Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Търся отговори за детето си!  (Прочетена 2776 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Ноември 17, 2012, 21:52:07 »

Здрасти Дела,

Не се притеснявай , тук една от целите ни  е да посрещаме родители , които имат някакви въпроси или притеснения , именно поради факта ,че тези теми са обект на подигравки в т.нар нормални форуми от рода на БГ МАМА.

За червените очи и аз си мисля ,че се дължи на по-разширени зеници при определена светина и моят дребчо е с големи маслинки и на мен са ми интересни , тъй като ние сме повечето със свети очи.

Хиперсензитивността е нормална, но това предпоставя една по-спокойна домашна, енергийна обстановка.

Имаме тема за енергийното пречистване на къщата ,можеш да позачистиш, освен ако не забележиш, че той сам прави прочиствания и защити.

Това с докосването е и при нас ама то и аз съм така , всяко дете има симпатии и антипатии , което си има енергийно обяснение , просто при някои е сино изразено , а  моя примерно агресира , защото сравнително рядко е сред чужди хора  и е в крайности - или си хваша някой по улицата за ръчица и започва да си говорят или удря случайно минаващ човек покрай него

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #16 -: Ноември 17, 2012, 22:20:43 »

Е има едно същество около детето. Червено същество което носи червена енергия. Съществото е специално (не е от ниския астрал). Пратено е с цел да помогне на детето да изгради минимална защита срещу такъв вид енергии. Когато това стане съществото ще си тръгне. През повечето време то стои някъде около детето но и влиза в него. Когато стои в него погледа на детето наистина може да се промени, защото то попада под въздействието на енергията на съществото. В случая не е нужно да се прави нищо. Просто ще трябва да се изтърпи, не е приятно но е по - добре така.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Ноември 17, 2012, 22:44:34 »

В едно от предаванията Паранормални деца ,които превеждах ,едно от дечицата имаше си син пазител , чиято енергия даже бяха снимали !!!!
Тези на моят са 2ма огнени и огромни и страховити , но съм много спокойна ,че са край него.
Само не знаех ,че пазителите могат и да влизат .... защо им е да влизат Шарга ? Не е ли забранено ?
Активен

Dela
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: София
  • « Отговор #18 -: Ноември 17, 2012, 22:46:48 »

Това с червеното същество ми сатна интересно, предполагам, че до всеки човек има някаква енергия, която му помага, но защо влизат и какво правят там???
    Радвам се, че спокойно мога да споделя с вас! Мисля да не задълбавам вече нещата около малкия разбойник, нека си расте детето със всички тези нещица около и в него, оооосвен ако нещо не ми се набие много надълбоко в очите. Още веднъж ви благодаря !
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Ноември 17, 2012, 22:53:13 »

И при мен го има това , да си викам да не се вторачвам , но с времето осъзнавам ,че е добре навреме да проуча това ,което не ми е ясно , защото аз съм неговия посредник със света и трябва да знам как и къде да се съсредоточа с помоща си , предимно за да може да функционира в социум ,където все още не е готов да мисли друго яче , с неговите връстници няма проблем . Тази година за първи път влизам в група на майка ми в детската градина ,където децата почти не си говорят, нямаше нужда и аз поседнах да си "помълчим " , невероятни са .Това са най-новите нови от 2009 насам .
    Активен

мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #20 -: Ноември 17, 2012, 23:32:55 »

Ха, Дела, аз да ти кажа, работя на такова прагматично място, че им събирам очите с моите изпълнения. Но не ми пука.
    Не много отдавна си смених мъжете, и със сегашния мога да си говоря на подобни теми.
    Пожелай си  живота да ти прати нови по-разбрани другарчета и ще ги получиш. И старите можеш да ги ползваш от време навреме, но за други теми.
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Ноември 18, 2012, 10:32:35 »

В едно от предаванията Паранормални деца ,които превеждах ,едно от дечицата имаше си син пазител , чиято енергия даже бяха снимали !!!!
    Тези на моят са 2ма огнени и огромни и страховити , но съм много спокойна ,че са край него.
    Само не знаех ,че пазителите могат и да влизат .... защо им е да влизат Шарга ? Не е ли забранено ?

То това не е пазител, иначе е забранено да. Но за да си свърши работата то влиза на всеки един час по 7 минути, има ауторизация за това. Има друго същество, което е пазител но той е толкова невидим че дори детето не може да го види.
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Ноември 18, 2012, 10:36:54 »

Това с червеното същество ми сатна интересно, предполагам, че до всеки човек има някаква енергия, която му помага, но защо влизат и какво правят там???

Всъщност май обясних още в първия си пост какво прави и то е че помага като стои до него и влиза в него за да му повиши защитата срещу такъв вид енергия. Нещо като ваксината е това. Нарича се resistance vs (вида на енергията).
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Ноември 18, 2012, 13:19:52 »

Е как се казва такова същество , което ти прави и ти помага за защитите , ако не пазител - защитник ли ?. В смисъл.... аз знам каква гвардия се мота около нас, ама всеки си дава имена според личния речник. Най често около човека се виждат 2 бройки лилаво-виолетово-бели енергийни същества с антропоморфни очертания без крила... Те главно се грижат за личната божествена връзка - телефонните техници  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк, няма тема май за личната гвардия от подържащ персонал , само за духовни водачи . Ако искаш отвори Шарга на мен ще ми е интересно да се събере различно инфо- опитност за сглабяне на една картинка.
    Активен

abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 124

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #24 -: Ноември 18, 2012, 19:26:03 »

Да хубаво ще е някой да хвърли малко светлина.Толкова въпроси предизвика темата в това си развитие поне за мен.Само около децата ли се случва това?Питам защото до мен в един много важен момент,когато се бях подложила на пречистване имаше някой с антропоморфно очертание,доста слабо изразено и беше в тъмносин цвят.Мога да разказвам дълго,но не искам да размивам темата,а и имам нужда от отговори ,ако някой може да пръсне малко светлина ще бъда много благодарна.
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #25 -: Ноември 18, 2012, 20:12:16 »

Цитат на: abrego
    имам нужда от отговори
    Не си сигурна, че ти трябват отговори, abrego.
    Не, че се съмнявам в разсъдъка ти или в твоите решения, но помисли добре - защо са ти и с какво ще са ти полезни.
    Поначало тези неща си личат в начина, по който задаваш въпросите, както и в това - на кой ги задаваш и къде.
    Честно, когато някой пита тук, някак си...
    За мен това си е несериозно отношение.

Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Ноември 18, 2012, 21:05:24 »

Е как се казва такова същество , което ти прави и ти помага за защитите , ако не пазител - защитник ли ?.
    В случая се нарича 'отговорник защити' Усмивчица, който е на работа, като временно е назначен да служи на това дете. А на другото същество вече титлата му е закрилник 6-та степен и то е пазител. Усмивчица Иначе да щом помагат с общи думи могат да се нарекат помощници, закрилници. Но все пак всеки се е специализрал в точно определено нещо. Усмивчица
    Активен
    abrego
    Неактивен Неактивен

Публикации: 124

• Град: Тук...сега...
  • « Отговор #27 -: Ноември 18, 2012, 21:28:35 »

Самата тема е въпрос  Вожда,а и не само тази.
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #28 -: Ноември 18, 2012, 21:48:19 »

Самата тема е въпрос  Вожда,а и не само тази.
    Темата е... не е толкова въпрос, колкото сигнал от разтревожена от неизвестното майка. Неизвестно, свързано с нейното дете. На тази майка не и трябват конкретни отговори, а успокоение, че всичко е наред с детето й и няма място за тревоги. Успокоението ще дойде не с отговори на въпросите й, а с разбиране, което и сама ще постигне с времето.
    Твоите въпроси, доколкото разбирам, са отнесени до някакво чуждо присъствие, което си отчела около себе си. Това са тревоги, свързани с дома или със сигурността ти. Само разбирането, че те не са в опасност, може да ти донесе спокойствие. Успоредно с това разбиране, идва и осъзнаването, че отговори не са ти нужни. Те, най-много да увеличат въпросите и объркването ти.
    « Последна редакция: Ноември 18, 2012, 21:54:28 от вожда » Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #29 -: Ноември 19, 2012, 00:24:50 »

На мнение съм че щом има питане от някого, трябва и отговор да има. Мисля че всеки който пита, има право да знае и може да се оправи с последствията от отговорите, но и този който дава отговорите има избор да не отговори. Изобщо, хубаво е човек да си дава право на избор.
    Мисля че отговорите които са ни нужни, сами си идват при нас точно когато трябва, без да питаме когото и да било, без да четем където и да е.
    Онова без което можем и което не е наша работа, може да си позволим да не знаем, не е голяма загуба.

Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Въпроси и отговори на деца за Бога
    Послания
    delfin 14 3226 Последна<br />публикация Ноември 20, 2010, 17:42:50
    от prikazka
    Въпрос си изтегли и честно ми отговори ... « 1 2 ... 10 11 »
    Въпроси и отговори
    Amaranth 159 5384 Последна<br />публикация Август 15, 2012, 12:42:37
    от The One
    Възпитанието на детето - Р. Щайнер
    Книги
    Ich 12 1574 Последна<br />публикация Януари 28, 2012, 20:47:36
    от Ich
    Как да предпазя детето и себе си?
    Необичайни преживявания
    angel_aura 10 1782 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 11:16:11
    от sarabia
    Как детето да стане човек?
    За родителите
    Бунтарката 1 4685 Последна<br />публикация Октомври 11, 2013, 20:32:18
    от Бунтарката

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright