Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вредни Емулгатори  (Прочетена 1884 пъти)
Elea
Гост
« -: Октомври 17, 2012, 01:09:17 »

ВРЕДНИ ЕМУЛГАТОРИ

За сведение на потребителите на всяка от опаковките са обозначени със символи така наречените ракообразуващи емулгатори, спомагащи за консервирането на дадения продукт. Ето информацията за тези символи:

•   Опасни: Е-102, Е-110, Е-120, Е-124, Е-127;
•   Много опасни: Е-123;
•   Забранени: Е-103, Е-105, Е-111, Е-121, Е-125, Е-126, Е-130, Е-152;
•   Подозрителни: Е-104, Е-122, Е-141, Е-150, Е-171, Е-173, Е-180, Е-241, Е-477;
•   Ракообразуващи: Е-131, Е-142, Е-210, Е-211, Е-212, Е-213, Е-215, Е-216, Е-217, Е-240, Е-330;
•   Разстройство на червата: Е-221, Е-222, Е-223, Е-224, Е-226;
•   Вредни за кожата: Е-230, Е-231, Е-232, Е-238;
•   Обриви: Е-311, Е-312, Е-313;
•   Общо разстройство: Е-250, Е-251;
•   Повишен холестерин: Е-320, Е-321, Е-322;
•   Разстройство на стомаха: Е-338, Е-339, Е-340, Е-341, Е-407, Е-450, Е-461, Е-462, Е-463, Е-465, Е-466;

И така ако прочетете на опаковката на закупената от вас стока един от горепоказаните символи, вие спокойно може да върнете съответната стока обратно.

« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 01:29:14 от v.stankeva » Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Октомври 17, 2012, 01:36:51 »

Сравнете горния пост със следния линк:
    http://vision-varnabg.wellnet.me/page101.php

По нататък в сайта на фирма Vision се вижда линк ''Фактите такива каквито са'' където се рекламира биологично активната добавка Lifepac Junior+

http://vision-varnabg.wellnet.me/page71.php

Въобще въпросната фирма има завиден асортимент биологично активни добавки за:
    Сърдечно- съдови заболявания,затлъстяване,стрес,имунопатология,анемия...и то разработени за деца.
    Без коментар.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    вожда
    Неактивен Неактивен

Публикации: 403

I.F.Y

« Отговор #2 -: Октомври 17, 2012, 03:03:14 »

Цитат на: Странник
    Сравнете горния пост със следния линк:
    http://vision-varnabg.wellnet.me/page101.php
    Идеята на публикации като тази са с цел, ако някой попадне на тях, да се възползва и да се вземе съответните мерки.
    Че го има навсякъде из интернет, има го (така и трябва), но тук го нямаше, а това, отвсякъде погледнато си е информация, с която всеки, уважаващ здравето си човек, би трябвало да разполага.
    Иначе, по-подробно го има обяснено на места като това и българския форум на national geographic
    Налага се да се съгласим, обаче, че прочита, а още по-малко - запаметяването на материали като тези са упражнения, с които не всеки би се заел. Поради тази причина, предполагам, тук са изнесени най-важните вредни емулгатори, като вид аларма, а пък ако някой реши да си потърси допълнително информация.... или пък да приложи такава, нека действа.
    Цитат на: Странник
    По нататък в сайта на фирма Vision се вижда линк ''Фактите такива каквито са'' където се рекламира биологично активната добавка Lifepac Junior+

http://vision-varnabg.wellnet.me/page71.php

Въобще въпросната фирма има завиден асортимент биологично активни добавки за:
    Сърдечно- съдови заболявания,затлъстяване,стрес,имунопатология,анемия...и то разработени за деца.
    Без коментар.
    Да, цялата система им е такава – ние ви разболяваме, ние ви лекуваме.
    Като онзи търговец, който продавал противоотрова, с двете големи кошници, който тръгнал да си търси късмета по белия свят. Та срещнали го двама селяни и го запитали:
    -   Къде си тръгнал, чужденецо?
    -   До отатък планината, там по тези села, ще продавам противоотрова - вдигнал едната кошница търговеца.
    -   Че каква противоотрова? Там няма отровни змии! – зачудили се селяните.
    Тогава търговеца вдигнал другата кошница.
    Активен

Някои неща се променят, други никога не се променят.
    Ахо!
    ,___,  
    [O,o]
    /)__)  
    -”–”-
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #3 -: Октомври 17, 2012, 08:39:22 »

Да, цялата система им е такава – ние ви разболяваме, ние ви лекуваме.
    Като онзи търговец, който продавал противоотрова, с двете големи кошници, който тръгнал да си търси късмета по белия свят. Та срещнали го двама селяни и го запитали:
    -   Къде си тръгнал, чужденецо?
    -   До отатък планината, там по тези села, ще продавам противоотрова - вдигнал едната кошница търговеца.
    -   Че каква противоотрова? Там няма отровни змии! – зачудили се селяните.
    Тогава търговеца вдигнал другата кошница.

Хахаааа ...виж ти, интересна история!
    Активен
    Elea
    Гост
    « Отговор #4 -: Октомври 17, 2012, 09:45:22 »

Странник , благодаря ти за линка . Аз не ,че нарочно не сложих връзка , а не знаех от къде съм го сваляла, тъй като си го бях копирала преди 2-3 години, а не помнех от къде / аз си събирам разни такива неща и вчера като го намерих реших да го споделя с тези които се интересуват /.  Намигване

Налага се да се съгласим, обаче, че прочита, а още по-малко - запаметяването на материали като тези са упражнения, с които не всеки би се заел.

То това малко трудно се помни , а и не е нужно . Аз например по-рано си ги бях извадила на един лист и си ги носех в дамската чанта , с идеята че като пазарувам ще проверявам . Е , направих го 2-3 пъти , то си трябва и малко по-сериозно отношение, не като мен. От друга страна , когато човек има информацията , има и избор дали да я използва или не.
    Активен
    Митака
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: Русе
  • « Отговор #5 -: Октомври 22, 2012, 17:59:18 »

Просто се старайте да избягвате всичко в което има каквоти и да е "Е"
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #6 -: Януари 19, 2013, 14:03:49 »

Мили хора , всичко е обвързано ... с едното ни увреждат и после ни предлагат , пак техните средства за лекуване на болести причинени от незнание заради .... самата система ..
    Кога и се доверим ние взимаме , продукти за лекуване на тялото и увредените сектори и после с тези медикаменти и препарати увреждаме друго и друго ...
    Бях написал ... доста , но поради комбинация на проблема с други теми .... малко излезнах и затова го преместих в дневника си ... 
    Но какво да кажа .... темата е супер и дори да знаем кое е вредно , никои не взима мерки и кога е късно охкаме.
    И кое за мен е най тъжно ... всяко десертче или шоколадче и каквото и да е .... има Ета и много вредни неща ...

И къде отиват тези неща в децата ни
    А кога те се усетят или докато вземат живота си в ръце .... ще късно.  Згреших
    Затова казвам , самото дискутиране и изказване на мнение е нещо .... споделяне на мисли и теми и каквото и да е ...така всеки чете и се замисля и всичко малко по малко се променя...
    Идеята е да не живеем като мишки скрити ... а да правим нещо ...

Колкото и да се крием ... все ще се покажем и колкото и да не ни се иска .... системата пак ни грабва.
    Но проблема е ,че кога се осъзнаете ... ще разберете че сте това ...

Сега имаме Интернет и тука ... може да си обновяваме инфото в нас с ново и ново ...
    Понеже така си помагаме един на друг и всичко се променя колективно ...
    Обичам ви всички.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #7 -: Март 04, 2013, 19:01:43 »

Пускам един клип.За храната.
    И освен това давам линк за храната като порок , темата тук http://dreamland-bg.com/index.php?topic=4115.msg52765#msg52765
    Мисля е важно , да знаем с какво се храним , всеки ден.Понеже грешките се плащат , рано или късно. 

<a href="https://www.youtube.com/v/vj7zXXIqBbA" target="_blank">https://www.youtube.com/v/vj7zXXIqBbA</a>

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Вредни комбинации от вещества в ежедневието ни
    Здрав дух здраво тяло
    Kissing You Good Night 3 1109 Последна<br />публикация Юли 11, 2011, 22:29:32
    от Турист
    Вредни химикали в козметиката
    Ароматерапия и цветотерапия
    Selinna 3 1342 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 22:22:03
    от Selinna

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright