Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: родилни петна  (Прочетена 1167 пъти)
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« -: Ноември 16, 2012, 13:37:07 »

Здравейте. Не можах да намеря информация във форума за петната (белезите), които имаме по рождение, затова реших да коментираме по тази тема, защото ми се струва интересна. Ако някой знае какво значение имат или иска да сподели той какви белези има, нека да го направи.
ПС: темата е повлияна от филма "Облакът Атлас"
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 421

« Отговор #1 -: Ноември 16, 2012, 15:27:03 »

Вярвам че родилното петно е резултат от някакво нараняване, което човек е получили в минал живот, болката от това нараняване е била толкова силна, че се е отпечатала в душата и респективно върху сегашната й форма. 
  Като малък имах такова петно, което някъде в ранните ми години изчезна без дори да разбера.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Starseed
الحصان الهامس
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #2 -: Ноември 16, 2012, 15:50:17 »

аз мисля, че те са свързани с някакви кармични зависимости и щом петното ти е изчезнало, означава че кармичната зависимост произтичаща от него вече няма сила над теб или си си изпълнил мисията ... но мисля също и че са от голямо значение за съдбата на човек и всичко, което му се случва в сегашния живот .. също така може да се използва и за сравнение с други петна на други хора и при едно съвпадение може да се мисли, за сродна душа .. дано ми хвана идеята .. пиша малко несвързано в момента : )
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Ноември 16, 2012, 16:12:49 »

Да, определено има връзка. Болката която може да се отпечата като родилен белег, обикновено е причинена от някого. Този някой е човекът, с който е създадена тази кармична обвързаност. Самия акт на насилие е създал тази обвързаност. Изчезне ли белегът, този някой е отработил създадената карма при извършването на самия акт на насилие и е освободил и двамата от тази им болезнена обвързаност.

Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Svetoslav
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #4 -: Декември 01, 2012, 12:34:52 »

= изтрито = безинтересен цитат на един тъ...ралеж
« Последна редакция: Октомври 08, 2013, 22:02:54 от Svetoslav » Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 01, 2012, 13:13:28 »

Добре де и аз имам такова петно . Въпроса ми аз ли съм бил лошия в миналия живот или към мен - Да знам какво да правя .Уточнете .

Здрасти! А ти как го чувстваш?
Питам те но не е нужно да отговаряш на мен,
идеята е да провериш дали пък не можеш сам да разбереш.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Бели петна по ноктите
Изцеление от природата
Administrator 0 3298 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:01:00
от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright