Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вибрация в тялото!  (Прочетена 4471 пъти)
Dela
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: София
  • « -: Ноември 17, 2012, 12:35:52 »

Здравейте, отдавна Ви чета, от от скоро съм регистрирана.
    Ще споделя нещо странно което усетих 3 пъти от около месец насам. В областта на стомаха и слънчевия сплит, не мога точно да преценя усещам някаква вибрация за кратко. Усещането е като да оставиш мобилният си телефон в някой джоб и той да звънне на вибрация. Определено нямах телефон в себе си, първият път започнах да го търся по джобовете си, но уви. Това усещам докато играя с детето си и сме в еуфория.
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #1 -: Ноември 17, 2012, 19:02:41 »

Ще споделя нещо странно което усетих 3 пъти от около месец насам. В областта на стомаха и слънчевия сплит, не мога точно да преценя усещам някаква вибрация за кратко. Усещането е като да оставиш мобилният си телефон в някой джоб и той да звънне на вибрация. Определено нямах телефон в себе си, първият път започнах да го търся по джобовете си, но уви. Това усещам докато играя с детето си и сме в еуфория.
    Ха!!!
    Да, скоро го говорихме с един от квартала това. Наистина го има и е масово. Аз го отдавам по-скоро на нервната система и нейните ултра сбъркани механизми.
    Преди да има телефони, никой не ги е изпитвал тези вибрации или поне не е било толкова поголовно.
    Тва е както, когато някой, носил с години дълга коса се подстриже и после има чувството, че го гъделичка по лицето и гърба, все едно си я има още. И дори прави движения, за да я отметне, както е правил, докато е бил с нея.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Dela
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Ноември 17, 2012, 20:33:24 »

Преди телефоните, телевизията и инренет, въобще, средствата за масова комуникация, дори да е имало такива хора едвали щяха да го споделят. То през 80-те години не са се говорили много неща, та каму ли в началото до средата на миналият век. Знам ли, немисля че е на нервна почва, първия път не обърнах внимание, втория си казах ХМ, а третия вече се замислих.
    Активен
    Mitko R
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 99

• « Отговор #3 -: Ноември 18, 2012, 02:07:03 »

На мен понякога ми се струва че усещам да ми вибрира левия крак и си мисля ''сигурно ми звъни мобилния телефон'' а се оказва че няма такова нещо.
    Обаче същия този телефон винаги когато съм на работа го нося в джоба на този крак.Така че голяма е вероятността както каза и вожда, нервната система да се сбърква понякога и да наподобява вибриране на мобилен телефон в тази част на тялото но и в никакъв случай не отричам причината при теб да е от съвсем друго естество.
    Активен

"If you wish to find the Buddha,
    first you must look into your own mind,
    outside of the mind,there is no Buddha."
    dreek
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #4 -: Ноември 18, 2012, 04:23:43 »

но и в никакъв случай не отричам причината при теб да е от съвсем друго естество.

От какво естество например?
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1382

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Ноември 18, 2012, 04:59:44 »

Каруцата пред коня да се слага е малко нелепо.
    Цвета на аурата не определя кой си.
    Ти определяш цвета на аурата си с това кой и какво си.
    Какво и къде трепти по тялото е все едно да гледаме
    как и защо понякога подскача каруцата...
    Dela сама си отговори още в първия си пост в темата.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #6 -: Ноември 19, 2012, 13:04:49 »

В областта на стомаха и слънчевия сплит, не мога точно да преценя усещам някаква вибрация за кратко.

Здравей,

Мисля, че е дошъл момента да разгледаш строежа на енергийното тяло на човек, чакри, как преминава енергията, балансиране на 7те тела и тн ако не си се занимавала до сега. Слънчевия сплит отговаря на емоционалното тяло на човек, като откриеш равновсеие, тези усещания ще изчезнат енергията ще започне да преминава свободно.
    Активен

Живей за мига...
    Dela
    *
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Ноември 19, 2012, 16:32:35 »

wolfspirit ще прочета, въпреки, че това са теми които не будят абсолютно никакъв интерес, а съм човек който обича да чете и научава нови неща, но това винаги го пропускам, незнам защо. А иначе съм прекалено емоционална, малките неща ме радват, също те ме разплакват.

Странник на всеки мой въпрос, преди да го задам си давам някакво обяснение, често той е нелогичен и задълбавам навътре, тогава търся страничен отговор. Понякога ми е нужда само една дума и всичко ми се изяснява, понякога просто нищо нестава. Тази вибрация я отдавам на т.н. преход или възнесение, както тук във форума казвате, знам ли ще намеря отговора.
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 338

« Отговор #8 -: Ноември 19, 2012, 18:16:04 »

Това към което се адаптираш сега е енергията, извираща от твоя вътрешен свят.
    Различните култури, националности и традиции й дават различни имена, които колкото са истински толкова и са обект на спекулация. Но Тя е, общо взето казано, универсалната “майчина” енергия.

Майчина я наричам, защото тя поставя женското начало вътре в нас.. начало което да балансира всичките ни стремежи в материалния свят. Забележи, не да ги дегенерира, а да ги балансира!

Реално погледнато тези пулсации, които усещаш са резултат от това, че определени не-активирани досега проявления на универсалната енергия вътре в теб, започват отново да се активират. Защо, никой не може да каже, освен ти самата. Всяко начало на даден процес си имат своя смисъл и предназначение. В случая, за да си изпълни предназначението, вътрешната ти енергия разчиства пречки (блокажи) така както една вода, пусната в запушен канал, отмива всичките шлаки по пътя си. Затова тялото ти вибрира, но един ден то ще се настрои напълно към Нейната интензивност и чистота – това ще стане когато ‘каналите’ през които енергията тече, станат по-проводими.

По принцип след като е “майчина” енергията се счита, че ние няма защо да се нагаждаме към нея – да, но не… като деца всички сме били нейни проводници, но с узряването, трупането на интелектуален багаж, категоризирането на света в който живеем – всичкото това е дало отражение в нас – както и напредък в участието на ума, така и ограничения за възприемане на простите неща, използване на чистите усещания, слушането на интуицията – “гласа” на душата. И така самите ни енергийни тела отвикват от нещото което ги е създало. И когато то се завърне в тях, те го приемат като нещо ново и понякога реагират остро (както дете се съпротивлява срещу родител), докато не си припомнят че То не е дошло от някъде си ей така случайно, а е дошло като техен съюзник, с който да се слеят отново така както преди.

Дотук всичко това може да ти звучи като теория от някое енергийно учение, но нямаше да обръщам толкова внимание на случая ти, ако зад мене нямаше личен опит.

Преди години вибрации по тялото се активираха при мен спонтанно, и по кармични причини. Тогава бегло знаех за какво става въпрос. Една вечер както си седях на стола, се разтресох целия и пулсациите се движеха на етапи от долната част на гръбнака до главата – по продължението на целия гръб. Можех да усетя къде преминаваха бързо и къде се задържаха повече. И подобно на теб, и при се концентрираха около слънчевия сплит. Освен това ми идваха и мисловни картини как купища кални маси излизат от отвора му, и това ставаше докато вибрациите се концентрираха точно там. След като приключваше ‘дежурното’ чистене, ми идваше мисловна картина как отгоре ми се спуска конусовиден жълт лъч, краят на който обхващаше върха на главата ми. Това бяха само непровокираните от мен внушения. По-нататък установих, че съзнателно мога да предизвиквам същото почистване както и да запазвам самообладание, в случай то дойде спонтанно. Как съм се държал така, че да не ме забелязват други хора – не питай – но през цялото време съм вярвал че знам какво правя. Въпреки че тогава не се доверявах на никого, на който да го споделя, и нямаше адекватни форуми, където да ми дадат някакво сериозно обяснение. Единствения, на когото вярвах, бях аз.

По-късно разбрах защо тези вибрации са концентрирали най-вече около слънчевия сплит – той се явява среда между нашето съизмеримо и несъизмеримо (духовно) проявление. Енергията, преминаваща през слънчевия сплит циркулира с честота, която е хем близка до тази на физическата и творческата, хем близка и до тази на сърдечната, говорната, интуитивната, божествената. Тя не ги обединява, но е преходна между изброените.

За да разбереш това по-добре, както ти предложи wolfspirit,  аз също те съветвам да се запознаеш с енергийното си тяло така както си се запознавала и с твоето физическо – органи, вени, артерии, кости… предполагам, горе долу знаеш кое къде е и за какво служи…. всичко това си има еквивалент във финните измерения на нашето съществуване. Така че който е учил биология и в частност анатомия, би следвало да разбере смисъла на този вид опознаване. Тръгнеш ли да разбираш смисъла на изграждащите тялото елементи, ще се натъкнеш и на много деления и разграничавания на Универсалната Енергия, каквито виждаш и в този мой коментар. Но схванеш ли връзките между всички тях, ще разбереш че те изграждат единно цяло без важни и маловажни компоненти. Говоря за това че много хора могат да ти казват че “шеста чакра е по-важна от пета, а пета по-важна от четвърта”, но мъдрият подход би бил да ги познаваш и поотделно и като цялост – така както се знае в географията че всички реки се вливат в океана, а океана дава живот на всичко на Земята. Но и не само той.

По време на тези пречистващи процеси се променя до голяма степен светогледа, чувството за себераздаване, справедливост, изостря се сетивността и битието се възприема по-ясно. Много от страховете си отиват покрай разбирането какво, защо и как се случва.

Съзнателното съществуване е съвкупност между всичко което се знае/научава и всичко което се усеща/преживява.
    Активен
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #9 -: Юли 26, 2013, 20:46:22 »

Разкрих един нов метод за излизане извън тялото.
    Преди една година имах непрекъснато вибрации всеки ден. Незнаех какво е това през това време. Исках да ги спра, защото се парализирвах.
    Сега мисля, че е от енергията която съм имала по това време. Спомням си, че всяка вечер ядох палачинки, с толкова много захар и шоколад, че ми ставаше лошо.
    Сега ми става смешно като се сетя. Енергията която приемах бе голяма.

Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    arksi
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #10 -: Юли 27, 2013, 14:47:34 »

Прияла си значи с калории Усмивчица Няма страшно, сега малко диета и ще смъкнеш захарта и всичко ще е наред Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Активен
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 134

« Отговор #11 -: Юли 27, 2013, 15:20:52 »

Всичко е наред arski, беше преди една година. Благодаря!
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• « Отговор #12 -: Юли 27, 2013, 17:36:09 »

Скоро имах един период, когато усещах вибрации в стъпалата. На порцийки. Харесваше ми това усещане. Все едно приемах позвънявания...
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тренировка на тялото и духа
    Книги
    11WOLF11 0 1284 Последна<br />публикация Юни 24, 2009, 00:17:40
    от 11WOLF11
    Отделяне на душата от тялото « 1 2 »
    Видео клипове
    Spirit 26 4754 Последна<br />публикация Август 16, 2012, 17:09:44
    от Mizore
    Сърбежи по тялото
    Изцеление от природата
    Administrator 0 3664 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:10:50
    от Administrator
    Излязох от тялото си в стаята
    Необичайни преживявания
    asenchos 1 880 Последна<br />публикация Август 08, 2012, 23:07:26
    от asenchos
    Излизане от тялото или..?
    Необичайни преживявания
    Иво N_R_G 1 660 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 22:13:47
    от Иво N_R_G

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright