага за преминаване от етап Гъба на етап трансформатор. От личен опит - изчистване от зависимости и тежки енергии в физическото тяло- алкохол,цигари ,вредни храни и нечисти храни (деформирани- гмо , пестициди и тнт) . Олекотяването на физическото тяло от тежката работа - да се справя с тормоза , спомага за по ефективна енергийна работа .

Дтругото е на принципа - не сваляй температурата докато е възможно,това показва ,че тялото се справя с външна структора.
    Това правим като направим щит и защита - дистанцираме се , но временно . Проблема ти се дава ,като опитност , той ти е нужен за да изградиш имунитет , няма да ти се даде повече , от кокото можеш да поемеш. Са това смирение, търпение , вяра и смелост . Не че аз успявам винаги , но когато съм следвала схемата- има ефективно развитие и мога да кажа - вече не съм Гъба , а каква Гъба бяяяяях , на легло ме събаряха буквално. Да не се дуя де , нищо не е крайно в този преходен момент. Може да дори да не сме ,като цяло Гъба в един момент , да се случи да станем за малко само за да станем още по силен трансформатор, но вече процесът е ясен .

Балу, ако искаш да разкажеш повече за развитието ти в отношенията ти с хората ,които ти причиняват главоболие , ще е интересно за всички . Сърце
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Balu
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Ноември 28, 2012, 20:14:33 »

Разбира се Усмивчица
    с удоволствие ще споделя моите резултати ,
    Имам доста неща за обработка и проверка, Вярвам че, наистина ще ми помогнат.
    Благодаря на Всички Ви за помощтта съветите и отделеното време. Удоволствие е за мен
    да чета вашите думи и съвети, нямам думи да се отблагодаря.
    Желая Ви Всичко Добро!
    Усмивчица

Активен
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #13 -: Декември 26, 2012, 21:14:37 »

Здрасти Балу.

Най вероятно този човек да ти е отворил шестата или седмата чакра, умишлено или не.
    Съответно би трябвало да ги отвориш всичките и да ги подържаш редовно в добро състояние.

Аз самия (който въртя енергията - кундалини / прана / чи или ки, наименованията са много) от няколко десетилетия, забравям по някога да го правя и после ми се вижда много странно всичко и всички.
    Внимавай все пак, защото да качиш енергията до седмата (та дори и до шестата) чакра е особено отговорно нещо а и опасно ако не се направи както трябва.
    Не напразно в миналото всичко свързано с тази процедура се е пазело в тайна.

Сполай ти и ако имаш въпроси питай тука, на лични или по телефона.

* tumblr_lkb79esvaI1qajm39o1_400.jpg (15.78 KB, 319x375 - видяно 195 пъти.)
    Активен

Сатчитананда ...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright