Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Асани - йога пози  (Прочетена 9930 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Декември 14, 2009, 21:16:16 »

Ето и нещо интересно...
    Активен

pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #1 -: Декември 29, 2009, 12:27:39 »

Eх, сега вече съвсем се обърках... Колкото повече чета  във форума, толкова... Искате да ми кажете, че това са някакви асани - йога пози... Та аз дори не съм знаела за този тип йога... А откакто се помня, заставам в повечето от тези пози без никакви усилия и понякога съвсем несъзнателно... ! Тези положения ме успокояват, също като музиката и рисуването... Случвало се е майка ми да влиза в детската стая, да ме заварва "огъната на 15" и да ме пита : " Как го правиш?! ". Дори аз самата не знам как!!! Явно отсега нататък трябва да съм по-осъзната за тези пози, в противен случай вредя на себе си... Така ли?! Леле, наистина много се обърках! Дано след празниците все пак някой да хвърли поглед на форума!...
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #2 -: Декември 30, 2009, 19:39:53 »

Защо да си вредиш? Не разбирам. Позите в Йогата по принцип са за физическата обвивка... Или греша?
     Аз например, като дете много обичах да заставам в поза "свещ" или просто да са ми вирнати краката на стената... Майка вечно ми се караше, че късам тапетите, обаче на мен ми беше най-удобното положение и имах чувството, че ако не го правя ще наруша баланса в тялото си... Странно нали?
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Декември 30, 2009, 20:01:33 »

Защо да си вредиш? Не разбирам. Позите в Йогата по принцип са за физическата обвивка... Или греша?
     Аз например, като дете много обичах да заставам в поза "свещ" или просто да са ми вирнати краката на стената... Майка вечно ми се караше, че късам тапетите, обаче на мен ми беше най-удобното положение и имах чувството, че ако не го правя ще наруша баланса в тялото си... Странно нали?
    Не е странно!  Ти го знаеш по - добре от всички тук, май. И аз го правех този номер със свещта и не само! Намигване
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Декември 30, 2009, 20:11:07 »

Да и аз съм правила други, но тази поза ми беше най-любима и имах нужда да я правя всеки ден. Сега, като се заговорихме за това пак ми се прииска..смях.. Ухилен Ухилен Ухилен

Едва ли знам най-добре! Май съм най-бъбривата Готин
    « Последна редакция: Декември 30, 2009, 20:12:51 от giti » Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 22:09:51 »

Да и аз съм правила други, но тази поза ми беше най-любима и имах нужда да я правя всеки ден. Сега, като се заговорихме за това пак ми се прииска..смях.. Ухилен Ухилен Ухилен
    И на мен!
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Йога - какво е йога, видове и др.
    Йога
    delfin 14 3894 Последна<br />публикация Февруари 22, 2013, 15:11:11
    от Търсач
    Какво е Йога
    Йога
    Админ 0 1121 Последна<br />публикация Януари 09, 2010, 19:22:08
    от Админ
    Хата йога - асани
    Йога
    Админ 6 4181 Последна<br />публикация Август 25, 2011, 11:38:03
    от Ich
    Сахаджа йога « 1 2 »
    Йога
    sahaj 22 3540 Последна<br />публикация Януари 24, 2012, 22:30:02
    от Търсач
    Сахаджа йога и съвременната физика
    Йога
    Ivs.SY 1 1232 Последна<br />публикация Януари 14, 2011, 19:01:41
    от sahaj

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright