Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Крем  (Прочетена 1458 пъти)
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« -: Ноември 01, 2012, 18:45:53 »

Не мислех да си правя дневник, но днес едно много слънчево момиче ме накара да си спомня най-любимият ми момент от филм и когато го гледах отново пак настръхнах както първият път и искам непременно да го споделя с вас.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PMScPVO4rLw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PMScPVO4rLw</a>
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #1 -: Ноември 02, 2012, 00:06:44 »

Цитат
    Все повече хора споделят идеята, че живеем в свят, изпълнен с омраза и алчност – но на мен не ми изглежда така – струва ми се, че любовта е навсякъде.

Със заразителен смях, с опустошителни последици, с разбити сърца, с дръзки решения, с планирани посегателства, с неудържимо въодушевление, със завладяващ възторг – неочаквана, нежелана, необяснима, грубовата, ненадмината – любовта наистина е навсякъде около нас.
    Мерси за филма , сега си го свалям.Всеки избира къде да живее и дори да живеем на едно място всеки си има собствен свят.

Е само положителни емоции ти желая. 
    Активен

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Ноември 02, 2012, 11:15:45 »

Съншайн, толкова ме вдигна в небето този момент от филма, който бях забравила, че вчера вечерта буквално летях, усмихвах се на всички намръщени хора в автобуса и по улиците.
    Чета, чета, за издигане и любов между хората, търся я, зареждам се и после се ядосвам на дреболии.  И после този момент, от този мой най-любим филм, който бях забравила ме накара да погледна нещата от нов ъгъл и да намеря в себе си пътя към любовта за всички хора, просто ей така Усмивчица
    А филма ми е най-най любимият! Толкова много филмови моменти има, които са ме вдъхновявали, карали да се замисля, да мечтая, да страдам с героите, да съчувствам, да мисля по нов начин, няколко филма са ми сред любимите, но в този прекрасен лек филм за мен просто ей така е описана цялата любов на света, истинската, която срещаме всеки ден, тази, която ни кара да  се усмихнем. Обичам го този филм, гледала съм го сигурно 20 пъти, и тези дни ще го направя пак Усмивчица))
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Ноември 02, 2012, 12:45:28 »

Утро, благодаря ти за клипа Усмивчица
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Ноември 02, 2012, 13:03:41 »

А сега за момичето, което ме вдъхнови Усмивчица
    Когато ме попитат кой е най-позитивният и усмихнат човек който познавам, за мен няма колебание в отговора – това е човекът! Сега тя иска да накара всеки да и се усмихне и да и даде частица емоция и любов в отговор на нейната!

За всички, които обичат да мечтаят и не са изгубили детето в себе си:

"план билион се събуди една сутрин по-бодър и ведър от всеки друг път, приседна на крайчеца на леглото и разцъфна в блажена усмивка.

През нощта го беше връхлетяло едно дълбоко спокойствие, че светът върви смело напред към светлото бъдеще, щом всички мислят, формулират, изчисляват, планират, предприемат и постоянно бързат.

„Отлично”, каза си той и реши да се погрижи за крехкото равновесие на този световен ред, като бъде един по-различен план от другите.

Взе решение веднага да престане да мисли; да не планира; да не изчислява; да не формулира; да не предприема и никога да не бърза.

„Нужно му е малко безсмислие на този свят”, изръмжа той, защото още не беше глътнал сутрешното си капучино с много канела, горещо и без захар.

И понеже беше чувал, че билион е едно сериозно ама много сериозно число и дори не можеше да си представи колко точно сериозно, реши с него да измерва неизмерими неща като усмивките на хората и най-кратките мигове, в които душата им се показва, избухва и се разпада на билион частици радост, преди пак да потъне дълбоко."

planbillion
    план билион. експеримент. твори. предмети. дарява. без правила. колекционира. усмивки. радост.

Зарадвайте я, като споделите най-любимият си филмов момент а в замяна тя може да ви подари най-слънчевата рокля за филми Усмивчица
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Ноември 07, 2012, 13:26:23 »

Днес по някакъв повод, случайно се рових в стиховете, които съм писала преди години. Искам да ви поздравя с един от тях, писан е преди 13-15 години, когато нищо не знаех, но да, винаги съм търсела още нещо Усмивчица)

Вечно
    за коричка хляб се борим.
    И кога до смърт ще се презорим?

Успеем ли
    стените да съборим
    на гадният животец, който водим,

ще усетим
    полъха на свободата
    на метафизиката на крилата.

Високо
    и дълбоко да проникнем
    в изгубения смисъл да надникнем.

Но спира ни
    коричка плесенясал хляб.
    И глад! Защо изгубихме душевният си глад?
    Активен

just keep your mind open

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #6 -: Ноември 07, 2012, 15:10:20 »

Съншайн, толкова ме вдигна в небето този момент от филма, който бях забравила, че вчера вечерта буквално летях, усмихвах се на всички намръщени хора в автобуса и по улиците.
    Чета, чета, за издигане и любов между хората, търся я, зареждам се и после се ядосвам на дреболии.  И после този момент, от този мой най-любим филм, който бях забравила ме накара да погледна нещата от нов ъгъл и да намеря в себе си пътя към любовта за всички хора, просто ей така Усмивчица
    А филма ми е най-най любимият! Толкова много филмови моменти има, които са ме вдъхновявали, карали да се замисля, да мечтая, да страдам с героите, да съчувствам, да мисля по нов начин, няколко филма са ми сред любимите, но в този прекрасен лек филм за мен просто ей така е описана цялата любов на света, истинската, която срещаме всеки ден, тази, която ни кара да  се усмихнем. Обичам го този филм, гледала съм го сигурно 20 пъти, и тези дни ще го направя пак Усмивчица))
    Кога се пробуди или започне да се пробужда човек ,вижда колко безсмислен живот водим, колко време отделяме за отрицателното и как сами се прецакваме.
    Колко кисели хора има в живота и как тази киселост се предава дори и в Интернет пространството.
    Може да сме добри но нещо ни пречи ,нещо иска да сме гадни и зли и ако се преборим с него идва различен живот , ти ме разбираш прекрасно.
    За стиховете и аз имах няколко стиха , пишех и стихове и разкази като много малък , а учителите не ми вярваха че са мои и си мислеха ,че преписвам  Ухилен , но никъде не намираха това което пишех, .... но после дойде живота на  
    Споделяй и да не ти пука , това си е твоя дневник. Слънце
    Активен

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Януари 03, 2013, 18:47:51 »

По празниците ходих да гледам Хобит и много ми хареса следното:

Галадриел пита Гандалф "Защо избра точно един хобит за член на експедицията?"
    А Гандалф отговаря "Не знам, може би защото всички вярват, че голямото зло може да бъде победено само с голяма сила, а аз вярвам, че малките хора с техните ежедневни добрини внасят светлина и държат мрака настрана"

цитата не е точен може би, но смисъла да Усмивчица))
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 10, 2013, 07:42:02 »

http://www.earths-book.com/2012/12/bezgranichni-sa-vazmznostite-na-choveka-vav-vsichko.html

Квантови физици: Безгранични са възможностите на човека във всичко

Квантови физици доказаха, че без всякакво съмнение, физическият свят – това е океан от енергия, който възниква и след милисекунди изчезва, пулсирайки отново и отново.

Няма нищо твърдо – такъв е светът на квантовата физика. Доказано е, че само мисълта ни позволява да събираме и удържаме заедно тези “обекти”, които виждаме в това постоянно изменящо се поле от енергия.

Но тогава защо виждаме човек, а не мигаща сгъстена енергия?

Нека си представим лента с филм. Това е сбор от кадри, които се движат със скорост 24 образа в секунда. Кадрите са разделени от времеви интервали. Но благодарение на скоростта, с която един кадър сменя друг, възниква оптична измама и ние мислим, че виждаме непрекъснато движещо се изображение.

Сега да си спомним за телевизията

Електронно-лъчевата тръба на телевизора – това е просто тръба с множество електрони, които се удрят в екрана по определен начин и създават същата тази илюзия за форми и движение.

Ето какви са обектите във всеки случай. Ние имаме пет физически сетива – зрение, слух, осезание, обоняние и вкус. Всяко от тях има определен спектър – например кучето чува звуците в друг диапазон, от нашия, змията вижда света в друг спектър и т.н.
    Иначе казано нашите сетива възприемат околното море от енергия от определена ограничена точка и изхождайки от това, построява изображения. Това не е пълната и не е точната картина. Това е само една интерпретация.

Всички наши интерпретации са основани изключително на “вътрешната ни карта” на реалността, сформирана у нас, а не на обективната истина. Нашата “карта” е резултат от натрупания през живота опит.
    Нашите мисли са свързани с тази невидима енергия и те определят това, което формира тази енергия. Мислите ни буквално събират от Вселената частица след частица, за да създадат физическия живот.

Да се огледаме  наоколо
    Всичко, което виждаме в нашия физически свят е започнало като идея – идея, която расте пропорционално според това как я споделяме и изразяваме, докато не порасте достатъчно, та след няколко етапа да стане физически обект.

Иначе казано:

Ние ставаме това, за което най-често мислим!
    Нашият живот става онова, в което най-силно вярваме. Светът в буквалния смисъл е наше огледало, което ни позволява на физическо ниво онова, което считаме за истина за себе си… докато не изменим гледната си точка.
    Квантовата физика ни казва, че обкръжаващият ни свят не е нещо твърдо и неизменчиво, както ни се струва. Обратното – то е нещо непрестанно променящо се, построено на нашите индивидуални и колективни мисли. Това, което смятаме за истина на практика е илюзия, почти нещо като цирков трик.
    За щастие ние вече започнахме да разгадаваме тази илюзия и най-главното – започнахме да търсим възможности да я променим.

От какво са направени телата ни?

От девет системи – кръвообращение, храносмилане, ендокринната ни система, мускулна, нервна, репродуктивна, дихателна, скелетна и отделителна система. А те от какво са направени? От тъкани и органи. А от какво се състоят тъканите и органите? От клетки. От какво са направени клетките? От молекули. От какво молекулите? От атоми. От какво са атомите? От субатомни частици. Какъв е състава на субатомните частици? ЕНЕРГИЯ!

Всички ние сме чиста енергия – светлина в най-красивото и разумно въплъщение. Енергията под повърхността постоянно се променя, но под контрола на могъщия ни интелект.

Всеки от нас е едно звездно могъщо човешко Същество.

Ако можехме да се видим под мощен електронен микроскоп и да проведем експерименти над себе си щяхме да се убедим в това, че сме съставени от постоянно променяща се сгъстена енергия във вид на електрони, неутрони, фотони и т.н.
    Така е и с всичко, което ни обкръжава. Квантовата физика ни казва, че именно актът на наблюдаването на обекта го заставя да бъде там и такъв, където и какъвто го виждаме.
    Иначе казано – обектът не съществува самостоятелно от този, който го наблюдава! Така че нашите наблюдения, нашето внимание към нещо, нашето намерение буквално създава конкретния обект.

Това е доказано от науката.

Нашият свят се състои от дух, разум и тяло. Всеки от тези три елемента изпълнява функция, която е уникална и недостъпна за останалите. Това, което виждат очите ни и усеща тялото ни, това е физическият свят, който ще наричаме Тяло. Тялото – това е ефект, създаден по някаква причина. Конкретната причина – това е мисълта.
    Тялото не може да създава. То може само да усеща и да бъде сетивно – това е неговата уникална функция.

Мисълта не може да усеща. Тя може само да мисли, да създава и да обяснява. Тя се нуждае от свят на относителността (физическият свят, тяло), за да усеща себе си.
    Тялото няма властта да създава, макар и да се внушава такава илюзия. Точно тази илюзия става причина за много разочарования. Тялото – това е просто резултат и не е в негова власт да стане причина или да създаде нещо.

Ключ в цялата тази информация се явява възможността да се научим да виждаме Вселената по друг начин, за да дадем въплъщение на всичко, което е нашето истинско желание, коментира wakingtimes.com
    Активен

just keep your mind open

кръгове
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Слънчице

« Отговор #9 -: Януари 10, 2013, 23:18:23 »

Прекрасно .
    Крем
    .. най после и науката да си отвори Очите..........
    Всичко е Енергия......
    http://www.earths-book.com/2012/12/bezgranichni-sa-vazmznostite-na-choveka-vav-vsichko.html

Квантови физици: Безгранични са възможностите на човека във всичко

Квантови физици доказаха, че без всякакво съмнение, физическият свят – това е океан от енергия, който възниква и след милисекунди изчезва, пулсирайки отново и отново.

Няма нищо твърдо – такъв е светът на квантовата физика. Доказано е, че само мисълта ни позволява да събираме и удържаме заедно тези “обекти”, които виждаме в това постоянно изменящо се поле от енергия.

Но тогава защо виждаме човек, а не мигаща сгъстена енергия?

Нека си представим лента с филм. Това е сбор от кадри, които се движат със скорост 24 образа в секунда. Кадрите са разделени от времеви интервали. Но благодарение на скоростта, с която един кадър сменя друг, възниква оптична измама и ние мислим, че виждаме непрекъснато движещо се изображение.

Сега да си спомним за телевизията

Електронно-лъчевата тръба на телевизора – това е просто тръба с множество електрони, които се удрят в екрана по определен начин и създават същата тази илюзия за форми и движение.

Ето какви са обектите във всеки случай. Ние имаме пет физически сетива – зрение, слух, осезание, обоняние и вкус. Всяко от тях има определен спектър – например кучето чува звуците в друг диапазон, от нашия, змията вижда света в друг спектър и т.н.
    Иначе казано нашите сетива възприемат околното море от енергия от определена ограничена точка и изхождайки от това, построява изображения. Това не е пълната и не е точната картина. Това е само една интерпретация.

Всички наши интерпретации са основани изключително на “вътрешната ни карта” на реалността, сформирана у нас, а не на обективната истина. Нашата “карта” е резултат от натрупания през живота опит.
    Нашите мисли са свързани с тази невидима енергия и те определят това, което формира тази енергия. Мислите ни буквално събират от Вселената частица след частица, за да създадат физическия живот.

Да се огледаме  наоколо
    Всичко, което виждаме в нашия физически свят е започнало като идея – идея, която расте пропорционално според това как я споделяме и изразяваме, докато не порасте достатъчно, та след няколко етапа да стане физически обект.

Иначе казано:

Ние ставаме това, за което най-често мислим!
    Нашият живот става онова, в което най-силно вярваме. Светът в буквалния смисъл е наше огледало, което ни позволява на физическо ниво онова, което считаме за истина за себе си… докато не изменим гледната си точка.
    Квантовата физика ни казва, че обкръжаващият ни свят не е нещо твърдо и неизменчиво, както ни се струва. Обратното – то е нещо непрестанно променящо се, построено на нашите индивидуални и колективни мисли. Това, което смятаме за истина на практика е илюзия, почти нещо като цирков трик.
    За щастие ние вече започнахме да разгадаваме тази илюзия и най-главното – започнахме да търсим възможности да я променим.

От какво са направени телата ни?

От девет системи – кръвообращение, храносмилане, ендокринната ни система, мускулна, нервна, репродуктивна, дихателна, скелетна и отделителна система. А те от какво са направени? От тъкани и органи. А от какво се състоят тъканите и органите? От клетки. От какво са направени клетките? От молекули. От какво молекулите? От атоми. От какво са атомите? От субатомни частици. Какъв е състава на субатомните частици? ЕНЕРГИЯ!

Всички ние сме чиста енергия – светлина в най-красивото и разумно въплъщение. Енергията под повърхността постоянно се променя, но под контрола на могъщия ни интелект.

Всеки от нас е едно звездно могъщо човешко Същество.

Ако можехме да се видим под мощен електронен микроскоп и да проведем експерименти над себе си щяхме да се убедим в това, че сме съставени от постоянно променяща се сгъстена енергия във вид на електрони, неутрони, фотони и т.н.
    Така е и с всичко, което ни обкръжава. Квантовата физика ни казва, че именно актът на наблюдаването на обекта го заставя да бъде там и такъв, където и какъвто го виждаме.
    Иначе казано – обектът не съществува самостоятелно от този, който го наблюдава! Така че нашите наблюдения, нашето внимание към нещо, нашето намерение буквално създава конкретния обект.

Това е доказано от науката.

Айде дано сега да се поразбутат някой клетки в мозъка на хората.
    ...
    Активен

Страданието съществува,защото хората са привързани към желанията си!
    Линк за посланията на доброто
    http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4081.0
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #10 -: Януари 11, 2013, 21:16:59 »

Прекрасно , всичко се подрежда , само споделяйте ...
    Благодаря ти Крем ...
    Активен

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Януари 23, 2013, 11:01:48 »

нещо красиво

http://www.emptykingdom.com/main/featured/night-without-lights/
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Януари 23, 2013, 13:02:01 »

Усмивчица благодаря!
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Януари 23, 2013, 13:03:41 »

http://www.blitz.bg/news/article/175126

Български учен откри начин да се променя скоростта на светлината
    Стоян Съргойчев манипулира и гравитационните сили

Нова версия за гравитацията и устройството на материята създаде българският физик Стоян Съргойчев. Според него пространството е съставено от много фина структура, наречена от него Космическа решетка, която влиза през най - малката елементарна частица. Ученият твърди, че при определени условия, може да се извлича енергия от тази космическа решетка, както и да се манипулират гравитационните сили и да се променя скоростта на светлината.
    Стоян Съргойчев твърди, че теорията му може да помогне и за конструирането на нов тип летателни апарати, движещи се по различен принцип от традиционните.

Българският физик твърди още, че теорията му дава обяснение за това как Никола Тесла в началото на миналия век е извличал експериментално енергия от йоносферата, като я е обстрелвал с електромагнитни вълни. Според него натрупване на такава енергия може да се получи и в изкуствено създадена йонизирана среда, или около атомен реактор. Съргойчев счита, че в следствие на такъв експеримент през 1986 година става аварията в атомната електроцентрала в Чернобил. „И смятам, че при този експеримент е станала обратна връзка, понеже се затваря кръга, при което те не се очаквали в реактора да се получи такава енергия и в резултат на това избухва реактора в Чернобил ”, обяснава ученият.

Досие:
    Стоян Съргойчев е български физик, който от края на 1990 година работи в САЩ и Канада. Докато е бил в България, е работил към програмата Интеркосмос и е разработвал уреди за геофизични ракети и спътници, използвани от руснаци, американци и французи. От началото на 2012 година е научен съветник към борда на Световния Институт за Научни Изследвания в САЩ. /
    Активен

just keep your mind open

krem
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Август 20, 2013, 11:24:10 »

Не съм писала във форума от почти половин година (може и повече) и реших преди да се хвърля да чета и коментирам, първо от моя дневник да ви кажа “здравейте“. Потопих се в много чувства и мисли през този период на изолация и днес почувствах не само желание, но и най-после воля да ги споделя.

Не съм ви забравила, не съм забравила и отхвърлила нещата, които прочетох тук, които усетих. Не съм сигурна какво се случи с мен или по-скоро до скоро не  бях. Вчера беше денят в който осъзнах наистина започнах да осъзнавам защо ми се случва точно това. Странно ми беше, след миналата есен, когато попивах всичко тук със светлинна скорост и исках още и още, после дойде краят на декември, когато се чувствах летяща, буквално, стоях си на едно място и скачах от радост, което никога преди не е било в този период от годината. Бях убедена,  че всичко ще бъде наред, какво искам и какво ме чака. На хиляда процента.
    И после спад. Вакуум. Бях ок, но осъзнавайки, че за да постигна усетеното и желаното аз трябва много още да прочета и осмисля, аз просто не можех. Не можех да чета, не можех да влизам тук (по цял ден стоях на компютъра в офиса и дори не се сещах да го направя). Не можех да си го обясня сама. Идваха ми различни мисли когато бях сама и беше тихо, правех хляб, гледах снежинките.
    После постоянно ми се набиваше „житен режим” и го направих, вярвайки, че ще ми помогне да изляза от това си състояние, но стана още по-странно. Започнаха с още по-голяма сила да излизат от мен стари спомени, болка, преживявания, които дори бях забравила и не им бях отдавала значение. И все така до началото на май. Много добре осъзнавах какво ми се случва в този момент и се пуснах по течението на мрачното настроение. Не можем да бъдем светлина, ако в нас таим тъмнина. Не можем да се въздигнем, ако в нас носим камък. Ако покрием цялата болка в нас със светлина, тя ще остане пак там, вътре, ще ни дърпа, а може да се превърне в нещо недобро. Потопих се в тези мрачни мои минали преживявания, отдадох им се без страх, но със мисълта, че искам да ги изживея докрай, да си простя и да ги пусна да си ходят с мир. Дано да съм успяла, дано ... Осъзнах го напълно сега, когато гледам назад.

Изведнъж това спря и аз дори не го усетих, забравих потопена в майското слънце. Продължаваше да не ми се чете, бях безкрайно психически и физически уморена и исках просто да потъна в почивка, слънце, зелено, плодове, земя, лято.  Заземяване. Пречистване на друго ниво.

А после дойде протеста. (моля следващите редове да не се разбират като политическа агитация. Искам да пресъздам мои виждания и чуства, наблюдения пречупени през призмата на това, което си говорим тук). Протестите по-точно. И аз видях част от новия свят. И се зарадвах. Видях млади, усмихнати , мечтатели, прекрасни, любими момичета и момчета, които като мен не бяха говорили, мислили, вълнували се от политика с години или никога, не гледащи не само новини, а и телевизия, хора които във фейсбук обикновено споделят само музика, фестивали, изкуство, уъркшопове и пътешествия с раница на гръб, каузи за защита на природата и помощ за нуждаещи се, тези хора изведнъж излязоха на улицата. Енергията, която беше там я сравнявам с енергията на концерт, усмихнати хора, радостни че има толкова много като тях, изведнъж повярвали, че могат да променят нещо . Че могат да променят към по-добро. Че могат да искат единствено морал. Че има и други наивници, като тях, които искат вярват, че може да има едно по-честно начало, един по-чист начин. МОРАЛ! Повярвах! Повярвах в индиготата, в тяхната мисия да променят системата, в това, че не са отвлечени приказки, на хора живеещи само в едно духовно измерение, а че ние сме тук и сме призвани да живеем във всяко едно измерение на тази Нова Земя, че трябва да променяме и внасяме светлина във всяко едно от тях! Повярвах, че е настъпил Новият свят и новото слънце осветява и изкарва на светло всички лъжи и сенки. Това не се случва само в затворените ни (за съжаление) духовни групи, това се случва за всички във всички измерения. Лъжите падат, хората се пробудиха изведнъж, искат наивна честност, искат веднага промяна, не искат помощи, по-ниски цени, подкупи, пак ще го кажа, искат морал. По целият свят. Не се страхуват да покажат кои са.
    Така видях първото лято в променения нова свят и събудените нови хора.

И тази сутрин мислеща си отново за хиляди неща, догато един полузаспал автобус ме носи към работа под лъчите на вече промененото меланхолично слънце(забелязвали ли сте как точно през това време на годината слънцето се променя и започва да се усеца есента? Самата светлина става различна, лека, бяла, есенна. Светлината на слънцето есента е много различна, потапя ме в една приятна меланхолия, носи дъх на ябълки, грозде печени чушки, патладжани и вино. Носи една носи болката на една търсена носталгия към неизвестно какво. Поне за мен това е така и винаги се случва в края на август, а вчера осъзнах и го свързах с новата година на дъновистите и като сметнах Преобръжение 6 август +13 дни за стар стил и става 19 ти. На 19 слънцето се промени, а аз усетих лекота. Не откривам топлата вода, нали? Сигурно е коментирано някъде, но на мен просто вчера ми хрумна. Закривам дългата скоба) и слушаща прекрасна и любима песен

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IrTB-iiecqk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IrTB-iiecqk</a>

изпитах непреодолимо чувство за край на един период и начало на друг. и просто имах нужда да напиша всичко това.
    Започвам нов период. Къде ли ще ме отведе той, не знам. Но съм убедена, че ще е прекрасно!

Убедена съм, че живеем в новият свят, че той има много измерения, че можем да изберем в кое да бъдем и това не значи да изчезнем от тук, защото измеренията са в нашата душа и нашите мисли формират света ни. Нищо ново, а?  Усмивчица Но също така съм убедена, че не трябва да бягаме само в едно и да се откъсваме сами в нашият духовен свят, а да имаме смелостта и волята да доведем енергията, която ни изпълва до нашата прекрасна земя, да бъдем по малко във всяко измерение, до общуваме и със хората на друга вълна, да не им натрапваме идеи, а да бъдем просто там, слушайки ги, разбирайки ги, вярвайки в тях и в добротата във всеки. Да се усмихваме, да берем грозде, да печем хляб и да тичаме в парка, да скачаме от незнайна радост. Да потъваме в музиката и да не се страхуваме от лошите спомени. Да вярваме, че промяната се случвав във всички измерения, на всички нива и да се борим за нея, просто като сме тук, с усмивка и вяра. Положително заявявайки, че няма да си отидем. Защото искаме по-добър свят и най-силно го искаме за децата си.

Здравейте  Усмивчица
    Активен

just keep your mind open

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Бял крем
    Даровете на природата
    Админ 0 1991 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 13:01:43
    от Админ
    Дневникът на Яница « 1 2 ... 6 7 »
    Лични дневници
    Ianica 102 4379 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 22:15:10
    от sahaj
    Дневникът на Sianna
    Лични дневници
    sianna 4 709 Последна<br />публикация Ноември 19, 2012, 07:37:23
    от sianna
    Дневникът на До
    Лични дневници
    Do_It 10 994 Последна<br />публикация Май 13, 2013, 16:25:18
    от Ru Alfa
    Дневникът на Мортиша
    Лични дневници
    Morticia 0 959 Последна<br />публикация Юни 18, 2013, 10:37:34
    от Morticia

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright