Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Истината за исляма  (Прочетена 802 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« -: Ноември 10, 2012, 20:12:53 »

http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/04apr/catholicislam.html
  Това е текст, който предлага идеята, че исляма е създаден от Ватикана с цел да бъдат унищожени християните.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alberto_Rivera

Ето и за самият автор.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Ноември 10, 2012, 20:27:27 »

Преди да следваш услужливо готови модели и
    да провъзгласяваш истини
    защо не се вгледаш в отношенията на ислямските
    страни спрямо други из Азия и далечния изток където има
    християни,мюсюлмани,будисти, хиндуисти и мн. други.
    Защо ли няма атаки и вражда към тях?

Рабено съзнателно няма да прочета нищо поради факта
    че прокламираш разделение и вражда с поредната готова ''истина''
    Самата идея че някой ще унищожава друг ме връща назад на момента.

Бъди внимателен къде стъпваш.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #2 -: Ноември 10, 2012, 22:14:43 »

Цитат
    защо не се вгледаш в отношенията на ислямските
    страни спрямо други из Азия и далечния изток където има
    християни,мюсюлмани,будисти, хиндуисти и мн. други.

Защо не се поразровиш и да видиш че днес има масови гонения на християни, из Азия и далечния изток, които не приемат икуменизма. Знаеш ли какво е икуменизъм? Световна църква.

Цитат
    Защо ли няма атаки и вражда към тях?

За тебе няма, защото гледаш БТВ НОВИНИТЕ!? Ами из медиите няма да срещнеш доказателства, че ГИ ИМА.

http://vbox7.com/play:d6e30d9c

Сам Исус е казал, че християните ще бъдат гонени в "последните времена".

http://bulgarian.ruvr.ru/2011/11/17/60555296.html

Гоненията на християните, които днес се наблюдават в много страни, придобиват заплашителни мащаби. По данни на правозащитната организация „Open Doors”, последователите на учението на Иисус Христос са най-многочислената група жертви на преследване по религиозни причини. Според оценките на правозащитниците, на гонения са подложени над 100 милиона вярващи.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7gMscS_QTw0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7gMscS_QTw0</a>

Ето видео от Египет.

Може би ще кажеш че всичко това е фалшификат и "готова истина". Същото мога да кажа и за твоите вярвания, та ако ще не само планетата, но и Слънчевата система да си обиколил.

Цитат

Рабено съзнателно няма да прочета нищо поради факта
    че прокламираш разделение и вражда с поредната готова ''истина''

Това е твой личен избор, но си го запази за себе си. Не е нужно да оповестяваш колко си несъгласен с посочените факти. Правиш го обаче съвсем съзнателно - за да омаловажиш написаното, защото знаеш, че и други хора ще го четат.

Цитат
    Самата идея че някой ще унищожава друг ме връща назад на момента.

Твоя си работа. Има хора, обаче, които са готови да отворят очите си за машинациите, които съзнателно или не биват извършвани. И ти сам ставаш проводник на тези машинации.

Цитат
    Бъди внимателен къде стъпваш.

Айде пак "проповедника от планината" ме предупреждава. Не просто искам да стъпя, а искам по мазола да настъпя тия лъжливи вярвания в карма, прераждане и т.н., които еврейските медии ни проповядват нон-стоп!
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Ноември 10, 2012, 23:29:28 »

И според теб да започнем какво -кръстоносен поход ли?
    Какво следва след всичко това което написа?
    Какво предлагаш ти самия въобще като мнение?
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Ноември 11, 2012, 08:22:48 »

Цитат
    И според теб да започнем какво -кръстоносен поход ли?

За кръстоносни походи никъде не съм говорил. Но ти, виж, ги предлагаш за двайсти път сигурно вече. Скрита агресия има в тебе, може би. Но е нормално.
      Предлагам да се изоставят лъжовните учения и, всички дружно(понеже е модно така), да опитаме да възстановим влиянието на Църквата в днешното общество - най-вече морално. Грешен съм аз, грешен си ти, както и всички, тоест има върху какво да работим. Заедно. За да можем да спасим не само себе си, но и повече хора, както и Родината, от гибелната хватка на съвремието.
    Активен
    Недим Мусин
    IKARUS 263.10 NOTORIUS LUXURIOUS EDITION - SIMPLE COPY - OWNER: ME
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: Варна - Велико Търново - Силистра (околия)
  • В триъгълника между най-красивите места в България

« Отговор #5 -: Ноември 11, 2012, 09:49:01 »

1. И сега да предположим, че аз, в качеството си на мюсюлманин, се покръстя. Ще трябва да вегетирам пред църквата ли?

2. А освен това ти отричаш правото на свободен избор, което Бог ни е дал. А това, брато, хич не ти прави чест. Това даже плютият тебе ислям го казва, че Бог е дал да избираме. А оттам нататък какво ще направи всеки с избора си, си е негов проблем. Аз не се меся на никой.

3. А заради това, че съм с няколко грама по-лек от изчисленото да не би да значи, че нямам право на живот на планетата? Мисля, че вашият Христос го беше казал, че всеки има право да живее и че всички сме братя и сестри. А аз следя форума от 20 месеца и съм видял от Аз съм само вътрешни противоречия - братя и сестри сме всички, независимо от това в какво вярваме и какъв цвят сме, ама ако не са християни - марш в казана за сапун! Няма ли да обясниш защо така разцентровано биеш? Май сам ти си разцентрован, а?

4. А и освен това, да кажем, че стана християнин и тръгна на църква. Редовно ли ще трябва да се блъскам за място в черквата за всяка служба, дето на всяка служба пеят едно и също от 2000 години. Ти кажи, че аз съм тъп, малоумен, глупав, заблуден, непознаващ истината, а, и освен това Борката постоянно ми пее на главата, че съм бил кристално дете, каквото и да е тва...

Та толкова от мене засега.
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Ноември 11, 2012, 14:17:31 »

Аз съм, тези конспиратори за мене са като махленски клюкарки. Тиражират полуистини, които са някакъв конгломерат от факти и спекулации досущ като в кренвирш. Освен това Ривера е бил католически възпитаник (а за 20 месеца не може да не съм забелязал колко ги обичаш). А после става протестант. Те откога ти станаха аршин в живота бе приятелю? Нали протестантите бяха по-далеко от истината и от католиците? Това ми е интересно да разбера, защото за 20 месеца не съм забелязал от тебе нищо освен разнобой и вътрешни противоречия по всички теми.
    Бъди така добър да ми отговориш на въпроса!
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #7 -: Ноември 11, 2012, 17:27:12 »

Преди време имах удоволствието да седя на една маса с хора от различни краища на света, с различни вери и разбирания. Бяхме се събрали буквално всякакви, будисти, мюсюлмани, православни, католици, протестанти... Беше толкова цветно и приятно. Хора с различни интереси и вярвания, споделяха една маса - всеки от тях на стотици или хиляди километри от дома.
        От една страна нито един от тези хора не е задължен да приема другия. От друга, никой не притиска някой за го приема. Точно тогава се случва приемането на човека такъв какъвто е, без да бъдеш виждащ или знаещ истината, случва се от самосебеси. В такива случай различията и приликите между хората са толкова дребни, че е трудно за човек да се вкопчи в тях - просто приема...

Не зная какво е нужно да се случи, за да могат всички хора по света да се приемат такива каквито са и да започнат да виждат това, което ги свързва, вместо онова което ги разделя. Бедствията и катастрофите винаги са ни карали "на сила" да се осъзнаваме, да се разбираме по-добре, поне в моите очи. Не вярвам на човешкия свят да му е нужно едно голямо глобално бедствие, което да му послужи като студен отрезвителен душ.

Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Ноември 11, 2012, 18:06:58 »

Рабено не си говорил наистина за кръстоносни походи все още.
    Но както си тръгнал да отричаш всичко наред извън всяка реална
    преценка за всичко около теб и това щеше стане.
    Просто ти изострям вниманието.
    Спасяването за което говориш не става с отричане и заклеймяване.
    А с приемане и разбиране в какво се намира човека до теб.
    Да вземеш неговите проблеми в себе си и според опита си да му предложиш начини.
    Едва след това въобще ще можеш и да се опиташ да му покажеш
    възможен избор или посоки.
    Да назовеш глупост вярата на един човек автоматично те отхвърля
    много далеч от всякакъв възможен сценарии за диалог,разговор или дори
    конструктивен  и за двамата спор.
    Това че нещо за теб е глупост не е никакъв аргумент.

Активен

Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #9 -: Ноември 11, 2012, 22:18:48 »

Всеки човек има правото да избере своя религия като път към Бога. С отричането на един от тях пътищата не стават по- малко, защото пътища толкова, колкото и хора. Религиите поне са до някое положение утъпкани и широки, за да могат да минат повече хора по тях. Само че сляп не можеш да продължиш, която и религия да следваш. Ставаш маша в ръцете на хора, които заради собствени заблуди или интереси се изживяват като водачи и поддържат слепотата у другите, за да имат кого да водят или да използват. Не отворих линка, заради християнска мъдрост:
    "Който не събира с Мен е против Мен".
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #10 -: Ноември 11, 2012, 23:15:44 »

Цитат
    1. И сега да предположим, че аз, в качеството си на мюсюлманин, се покръстя. Ще трябва да вегетирам пред църквата ли?

Единственото условие е да признаеш Исус Христос за Господ, Син на Бога.

Цитат
    2. А освен това ти отричаш правото на свободен избор, което Бог ни е дал.

Кога съм го отрекъл? Когато съм казал, че има път, който е добър и който води към вечен живот, и има един път, който е лош и води към смърт, тогава ли?

Цитат

Мисля, че вашият Христос го беше казал, че всеки има право да живее и че всички сме братя и сестри.

"Нашият Христос"?! Ти, като мюсюлманин, не знаеш ли че исляма е неправилно тълкувание(от страна на Мохамед) на думите на Исус Христос? Казвам неправилно тълкувание, защото там Той е принизен до нивото на обикновен човек.

Цитат
    А аз следя форума от 20 месеца и съм видял от Аз съм само вътрешни противоречия - братя и сестри сме всички, независимо от това в какво вярваме и какъв цвят сме, ама ако не са християни - марш в казана за сапун!

Айде дай линк къде съм го казал това "марш в казана за сапун"!!! Дори дай линк някъде да съм го намекнал! Да, братя и сестри сме, но едни братя и сестри искат да вървят по правия път, но не могат заради мнозинството. Това не е същото като "марш в казана за сапун"!!!

Цитат
    Май сам ти си разцентрован, а?

Май ти си скрита лимонка(агентурата!). Погледни света! Не е ли той разцентрован в основата си!?

Цитат
    Редовно ли ще трябва да се блъскам за място в черквата за всяка служба, дето на всяка служба пеят едно и също от 2000 години.

Истината е една и съща - тя не еволюира. Бог не е еволюира. Не, не е нужно да се блъскаш за място в черквата за всяка служба, защото хора, пишещи се за православни християни, влизат там само на Великден и на Голяма задушница - през останалото време четат Ванга и Дънов.
      Единственото условие е да признаеш Исус Христос за Единствения и Жив Господ и да Му се молиш и да упововаш в Него. Никой не те кара да се буташ с някой, да водиш кръстоносни походи или да палиш синагоги.

Цитат
    Аз съм, тези конспиратори за мене са като махленски клюкарки.

Разбира се, вярваме на БТВ Новините и щом те не излъчват събитието, значи е дело на "махленски клюкарки". Нищо чудно самият Христос да е бил една "махленска клюкарка".

Цитат
    Освен това Ривера е бил католически възпитаник (а за 20 месеца не може да не съм забелязал колко ги обичаш). А после става протестант.

Освен това Ривера е бил убит.  Както много от "махленските клюкарки" - Никола Николов, Аарон Русо, Уилям Купър.  Махленски клюкарки са били и Ботев, Гео Милев, Вапцаров, Алеко Константинов, защото те сега са обвинявани в същите обвинения - разпалвали етническа омраза на базата на спекулиране с исторически факти... Нищо чудно Батак да е една спекулация, а? Както е спекулация геноцида над иракчаните, извършван сега.
       Чувал ли си за Мартин Лутер? Негова е идеята за изчистването на християнството от езичеството (каквото е католицизма) на базата "Само Библията!". Днес има протестанти, които се кланят на зверовия папа, но има и такива, които се опълчват против него. Аз не съм протестант - не протестирам против Ватикана, защото влияние върху мен оказа Православната Патриаршия и Православния патриарх, който по законите от 4-я и 6-я вселенски събори има същите права и сила, колкото римския. 

Цитат
    Нали протестантите бяха по-далеко от истината и от католиците?

Такова нещо не съм говорил.

Цитат
    Това ми е интересно да разбера, защото за 20 месеца не съм забелязал от тебе нищо освен разнобой и вътрешни противоречия по всички теми.

20 месеца си ме следил!? Е ако не си някое полицайче, на което му плащат, за да всява смут в нета, те на! Разрови се за факти(преди да ме наречеш спекулант) и се увери в това.
       Аз почнах да пиша тук отскоро след доста дълъг период на отсъствие. Тъй че от тия 20 месеца, които така зорко си следил думите ми, 10 не ме е имало. А за останалото време се промених доста.

Цитат
    Не вярвам на човешкия свят да му е нужно едно голямо глобално бедствие, което да му послужи като студен отрезвителен душ.

Банкерите го подготвят тоя душ.

Цитат

Но както си тръгнал да отричаш всичко наред извън всяка реална
    преценка за всичко около теб и това щеше стане.

Сега на пророкуване ли го удари!?

Цитат
    Да назовеш глупост вярата на един човек автоматично те отхвърля
    много далеч от всякакъв възможен сценарии за диалог,разговор или дори
    конструктивен  и за двамата спор.

Приеми истината.

Цитат
    Всеки човек има правото да избере своя религия като път към Бога.

И всеки човек масово избира грешния път.

Цитат
    "Който не събира с Мен е против Мен".

Сама си противоречиш - това Исус Христос го е казал за Себе Си, а не за Егото на човека.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Ноември 11, 2012, 23:33:39 »

Ако гледаш Сатурн,а аз гледам Юпитер
    в какво се различаваме?
    В какво си приличаме?
    И двамата ли сме слепи за истината?
    Или аз трябва задължително да гледам
    ''твоя'' Сатурн че да не се назовавам сляп за истината?
    Сатурн открай време е нечий,както и Вселената в
    която сме всички заедно с тези планети.
    И сам знаеш в себе си Рабено че това е точно така.
    За какво са тия словесни еквилибристики след като
    говорим за едно и също нещо с един и същ краен резултат?
    Просто приеми очевидната истина.
    « Последна редакция: Ноември 12, 2012, 00:09:50 от Странник » Активен

Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Ноември 12, 2012, 15:08:55 »

@ Аз съм:
    1. Много добре знам защо казвам "вашият" Иисус. Това е защото вие всичките живеете с една захаросана представа която ви се щампова с икони и филми. Аз затова почти не гледам канали с новини ами съм си сложил повечко канали с научно-популярни и документални филми. Там има къде повече истина отколкото в новините на която и да било лелевизия. Само наскоро дето си пуснах БТВ, и то защото даваха последната част на Индиана Джоунс, дето не я бях гледал, а не заради някаква клюка.
    Моята представа за Христос ще я опиша горе-долу така:
    Това е един огромен светъл облак, в чието присъствие се усещаш едно с цялата Вселена. Той излъчва отделни лъчи и пръстени от Любовта си и така се раждат нови хуманни идеи. Отделно дето не си го представям с разни ангели наоколо му защото и ангел не съм виждал, пък и кой обира перушината наоколо Му на Христа, че да не се хлъзне когато херувимчетата мият рая (ако се придържаме към твоите представи за Бог) също идея си нямам. Извинявам се на модераторския екип ако това накрая звучи заядливо, но Аз съм също ме нападна не по-малко злостно.
    2. Не си казвал пряко "Ай тези в казана със сапуна!", но отношението ти към различните говори достатъчно красноречиво. Освен това, един път бях в църква, ей така от любопитство с Борката. Бяхме се гушнали, че нямаше никакво отопление и от устите ни излизаше пара повече от колкото дим, като пушиш. И попа в църквата така ни охока къв бил тоя християнски морал да развратничиме по тоя начин в божия храм, че аз го попитах съвсем резонно редно ли е хората да търсят духовна утеха и време за общение с Бога в такъв нечовешки студ, а оня шапкар ми удари един шамар и ме изпсува. После чухме, че същия този поп обича да си пийва и да ходи по стриптийз-барове. Това ли е духовното, Аз съм? Ако е така, по-добре да стягаме с Борето след още някоя година куфарите за Северна Корея - ще си живееме царски!
    3.
    Цитат
    Май ти си скрита лимонка (агентурата!). Погледни света! Не е
    ли той разцентрован в основата си!?
    Ако гледната ти точка е встрани от центъра, то и света ще ти е крив! Тук вече аз вина нямам!
    4. Ще използвам наготово една теза на Борката (дано няма нищо против): Комуто са дяволи в главата, то те са му и в душата.
    Виждаш само лошото.
    Искам да те питам нещо: случило ли се е да се усмихнеш на дете на улицата или да се зарадваш на някое улично коте?
    А аз, дето съм толкова далеч от истината и ще горя с грешниците навеки в ада, си нося една торбичка с бонбони и черпя малките деца. На тебе идва ли ли са ти подобни неща да сториш?
    5. Освен това аз пазя една мюсюлманска добродетел която май и Христос я проповядваше, ако не ме лъже паметта. Това е да даваме на тези дето нямат каквото им трябва. Аз в джамия съм влизал само два пъти, но това което на второто ми посещение чух от имама, колкото и малък да бях (на 8 ) - за даването, много ми хареса и редовно до седми клас, като почнах да продавам бележки за болест редовно ми се е случвало да помогна на някой с джобните си. Ти дали ще сториш така, ако се абстрахираме, че си православен християнин, а не като мене - мюсюлманин?
    6.
    Цитат
    Истината е една и съща - тя не еволюира. Бог не е еволюира.
    6.1. Направо ме закопа с това умозрително заключение!
    6.2. А като няма еволюция, къде са тогава динозаврите? Знаеш ли как ми се е дояло яйца от трицератопс!?
    6.3. Това за еволюцията го казах неслучайно - защото сме подобия божий.
    7.
    Цитат
    Нищо
    чудно самият Христос да е бил една
    "махленска клюкарка".
    Братле, играй по правилата! Не съм казвал за Христос, че е махленска клюкарка. Сега вече ти богохулстваш. Не аз.
    8.
    Цитат
    Махленски клюкарки са били и
    Ботев, Гео Милев, Вапцаров, Алеко
    Константинов, защото те сега са обвинявани в същите обвинения -
    разпалвали етническа омраза на
    базата на спекулиране с
    исторически факти... Нищо чудно
    Батак да е една спекулация, а?
    Айдеееееее... Замина москвича в дерето!
    Не намесвай историята. Нищо не ти е сторила!
    Освен това, в пети клас ходихме на края на годината в Батак. И аз сложих цвете.
    9. Засега толкова от мене!
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #13 -: Ноември 12, 2012, 16:35:57 »

Ако зависи от вас, езичници, вие ще изгорите и Библията.

Цитат
    Това е защото вие всичките живеете с една захаросана представа която ви се щампова с икони и филми.

В грешка си. Света, цивилизацията, повечето хора, отдавна са забравили за Исус Христос. Захаросаната представа е всеобща - най-вече за такива като тебе.

Цитат
    2. Не си казвал пряко "Ай тези в казана със сапуна!", но отношението ти към различните говори достатъчно красноречиво.

Дори не осъзнаваш за какво говориш. Но да, аз съм против турците в България, защото турци в България няма - това са потурчени българи. Да, против престъпността съм и особено много против икнубаторите на всякаква престъпност - цигани и евреи. Против лъжите съм - ислям, дъновизъм, индуизъм и т.н. И против тия, които се мислят за божества, че могат да изменят Словото. Под различни аз имам предвид отрепки - хора които са виновни за моралната деградация на обществото. Вината на българите е в това, че прекалено много права ви се дадоха и сега се качихте на главите им.
      Тия различните - ако ги направят на сапун(макар че аз искам съд и присъда) -  дори няма да се изкъпя с тях.

Цитат
    (ако се придържаме към твоите представи за Бог)

Говориш неподготвен и по-добре замълчи.

Относно попа - да, времената на социализма повлияха отрицателно на Църквата. Много от нейните служители съвсем не почитат Бога и ето че се изпълнява пророчеството, че дори и избраните ще бъдат съблазнени. Но Църквата си остава свята.

Цитат

4. Ще използвам наготово една теза на Борката (дано няма нищо против): Комуто са дяволи в главата, то те са му и в душата.
    Виждаш само лошото.

Още булшит. Запази си тея "мъдрости" за вертепа, който заедно с тебе се е нароил около думите ми. Дойдох тук, взех да пиша хубави неща, и хората се събраха около мене и ми заговориха тотален булшит, от който аз и дума не разбирам.
      Уж говорим за християнството и исляма, а ти сега реши, че е подходящо темата да премине на лична основа. Не се интересувам от личните ти качества, не за това пиша, тъй че ако няма какво стойностно да кажеш престани да ми говориш на "ти" и не спами в темата.

Цитат
    Ти дали ще сториш така, ако се абстрахираме, че си православен християнин, а не като мене - мюсюлманин?

Спам.(ти и мюсюлманин не си, а нюейдж продукт)

Цитат
    6.2. А като няма еволюция, къде са тогава динозаврите? Знаеш ли как ми се е дояло яйца от трицератопс!?
    6.3. Това за еволюцията го казах неслучайно - защото сме подобия божий.

Еволюцията на човека е една голяма лъжа. Бога не е физически субект, та да речеш че еволюира, щото и физическото тяло на човека еволюира. Душата не еволюира - не бъркай физическите и духовните закони.

Цитат

Освен това, в пети клас ходихме на края на годината в Батак. И аз сложих цвете.

А извинили се?

Цитат
    Ако гледаш Сатурн,а аз гледам Юпитер
    в какво се различаваме?

Странник, спри да спамиш под всеки мой пост. Не можеш да си "контра" като в същото време ръсиш безсмислици. Ти го правиш с определена цел. Плащат ти. Обаче, направи ми услуга и спри да говориш неща без никакъв контекст. Ти очевидно обичаш да манипулираш и обичаш заблудата(наричай го Юпитер или както там си му викаш) - не ме занимавай с тия истории. Просто ме остави и спри да цапаш пространството под всяко мое мнение срещу нюейдж и в полза на християнството. 

Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Ноември 12, 2012, 21:29:29 »

Значи излиза че като не можеш да отговориш
    на определени очевидни истини от реалността автора на
    въпроса се явява автоматично платен провокатор или спамър.
    Ти даже и не си прозрял какво има зад това което ти пиша щом
    го наричаш ''контра'' .
    Желязен довод - няма що.
    Коментар,концепция,отговор,някаква идея дори - нула.
    Е за твое сведение мога да докажа че не си вадя
    с това хляба и по тази причина и отсъствам месеци
    наред от България срещу твоите безпочвени
    смехотворни твърдения и обвинения.
    От това ще следва ли че съм прав за всичко написано дотук от мен?
    Освен това на всяко твое мнение представям идея,
     която има смисъл и която е жизнена в реалността ни.
    Ти като си тръгнал и физиката ще заклеймиш само защото
    Стивън Хокинг твърди че няма Бог.
    Е тук и аз не съм съгласен с него,но това не ми пречи
    да виждам почерка на Бог зад всяко уравнение или теория
    която описва реалността ни.
    Уви Рабено - като се загледам в мненията ни назад
    наистина няма смисъл да пиша под твоите постове.
    Всички потребители тук ти казаха по много начини
    едно и също нещо.
    И това не е защото не те харесват или нещо лично...просто
    ти говорят истината.
    Малко поне не се ли замисли над това?
    Хайде мене ме остави...спамър който е все на ''контра''...а останалите които писаха?
    И те ли са такива?
    Дори и да ти светне малко лампата ще е добре...
    Явно за теб специално Бог или Христос трябва да устроят
    специално персонално чудо че да се убедиш накрая в каквото и да е.
    Явно ще чакаме още много докато въобще развиеш сетива
    за каквото и да е.
    И за финал - имам една голяма изненада за теб - точно тези езичници
    за които говориш ще запазят Библията на всяка цена точно защото разбират ясно какво
    пише в нея и не я ползват за поредната идеология за разделение сред хората.
    Всички са отрепки и лъжци за теб открай време -мислех че това е някъде в миналото вече за теб.
    Грешал съм!
    Не си се променил ни най-малко от преди Раби...само си сменил идола си.
    Ти си единствения праведен в България - всички ние другите сме
    езичници.

Честито на печелившите!
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 6741 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
    Езотерика
    johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
    от Аэ съм
    Какво мислите за тази снимка? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    andromeda3213 28 1335 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 16:32:32
    от kristian4o
    Истината за посланията от извънземни
    Филми
    dtmf 14 1866 Последна<br />публикация Май 30, 2013, 07:38:40
    от Flip-Flop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright