Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 ... 4 5 [6]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да постъпваме с агресивните коментари във форума  (Прочетена 2733 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #75 -: Март 30, 2013, 18:07:55 »

Мецанке, аз те подкрепям в борбата ти в мислите си! Недимчо също! Мислиш, че и за него не са казвали, че не е за психиатър и лечение с лекарства? Само ако имаш идея какви сме ги творили с него в центъра й, ще ти умре лисицата, в най-прекия смисъл. После голям страх брахме с него и хлапето, което дойде да подкрепи акцията, да не ни търсят с командоси..... Веселяк

Но искаме да знаеш, че Недим е виждал Макси на снимка и много го харесва какъв е сладур. Казва за него, че ако стане нещо форсмажорно, не дай, Боже, ще ме пребие, ако не го осиновя. Нарича го "ангел в човешка кожа". Така че и той е с тебе!  Усмивчица
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #76 -: Март 30, 2013, 19:17:48 »

Мерси Борко , то тази борба е и твоята и борба и на всички хора с нови характеристики , които не се вписват в системата по един или друг начин.

Социума се подновява, системата не  в един момент всички сме извън системата , както се видя и по протестите.

Не може да се контролира множество от Сътворци.
    Трябва да има организация за съвместно творчество.
    Това няма да стане ,когато тази раса все още се третира като животинска.
    Психологията трябва да се развива ,както казва Гити изследователски в служба на новия социум.
    Това предполага специалистите да имат поглед и осъзнатост върху по-високите  нива на функциониране на човешкия индивид.
    За това много се радвам ,когато хора ,като Гити се захванат с това.
    Защото присъщата на не-знам-кои си логика не е единственото решение на ситуацията на съвременният човек и тук мога да започна с примерите , но в отделна тема. Чакам Гитката да я отвори....
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 ... 4 5 [6]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright