Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Истината за исляма  (Прочетена 919 пъти)
Недим Мусин
IKARUS 263.10 NOTORIUS LUXURIOUS EDITION - SIMPLE COPY - OWNER: ME
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: Варна - Велико Търново - Силистра (околия)
  • В триъгълника между най-красивите места в България

« Отговор #15 -: Ноември 12, 2012, 21:53:10 »

1.
    Цитат
    Захаросаната представа е всеобща -
    най-вече за такива като тебе.
    Бе аз не Ви ли казах, господин Аз съм - нямам конкретна образна представа за Христос!?
    2.
    Цитат
    А извинили се?
    Не съм вдигал публична пресконференция, но се помолих вътрешно тези хора да са по-добре сега.
    3. Ако ме срещнете на улицата по какво ще разберете аз какъв съм? Дали съм турчин, българин, германец, марсианец или арктурианец? Има ли уред, дето да казва, че този е такъв, оня е онакъв?
    4. И освен това дали ще повярвате, че може да има хора (не само Христос) със свръхспособности, ако Ви вдигна с магнитна тяга и Ви окача за многоуважаемите панталони на тролейбусен или трамваен стълб?
    Това беше малка закачка. Нека знае младежа, че понякога и такива лоши момчета има! Намигване
    5. Вие, господин Аз съм, искате всички да повярват до последния в християнството. А тогава:
    5.1. Дали ще има смисъл от любимите Ви мисионери, които разпространяват Божието слово сред тези, дето не познават Христос?
    5.2. Дали ще има разнообразие в света, както е сега? Защо трябва всичко да е в един цвят една тоналност?
    5.3. Ако няма кой да пострада и в по-нови времена за Христос, дали ще има хляб за Църквата да издава нови жития, или ще трябва да претопля стари манджи и да лежи на стари лаври?
    6. А и освен това, господин Аз съм, да сте видели нещо да е сторила Църквата, да привлече масово младежите към себе си? Даже да не са българи, а турци като мене, примерно. А на запад, колкото и да плюете католиците, те правят възможно младежите като влязат в базилика, да не се чудят на коя страна да се обърнат от неудобство. Защо не помислите върху това, че Църквата в този си вид е нежизнеспособна и неадекватна на съвремието?
    7.
    Цитат
    Спам.(ти и мюсюлманин не си, а нюейдж продукт)
    7.1. Добре де, ако никой не Ви пише в темата, къв шъ й смисъла от нея?
    7.2. А познаваме ли се отнякъде, че да ме съдите директно? Бих приел присъда от този род от Борката, защото с него от поне 21000 години се знаеме, ако не и повече, та мога да гарантирам, че се познаваме. От него бих приел всякакво оскърбление, защото ще знам с какво съм го предизвикал.
    7.3. А квойтуй ню ейдж? И кво толко му има, че така го мразите?
    Може ли да ми обясните, че съм много прост и загубен напоследък. Явно не пия достатъчно кафе и не ходя достатъчно сред природата.
    8. А и по-нагоре написахте, че съм фанте. Не съм. Просто още нямам средно, а и никога не бих се принизил да работя за 300 лева плюс добавки за големи празници. Аз по този начин мога да изкарам 3600 лева, които сега с тези продажби на мобилни телефони и таблети мога да ги изкарам с добро желание за месец и половина. Къде са 52 седмици, къде са само 6?
    9. Освен това не съм съгласен да ме правите на сапун. Имам само мускули, без грам тлъсто. Нямате какво да извлечете от мене...
    10. Засега толкова от мене! Приятна вечер!
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: Ноември 12, 2012, 21:53:52 »

@ Аз съм:
    1.
    Цитат
    Захаросаната представа е всеобща -
    най-вече за такива като тебе.
    Бе аз не Ви ли казах, господин Аз съм - нямам конкретна образна представа за Христос!?
    2.
    Цитат
    А извинили се?
    Не съм вдигал публична пресконференция, но се помолих вътрешно тези хора да са по-добре сега.
    3. Ако ме срещнете на улицата по какво ще разберете аз какъв съм? Дали съм турчин, българин, германец, марсианец или арктурианец? Има ли уред, дето да казва, че този е такъв, оня е онакъв?
    4. И освен това дали ще повярвате, че може да има хора (не само Христос) със свръхспособности, ако Ви вдигна с магнитна тяга и Ви окача за многоуважаемите панталони на тролейбусен или трамваен стълб?
    Това беше малка закачка. Нека знае младежа, че понякога и такива лоши момчета има! Намигване
    5. Вие, господин Аз съм, искате всички да повярват до последния в християнството. А тогава:
    5.1. Дали ще има смисъл от любимите Ви мисионери, които разпространяват Божието слово сред тези, дето не познават Христос?
    5.2. Дали ще има разнообразие в света, както е сега? Защо трябва всичко да е в един цвят една тоналност?
    5.3. Ако няма кой да пострада и в по-нови времена за Христос, дали ще има хляб за Църквата да издава нови жития, или ще трябва да претопля стари манджи и да лежи на стари лаври?
    6. А и освен това, господин Аз съм, да сте видели нещо да е сторила Църквата, да привлече масово младежите към себе си? Даже да не са българи, а турци като мене, примерно. А на запад, колкото и да плюете католиците, те правят възможно младежите като влязат в базилика, да не се чудят на коя страна да се обърнат от неудобство. Защо не помислите върху това, че Църквата в този си вид е нежизнеспособна и неадекватна на съвремието?
    7.
    Цитат
    Спам.(ти и мюсюлманин не си, а нюейдж продукт)
    7.2. А познаваме ли се отнякъде, че да ме съдите директно? Бих приел присъда от този род от Борката, защото с него от поне 21000 години се знаеме, ако не и повече, та мога да гарантирам, че се познаваме. От него бих приел всякакво оскърбление, защото ще знам с какво съм го предизвикал.
    Може ли да ми обясните, че съм много прост и загубен напоследък. Явно не пия достатъчно кафе и не ходя достатъчно сред природата.
    8. А и по-нагоре написахте, че съм фанте. Не съм. Просто още нямам средно, а и никога не бих се принизил да работя за 300 лева плюс добавки за големи празници. Аз по този начин мога да изкарам 3600 лева, които сега с тези продажби на мобилни телефони и таблети мога да ги изкарам с добро желание за месец и половина. Къде са 52 седмици, къде са само 6?
    9. Освен това не съм съгласен да ме правите на сапун. Имам само мускули, без грам тлъсто. Нямате какво да извлечете от мене...
    10. Засега толкова от мене! Приятна вечер!
    Активен

Борката не е лошо момче, ама май е решил, че може и инак... Е, аз пък няма да му дам! НЪЦ!
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #17 -: Ноември 12, 2012, 22:29:38 »

Цитат
    Ти даже и не си прозрял какво има зад това което ти пиша щом
    го наричаш ''контра'' .

Пичага, прочети нещата, които написах из тая тема, а и из други - аргументирах се безброй пъти. Не ме прави на маймуна - писна ми да повтарям едно и също. К

Цитат
    Всички потребители тук ти казаха по много начини
    едно и също нещо.

И това не е защото не те харесват или нещо лично...просто
    ти говорят истината.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post2;start=0;board=25#ixzz2C2KDlybN

Исус Христос е Истината. Не човека, а Христос е Истината. Не Аз, а Христос е Истината. Не Ние, а Христос е Божия син. Няма прераждане и карма. Дотук чух мнение против Христа, против Божествената му същност, против това че е единствен Господ!
      Аз очаквах да се дърпате от Словото, но уви!, аз няма да спра да пиша.

Цитат
    Явно за теб специално Бог или Христос трябва да устроят
    специално персонално чудо че да се убедиш накрая в каквото и да е.

Спри да богохулстваш бе.....!!!! Не си Бог или Христос, че да говориш от Негово име. Набии си го в обожествената глава най-сетне! Ти не си БОЖЕСТВО!!! Не си Бог, не си ЧУДО!!!  Усмивчица Ти си обикновен човек - жалък грешник.

Цитат
    И за финал - имам една голяма изненада за теб - точно тези езичници
    за които говориш ще запазят Библията на всяка цена точно защото разбират ясно какво
    пише в нея и не я ползват за поредната идеология за разделение сред хората.

Еврейска пропаганда. Пак ти повтарям лъжецо!, че целта не е Обединение на хората! Не е, Не е, и Не е, колкото и да лъжеш, че е.

Цитат

Не си се променил ни най-малко от преди Раби...само си сменил идола си.

Невероятна наглост...Да наречеш Господ обикновен "идол". По-скоро потърси прошка, че затебе...Това Бог го решава.  Усмивчица

Цитат

Мисионери има заради непознаващите Христа, а не обратното. Изкривена логика.

Цитат

Нужно ли е да отговорям на тоя въпрос!? Не знам как... Просто... ...оръжие на езотериците, което е безсмислено в същината си. Тоналност дрън-дрън...булшит.

Цитат

Ще е още по-хубаво - хората нямат да бъдат преследвани, защото вярват в Господ, както става днес(сигурен съм че на живо бихте ме убили с камъни), а ще живеят всички за Него.

Цитат
    6. А и освен това, господин Аз съм, да сте видели нещо да е сторила Църквата, да привлече масово младежите към себе си?

Това да не е цирк, че да се привличат хората? Истинският вярващ ще вярва и без да му дават пари. Все пак, от една страна Църквата е инфилтрирана от измет(юдеомасони), а от друга - медиите смятат за важна тази новина, която сее раздори в обществото. Тъй че няма как Църквата да влезе в Новините с нещо добро, защото ционистките медии се основават на рейтинг, а рейтинга се кове със злоба.

Цитат

Защо не помислите върху това, че Църквата в този си вид е нежизнеспособна и неадекватна на съвремието?

Това че хората се отделят от Бога, не значи, че Църквата трябва да тръгне да ги гони и да им показва разни трикове и номера, с които да ги спечели. Ватикана си имат друга политика, тъй като тяхното влияние се основава на пари, злато, лукс и всякакви богатства. Те създават всички ония подкопаващи Христос учения с цел удар по православието. Двете Църкви нямат нищо общо.

Цитат

Обръщате го на спам и лични нападки(сякаш се засягате от гнева ми към греха). Бих водил разговор с хора, които няма да ми изчетат всички постове, само за да намерят нещо, с което да ми омаловажат написаното;  с хора които наистина имат ясни позиции във вижданията; с хора които не се държат като латерни, като Странник например, въртейки една и съща лента всеки път. Ако искам такъв събеседник има голяма вероятност никой да не пише в темата, но така ще е по-добре отколкото постоянно да обяснявам едно и също, едно и също, постоянно, на хора, които не желаят да разберат какво пиша. Аз не призовавам към обединение, а към спасение.

Цитат
    7.2. А познаваме ли се отнякъде, че да ме съдите директно?

Аз ли ви съдя или вие мене? (Справка: постовете, с които решихте да ми се представите)

Цитат

Ню ейдж в, духовен план, е миш-маш от религии и философски течения, които служат на една политическа кауза - Нов световен ред. В Ню ейджа всякаква безсмислица изглежда правдоподобна. Слагат се знаци за равенство между всички религии и учения, като обосновката е една: Във всяко може да намериш по нещо полезно. Икуменизма е подвластен на всичките идеи. От гледна точка на православния християнин това е недопустимо, защото нюейджа не признава Исус Христос заЕдинствен и Жив Господ Бог. Аз, като такъв, вярвам, че Христос е Господ Бог и е говорел цялата Истина не защото така са ми казали да вярвам или така съм прочел, и като по-глупав и наивен съм се вързал, а защото съм чел житията на светии(пример св. Паисии Атонски - Стареца Паисии), които са живели праведно през целия си живот, виждали са Христа наяве или в сън, и са се убедили от личния си опит(който стои над всеки друг опит, заради своята святост), че Христос е Единствения и Истински Жив Бог.
       Някой нюейджър ще рече - вярвай на своя опит, Ти си над всичко. Ако това беше вярно, то живота на тия светии щеше да е безсмислен, защото техния живот е преминал в себеотрицание - нито са имали коли, нито жени, нито нищо. А техния живот не е безсмислен, защото именно той оправдава Църквата в дните на нейния най-голям разврат и поквара, каквито несъмнено са днешните. Но подобни свети хора винаги служат за пример, че е истина, че Исус Христос не е бил обикновен човек, а е бил самият Господ. Това не е просто идея или идеология, която съществува само на теория. Това е факт за един православен християнин. Както е факт Второто пришествие, което има да стане. От друга страна е вярно че не всеки човек може да бъде светия, защото това означава отрицание от брачен живот и наследници, а живота тогава не би могъл да съществува. Тъй че това, което зависи от нас, обикновените хора, е да се стремим да живеем праведно. Тези, които са били съвършенни, са били благословени свише за това, за да бъдат като доказателство, че духовната сила на човека извира от Исуса Христа.
       Аз винаги съм вярвал в Бог. Лутал съм из какви ли не течение из философски общности. Бяло братство, теософия, антропософия, източни учения, на йога съм ходел, бойни изкуства, индиански вярвания, толстоизъм и т.н. Бях почитател преди време дори на икуменизма и на глобалния свят. Но скоро осъзнах кой и с каква цел стои зад тоя глобален свят. И това не е човека, а е свръхествена сила. И тази сила не е от Бога. Откакто ми се отвориха очите до сега ми е по-зле и от преди, но това само доказва правотата на пътеката.
       Не мразя никого, просто се вбесявам на ината, с който задълбавате в заблудите си. Бесен съм и на тия, които знаят какви грешки допускат, но не само че не съжаляват за тях, но дори и подтикват другите да ги вършат.

« Последна редакция: Ноември 12, 2012, 22:36:20 от Аэ съм » Активен
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 56

• Град: Варна
    « Отговор #18 -: Ноември 12, 2012, 22:48:15 »

Все още се чудя защо продължавам да ви чета постовете- явно много съм затъпял, поне не пълнете главите на другите с излишна информация или модератора да направи тема само за вас двамата.
    Активен
    Недим Мусин
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Ноември 12, 2012, 23:42:44 »

@ Аз съм:
    1.
    Цитат
    Спри да богохулстваш бе.....!!!! Не си Бог или Христос, че да говориш
    от Негово име. Набии си го в
    обожествената глава най-сетне! Ти
    не си БОЖЕСТВО!!! Не си Бог, не си ЧУДО!!! Ти си обикновен човек - жалък грешник.
    Звучиш досущ като Тайлър Дърдън. Само че в християнски фейслифт.
    2.
    Цитат
    Еврейска пропаганда. Пак ти повтарям лъжецо!, че целта не е
    Обединение на хората! Не е, Не е, и
    Не е, колкото и да лъжеш, че е.
    Така, и ако Иисус е казал, че аз трябва да съм в Турция, а Борката да остане в България, ти ще успееш ли да му намериш приятел като мене? Я да видим?
    3.
    Цитат
    Цитат
    5.1. Дали ще има смисъл от
    любимите Ви мисионери, които
    разпространяват Божието слово
    сред тези, дето не познават Христос?
    Мисионери има заради непознаващите Христа, а не
    обратното. Изкривена логика.
    Наборе, са ми избуши думите от контекста като камба от дръжката! Браво! Остави ме без думи, което ми се случва доста рядко. Но с лошо. Откак видях някаква активност от своя страна напоследък, все такова смислово изтърбушване има от твоя страна към всеки ребром поставен въпрос.
    Та, формулирам го в разгънат вид с разсъждение:
    Да кажеме, християнството има 100% покритие на планетата. На Земята има само църкви - в Ранкур на входа бабички продават свещи, над Скалния Купол се носят иса и акапести. Единственият духовен глава е Патриарха. Кел ти файда от всичките мисионери? И с какво ще се занимава Църквата? И освен това дали няма да е осъществен плана за Световно Правителство? Само дето ще ни води не гуру, а дедо поп...
    Пък и освен това си позволяваш да ми изопачаваш думите, което за толкова праведен човек трябва да е непростимо и трябва да те държи буден по цели нощи от болна съвест. А съвестта ти има ли я включена в пакета, наборе? Намигване
    4.
    Цитат
    Ще е още по-хубаво - хората нямат да бъдат преследвани, защото
    вярват в Господ, както става днес
    (сигурен съм че на живо бихте ме
    убили с камъни), а ще живеят
    всички за Него.
    Ха, че защо реши, че ще те трепеме с камъни? От нас двамата Борето е по-агресивния. Аз няма да метна камък докато не направиш нещо, дето да не ми се вписва във възгледите. А ти? Дали ще се въздържиш от подобна реакция дето ще е за спорта - да опазиш вярата чиста?
    Пък и не бързай да се редиш на опашката за мъченически статут - още доста чакат преди тебе! Намигване
    5.
    Цитат
    Бяло
    братство, теософия, антропософия,
    източни учения, на йога съм ходел,
    бойни изкуства, индиански
    вярвания, толстоизъм и т.н. Бях
    почитател преди време дори на икуменизма и на глобалния свят.
    А не си ли се замислял, че всеки си има свое възприятие? Похвално е, че си опознал всички тези течения, но е крайно време да си дадеш сметка, че всеки свършва пътя си по-своему. Ако Адам и Ева са били падането на легло, то Стария Завет е бил инвалидния стол. Новият Завет се явява патерици. Е, след като сме легнали веднъж на легло тежко болни, трябва ли дори здрави да продължаваме да ходиме с патериците? Или?
    6. Приятна вечер. Вече като че ли ми се изясни защо Борката извря така събота срещу неделя. Явно от доста време си го таи.
    Активен

equilibro
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #20 -: Ноември 13, 2012, 10:30:10 »

Нещо за исляма няма ли да кажете? Или поне сменете заглавието на темата. Кръстете ги всички говорилня. Всеки си тегли чергата към него си, както във всяка друга тема. Нито заглавието има значение ,нито самата тема за какво иде реч.
    Оставете Недим да разкаже за мюсюлманството каквото знае и както го разбира. Един хукна християнството да изтъква и да го сравнява, нападайки го на верска основа, друг пък ги сънува всички на една маса, което не е лошо, но е невъзможно, трети някакви източни философии взе да пръска наоколо и нищо за исляма.
    Със същия успех, можете да озаглавите темата има ли значение туризма за икономическото развитие на България.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• « Отговор #21 -: Ноември 13, 2012, 10:40:27 »

Целта на всяка религия е в един момент
    едни пречистени хора да застанат един до друг
    забравили всякакви различия,разминавания и
    всевъзможни пречки и проблеми.
    И то само заради простия факт че са човешки същества.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    equilibro
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #22 -: Ноември 13, 2012, 10:54:54 »

Прав си отвсякъде.
    То всеки е прав ,но на мен въпроса ми беше, защо съдържанието на темите не отговаря на заглавията им.
    Активен
    Berbera
    Berber
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 56

« Отговор #23 -: Ноември 13, 2012, 23:35:25 »

За да може да си зададеш въпроса  Плезещ се
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #24 -: Ноември 14, 2012, 01:03:40 »

А Исус му каза: Никой, който е турил ръката си на ралото и гледа назад, не е годен за Божието царство.
    Лука 9:62

Царството Божие няма да дойде с виждане; нито ще ви рекат: Ето тука е, или, ето там: защото ето, царството Божие вътре във вас е.
    Лука 17:20-21

Разгледайте полските кремове как растат; не се трудят, нито предат; но казвам ви, че нито Соломон с всичката си слава не се е обличал като един от тях.
    Матей 6:28-29

Защото който има, нему ще се даде, а който няма от него ще се отнеме и това което има.
    Марк 4:25

Той се изправи и рече им: Който от вас е безгрешен нека пръв хвърли камък на нея.
    Йоан 8:7

Не съдете, и няма да бъдете съдени; не осъждайте, и няма да бъдете осъждани; прощавайте, и ще бъдете простени.
    Лука 6:37

И защо гледаш съчицата в окото на брата си, а не забелязваш гредата в твоето око?
    Лука 6:41

Исус им отговори: Не е ли писано във вашия закон: "Аз рекох, богове сте вие"?
    Йоан 10:34

Учителю, коя е голямата заповед в закона?
    А Той му рече: "Да възлюбиш Господа твоя Бог с цялото си сърце, с цялата си душа и с всичкия си ум".
    Това е голямата и първа заповед.
    А втора, подобна на нея, е тая: "Да възлюбиш ближния си, както себе си".
    На тия две заповеди стоят целият закон и пророците.
    Матей 22:36-40

Не знаете ли, че сте храм на Бога, и че Божият Дух живее във вас?
    1 Коринтяни 3:16

Любовта никога не отпада...
    И тъй, остават тия трите: вяра, надежда и любов; но най-голяма от тях е любовта.
    1 Коринтяни 13:8,13

Изпълнен съм с любов към всяка църква и джамия,
    към храмове и към параклиси, защото знам, че там
    човеците с различни имена наричат
    Единия Бог.
    Хафиз

Започнете да виждате Бога във всичко, но го пазете в тайна.
    Хафиз

Даже след цялото това време слънцето не казва на земята: "Ти си ми длъжница".
    Хафиз

Ако мислиш, че Истината може да бъде позната
    чрез думи,
    ако мислиш, че Слънцето и Океанът
    могат да минат през тесния отвор, наречен уста,
    о, някой ще започне да се смее!
    Някой ще започне да се залива от смях - сега!
    Хафиз

Аз съм дупка във флейтата, през която минава дъхът на Иисус. Вслушайте се в музиката.
    Хафиз

Ако работиш не с любов, а с неприязън, по-добре остави работата си, седни при дверите на храма и проси милостиня от ония, що вършат работата си с любов.
    Халил Джубран

Продай умността си и си купи изумление!
    Руми
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Ноември 14, 2012, 01:15:43 »

Някой трябва да отвърне с добро на злото, иначе то никога не ще се превърне в добро.
    Лао Дзъ

Истински добродетелният търси начин да дава; недобродетелният - да взима. Щедрият получава изобилието на живота; скъперникът остава с празни ръце.
    Лао Дзъ

Ако съзнаваш, че имаш достатъчно, значи си истински богат.
    Лао Дзъ

Остави живота да се развива. Тъй както вдишваш, а сетне издишваш - има време да си отпред и време да си отзад; има време да си в движение и време да си в покой; има време да си бодър и време да си изтощен; има време да си в безопасност и време да си в беда. За мъдрия целият живот е път към съвършенството.
    Лао Дзъ

Частите на колесницата са безполезни, ако не работят като едно цяло.
    Лао Дзъ

Служи на другите и няма да познаеш нужда. Чрез жертвата доволство ще постигнеш.
    Лао Дзъ

Не всички могат да бъдат красиви, богати и знатни, но всички могат да бъдат добри.
    Конфуций

Където и да отиваш, отивай с цялото си сърце.
    Конфуций

Безкрайното търпение поражда незабавни резултати.
    Конфуций
    Активен

Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 7072 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
    Езотерика
    johny 4 2700 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
    от Аэ съм
    Какво мислите за тази снимка? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    andromeda3213 28 1462 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 16:32:32
    от kristian4o
    Истината за посланията от извънземни
    Филми
    dtmf 14 2039 Последна<br />публикация Май 30, 2013, 07:38:40
    от Flip-Flop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright