Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "Свободата Санчо..."  (Прочетена 612 пъти)
MouseMaiki
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« -: Октомври 16, 2012, 21:54:44 »

Днес прекарах деня си в размисли и една натоварваща среща с един зависим човек. Няма да кажа кой е нито от какво е зависим, защото това ще го разберете от написаното по-долу.
    Свободата. Много е важно кой как я разбира и тълкува... НО тя е най-важното и най-съкровеното нещо дарено ни с любов от Създателя, който и да е той.
    Кои са свободните?
    Свободен е този който:
    - не се страхува от себе си /най-важното и затова е на първо място/
    - не се притеснява да изрази позиция
    - не робува на материалното и околния съвременен свят
    - дава от душата си всичко добро, дори на враговете си
    - онзи, чиято усмивка остава на лицето, когато е наранен
    - знае да се отблагодарява и не търси отплата
    - не разрешава на друг да спре любовта, извираща от самия него
    - е способен дори да изкрещи: Щастлив съм, защото живея, защото съм тук, защото имам мисия!
    - има страх само и единствено от силата на Вселената и Майката Земя, защото те го направляват
    - робува единствено на Вселенските закони, но не се счита за роб, а за щастливец, защото ги е осъзнал и е готов да ги защитава
    - винаги е готов да се учи и да изслушва и чужди позиции, дори да не съвпадат с неговите
    - е готов на "война", но само срещу онези, които рушат хармонията и не спазват Вселенските закони
    - има силите да се изправи срещу Злото и знае, че не греши
    - преди да предприеме каквото и да е, е намерил достатъчно причини за да го направи и те не са в разрез с хармонията във Вселената

Сигурно ще ми хрумнат още много неща, но до тези достигна днес. А най-важното е, че свободният знае силата си. Неговото оръжие е любовта, от която е създаден.
    Защо сложих тук тази тема? Ами защото свободата е определяща, за каквито и да било взаимоотношения, било то и духовни.
    "Новите деца" ще ги познаете лесно, защото те са свободни!

Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright