Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няпомняне за всички потребители на форума!  (Прочетена 531 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Ноември 07, 2012, 21:40:11 »

Здравейте приятели, напомням ви, че форума си има правилник за писане . Всеки потребител преди да се регистрира във форума е дал отметка, че е съгласен да спазва условията за ползване на форума, а едно от тези условия е, че всеки потребител е съгласен да спазва установения правилник. Разбирам, че може да има хора, които не са съгласни с него или са бунтари по душа, но тук такива са условията, и който не е съгласен с тях, ще го помоля да не пише.

Ще помоля и модераторите да бъдат по-строги и да поставят Банове, на провинилите се, без притеснения, че ще бъдат обсъждани или обвинявани. Всеки модератор има правото да постави наказание според лична преценка, което да е в полза на общото благо (запазване добрия тон във форума).

Моля и потребителите да бъдат по-активни и да докладват постове, в които виждат нарушения на правилника.

Ако сметнете, че има друг по-добър начин, с които може да запазим добрия тон във форума с радост бих ви изслушал и ако е подходящо предложението за този форум бих го приложил, до тогава ще отработваме добре познатата схема, на непослушниците ще вадим точилката.

Пожелавам ви приятна и спокойна вечер и помнете, че живота по-лесно се живее когато по-просто се подхожда към него! Не задълбавайте в ситуации, които не ви носят никакви ползи!
    Активен

nobody
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #1 -: Ноември 07, 2012, 22:10:02 »

...
    Цитат

2.6) - Забранени са кратките безсъдържателни постове, които се считат за флууд.

3.6)
    - Публикувайки своите постове, трябва да сте с ясната представа, че тези постове не подлежат на изтриване. Когато публикувате теми или постове, ги публикувате с ясната нагласа, че ще бъдат прочетени и от други потребители. Всеки носи сам за себе си отговорността какво публикува. Ако смятате, че ще публикувате нещо, за което в бъдеще ще съжалявате, че сте го публикували, ви съветвам да не го публикувате.

3.7)
    - Форумът не е чат! Личната кореспонденция се осъществява чрез помощта на лични съобщения, а не във форума!

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=1140.msg0;boardseen#new#ixzz2BYW5sEAR

Активен

...Nobody's perfect!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Всички сме едно ЦЯЛО!!! « 1 2 3 4 5 »
    Послания
    The One 74 6048 Последна<br />публикация Септември 17, 2010, 01:52:31
    от The One
    Deva Premal - Всички албуми
    Музика
    Админ 8 6336 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 14:21:37
    от vasilisa212
    Послание към всички пробудили се! « 1 2 3 4 »
    Послания
    Evolution 55 5929 Последна<br />публикация Октомври 11, 2012, 22:29:19
    от balar
    Активни потребители
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 0 456 Последна<br />публикация Февруари 02, 2012, 19:42:29
    от Administrator
    Призив към Всички! « 1 2 3 »
    Инициативи
    Ariam 44 1717 Последна<br />публикация Май 08, 2012, 22:10:19
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright