Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Someting ultra big is coming !!  (Прочетена 2287 пъти)
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #15 -: Ноември 07, 2012, 14:00:20 »

... Отделно в атмосферата се наблюдава нещо страхотно. Отново при ясно и слънчево време ако погледнете във въздуха съсредоточено, ще забележите като огромни пулсиращи вълни в самия въздух.  ...
Аз като затворя очи виждам на черен фон циркулярни тъмновиолетови вълни идващи към мен с честота на всяка 1-2 секунди.
Прилича на това

А съобщението за тези образувания от гама лъчи в центъра на Галактиката ми напомня за пресказанието за мощен лъч (или енергийна вълна) който ще дойде от центъра на Галактиката (или Вселената, не си спомням точно) и ще катализира на максимум квантовия скок 8промените, ъпгрейда). Предсказанията на маите не вселяват страх, точно обратното. Страх и сензации вселяват жълтите медии и глупавите журналисти. Аз след всичките ми приготовления да прекарам тази Коледа сред природата на село с пълен зимник домашни консерви, внезапно реших да пътувам. На Коледа ще съм в чужбина при дъщер ми. пък да става каквот ще. Аз вярвам, че ще стане нещо много хубаво.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Ноември 07, 2012, 14:16:08 »

Благодаря за рисунката Дом Усмивчица
Принципно винаги се моля да не ми се отключва способността да виждам с очи финните светове , защото съм много бъзлива и плашлива , макар да посъбрах смелост в последните години.
Явно обаче е неизбежно с навлизането в същината на процеса
 " Повдигане на завесата" , което означавало и Апокалипсис буквално.
От зимата насам наблюдавам с отворени очи тези вълни които в края си са лилави ,иначе самата вълна е точно тази красива цветна феерия.
Обаче все в гората се е случвало да ги набюдавам , което е  обяснимо.
Да не звучи винаги конспиративно , ама официалната информация от НАСА ми се струва ,че е мижи да те лажим Усмивчица , те ще представят информацията така ,че да не бие на очи и така ,че ако бъде засечена , да кажат - ааа ние съобщихме и такаааааа , ще си чакаме с интерес и всеки с каквато подготовка е усетил ,че трябва да има.

Вчера чух хахахахах ,че Края на света щял да се отработва на 5ти януари  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
iti2
Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #17 -: Ноември 07, 2012, 14:26:17 »

Тези вълни като на картинката могат да се видят както на тъмно с отворени и затворени очи, така и на светло не само в гората ами и в небето и най лесно се забелязват когато то е чисто , а Слънцето грее хубаво  Усмивчица

Когато ги гледаш на тъмно е чудно, защото имаш чувството, че главата ти се настройва като някакъв телевизор приемайки вълните с висока честота пулсиращи така бързо  и като чели може да се осъществяват някакви психични процеси на ментално ниво или поне се настроиваме за такова нещо.
Маите са споменали ,че след 2012 хората ще могат да общуват телепатично. Ако ще се случва това, може би главите ни трябва да се пренастроят на нова честота и имам чувството, че точно това става.
Активен
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #18 -: Ноември 07, 2012, 14:55:04 »

На прост за мен език , скоро идва светлината или деня за планетите и тогава заедно с деня , ще дойде и новата и различна енергия , няма да стане за ден или два но постепенно.
    В тъмната част в която живяхме ,имаше различно , различен живот.
    Представете си какво е нощта и какво е деня.
    Каква е разликата.
    В едното виждаш , но не всичко и тъмнината ти показва само една страна на живота.
    Кога дойде деня идва друг свят пълен с различни животи и енергии.
    Понеже едните спят вечер , и денем се събуждат.
    През дена и нощта и вятъра,животните, всичко е различно.
    Нощта ни кара да си въобразяваме и да  фантазираме , през деня е вълшебно но и реално.
    С тъмнината идват страхове и безпокойство.
    Направете си тест , кога няма никои ,затворете се в една стая сами , загасете и затворете всичко.
    При 80% от хората идва безпокойство и паника, илюзия за нещо което го няма или има. Намигване
    Мога да кажа много по темата , но нека сами да видим какво идва и да му се насладим.
    Аз го чакам от малък и знам някои неща.
    Проблема е ,че тука още се говори за миналото и за новото ще се говори , но не знам кога.
    Подценяват се хора които са нови и затова предпочитам като 90% от хората само да следя какво става.
    Все още на власт е егото и страха във всички и докато се махне за да ме разберете ще мине време.
    Здраве мили хора и само едно казвам за всички и независимо какво ще става , не се страхувайте и бъдете спокойни , пълни с любов.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #19 -: Ноември 07, 2012, 15:01:45 »

Sunshine, по едно и също време сме публикували и моя текст изчезна. Усмивчица
    Пак го пиша:).

Виждам ги тези вълни и със затворени очи, и с отворени, и в небето, и навсякъде в пространството, и се усещат. Със затворени очи се виждат като светли на тъмен фон, понякога са ярковиолетови. И блестящите точици се виждат:).

Но не е хубаво да ги гледаш вечер непосредствено преди да заспиш, вкарват напрежение. Аз като ги гледам вечер после цяла нощ не мога да мигна.

Със сигурност е хубаво това, което идва, ДА.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Ноември 07, 2012, 15:20:10 »

... Принципно винаги се моля да не ми се отключва способността да виждам с очи финните светове , защото съм много бъзлива и плашлива , макар да посъбрах смелост в последните години. ...
    Аааа. когато това се случи, сигурна съм, че ще забравиш всякаъв страх и ще бъдеш като дете под коледна елха, току що отворило коледния си подарък сред любящо многобройно семейство в светлината и топлината родния дом. Така си мисля за всички де.

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #21 -: Ноември 07, 2012, 17:06:40 »

Преди да издигнете златен идол на "Галактическите богове" разровете из интернет за проекта на НАСА "Син лъч".

http://vbox7.com/play:3780701e

http://vbox7.com/play:c308deef6d

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NQi2rSECUmY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NQi2rSECUmY</a>

И някой да си направи труда да изгледа това видео- да, дълго е, но е изпълнено с истина.
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #22 -: Ноември 07, 2012, 17:14:12 »

Може би това на анимацията са въпросните вълни за които говорите, но в по-уголемен мащаб. Новото е, че просто повече хора започват да го виждат. Усмивчица Хубаво е!

* high_sky_20100208_1196926680.gif (515.46 KB, 500x496 - видяно 244 пъти.)
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #23 -: Ноември 07, 2012, 17:17:49 »

Цитат
    Хубаво е!

Прочети Откровението от Йоан Богослов. Според него, това са знамения от Антихриста.
    Активен
    Reya
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #24 -: Ноември 07, 2012, 17:25:38 »

Цитат
    Хубаво е!

Прочети Откровението от Йоан Богослов. Според него, това са знамения от Антихриста.

Чела съм, но няма никакво знамение в тези вълни, няма нищо общо и проект "Син лъч" Усмивчица
    Няма страшно, не се плаши. Наблюдавам ги от години, няма никаква промяна, единствено в дните с магнитни бури и повишена активност на Слънцето пространството забълбуква по-силно.
    Активен

Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него! (Буда)
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Ноември 07, 2012, 17:28:00 »

А, изгледах първото видео, не му повярвах. За второто няма да имам време, ако е със същото съдържание.
    А "Галактически богове" аз специално не си измислям. За мене има един Бог и той е над всички. Даже и над Антихриста.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #26 -: Ноември 07, 2012, 17:31:56 »

Не е лъжа първото видео. Ето ти интервю, което допълва информацията от видеото. Човека, разпитвания, го убиват три седмици след въпросното интервю.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X5UaTUBt04M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=X5UaTUBt04M</a>

Наистина е трудно да се проумее злия план, на който ставаме свидетели.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Ноември 07, 2012, 17:51:16 »

Не е лъжа първото видео ...
     ... Наистина е трудно да се проумее злия план, на който ставаме свидетели.
    Не казвам дали е лъжа или истина, казвам, че не му вярвам. И на "злия план" не вярвам. Вярвам само в Бог, който е над всичко.
    Активен
    iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #28 -: Ноември 07, 2012, 18:15:26 »

Може би това на анимацията са въпросните вълни за които говорите, но в по-уголемен мащаб. Новото е, че просто повече хора започват да го виждат. Усмивчица Хубаво е!

Някой има ли  обяснение, подобно нещо когато се наблюдава в релаността какво е всъщност. На нас ни изглеждат на вълни,но какво е реално ? Става въпрос за картинката с човека с шапка и вълните.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #29 -: Ноември 07, 2012, 18:19:51 »

Имам обяснение,но предпочитам да премълча че пак
    ще се уливам с физика и някой ще реши че се правя
    на много умен.
    Само ще спомена че отговорите които се появяват и за
    разума вече те карат да изпитваш благововение,смирение,удивление
    и усещане за безкрайната Любов вплетена в тъканта на
    Вселената еони преди въобще да е имало галактики...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Big Brother « 1 2 »
    Обща тематика
    Morena 15 886 Последна<br />публикация Октомври 27, 2012, 00:14:49
    от X-R-ISTINA

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright