Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Спокойни красавци идат след децата бунтари  (Прочетена 3820 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Декември 14, 2009, 13:43:29 »

Ново поколение, наречено кристални деца, измества така популярните през последните години индигови малчугани. Според експертите, които вчера участваха в кръгла маса "Новото дете - различия, потребности, предизвикателства", кристалните деца се отличават с изключителна красота, която се набива на очи. Те започват да се раждат масово след 1995 г., докато за индиговите се смята, че се появяват през 1974 г.
    Наименованията идват от енергийната им матрица (аура), която се заснема чрез Кирлианова фотография. Смята се, че индиговите малчугани, които са борбени, активни и не зачитат никакви норми и авторитети, са проправили пътя за новото поколение хлапета. Кристалните деца са спокойни и усмихнати, задълбочени в себе си и околните, много емоционални и умеят лесно да привличат хората.

Типично за тях е, че проговарят по-късно и имат вродени музикални качества. Проучвания доказват, че бебета могат да използват телепатия и да комуникират невербално. "Последните изследвания в неонаталната психология сочат, че сетивата на нероденото още бебе не са 7, а 12, като едно от тях е телепатията. За съжаление, след раждането тези качества закърняват", обясни Диана Димитрова, съорганизатор на форума и член на асоциация "Училища за родители".

Тя разкри още, че състоянието на майката по време на бременността също влияе много върху развитието на рожбата й. "Ако жената не е желала да има дете, това оставя белег върху малкото същество за цял живот. Ако пък майката е изложена на стрес, детето може да има проблем с учебния процес и дори да се стигне до аутизъм", алармира Димитрова.
    И двата типа деца - кристални и индигови, обаче имат нужда от еднакво много внимание, любов и търпение, защото са свръхсетивни и чувствителни, напомниха организаторите на кръглата маса, която е част от проекта "Предизвикателства и потребности на новите генерации - индиговите деца. Социална подкрепа и задравословен начин на живот".

Източник: trud.bg
    Активен

LaMariposa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Търговище
  • Пеперудите се нуждаят от любов!

« Отговор #1 -: Януари 25, 2010, 11:13:15 »

Има ли начин да се организират семинари по градовете, за родители, които не разбират защо децата им са такива. Просветени да разкажат простичко и достъпно какво се случва с планетата, защо се раждат тези деца, че не са страшни или лоши. Аз станах член на едно сдружение и много искам да се занимаем с нещо такова, защото в моя затънтен град има крещяща нужда от нещо, което да обедини хората и да им даде светлина и надежда. Още нямаме никакви финанси, но може би има начин. Не знам.  Згреших
    « Последна редакция: Януари 25, 2010, 16:18:42 от LaMariposa » Активен

ЩАСТИЕТО Е ЛЮБОВ! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Здравето на децата индиго
    Децата индиго
    giti 3 4441 Последна<br />публикация Юли 13, 2009, 19:58:53
    от giti
    Децата на новото хилядолетие. Как децата медиуми променят света
    Книги
    lotus 2 2356 Последна<br />публикация Юни 18, 2009, 22:10:15
    от lotus
    Красиво и чувствително поколение деца измества децата бунтари
    Други деца на новото време
    Админ 2 3416 Последна<br />публикация Юли 09, 2010, 15:17:51
    от nia.boneva6
    Децата и страхът
    За родителите
    delfin 0 2445 Последна<br />публикация Януари 14, 2010, 15:23:59
    от delfin
    Кандидатстване след 7.клас « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Isis 16 2072 Последна<br />публикация Юни 29, 2010, 13:37:47
    от crownedXclown

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright