Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Радвам се, че Ви намерих!  (Прочетена 658 пъти)
Angel
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Октомври 19, 2012, 22:04:32 »

Здравейте, от половин година следя форумът Ви. До този момент се притеснявах да пиша. Аз съм на 28 г. и съм индиго, детенцето ми също. Още първият път когато я зърнах, знаех, че е специална. По късно в развитието си започна да контактува с мен, дори само с поглед. Пръвоначално си мислех, че си внушавам, но в редките пъти в които се случваше, ако се заглеждах за по дълго, усещах въпроси към мен и също с поглед се опитвах да и отговоря. Може да Ви звучи откачено, но това е нашата история. Имах нужда да я споделя с някой, който би ме разбрал. Знаех си, че това което ни е отредено да сме - има цел, и се уверих, когато Ви намерих. Ще се радвам ако някой има интерес да си пишем.
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 19, 2012, 22:51:28 »

Здрасти от мен и от името на мамите във форума

Мисля , че на всеки му се е случва да прочете нечии мисли или да бъде разбран без думи .
За някои хора е  ежедневие , но не дотам ,че да използват телепатията наместо обикновения разговор .
Интензитет обаче на телепатичното общуване се наблюдава особено често, при връзката майка-дете с бебетата от последните да кажем 5-7 години.
Много хора са скептични , поради факта, че е нормално майката с малкото дете да са си близки,майката и детето да разпознават тона и езика телата си, ама чак телепатия....
Трудно е да убедиш някой , но е хубаво да знаеш ,че не си сам.
Но тези сигнали идват и от майки скептички и все повече чувам реплики - Абе аз не вярвам на тея работи , ама знаеш ли какво ми се случи.
Така че аз се радвам на тези сигнали и ще чакам новото Ангелче да разкаже повече за връзката си с дребчото.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Октомври 20, 2012, 00:10:45 »

Angel добре дошла!
    Това че някой не вярва в нещо,не значи че то не съществува!

И аз не съм бил на Мачу-Пикчу на сините камъни,
    ама казват че ги има.
    Че и снимки на фотошоп са ми спретнали че да ме измамят. Намигване

Това се случва обикновено ама какво от това,
    продължавай напред.
    Има тук хора с които ще намериш общи теми
    готови да те изслушат.
    Паранормалното си е стандартна тема тука -сънища,видения...и какво ли не друго.
    Така че споко... Усмивчица
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Angel
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #3 -: Ноември 01, 2012, 10:56:17 »

Благодаря Ви!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright