Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Заглавието говори достатъчно,моля посочете зодията си
Овен
Телец
Близнаци
Рак
Лъв
Дева
Везни
Скорпион
Стрелец
Козирог
Водолей
Риби

Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Зодиакална статистика на форума  (Прочетена 5576 пъти)
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #60 -: Октомври 27, 2012, 03:03:21 »

Бях тръгнал в самоунищожителна спирала надолу.
    Извървял -съзнателно го употребих в този смисъл само.
    Сгреших,спрях и се върнах -извървях си пътя надолу.
    До днес извървях каквото извървях,може и да няма утре...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    izparitelq
    Гост
    « Отговор #61 -: Октомври 27, 2012, 03:11:01 »

Бях тръгнал в самоунищожителна спирала надолу.
    Извървял -съзнателно го употребих в този смисъл само.
    Сгреших,спрях и се върнах -извървях си пътя надолу.
    До днес извървях каквото извървях,може и да няма утре...

Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #62 -: Октомври 27, 2012, 13:49:08 »

Цитат на: Странник
    В стандартния модел съм смирен Скорпион.

Това, напълно обяснява, някои изумителни прилики с дадени лица и събития.
    Всичките ми водни събратя, които не можете да дишате и ви е безкрайно некомфортно в дълбоките води сте толкова ...като правени по калъп. Е, има разлики, но те са по-скоро в избора на отделните индивиди. Основните неща са си общоважащи. Аз съм целия вода. Този израз "гола вОда" е измислен за мен Ухилен Да, но няма въздух за дишане и земя на която да стъпите.
    Само тия пусти раци, с техния любим заден ход. Мине се не мине и ме изкарат на сушата. Тази зодия ако я нямаше, живота ми щеше да е доста по-скучен и сив, а единствените изненади в него, щяха да са, когато завали... или когато има земетресение. Ухилен

« Последна редакция: Октомври 27, 2012, 13:58:56 от вожда » Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #63 -: Октомври 27, 2012, 18:25:16 »

Ей, кой е другия стрелец.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #64 -: Октомври 27, 2012, 22:32:12 »

Като стана дума за зодии, най-лошото което ми се случи беше да се влюбя в телец, сега най-невероятното, което ми се случва е , че се влюбих в телец  Ухилен от там нататък....връщане назад няма
    Активен
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #65 -: Октомври 27, 2012, 23:10:41 »

Като стана дума за зодии, най-лошото което ми се случи беше да се влюбя в телец, сега най-невероятното, което ми се случва е , че се влюбих в телец  Ухилен от там нататък....връщане назад няма
    А телеца влюбен ли е в близнаци?
    Леле, звучи катастрофално. Не мога да си представя влюбен телец, нито влюбени близнаци.
    Бе ти не си близнаци, такова кишаво си и емоционално, няма как да си близнаци! Я питай ваще да не би да те пързалят нещо  Ухилен
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #66 -: Октомври 28, 2012, 08:00:36 »

сега най-невероятното, което ми се случва е , че се влюбих в телец  Ухилен от там нататък....връщане назад няма
    Ето още една чудесна новина, радвам се че щастието те настигна Ари 
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #67 -: Октомври 28, 2012, 11:01:02 »

А телеца влюбен ли е в близнаци?
    Леле, звучи катастрофално. Не мога да си представя влюбен телец, нито влюбени близнаци.
    Бе ти не си близнаци, такова кишаво си и емоционално, няма как да си близнаци! Я питай ваще да не би да те пързалят нещо  Ухилен

Абе близнаци съм..още повече, че и асцедента ми е близнаци, колкото да телеца...влюбен незнам точната дума ли е , по-скоро..вманиачен  Ухилен
    сега най-невероятното, което ми се случва е , че се влюбих в телец  Ухилен от там нататък....връщане назад няма
    Мерси Житара Усмивчица пожелавам ти същото!
    Активен
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #68 -: Октомври 28, 2012, 18:45:24 »

Цитат на: AriaM
    Мерси Житара Усмивчица пожелавам ти същото!
    Благодаря!
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #69 -: Октомври 28, 2012, 22:14:55 »

Ей наистина ви благодаря за пожеланията, много сте мили...нека не сменяме темата все пак...Между другото..Наистина е невероятен Израза "Носи на ръце" е буквален..
    « Последна редакция: Октомври 28, 2012, 22:22:13 от AriaM » Активен
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #70 -: Октомври 29, 2012, 10:16:34 »

относно съвместимост не гледайте само слънчевият знак, той е повече на къде е пътят ти в живота, как го вървиш, по какъв начин намираш своята истина. Другите планети имат голямо значение как ще си паснете в любовта. Луната, венера и марс особено.

За това какво ви вълнува в живота също, аз съм козирог и по дифолт не би трябвало да съм въобще в такъв форум, но... и други неща оказват влияние. 31 - като число на раждане е 4 - Уран и то ме е карало цял живот да търся необикновеното, венерата ми във водолей да обичам да правя глупости и да се забавлявам по детски в хубавия смисъл, марса ми в стрелец да паля бързо и да казвам да на лудите идеи.. Усмивчица) асцедента ми във везни винаги да търся баланса.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #71 -: Октомври 29, 2012, 14:48:49 »

От съдбата си човек не можел да избяга. Ухилен
    P.S.По другия въпрос- за бате Бойко не знам, обаче с мен близнаците нямат шанс да се скарат, а даже и да стане ще е ден до пладне, защото там ми е Венерка и при среща им се радва. Усмивчица
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    playlife
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #72 -: Октомври 29, 2012, 15:16:58 »

P.S.По другия въпрос- за бате Бойко не знам, обаче с мен близнаците нямат шанс да се скарат, а даже и да стане ще е ден до пладне, защото там ми е Венерка и при среща им се радва. Усмивчица
    Е и аз съм близнаци,даже с бате Бойко на една дата сме родени,ама много обичам да споря с други близнаци само ни дай тема е гледай сеира,ама както каза ти за един ден и на другия ден все едно нищо не се е случило
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #73 -: Октомври 29, 2012, 19:29:38 »

Е и аз съм близнаци,даже с бате Бойко на една дата сме родени,ама много обичам да споря с други близнаци само ни дай тема е гледай сеира,ама както каза ти за един ден и на другия ден все едно нищо не се е случило
    Ехее, много станахме на 13ти  Плезещ се
    Активен
    WeRMany
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #74 -: Октомври 29, 2012, 21:03:37 »

Аз съм Овен ... и да знаете само какви красиви рога си имам ...
    Активен

"My name is Legion: for we are many."
    Страници:  1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright